رفتن به مطلب

خریدار هارد اینترنال حداقل 2 ترا و اس اس دی128تا 250 کارکرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

خریدار یک عدد هارد حداقل دو ترا ترجیحا با دیتا(فیلم یا بازی. اگه نبود هم موردی نیست) به همراه یک عدد هارد اس اس دی هر دو کم کارکرد و کاملا سالم با سرعت بالا   هستم با بودجه متوسط

در حال حاضر هارد یک ترا رو سیستم هست که متاسفانه جدیدا صداهای بسیار ریزی از داخلش میشنوم و با اینکه با برنامه های تست سلامت هارد چک کردم و سالم هست ولی بخاطر دیتاهای مهمی که دارم میخوام مشکلی پیش نیاد

حالا قصدم اینه رو اس اس دی ویندوز نصب کنم که سرعت سیستم بالا باشه و اون یکی رو هم وصل کنم به سیستم که دیتا رو روی اون 2 ترا یا بالاتر بریزم

لطفا موارد کامل سالم و کم کارکردی اگر دارید عنایت کنید معرفی کنید.به صدای هارد بسیار حساس هستم لطفا مشکلی نداشته باشه خداوکیلی

با تشکر از

ویرایش شده توسط asghar212
نگارش
لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام وقت بخیر دو ترا کم کارکرد و سلامت صد در صد موجود ۵۱۰ هزار تومان

یک ترا ۳۵۰تومان

Ssd فقط یه مدل پلمپ دارم ۴۵۰ت اینتل اصلی

لینک به دیدگاه

2 minutes ago, milad-over said:

سلام ssd 960evo موجوده اگه بکارت بیاد

سلام قیمت لطفا

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، asghar212 گفته است :

سلام قیمت لطفا

اطلاع داشته باشید ،برند سامسونگ قیمتش نسبت به بقیه برندها متفاوته

750 _قیمت هم ردش 1250 هست

ویرایش شده توسط milad-over
لینک به دیدگاه

سلام هارد دو ترابایت وسترن بنفش آکبند دارم با گارانتی

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/hard-disk-drive/western-digital/wd-purple-2tb-64mb-buffer-hdd.html

قیمت ۷۵۰

لینک به دیدگاه

On 13 آبان 1398 at 11:31 AM, asghar212 said:

سلام

خریدار یک عدد هارد حداقل دو ترا ترجیحا با دیتا(فیلم یا بازی. اگه نبود هم موردی نیست) به همراه یک عدد هارد اس اس دی هر دو کم کارکرد و کاملا سالم با سرعت بالا   هستم با بودجه متوسط

در حال حاضر هارد یک ترا رو سیستم هست که متاسفانه جدیدا صداهای بسیار ریزی از داخلش میشنوم و با اینکه با برنامه های تست سلامت هارد چک کردم و سالم هست ولی بخاطر دیتاهای مهمی که دارم میخوام مشکلی پیش نیاد

حالا قصدم اینه رو اس اس دی ویندوز نصب کنم که سرعت سیستم بالا باشه و اون یکی رو هم وصل کنم به سیستم که دیتا رو روی اون 2 ترا یا بالاتر بریزم

لطفا موارد کامل سالم و کم کارکردی اگر دارید عنایت کنید معرفی کنید.به صدای هارد بسیار حساس هستم لطفا مشکلی نداشته باشه خداوکیلی

با تشکر از

هارد ۳ ترا موجوده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...