رفتن به مطلب

گارانتی ایمان تک معتبر هست؟ !

MEHR_1993
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این گارانتی معتبر هست؟ تعمییر و تعویض انجام میدن در صورت خرابی؟

در مورد کارت گرافیک منظورمه. و اینکه چرا مدت گارانتیش 18 ماهه هست؟

لینک به دیدگاه

من ایمانتک رو بیشتر با گارانتی رم هاش می شناسم و در این زمینه معروفه

گرافیک با گارانتی ایمانتک کمه. خودم  یه Asus 1070 ex داشتم با گارانتی ۱۸ماهه ایمانتک که دستم رسید یکسال باقی مانده بود و خدا روشکر کارش به گارانتی نرسید.

20191108_164647.jpg

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

من که ازشون یه اس اس دی داشتم خراب بود با مارک دیگه آکبند تعیض کردن برای من  والا دفترشون یه اتاق 60متریه نرسیده به خیابان ولیعصر نمیدونم چجوری شده گارانتی بین المللی xD

لینک به دیدگاه

متاسفانه این یکی از گارانتی هایی هست که تازه متولده شده ، معلوم نیست کی بین الملی شده و کی فلنگ رو می بنده .

بهتون پیشنهاد میکنم اصلا دوربر گارانتی های متفرقه نرین ، چون احتمال قطعات ریفرش هست

بنده با 14 سال تجربه در بازار سخت افزار اولین باره اسم این گارانتی رو میشناسم ( لطفا ازش دوری کنید ).

همین الان مادربرد مشتری بیچاره (MSI Z170 Gaming M5) دچاره یه مشکل عجیب شده ، کارت گارنتی که داره " ایستا "  = (توسعه خدمات طلایی ایستا) ولی متاسفانه این گارانتی سایتش وجود خارجی نداره ، هیچ آدرسی رو کارت نوشته نشده ، شماره ای هم هست همش بوغ اشغال میزنه. بیچاره الان رو هوا مونده واصلا توانایی خرید دوباره یه مادربرد خوب رو نداره

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/guarantees/db

لینک به دیدگاه

الان به سایتشون نگاه کردم فقط 4 ماه دامین ثبت شده !!!! و 8 ماه دیگه اکسپیر میشه

لطفا قیمت بیشتری بپردازید ولی از گارانتی ها معتبر خرید کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تو ایران گارانتیای معتبرشم زوری جوابگو هستن چه برسه این گارانتیا!

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 14:25، Cube گفته است :

متاسفانه این یکی از گارانتی هایی هست که تازه متولده شده ، معلوم نیست کی بین الملی شده و کی فلنگ رو می بنده .

بهتون پیشنهاد میکنم اصلا دوربر گارانتی های متفرقه نرین ، چون احتمال قطعات ریفرش هست

بنده با 14 سال تجربه در بازار سخت افزار اولین باره اسم این گارانتی رو میشناسم ( لطفا ازش دوری کنید ).

همین الان مادربرد مشتری بیچاره (MSI Z170 Gaming M5) دچاره یه مشکل عجیب شده ، کارت گارنتی که داره " ایستا "  = (توسعه خدمات طلایی ایستا) ولی متاسفانه این گارانتی سایتش وجود خارجی نداره ، هیچ آدرسی رو کارت نوشته نشده ، شماره ای هم هست همش بوغ اشغال میزنه. بیچاره الان رو هوا مونده واصلا توانایی خرید دوباره یه مادربرد خوب رو نداره

اگه اشتباه نکنم گارانتی ایستا رو گرین انجام میده . می تونین زنگ بزنین گرین و سوال کنین

لینک به دیدگاه

در در 17 آبان 1398 در 00:34، MEHR_1993 گفته است :

سلام دوستان این گارانتی معتبر هست؟ تعمییر و تعویض انجام میدن در صورت خرابی؟

در مورد کارت گرافیک منظورمه. و اینکه چرا مدت گارانتیش 18 ماهه هست؟

ایمانتک گارانتی غیر رسمیه برای ایسوس. به همین دلیل مدت گارانتیش کمتره و قطعاتش هم ارزونتره. با مسئولیت خودتون تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 14:25، Cube گفته است :

سلام دوست عزیز 

همونطور که دوستان هم گفتن خدمات ام اس ای رو فقط گرین انجام میده !!! هر شرکتی هم قبلا ام اس ای گارانتی می کرده خدماتش رو گرین انجام میده شما سریال مادربرد رو تو سایت گرین چک کنین اگر هنوز گارانتی داشت ببرین گرین تا ایشالا مشکلتون رفع بشه 

در جواب دوستمون هم که در مورد گارانتی ایمانتک پرسیدن تا حالا نه خودم نه کس دیگه ای برای مادربرد یا گرافیک به این گارانتی مراجعه نکرده ! پس خدماتش معلوم نیست چی هست اما همونطور که دوستان گفتن احتمال فروش قطعات ریفر هست البته که از گارانتی های به اصطلاح معتبر ایسوس هم اینکارا دیده شده مثه سازگار  در کل به نظرم اگر می تونین از گارانتی تابا تهیه کنین نشد لایف سرویس بقیه واقعا معلوم نیست چه جورین لایف سرویس هم رو مرزه نه خوبه نه بد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...