رفتن به مطلب

کسب مقام دوم مسابقات جهانی فیزیکس تست 3DMark11 برای دو اورکلاکر ایرانی

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.

دوشنبه همین هفته مورخ 16 ژانویه 2012 ، هفته چهارم و پایانی مسابقه وب سایت Futuremark به پایان رسید. تست اصلی بر روی پلت فورم سندی بریدج و در 4 هفته پیاپی برگذار شد و تنها امتیاز فیزیکس تست برنامه 3DMark11 معیار سنجش برای عملکرد اورکلاکرها بود.

در این مسابقه اورکلاکرهایی از کل دنیا شرکت کردند که در میان آنان نام های بزرگی همچون Massman , Khalam , Hazzan , Spyboy48 , Lucky_n00b , Perica_barii , Coldest به چشم می خورد.

اسپانسر اصلی مسابقات کمپانی MSI و برند Cougar بودند.

در این میان دو اورکلاکر ایرانی با حمایت کمپانی گرین ، که شریک تجاری کوگار در ایران به شمار می رود ، با نام مستعار Green-Cougar در این مسابقات شرکت کردند که در پایان هفته های سوم و چهارم موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شدند.

کانفیگ سیستم این دو اورکلاکر به شرح زیر بوده است :

پردازنده : Intel LGA 2011 Extreme Core i7 3960X

مادربرد : MSI X79A-GD65 8D

رم : Corsair Dominator GT 1866 x4

گرافیک : Asus GTX 580 Matrix & Asus HD 5770

منبع تغذیه : Green 1600W OverClocking Edition

23525423860447374132.jpg

جناب صابر آذین (UltraExtreme) که یکی از این دو اورکلاکر ایرانی می باشد ذکر کرد : " فاصله امتیاز نهایی سی پی پو اسکور در پلت فورم 2011 خیلی بیشتر از سطح انتظارم بود و امتیاز خیلی بالاتری نسبت به پلت فورم 1155 دریافت کردیم "

15509580444507782675.jpg

جا داره به تمامی اورکلاکرهای ایرانی که این روزها دارن یک تکونی به رکوردها می دن خسته نباشید گفت و بازهم شاهد حمایت شرکت ها و کمپانی ها از اورکلاکرهای عزیزمون باشیم. @};- @};- @};-

............................................................................................................................................................

پینوشت : برای اولین بار عکس رسمی از پاور 1600W که کمپانی گرین قصد عرضه اون رو داره منتشر شد. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی عالیه. من هم خیلی تبریک میگم :party: :party: :clapping:

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

درود

big%20bug.gifbig%20bug.gif :clapping: :clapping:

پوریا جان واقعا از زحماتی که کشیدی کمال تشکر و دارم عزیز و بهت تبریک میگم خیلی تلاش کردی ولی متاسفانه اسمی از خودت اونجا نگذاشتی ولی من اینجا اعلام میکنم که صابر جان و پوریا جان با هم برای ارتقا اورکلاک کشورمون تلاش کردن و شرکت گرین مثل همیشه حمایت خودش رو دریغ نکرد و این مقام بسیار عالی بدست اومد و تا جایی که میدونم باز هم امکانات کافی نبود ولی سعیتون بسیار جای تغدیر داره .

مرسی مرسی مرسی @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا پوریا همه چیز رو گفتید غیر از امتیازی که به دست آوردن

داخل عکسها تمام جزئیات هست.

من هم به بچه های ایران تبریک می گویم :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

پوریا جان ، به شما و صابر عزیز بابت موفقیتتون تبریک میگم.

لینک به دیدگاه

چه میکنن این دو نفر :)

پوریا جان یه عکس دسته جمعی با اون 3960 بگیرید زیارتتون کنیم :دی

لینک به دیدگاه

پویا چرا اسمی از خودت نیاوردی مرد ؟؟؟ پهلوان زدی ترکوندی با صابر و واقعا عالی بود. من خودم در جریان هستم چه بابایی ازت در ااومد. واقعا تو و صابر حرف ندارید . گرین هم سنگه تموم گذاشت. باید قدر این شرکت رو دونست. تو ائضاع همچنان پشت اورکلاکرها رو خالی نکرده !! سلام و عرض ادب من رو به اقای عمرانی برسون پویا جان

---------------

اون پاور 1600 بد سنگین میزنه پویا !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من هم به نوبه خودم به صابرعزیز و پوریا جان تبریک میگم @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

ابتدا جا داره تشکر ویزه ای از جناب مهندس عمرانی وبخش R&ِِِD گرین داشته باشم که مقدمات حضور ما در این مسابقه را فراهم آورند و با حمایت های بی بدیل نشان دادن که همیشه حامی اورکلاکر ها واین حرفه هستند

و اما در پیچ تاب مسابقه...

همینطور که دوستان استحضار دارند این مسابقه در چهار هفته متوالی و بر مبنایPhysX score بنچمارک 3dmark11 برگزار شدو به دلیل موجود نبودن پلتفرم گرانقیمت Sandy Bridge E در بازار های داخلی با همکاری بخش بازرگانی شرکت محترم گرین پلتفرم مورد نظر ازبازاهای ر خارجی خریداری شده ودر ابتدای هفته سوم مسابقات در دسترس ما قرار گرفت.

مشکلات زیادی پیش روی ما بود که از جمله م یتوان به عدم وجود بایوس استیبل و مناسب ، CB&CBB با تلرانس بالا ، موجود نبودن رم های فرکانس بالا در کنار ظرفیت مناسب در بازار های پایتخت و...که به لطف خدا و با یک کار تیمی طاقت فرسا در کنار دوست خوبم جناب شعبانی توانستیم در دو هفته متوالی رتبه دوم این مسابقه را کسب کنیم که از نظر بنده امتیاز های بدست امده با توجه به فرکانس پردازنده بسیار عالی می باشد

باآرزوی موفقیت های روز افزون برای اورکلاکر های ایرانی @};-

post-5233-0-81511600-1326960355_thumb.jpg

post-5233-0-42280900-1326960905_thumb.jpg

post-5233-0-18417200-1326961052_thumb.jpg

post-5233-0-45392300-1326961598_thumb.jpg

post-5233-0-49037500-1326961664_thumb.jpg

post-5233-0-46192300-1326961701_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت دوستان نازنینم ، از اینکه توانستید با یاری یکدیگر و اقتدار کامل جایگاه دوم جهان را در رقابت با رقیبان سرسخت خود بدست آورید بسیار خرسندم و این موفقیت را خدمت شما عزیزان و حامیان این امر تبریک عرض مینمایم .

امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید . :)

پینوشت : صابر جان خیلی مخلصیم ، فقط چرا از آب جوش استفاده کردین؟! :D

دوستدارتان @};-

لینک به دیدگاه

جان دل

من به افتخار افريني دوستان مي بالم

پوريا جان و صار عزيز دوستانه خدمتون تبريک مي گم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه خسته نباشید جانانه به این دوستان و هرکس کمک کرد این دوستان بتونن این مقام رو کسب کنند.به امید روزی که ربته اول تو زمینه های مختلف اورکلاک نصیب دوستان ایرانی باشه.

با تشکر و آرزوی موفقیت روزافزون برای دوستانمون

لینک به دیدگاه

به به

خسته نباشید دوستان گل

ممنونم از اقا صابر و پوریا که افتخار آفرینی کردن

حیف که اینا قدر نمیدونن

من بودم حد اقل تو اخبار میگفتم

میگم اون آقا خوشتیپه که نردیکه دوربینه آقا پوریاس؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به هر دو دوست خوبم بابت کسب این مقام بی نظیر در مقابل بزرگانی اورکلاکر جهان مثل Massman تبریک میگم...

هر دو دوست عزیز در کنار شخصیت قابل احترامشون از استادان بزرگ اورکلاک ایران هستن

که جا داره نه تنها در این مسابقه.. بلکه بخاطر تمام زحماتی که جهت پیشرفت اورکلاک ایران کشیدن قدردانی بشه

ضمناً فکر می کنم یه تشکر ویژه هم باید از جناب مهندس عمرانی بابت حمایتها و کمکهایه مادی و معنویشون که بدون هیچگونه چشمداشتی انجام میپذیره داشته باشیم

آقا موضوع این پاور 1600 وات چیه؟ OEM اش کیه... مشخصاتش؟

پوریا جان زود باش لوش بده ;)

این صابرم عجب آب زیر کاهیه... صداشم در نیاورده :دی

ببین چطور آبروتو میبرم 8-X

حالا اول کی شد :دی

ویرایش شده توسط Goodman
لینک به دیدگاه

به هر دو دوست خوبم بابت کسب این مقام بی نظیر در مقابل بزرگانی اورکلاکر جهان مثل Massman تبریک میگم...

هر دو دوست عزیز در کنار شخصیت قابل احترامشون از استادان بزرگ اورکلاک ایران هستن

که جا داره نه تنها در این مسابقه.. بلکه بخاطر تمام زحماتی که جهت پیشرفت اورکلاک ایران کشیدن قدردانی بشه

ضمناً فکر می کنم یه تشکر ویژه هم باید از جناب مهندس عمرانی بابت حمایتها و کمکهایه مادی و معنویشون که بدون هیچگونه چشمداشتی انجام میپذیره داشته باشیم

آقا موضوع این پاور 1600 وات چیه؟ OEM اش کیه... مشخصاتش؟

پوریا جان زود باش لوش بده ;)

این صابرم عجب آب زیر کاهیه... صداشم در نیاورده :دی

ببین چطور آبروتو میبرم 8-X

حالا اول کی شد :دی

:lol:

والا همه کارا رو استاد کرد ، من فقط نگاه می کردم ، نمی گذاشت دست بزنم =))

1600 رو هم همین قدر بدون خیلی گردن کلفت بود. مثل اینکه نهایی نشده هنوز ، چیز زیادی هم در دست نیست ، طراحی مدارش می خورد مال highpower باشه.

گویا 16 تا کابل PCI-E بهش می خورد . یعنی یک SR2 با 4 تا 580GTX Classified :wacko: :blink:

اطلاعات دقیقتر رو گرین وقتی نهایی بشه اعلام می کنه. @};-

لینک به دیدگاه

پوریا جان وصابر جان جا داره خسته نباشید اساسی بهتون بگم ترکوندین. @};-

شرمنده نتونستم زودتر بتون تبریک بگم.عملا کامپیوتر ندارم. :lol:

لینک به دیدگاه

یا خدا

چه پاوری

اجازه نداشتید نگه دارید یا نگه داشتید صداشو در نمیارید؟

جانم پاوووورر رر

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

با سلاااااااااااامی گرم و تبریکی بینهایت به بچه های اورکلاک ایران به الاخذ صابر عزیزم که خیلی دلم براش تنگ شده ! :-h

وعرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستانی که برای ثبت این رکورد زحمت فراوان کشیدند :clapping: که همه دنیا بدونند که بچه های ایران همیشه و همه جا حرفهایی برای گفتن دارن :clapping:

دمه همتون گرم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مرسی واقعا کارتون حرف نداشته

و همیچنین جا داره از شرکت گرین هم قدر دانی بشه که به بچه های ایرانی اعتماد کردن و قطعه در اختیارشون گذاشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشم میاد هیچکس به تاریخ افتتاح تاپیک توجه نمی کنه :دی

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

خوشم میاد هیچکس به تاریخ افتتاح تاپیک توجه نمی کنه :دی

مهم نیستش معین جان اصل کار مهمه که انجام شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهم نیستش معین جان اصل کار مهمه که انجام شده

بله صددرصد.

واقعا اینطور رکوردها سخت بدست میان و با ارزش هستند.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...