رفتن به مطلب

گارانتی آونگ و تجربیات شما؟

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود

وضعیت گارانتی محصولات این شرکت به چه صورته؟تاحالا با این شرکت تجربه ی تعویض کالا داشتید؟

یک عدد SSD 120ای دیتا با گارانتی آونگ دارم که خراب شده می خوام تحویل بدم

https://avang.ir/services/

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام و درود

وضعیت گارانتی محصولات این شرکت به چه صورته؟تاحالا با این شرکت تجربه ی تعویض کالا داشتید؟

سلام

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/guarantees/category/488-avang-rma-questionnaire

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

اینطوری که این لینک میگه باید قید SSDرو بزنم

J.Es'haghi می نویسد :
برای گارانتی هارد اکسترنال با هزینه ی خریدار می بایستی به تایوان ارسال شود با زمان یک تا دوماهه و اگر در کارخانه گارانتی قبول نشود دستگاه را همانجا معدوم می کنند و حتی لاشه ی آن را که نصفه نیمه کار میکند را بر نمیگردانند. اصلا این گارانتی نیست. برخورد بسیار بد و ناشایست است. بدترین شکلی که به عمردم دیدم. عطای گارانتی را به لقایش بخشیده و به همه ی دوستانم توصیه نخریدن محصولات آدیتا را کرده‌ام.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینطوری که این لینک میگه باید قید SSDرو بزنم

J.Es'haghi می نویسد :
برای گارانتی هارد اکسترنال با هزینه ی خریدار می بایستی به تایوان ارسال شود با زمان یک تا دوماهه و اگر در کارخانه گارانتی قبول نشود دستگاه را همانجا معدوم می کنند و حتی لاشه ی آن را که نصفه نیمه کار میکند را بر نمیگردانند. اصلا این گارانتی نیست. برخورد بسیار بد و ناشایست است. بدترین شکلی که به عمردم دیدم. عطای گارانتی را به لقایش بخشیده و به همه ی دوستانم توصیه نخریدن محصولات آدیتا را کرده‌ام.

حالا شاید شرایط ssd فرق بکنه. در ثانی، این مطلب مال 7 سال و اندی پیشه /:

شاید شرایط امروز فرق داشته باشه. بازخوردهای جدیدش توی شهر سخت افزار که بد نبود.

توصیه میکنم یه نیم نگاهی به خانه سخت افزاری که برای مادربرد بهتون معرفی کردم بندازید

یادمه که لابراتوار تعمیرات هارد هم داشتن و کار تعمیرات و احیای دیتای هارد هم انجام میدادن

یه زنگ بهشون بزنید و بپرسید ازشون بی ضرر نیست اگه نمیخواید به آونگ اعتماد کنید.

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عطای گارانتی را به لقایش بخشیده

😂

سلام، معتاد... چیز، یعنی بیمار... یعنی میگم، دوست عزیز! 😂

بنده هم SU800 ام رو فرستادم گارانتی آونگ که تست کنند و این چیزا. از طریق ایمیل با آقای اسماعیل علیخان در تماس باشید. ایمیلشون توی وبسایت آونگ هست. ایشون رفتار بسیار خوبی دارند. دفتر نمایندگی گارانتی آونگ هرچند، مسخره بود. به من گفت یکی دو ماه طول میکشه و هزینه ارسالشم میخواست ازم بگیره! با آقای علیخان در میون گذاشتم قضیه رو؛ ایشون گفتند که حداکثر 2 هفته طول میکشه و خواستند که براشون به صورت پس کرایه بفرستم SSD رو. بنده نیز چنینیدم! :دی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

1f602.png

سلام، معتاد... چیز، یعنی بیمار... یعنی میگم، دوست عزیز! 1f602.png

بنده هم SU800 ام رو فرستادم گارانتی آونگ که تست کنند و این چیزا. از طریق ایمیل با آقای اسماعیل علیخان در تماس باشید. ایمیلشون توی وبسایت آونگ هست. ایشون رفتار بسیار خوبی دارند. دفتر نمایندگی گارانتی آونگ هرچند، مسخره بود. به من گفت یکی دو ماه طول میکشه و هزینه ارسالشم میخواست ازم بگیره! با آقای علیخان در میون گذاشتم قضیه رو؛ ایشون گفتند که حداکثر 2 هفته طول میکشه و خواستند که براشون به صورت پس کرایه بفرستم SSD رو. بنده نیز چنینیدم! :دی

اقا هرچی فحش بود گفتی که 😔فرستادم تهران رفیقم ببره حضوری تحویلشون بده

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اقا هرچی فحش بود گفتی که 1f614.pngفرستادم تهران رفیقم ببره حضوری تحویلشون بده

😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام و درود

من خودم ssd ای دیتا داشتم فرستادم گارانتی (10روز پیش)

امروز صب رفتم قرار بوده تماس بگیره ولی خبری نشد تلفن هاشونم کلا برنمیدارن 

نمایندگی مشهد که اینطوریه 

لینک به دیدگاه

من از کسایی که رفته بودم پرسیدم همه راضی بودن 

مخصوصا از بوفه سلف سرویسشون 

به طور کلی میگفتن هم برخوردشون خوبه هم کار رو سریع انجام میدن

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

SSDخودمو دادم رفیقم برده همون لحظه بی چون و چرا تعویضش کردن !،میگفت بوفه داشتن که روش نشد نوشیدنی برداره😅

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 16:20، Coffee Addicted گفته است :

اقا هرچی فحش بود گفتی که 1f614.pngفرستادم تهران رفیقم ببره حضوری تحویلشون بده

کمی دیر دیدم تاپیکو اما اره بسیار خدمات خوبی دارن تعویض درجا هست کارشون درسته

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ASTS گفته است :

از الان حمله فقط محصولات با گارانتی اونگ

😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

از الان حمله فقط محصولات با گارانتی اونگ

تا اونجایی که من دیدم بیشتر شرکتهای معتبر برای محصولاتی مثل فلش رم اس اس دی زیاد سختگیری نمیکنن اگر اسیب فیزیکی نداشته باشه

برای اس اس دی هم سعی کنید برند دیگه ای ببرید ای دیتا زیاد کیفیت نداره

محصولات رده میانی به پایینش کیفیت بالایی ندارن و همینطور سرعت

لینک به دیدگاه

درود

درسته که توی ایران گارانتی معنایی نداره حالا میخواد واسه هر محصول و کالایی باشه ولی بعضی موقع ها شرکت های گارانتی به وظیفشون عمل میکنن بعضی اوقات هم  نه.

ولی در کل پیگیر باشین و وقت بزارین میتونین جواب بگیرین از شرکت گارانتی کننده.

در کالاهای سخت افزاری آواژنگ و گرین فعلا بهتر عمل میکنن البته با پیگیری زیاد :)

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من پاورم رو که 700 وات مارک huntkey بود بردم دفتر گارانتی مشهد

الان 2ماهه که نرسیده دستم هروقت زنگ میزنم میپیچوننم. لحن برخوردشون اینه( قشنگ بهت میگن قلط کردی آوردیش حالا هم هرچی ما بگیم همونه) 

اخر زنگ زدم دفتر تهران گفتن این مدل موجود نیست با یه مدل پایین تر ینی 600وات تعویض میشه براتون و ارسال میشه. لحن برخوردشون بهتر بود. یکم امیدوار شدم ولی یه هفتس که میگذره اما نزنگیدن بهم الانم ک بخاطر کرونا چن روزیه ک کلا تعطیلن

..

خلاصه بگم که سمت گارانتی اگر رفتید دنبال خرید قطعه جدید هم باشین. اگر تعویض یا تعمیر کردن که قطعت اومد میفروشی اگرم نیومد الاف نشدی حداقل. دفاتر شهرستان ها ک الکی هستن.یه مغازست که بجز اونگ ده تا گارانتی دیگه رو هم قبول کرده ک فقط میگیره و میفرسته تهران. فقط دفتر تهران پاسخگویی میکنن. بهتره بفرستید تهران تا اندک امیدی براتون باقی بمونه

11/29 تحویل دادم...الان 12/19 هستش

امیدوارم تا قبل تعطیلات عید تحویلم بدن😢😢

😢😢دوستان کسی اگه آشنایی داره تو آونگ کمکم کنه.😢😢

ویرایش شده توسط Selfmade2027
لینک به دیدگاه

من دوبار رفتم دفتر تهرانشون، هربار زیر 5 دقیقه فلش رو تعویض کردن برام.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Selfmade2027 گفته است :

من پاورم رو که 700 وات مارک huntkey بود بردم دفتر گارانتی مشهد

الان 2ماهه که نرسیده دستم هروقت زنگ میزنم میپیچوننم. لحن برخوردشون اینه( قشنگ بهت میگن قلط کردی آوردیش حالا هم هرچی ما بگیم همونه) 

اخر زنگ زدم دفتر تهران گفتن این مدل موجود نیست با یه مدل پایین تر ینی 600وات تعویض میشه براتون و ارسال میشه. لحن برخوردشون بهتر بود. یکم امیدوار شدم ولی یه هفتس که میگذره اما نزنگیدن بهم الانم ک بخاطر کرونا چن روزیه ک کلا تعطیلن

..

خلاصه بگم که سمت گارانتی اگر رفتید دنبال خرید قطعه جدید هم باشین. اگر تعویض یا تعمیر کردن که قطعت اومد میفروشی اگرم نیومد الاف نشدی حداقل. دفاتر شهرستان ها ک الکی هستن.یه مغازست که بجز اونگ ده تا گارانتی دیگه رو هم قبول کرده ک فقط میگیره و میفرسته تهران. فقط دفتر تهران پاسخگویی میکنن. بهتره بفرستید تهران تا اندک امیدی براتون باقی بمونه

11/29 تحویل دادم...الان 12/19 هستش

امیدوارم تا قبل تعطیلات عید تحویلم بدن1f622.png1f622.png

1f622.png1f622.pngدوستان کسی اگه آشنایی داره تو آونگ کمکم کنه.1f622.png1f622.png

اقا الان زنگ زدم مثل اینکه فرستادن الانم تو مرکز مبادلاتی پستی مشهده

ایشالا ب زودی بدستم میره

📍نکته اموزنده: 

1_اگه میخواید زود کارتون راه بیفته فقط و فقط بفرستید دفتر تهران یه اشنا یا رفیقی براتون ببره حضوری وگرنه 2ماه الاف میشید

2_ اگر قطعتون قدیمی باشه یا برا سه سال پیش باشه احتمالش خیلی زیاده که مدل پایین ترش رو براتون بفرستن ک این خیلی خیلی مسخرست عملا پولتون حیف شده. هرچند که گفتن ماوتفاوتش رو یه قطعه دیگه میفرستیم مثلا فلش یا... ک بعید میدونم بفرستن. حتی اگر هم بفرستن قطعه ایده آلت نیس... پاور من 600وات باشه+حتی یه فلش 1000 گیگ بازم پاور 700 نمیشه.

ویرایش شده توسط Selfmade2027
لینک به دیدگاه

من حضوری رفتم فلش عوض کردم خیلی محترم هستند پذیرایی هم کردن خیلی هم شیک و مجلسی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

من حضوری رفتم فلش عوض کردم خیلی محترم هستند پذیرایی هم کردن خیلی هم شیک و مجلسی

تهران هستی شما؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Selfmade2027 گفته است :

تهران هستی شما؟

بله تهران هستم

لینک به دیدگاه

سلام. 💐

بنده هم گذر زندگیم افتاده به اینا! :)) یه دونه SSD داشتم، بردم دفتر آونگ شهرستان، گفتن 2 ماه طول میکشه و هزینه ارسالشم با اینجانب است! :| از طریق ایمیلشون با گارانتی تماس گرفتم، آقای اسماعیل علیخان گفتند که خودم براشون به صورت پس کرایه ارسال کنم. :) پروسه ی کار ما با آونگ، کم و بیش یک ماه به عرض انجامیـ- چیز، یعنی به طول انجامید! :)) و زیاد ما رو معطل میکردن همکارانشون، و آخر کار هم به جای 425ت (قیمت روز اون SSD در دیجی کالا بود، اگر درست به خاطر بیارم)، 380ت بهم برگردوندند، اما در کل، ناراضی نیستم. ✌

لینک به دیدگاه

من یه ssd 120 داشتم که سوخت

فرستادم تهران تو مدت یه هفته تعویضش کردن و برام ارسال کردند تنها هزینه ای که کردم هزینه ارسال بسته به تهران بود

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. 1f490.png

بنده هم گذر زندگیم افتاده به اینا! :)) یه دونه SSD داشتم، بردم دفتر آونگ شهرستان، گفتن 2 ماه طول میکشه و هزینه ارسالشم با اینجانب است! :| از طریق ایمیلشون با گارانتی تماس گرفتم، آقای اسماعیل علیخان گفتند که خودم براشون به صورت پس کرایه ارسال کنم. :) پروسه ی کار ما با آونگ، کم و بیش یک ماه به عرض انجامیـ- چیز، یعنی به طول انجامید! :)) و زیاد ما رو معطل میکردن همکارانشون، و آخر کار هم به جای 425ت (قیمت روز اون SSD در دیجی کالا بود، اگر درست به خاطر بیارم)، 380ت بهم برگردوندند، اما در کل، ناراضی نیستم. 270c.png

آوازنگ هم قیمت دیجی به شما پول نمیده تازه اواژنگ میگفت پول نمیدم یه گرافیک تعمیری بالاتر دارم سر بده ببر

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...