رفتن به مطلب

پسورد برای هارد اکسترنال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و روزتون خوش .🥺

به تازگی یه هارد اکسترنال adata 725 تهیه کردم و اطلاعاتم رو توش ریختم .

چطور میتونم  روش پسورد  بزارم  تا  وقتی  به سیستم  وصل میشه . هارد  پسورد بخواد ؟

یه سری برنامه کد گذاری و ...  هست که  ظاهرا مشکلاتی ایجاد میکنن ! و ریسک از دست رفتن اطلاعات دارن !

یه  روش یا برنامه ( ساده و مطمعن ) میخوام .

سپاسگذارم . سلامت و پایدار باشید

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Elderado گفته است :

ببین bitlocker خود ویندوز هست.تست کن ببین پسندته؟

سلام .

bitlocker  و برنامه های دیگه کل هارد رو کد کذاری میکنن . که کلی داستان داره . من فقط میخوام یه پسورد رو هاردم بزارم !

• لایک 1
لینک به دیدگاه

folderlock  +folderguard  رو میشناسم.منتها باید برای باز کردن و دیدن درایو  نصب باشند روی سیستم یا مثلا نسخه پورتابلش موجود باشد در سیستم.

https://soft98.ir/software/secure/

همراه با آزمون و خطا و کاووش

لینک به دیدگاه

دوستانی که هارد اکسترنال دارن ؟؟؟؟؟

کسی پیشنهادی نداره ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahman1700 گفته است :

دوستانی که هارد اکسترنال دارن ؟؟؟؟؟

کسی پیشنهادی نداره ؟

درود

بیتلاکر از همه بهتر است. روی هارد خالی سریع فعال می شود. اگر هم هارددیسک پر است می توانی خالی کنی و در صورت لزوم دو پارتیشن کنی که اگر لازم نبود یکی بدون رمز باشد و بعد رمزگذاری کنی.

لینک به دیدگاه

درود

برنامه هاییی امثال فولدر لاک فقط با همون نسخه ویندوزی که روشون نصب شده جوابگو هستند و اگه سیستم عاملتونو  عوض کنید ار اصل قفل از کار می افته

به هر هال چون هارد شما اکسترنال هم هست و شاید به چند تا سیستم در روز نصب کنید در هر صورت باید اطلاعات رمز نگاری شوند تا امکان دسنرسی به اطلاعات رو سیستمای دیگه نباشه

TrueCrypt

, AxCrypt

StorageCrypt

این برنامه ها برنامه های خوبی هستند  و با انتخاب یه سری گذینه ها میتونید سریع تر هم رمزنگاری کنید.

لینک به دیدگاه

سلام ...

ممنون دوستان . چون  نمیخوام  اطلاعاتم  کد گذاری  بشه  و  اگر به مشکل خوردم  بازیابیش  بشه کار حضرت فیل !

فعلا از این برنامه خوشم اومده و بدک نیست . کل اطلاعات رو مخفی میکنه و باید پسورد بدی تا باز بشن . ظاهرا اطلاعات رو کد نمیکنه .

فقط تو هر سیستمی که بخوام استفاده کنم .  باید برنامشو ران کنم . نسخه پرتابلش رو 

https://soft98.ir/software/secure/14039-wise-folder-hider-full.html

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...