رفتن به مطلب

ویندوز 1909

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستانی که آپدیت 1909 رو نصب کردن حجمش چقدره؟ 

لینک به دیدگاه

قبلش یک آپدیت تجمعی برای ۱۹۰۳ بود که وقتی نصب شد بعد ریستارت سیستم تازه پیام دانلود آپدیت برای  ارتقاء به ۱۹۰۹ نمایش داده شد!

نمیدونم دقیق حجمش چقدر بود ولی کم بود و زود هم نصب شد!

ظاهرا اینطور که در فروم های خارجی نوشته اکثرا مزیت های ۱۹۰۹ از طریق آپدیت های قبلی برای ۱۹۰۳ اومده بوده! بخاطر همین آپدیت ۱۹۰۹ حجم بالایی نداشته!

لینک به دیدگاه

میخواستم ببینم اگر زیاده مثلا 1 گیگ یا بیشتر iso رو دانلود کنم ولی اگر 350 مگ باشه پس آپدیت میکنم.

مرسی 👍

لینک به دیدگاه

بستگی داره از چه نسخه ای بخواین اپدیت کنین از ۱۹۰۳ خیلی زیاد نیست ولی از نسخه های قدیمی تر چرا بیشتز از ۱ گیگه

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

بستگی داره از چه نسخه ای بخواین اپدیت کنین از ۱۹۰۳ خیلی زیاد نیست ولی از نسخه های قدیمی تر چرا بیشتز از ۱ گیگه

نه همون 1903، الان دارم بکاپ میگیرم یک وقت به فنا نرم. به مایکروسافت اعتمادی نیست.

لینک به دیدگاه

دقیقا ۴گیگ برای ینده بود که از 1809 آپدیت کردم به 1909

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

قبلش یک آپدیت تجمعی برای ۱۹۰۳ بود که وقتی نصب شد بعد ریستارت سیستم تازه پیام دانلود آپدیت برای  ارتقاء به ۱۹۰۹ نمایش داده شد!

نمیدونم دقیق حجمش چقدر بود ولی کم بود و زود هم نصب شد!

ظاهرا اینطور که در فروم های خارجی نوشته اکثرا مزیت های ۱۹۰۹ از طریق آپدیت های قبلی برای ۱۹۰۳ اومده بوده! بخاطر همین آپدیت ۱۹۰۹ حجم بالایی نداشته!

برای من 4 مگ بود !!! 

لینک به دیدگاه

سلام. ناشی بودن بنده رو بپوزشید دوستان ^_^ چطور میشه از 1903 آپدیت کرد به 1909؟ روی آپدیت در تنظیمات ویندوز کلیک که میکنم، با این خطا مواجه میشم:

There were some problems installing updates, but we'll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help: (0x8007042c)

قبلا اینطور نبود. یه سکیوریتی برای دات نت دانلود و نصب کردم، اینجوری شد!

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. ناشی بودن بنده رو بپوزشید دوستان ^_^ چطور میشه از 1903 آپدیت کرد به 1909؟ روی آپدیت در تنظیمات ویندوز کلیک که میکنم، با این خطا مواجه میشم:

There were some problems installing updates, but we'll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help: (0x8007042c)

سلام.

از windows update assistant میتونید استفاده کنید :  https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام.

از windows update assistant میتونید استفاده کنید :  https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

سلام. ممنون. فایده نداشت.

لینک به دیدگاه

سلام

لینک سازدائمی از سایت مایکروسافت

https://windows101tricks.com/1903-iso-64

لینک به دیدگاه

برای من حدود 1-2گیگ آپدیت 1903 بود و فقط چندمگ برای 1909!!!!....

در 17 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

از تسک منیجر و به سربرگ سرویس رفته و گذینه Windows update رو پیدا کنید و stop رو بزنید

به مسیر زیر رفته و کل محتویات رو حذف کنید:

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

حالا از قسمت سرچ ویندوز عبارت Troubleshoot رو جستجو و انتخابش کنید

PicsArt_11-15-08_35_24.png.89a20f056110e7012035064cc2cb1d85.png

حالا گذینه Windows updateرو انتخاب کنید و صبر کنید تا پروسه کامل بشه و بعدش یکبار سیستم رو ریستارت کنید و مجددا اقدام کنید برای آپدیت

لینک به دیدگاه

در در 23 آبان 1398 در 21:06، sajad-tnt گفته است :

از تسک منیجر و به سربرگ سرویس رفته و گذینه Windows update رو پیدا کنید و stop رو بزنید

حالا گذینه Windows updateرو انتخاب کنید و صبر کنید تا پروسه کامل بشه و بعدش یکبار سیستم رو ریستارت کنید و مجددا اقدام کنید برای آپدیت

سلام. ممنون از راهنمائیتون، اما فایده نداشت. مشکل همچنان پا بر جاست.

لینک به دیدگاه

در در 23 آبان 1398 در 21:06، sajad-tnt گفته است :

سلام. سرویس های ویندوز رو از MSConfig مجدد فعال کردم، مشکل برطرف شد. الانم آپدیت شده به 1909. ممنون از راهنمائیتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...