رفتن به مطلب

خبر فوری زلزله در مشهد

Ashkan.teh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا اون روزی که قم زلزله اومد من حدود5 دقیقه قبلش داشتم پمپ اکواریوم رو میاوردم بیرون بشورم که دیدم ماهی ها بیقرار شدن و دارن خودشونو به درو دیوار اکواریوم میزنن

اونموقع نمیدونستم چشون شده حتی موقع زلزله هم بچه ها داشتن میدویدن که من فکر کردم صدای پای اوناست بعد دیدم ای دل غافل چی شد پ بیخود نبود... :unsure:

اگر آکواریوم دارین برید بشینین کنارش که اگر خدایی نکرده دوباره خواست اتفاق بافته متوجه بشیدrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

باز بچه های آبادان موبایلاشونو گذاشتن رو ویبره!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من دیشب تا صبح موقع اذان بیدار بودم دیشب کنار رخت خواب بودم و نگاه میکردم اما نمیتونستم بخوابم خداییش خیلی زوره به رختخوابت نگاه کنی نتونی بخوابی

لینک به دیدگاه

خوشبحالتون که زلزله را تجربه کردین .... من که حصرتش به دلم مونده :(

لینک به دیدگاه

شکر خدا که سلامتین بچه ها :wub:

با اجازه ی بزرگترا بله :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشبحالتون که زلزله را تجربه کردین .... من که حصرتش به دلم مونده :(

حالت خوبه ؟؟؟؟؟؟ مخت تاب برداشته نه ؟؟؟ این چه حرفیه ؟؟؟؟ انشاال.. که تا آخر عمرت تجربه نکنی :blink:

لینک به دیدگاه

حالت خوبه ؟؟؟؟؟؟ مخت تاب برداشته نه ؟؟؟ این چه حرفیه ؟؟؟؟ انشاال.. که تا آخر عمرت تجربه نکنی :blink:

شما چند سالتونه که اینجوری صحبت میکنید ؟؟ حساب شوخی هم که باهم نداریم ؟؟

بنده نظرمو گفتم . احترام خودتونو نگه دارید

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدید چطوریه زلزله ؟ مثلا ادم تعادلش رو ازدست می ده و می خوره زمین ؟!

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدید چطوریه زلزله ؟ مثلا ادم تعادلش رو ازدست می ده و می خوره زمین ؟!

نه عزیز اونجورا هم نیست که تعادل از دست بره یا اگر هم بره مال ما اینطور نبود

ییهو نا غافل همه چیز میلرزه و یک صدای هوررر مانند میاد

چون یچیز عجیب و غریبه تا یکی دو ثانیه اولش باورت نمیشه که زلزلست بعد میبینی که لرزش ادامه داره دوزاریت میفته که باید جیمفنگ بشی

اون لحظه تموم چیزایی که از اقدامات هنگام زلزله بهت یاد دادن از ذهنت میره جز اینکه باید فرار کنی بری توی حیاط یا یک محیط باز

فاصله دویدنت از توی خونه تا بیرون انقدر کمه که به هیچ وجه باورت نمیشه که بتونی این فاصله رو توی چند صدم ثانیه بدوی

این نشون از توانایی های خارق العاده انسان هنگام ترسه

من خودم تا دیروز فکر نمی کردم زلزله ینطور باشه

فکر می کردم فقط یک لرزه هست ولی دیروز فهمیدم که لرزه نیست بلکه یک تکون محکم به معنای واقعیه

بطوری که مانیتورم به اون سنگینی روی پایش چپ و راست میشد

کمدم هم به تلق و تولوق افتاد

بعد اینکه پس لرزه هاش ترسناکتره از خودش

من وقتی خودش اومد خندم گرفته بود بی خیال لم داده بودم رو تخت تا اینکه چند ثانیه گذشت قضیه دستم اومد که زلزله است

ولی پس لرزش که بعد یکی دو ساعت بعدش اومد سیم ثانیه تو حیاط بودم

برگشتم تو آینه نگاه کردم رنگم مثل گچ شده بود

با وجود اینکه پس لرزش خیلی خیلی ضعیفتر از خودش بود

یچیز دیگه اینکه بعد زلزله دیگه هر صدا یا لرزه یا حرکت کامیونی چیزی بشنوی فکر می کنی زلزلست تا یکی دو روز بگزره

جدا من آدم ترسویی نیستم ولی وقتی زلزله میاد انسان کل اختیارش به دست غریزش میفته و دیگه دست خودش نیست بی اراده عکس العمل نشون میده

این دومین باریه که من تجربه زلزله داشتم یکبار خیلی قدیم که چون خیلی کوچیک بودم چیزی ازش یادم نیست

ولی خداییش این خیلی باحال بود

از دیروز تا حالا تو فکر این بودم اگه طوری بود که بازی BF3 بازی می کردی و صحنه های انفجارش همینطور خونه زندگی تکون می خورد

نهایت لذت بود

البته اینها تجربیات شخصی من بود مطمعنا دیگران شاید دید متفاوتی نسبت به زلزله داشته باشند

ویرایش شده توسط salmanclever
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب احمد ابراهیمیان عزیز

سلام. اصلا به من ربطی نداره که شما دوست دارین زلزله رو تجربه کنید یا نه. شرمندتونم که باعث ناراحتی شما شدم. بنده فروردین انشاال.. میرم 32 سالگی. مهندس عمران . کارمند دانشگاه . دانشجوی ارشد اقلیم. بازم امری باشه در خدمت شما بزرگواران هستم. عطا

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...