رفتن به مطلب
  • 0

انتخاب بین سامسونگ نوت 10 پلاس و هوواوی میت 30 پرو

moonstar
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خوبین؟

بین سامسونگ نوت 10 پلاس و هوواوی میت 30 پرو شما کودوم رو پیشنهاد میدین برا خرید؟

اینم در نظر بگیرین بعد از 5 سال ایفون داشتن میخوام بیام سمت اندرویید

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 4

هیچ برندی هواوی نمیشه

بعد از تجربه تمام برندها وسیستم عامل ها اینو به جرات میگم

مخصوصا شما که ایفون داشتی احتیاج به یه محیط کاربری حرفه ای و پیشرفته داری

نه محیط خسته کننده سامسونگ

لینک به دیدگاه

• 3

اگه دوربین و باطری برات مهمه  بدون شکP30 PRO این حرفای تحریم امریکا و مسخره بازیام دوران تموم شد

اما نوت بدلیل صفحه بهتر و پشتبانی دولوپرها ازش بهتره البته اگه صفحه نمایش بزرگت دستات رو نابود نکنه :7_sweat_smile:

لینک به دیدگاه

• 2
2 minutes ago, Gh-Moradi said:

اگه همونه که باید خوب باشه ولی چون استفاده نکردم شخصا سامسونگ رو انتخاب میکنم چون تمام نیازهامو برطرف کرده

اما در مورد هواوی پیشنهاد میکنم سخت افزار و کیفیتش رو در مقابل سامسونگ بررسی کنید و اگه تونستید تجربه تون رو به اشتراک بزارید

تا جایی که میدونم توی مقایسه پردازنده و دوربین و باتری و حسگر اثرانگشت هووای خیلی بالاتر بود.

ترسم راجب هووای فقط صفحه نمایش ابشاریش هست که حتی دکمه ولوم هم نداره و خیلی نسبت به ضریه اسیب پذیرش میکنه فکر میکنم

لینک به دیدگاه

• 2
46 minutes ago, Nsm1000 said:

سامسونغ هم همچین آش دهن سوزی نیست.

پرچمداراش بد نیستن اما گوشی های میان رده و رده پایین حتی حرقی مقابله همون کمتر از خر هم نداره.

با این حال من به دوستمون پیشنهاد میدم نگاهی به محصولات بالا رده شیائومی بندازن.

کلا من همه گوشیای اندروییدی رو یه بررسی اجمالی کردم و رسیدم به نوت 10 پلاس و میت 30 پرو 😬😜

لینک به دیدگاه

• 2
  • کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

هیچ برندی هواوی نمیشه

سلام

والبته شیائومی🙂

لینک به دیدگاه

• 2
  • کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

هیچ برندی هواوی نمیشه

سلام 

والبته  شیائومی🙂

لینک به دیدگاه

• 2
در 23 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

از اونایی که میگن هواوی عالیییییییه و بهتره بپرس

به خاطر کیفیت اش هواوی خریدن؟ امکانات بیشتر؟ دوربین بهتر؟ نوآوری بیشتر؟سابقه بهتر؟

99 درصد کسایی که هواوی میخرن صرفاً به خاطر قیمت کمترشه و هیچ مزیتی تاکید میکنم هیچ مزیتی نسبت به سامسونگ نداره.

اما خودشونم باورشون شده که هواوی بهتره که خریدن! در صورتی که فقط به خاطر قیمت/بودجه شون خریدن.

همینا بودجه شون میرسید سامسونگ یا عنپل می خریدن.

خبات سامسونغ رو مفتی بهم بدن هم استفاده نمیکنم قطعا میفروشمش هر مدلیش که باشه.

لینک به دیدگاه

• 1
در ۱ ساعت قبل، moonstar گفته است :

از چه نظر میزنه تو ذوقم؟

برتریای نوت نسبت به میت 30 پرو چیا هستن؟

90 درصد افرادی که چنین حرفی میزنن یکی از این دو حالت خارج نیستن

1. یا به طور تعصبی از محصولات چینی بدشون میاد. 

2. یا اینکه واقعا هواوی داشتن ولی گوشی های خیلی قدیمی اش رو داشتن و خاطره بدی دارن 

به جرئت میگم در دو سال اخیر هواوی جدا از اینکه قطعا در خیلی از موارد با سایر برند ها برابری میکنه در پاره ای از موارد هم کاملا قویتره از جمله دوربین یا باتری و حتی سرعت شارژ که در اکثر مواقع از رقبا خیلی بهتره 

لینک به دیدگاه

• 1
1 hour ago, Alirezatha said:

90 درصد افرادی که چنین حرفی میزنن یکی از این دو حالت خارج نیستن

1. یا به طور تعصبی از محصولات چینی بدشون میاد. 

2. یا اینکه واقعا هواوی داشتن ولی گوشی های خیلی قدیمی اش رو داشتن و خاطره بدی دارن 

به جرئت میگم در دو سال اخیر هواوی جدا از اینکه قطعا در خیلی از موارد با سایر برند ها برابری میکنه در پاره ای از موارد هم کاملا قویتره از جمله دوربین یا باتری و حتی سرعت شارژ که در اکثر مواقع از رقبا خیلی بهتره 

به شخصه کلا تعصب رو برندی ندارم.

درسته. نمایشگر ابشاریش چی؟ که حتی دکمه ولوم هم نداره

واینکه با می 9 کار کردم گوشی خیلی خوبیه ولی خب میخواستم گوشیم خیلی خوب باشه تو همه چی که می ناین نظرمو تا اون حد جلب نکرد

لینک به دیدگاه

• 1
در 3 ساعت قبل، moonstar گفته است :

البته منظورم میت 30 پرو بود

نه مشکلی با صفحه نمایش بزرگ بعیده پیدا کنم.

اره برام مهمه دوربین و باتری و پردازنده بهتر ولی صفحه نمایش ابشاری و اسیب پذیر هووای رو چیکار کنم؟

والا نمیدونم از چه جهت میگی اسیب پذیر اگه بخاطر انحناشه شاید در افتادن احتمال شکستنش خرد شدنش بیشتر باشه نسبت به مدل های فلت(البته حالا اکه از شانست قشنگ از همون ناحیه اج با زمین برخورد کنه)  اما  نوت ۱۰ هم اج هست

پس در نتیجه زیاد رو این مسله حساس نشو هر دو به یه اندازه این احتمال رو دارن

لینک به دیدگاه

• 1
در ۱ ساعت قبل، AORUS گفته است :

به خاطر کیفیت اش هواوی خریدن؟ امکانات بیشتر؟ دوربین بهتر؟ نوآوری بیشتر؟سابقه بهتر؟

99 درصد کسایی که هواوی میخرن صرفاً به خاطر قیمت کمترشه و هیچ مزیتی تاکید میکنم هیچ مزیتی نسبت به سامسونگ نداره.

اما خودشونم باورشون شده که هواوی بهتره که خریدن! در صورتی که فقط به خاطر قیمت/بودجه شون خریدن.

در حالی که میت 30 و پی 30 پرو قیمتی برابر یا حتی بیشتر از سامسونگ دارن این حرفتون هیچ پشتوانه ای نداره

در اینکه دوربین هواوی بهترینه که شکی نیست کافیه یه نگاهی به ریویو های دوربین بندازید

از نظر نوآوری هم هواوی به نظرم واقعا جلوتر از سامسونگه در حالی که سامسونگ و اپل کمترین میزان نواوری رو دارن هواوی واقعا داره میترکونه و خیلی از طرح های ناقص رو کامل کرده و خیلی چیز هارو هم برای اولین بار عرضه کرده

مواردی مثل دوربین چند گانه ، هوش مصنوعی قدرتمند ، شارژر فوق سریع ، شارژر معکوس ، امکانات نرم افزاری بی نظیرش و هزار مورد دیگه

من خودم شخصا از زمان نوت 4 عاشق نوت بودم و بی نظیر بود و از اون موقع تا حالا هر دفعه موبایل میخرم میگم دیگه بعدی رو گلکسی نوت میخرم ولی در تمام 4 یا 5 باری که تو این مدت گوشی خریدم هر دفعه خواستم بخرم هر چی بالا پایین کردم دیدم نه نمیشه واقعا هواوی یه چیزایی داره که سامسونگ نداره

لینک به دیدگاه

• 1
14 hours ago, Alirezatha said:

خیلی خلاصه بگم میت 30 رو توصیه میکنم 

یکی از مهم ترین دلایل شباهت اندک رابط کاربری هواوی به اپل هست که براتون قطعا خوبه 

بنده در حال حاضر دقیقا این دو گوشی رو بررسی نکردم ولی چیزی که یادمه به ََطور کلی هواوی در مجموع امکانات نرم افزاری بعلاوه قطعات سخت افزاری یه برتری نسبی داره که البته چندان محسوس نخواهد بود

ولی خوب از اون طرف خود قلم گلکسی نوت هم کلی ارزش داره

اره درسته

سخت افزار قویتری داره ولی از اونطرف هم صفحه نمایش ابشاریش حس میکنم به شدت اسیب پذیره و گلس هم هر چی بندازم روش بلند میشه از صفحه نمایش

دغدغه بزرگمه

لینک به دیدگاه

• 1
2 hours ago, AORUS said:

عزیز قیمتش که تقریبا یکیه یا شاید هووای بالاتر هم باشه بحث قیمت مدنظرم نیست.

بله همه اینارو جزسابقه بیشتر هووای داره نسبت به نوت ولی خب میگم که صفحه نمایش ابشاریش و شاید فروش سختش منو درگیر کرده

لینک به دیدگاه

• 1
1 hour ago, ultragame888 said:

سلام

دوست عزیز بدون شک نوت 10 پلاس بگیر فوق العاده هست

مهمترین چیز که خیلی از ماها نادیده میگیریم موقع خرید گوشی

نوع صفحه نمایش و رزولیشن صفحه هست

چون شما مادامی که داری با گوشی کار میکنی این گزینه بخوای نخوای باهاش سرو کار داری

الان یه سری از برندهای دیگه هم دارن تو پرچم داراشون از AMOLED استفاده میکنن

ولی قاطعانه میتونم بگم هنوز هیچکدوم نتونستن رو دست سامسونگ بلند بشن

نوت 10 فوق العاده هست از نظر صفحه نمایش 

و صد البته مشخصات دیگش 

ممنون از راهنماییت عزیز

بله صفحه نمایش به شخصه برام مهمه ولی مشخصات دیگه میت 30 پرو از نوت بهتر بود نگاه کردم.

هم باتزی هم دوربین هم پردازنده هم سیستم امنتیش 

واقعا دو دلم

لینک به دیدگاه

• 1
12 hours ago, Quiet said:

اگه میخوای تا حداقل پنج سال بعد هم با جدیدترین نسخه از سیستم عامل iOS کار کنی و لذت اش رو ببری بدون شک پیشنهادم بهت آیفون ۱۱ خواهد بود

همون چیپ A13 خودش میارزه به کل خاندان اندرویدی ها

مرسی عزیز ولی جز پردازنده برتری دیگه نسبت به این دو گوشی نداره

سری پرو اره برتری داره تو خیلی زمینه ها ولی 11 معمولی نه

لینک به دیدگاه

• 1
در 6 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

1f604.pngبصیرت می خواد نعیم جان

گوشی های سامسونغ زیادی رو زیر دستم دیدم و بابت تجربه ای که دارم میگم.

چه بخوایم چه نخوایم چین داره خودشو میکشه بالا، شما خودت نویسنده ای پیگیری

صبور باش، یاد گوشی های 10 سال قبلشون بیفت با الان مقایسه کن

سامسونگ بازار هند رو هم داره از دست میده و چند سالیه تو چین هم عددی نیست

زمان خودش ثابت میکنه مهندس.

لینک به دیدگاه

• 1
در 36 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

😄بصیرت می خواد نعیم جان

بصیرت نمیخواد عزیزم😂

دید فنی کامل و بدون برند پرستی میخواد😎

لینک به دیدگاه

• 0

هردوشون مشخصات مشابهی دارن 

سلیقه ای هست . از نظر کیفیت مشابه هستن

لینک به دیدگاه

• 0
5 minutes ago, pfarhadq said:

اصن از هواوی خیلی بدم میاد ب نظر من فقط سامسونگ

چون من برام فرقی ندارن برندای مختلف میشه بگین چه چیزای هووای بد هست؟

با اینکه 5 سال ایفون داشتم ولی رو همونم حتی تعصبی ندارم 😬

لینک به دیدگاه

• 0

هواوی اصلا نخر چون به دلیل تحریمای امریکا روش گوگل پلی مشکل داره تازمانی که ترامپ امضا نکنه برداشته نمیشه ، ضمن اینکه از لحاظ رابط کاربری هم خوب نیست ، نوت کلی امکانات داره بخصوص قلمش که عالیه 

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

چون من برام فرقی ندارن برندای مختلف میشه بگین چه چیزای هووای بد هست؟

با اینکه 5 سال ایفون داشتم ولی رو همونم حتی تعصبی ندارم 😬

حالا چرا نوت؟ من غیر از سامسونگ هیچی نداشتم قبلا نوت داشتم الانم اس 8 دارم فوق‌العاده‌ست. هواوی نداشتم اما این تبلیغ آخری که دوربینشو دیدم خیلی عالی بود حالا این مدل هواوی که میگی همونه که دوربین خوبی داشت؟

لینک به دیدگاه

• 0
8 minutes ago, VansForeveeeee said:

هواوی اصلا نخر چون به دلیل تحریمای امریکا روش گوگل پلی مشکل داره تازمانی که ترامپ امضا نکنه برداشته نمیشه ، ضمن اینکه از لحاظ رابط کاربری هم خوب نیست ، نوت کلی امکانات داره بخصوص قلمش که عالیه 

چه مشکلاتی ؟ اخه گفتن روش نصب میشه کرد و مشکل خاصی نداره. بعد تو بررسی ها دوربین و باتری و پردازنده از نوت 10 پلاس بهتر بود.

بیشترین مشکل من صفحه نمایش ابشاری میت 30 پرو هست که حس میکنم خیلی باعث دردسر شه و دودل شدم

خودمم 5-6 ساله ایفون دارم ولی الان تفاوت قیمت 7-8 میلیونیش برام نمیارزه و برا همین میخوام برم اندرویدی بخرم

لینک به دیدگاه

• 0
6 minutes ago, Gh-Moradi said:

حالا چرا نوت؟ من غیر از سامسونگ هیچی نداشتم قبلا نوت داشتم الانم اس 8 دارم فوق‌العاده‌ست. هواوی نداشتم اما این تبلیغ آخری که دوربینشو دیدم خیلی عالی بود حالا این مدل هواوی که میگی همونه که دوربین خوبی داشت؟

خب نوت هم صفحه نمایش یک دستی داره هم قلم داره.

اره الان میت 30 پرو دوربینش بهترین دوربین بین تمام گوشیاس

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

خب نوت هم صفحه نمایش یک دستی داره هم قلم داره.

اره الان میت 30 پرو دوربینش بهترین دوربین بین تمام گوشیاس

اگه همونه که باید خوب باشه ولی چون استفاده نکردم شخصا سامسونگ رو انتخاب میکنم چون تمام نیازهامو برطرف کرده

اما در مورد هواوی پیشنهاد میکنم سخت افزار و کیفیتش رو در مقابل سامسونگ بررسی کنید و اگه تونستید تجربه تون رو به اشتراک بزارید

لینک به دیدگاه

• 0
59 minutes ago, mr.stive said:

اگه دوربین و باطری برات مهمه  بدون شکP30 PRO این حرفای تحریم امریکا و مسخره بازیام دوران تموم شد

اما نوت بدلیل صفحه بهتر و پشتبانی دولوپرها ازش بهتره البته اگه صفحه نمایش بزرگت دستات رو نابود نکنه :7_sweat_smile:

البته منظورم میت 30 پرو بود

نه مشکلی با صفحه نمایش بزرگ بعیده پیدا کنم.

اره برام مهمه دوربین و باتری و پردازنده بهتر ولی صفحه نمایش ابشاری و اسیب پذیر هووای رو چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...