رفتن به مطلب
  • 0

انتخاب بین سامسونگ نوت 10 پلاس و هوواوی میت 30 پرو

moonstar
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خوبین؟

بین سامسونگ نوت 10 پلاس و هوواوی میت 30 پرو شما کودوم رو پیشنهاد میدین برا خرید؟

اینم در نظر بگیرین بعد از 5 سال ایفون داشتن میخوام بیام سمت اندرویید

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
52 minutes ago, AORUS said:

خر بگیر، هواوی نگیر...

هواوی فقط یه تقلید ناشیانه از اپل و سامسونگه

حیفه پول پرچمدار بدمی هواوی

سامسونگ بگیر از هر نظر کیفیت و تجربه بهتر.

خصوصا که قبلا عن پل داشتی. هواوی میزنه تو ذوقت

از چه نظر میزنه تو ذوقم؟

برتریای نوت نسبت به میت 30 پرو چیا هستن؟

لینک به دیدگاه

• 0

خیلی خلاصه بگم میت 30 رو توصیه میکنم 

یکی از مهم ترین دلایل شباهت اندک رابط کاربری هواوی به اپل هست که براتون قطعا خوبه 

بنده در حال حاضر دقیقا این دو گوشی رو بررسی نکردم ولی چیزی که یادمه به ََطور کلی هواوی در مجموع امکانات نرم افزاری بعلاوه قطعات سخت افزاری یه برتری نسبی داره که البته چندان محسوس نخواهد بود

ولی خوب از اون طرف خود قلم گلکسی نوت هم کلی ارزش داره

لینک به دیدگاه

• 0

ضمنا اگر براتون امکان تهیه اش بود حتما حتما یه نگاهی به شیائومی می 9 پرو بندازید

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

به شخصه کلا تعصب رو برندی ندارم.

درسته. نمایشگر ابشاریش چی؟ که حتی دکمه ولوم هم نداره

واینکه با می 9 کار کردم گوشی خیلی خوبیه ولی خب میخواستم گوشیم خیلی خوب باشه تو همه چی که می ناین نظرمو تا اون حد جلب نکرد

می 9 که عالیه ولی نگاهی که k20 pro و البته می 9 پرو هم بندازید که مدل می 9 پرو به میزان عجیب غریبی گوشی قدرتمندی هست

در رابطه با نمایشگر هم باید بگم هر چند حس خیلی عجیب و جذابی داره ولی نمیشه خیلی نظر قطعی داد که طرحی هست که حذف میشه یا فراگیر میشه ولی به هر صورت مطمین باشیداگر از چنین نمایشگری استفاده تمهیدات لازم چه برای ایمنی گوشی و چه برای حس کاربریش از قبل لحاظ شده

لینک به دیدگاه

• 0

اگه میخوای تا حداقل پنج سال بعد هم با جدیدترین نسخه از سیستم عامل iOS کار کنی و لذت اش رو ببری بدون شک پیشنهادم بهت آیفون ۱۱ خواهد بود

همون چیپ A13 خودش میارزه به کل خاندان اندرویدی ها

لینک به دیدگاه

• 0
در 16 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

اره درسته

سخت افزار قویتری داره ولی از اونطرف هم صفحه نمایش ابشاریش حس میکنم به شدت اسیب پذیره و گلس هم هر چی بندازم روش بلند میشه از صفحه نمایش

دغدغه بزرگمه

گلس که نباید بندازید به هر صورت

ولی هر چند میشه گفت صفحه نمایش کاملا مقاوم نیست ولی قطعا اونقدرا هم که شما فکر میکنید آسیب پذیر نیست

لینک به دیدگاه

• 0
در 7 ساعت قبل، moonstar گفته است :

ممنون از راهنماییت عزیز

بله صفحه نمایش به شخصه برام مهمه ولی مشخصات دیگه میت 30 پرو از نوت بهتر بود نگاه کردم.

هم باتزی هم دوربین هم پردازنده هم سیستم امنتیش 

واقعا دو دلم

خواهش میکنم عزیز

بله از لحاظ امنیتی کاملا باهاتون موافقم

من خودم honor 10 دارم 

مرتب ماهیانه یا نهایت 45 روزه واسش پچ امنیتی میده 

شما مطمان باش نه با باطری و نه پردازنده نوت 10 به هیچ مشکلی نمیخوری 

بله درسته کیفیت دوربین هوآوی بالاتره ولی خیلی فاصله کیفیتی ندارن زیاد خودت درگیر اعداد و ارقام نکن

بعدشم شما مگه 24 ساعتی میخوای عکاسی کنی 

حالا چند وقتی بخوای چندتا عکس بگیری که اونم کیفیت سامسونگ قابل قبوله 

خدا انشالله وضع مالیتون رو از اینی که هست 100برابر بهتر کنه

من اگه همچین پولی داشتم واسه خرید گوشی حتما حتما سامسونگ نوت 10 پلاس میگرفتم

البته یه نیم نگاهی هم به وان پلاس 7 پرو مینداختم 

بازم انتخاب نهایی با خودتون 

لینک به دیدگاه

• 0

از همه بزرگوارانی که راهنماییم کردن ممنونم

هم کمک شما دوستان بود هم خودم یکم تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که نوت 10 پلاس برام بهتره گرچه میت 30 پرو واقعا گوشی خیلی خوبی هست نسبت به نوت 10 خیلی برتریا داره ولی نتونستم با صفحه نمایش آبشاریش کنار بیام و ریسکشو قبول کنم چون بالاخره 10-12 میلیون یا بیشتر قیمت گوشی هست و چون گلس هم خیلی سخت میخوره و نداشتن کلید ولوم و فروش راحتتر سامسونگ به نسبت هووای تو ایران ترجیح دادم همون نوت رو انتخاب کنم و ایشالا که گوشی خوبی باشه .

بازم خیلی ممنونم از همتون برا وقتی که گذاشتین

💗

ویرایش شده توسط moonstar
لینک به دیدگاه

• 0

من باشم پول به آت و آشغالهای چینی نمیدم چه ماشین باشه و چه موبایل

لینک به دیدگاه

• 0
در 9 ساعت قبل، moonstar گفته است :

از همه بزرگوارانی که راهنماییم کردن ممنونم

هم کمک شما دوستان بود هم خودم یکم تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که نوت 10 پلاس برام بهتره گرچه میت 30 پرو واقعا گوشی خیلی خوبی هست نسبت به نوت 10 خیلی برتریا داره ولی نتونستم با صفحه نمایش آبشاریش کنار بیام و ریسکشو قبول کنم چون بالاخره 10-12 میلیون یا بیشتر قیمت گوشی هست و چون گلس هم خیلی سخت میخوره و نداشتن کلید ولوم و فروش راحتتر سامسونگ به نسبت هووای تو ایران ترجیح دادم همون نوت رو انتخاب کنم و ایشالا که گوشی خوبی باشه .

بازم خیلی ممنونم از همتون برا وقتی که گذاشتین

💗

سلام

نمیدونم چطور شخصیتی داری و برای همین چیزی پیشنهاد نمیدم!

اما یه راهنمایی کلی میکنم(مخصوصا اگر میگفتید کجا زندگی میکنید بهتر میشد راهنمایی کرد)

قبل از خرید برید نمایندگی هر دو برند و با افرادی که وظیفه ارائه اطلاعات دارن صحبت کنید و بگید که قصد خرید دارید و گوشی رو دستتون بگیرید و تست کنید باور کنید هیچ چیزی غیر از تست خود گوشی نمیتونه بهتون بگه چقدر اون گوشی براتون خوب یا بد خواهد بود

اجازه بدید یه مثال ساده از برادرم بزنم:

ایشون دقیقا مثل شما از طرفداران ایفون هستن و تا به امروز که ایفون 11 پرو داره غیر خانواده ایفون هیچ گوشی دیگه ای نخریده(این اواخر 8 پلاسش دچار مشکل شد و فروختش و از اونجایی که به خاطر شرایط کاریش خط خصوصی و کاری رو جدا میکنه نیاز به گوشی دوم داشت) گفت بازم برم ایفون بگیرم که بهش گیر دادم بیا یه گوشی معمولی اندرویدی بردار اوایل مقاومت میکرد تا اینکه بلاخره موافقتشو گرفتم

بعد سرچ به A50 رسیدم که در عین قیمت خوب امکانات مناسب هم داره و جالب اینکه تو نت همه بررسی ها منفی بود ازش اما از اونجایی که یکم ادم یه دنده ای هستم برادر خان را به زور بردم پاساژموبایل کنار علائدین نمایندگی سامسونگ و قشنگ نیم ساعتی اونجا با گوشی A50 کار کرد با اینکه از اندرویدی خوشش نمیومد اما گفت این به نظر گوشی مناسبیه و نظرش کاملا برگشت(دقت کن برادرم اصلا حاضر نبود گوشی اندرویدی بخره)

خلاصه اینکه تا به شخصه تست نکنی نمیتونی درک کنی گوشی بهت میخوره یا نه

امیدوارم مفید واقع شده باشه

لینک به دیدگاه

• 0
3 hours ago, MojArch said:

سلام

نمیدونم چطور شخصیتی داری و برای همین چیزی پیشنهاد نمیدم!

اما یه راهنمایی کلی میکنم(مخصوصا اگر میگفتید کجا زندگی میکنید بهتر میشد راهنمایی کرد)

قبل از خرید برید نمایندگی هر دو برند و با افرادی که وظیفه ارائه اطلاعات دارن صحبت کنید و بگید که قصد خرید دارید و گوشی رو دستتون بگیرید و تست کنید باور کنید هیچ چیزی غیر از تست خود گوشی نمیتونه بهتون بگه چقدر اون گوشی براتون خوب یا بد خواهد بود

اجازه بدید یه مثال ساده از برادرم بزنم:

ایشون دقیقا مثل شما از طرفداران ایفون هستن و تا به امروز که ایفون 11 پرو داره غیر خانواده ایفون هیچ گوشی دیگه ای نخریده(این اواخر 8 پلاسش دچار مشکل شد و فروختش و از اونجایی که به خاطر شرایط کاریش خط خصوصی و کاری رو جدا میکنه نیاز به گوشی دوم داشت) گفت بازم برم ایفون بگیرم که بهش گیر دادم بیا یه گوشی معمولی اندرویدی بردار اوایل مقاومت میکرد تا اینکه بلاخره موافقتشو گرفتم

بعد سرچ به A50 رسیدم که در عین قیمت خوب امکانات مناسب هم داره و جالب اینکه تو نت همه بررسی ها منفی بود ازش اما از اونجایی که یکم ادم یه دنده ای هستم برادر خان را به زور بردم پاساژموبایل کنار علائدین نمایندگی سامسونگ و قشنگ نیم ساعتی اونجا با گوشی A50 کار کرد با اینکه از اندرویدی خوشش نمیومد اما گفت این به نظر گوشی مناسبیه و نظرش کاملا برگشت(دقت کن برادرم اصلا حاضر نبود گوشی اندرویدی بخره)

خلاصه اینکه تا به شخصه تست نکنی نمیتونی درک کنی گوشی بهت میخوره یا نه

امیدوارم مفید واقع شده باشه

سلام خوبی عزیز؟

بله متوجه هستم چی میگین

نوت 10 پلاس رو تست کردم ولی میت 30 پرو رو گیر نیاوردم که تستش کنم

البته من مصرف کننده ایفونم و رو هیچ برندی تعصب خاصی ندارم و همزمان ضعفاش و خوبیاش رو میبینم 

مثال خیلی خوبی بود و منم همین نوت 10 پلاس رو بیشتر مناسب میبینم برا خودم 

راهنمایی شما هم خیلی مفید بود و ممنونم 💗

لینک به دیدگاه

• 0
4 hours ago, FakhaR said:

درود

نظرات رو خوندم ولی هیچ کسی نتونست بدون تعصب راهنمایی کنه.

همه ماشالا با تعصب به برند خودشون راهنمایی میکنن یا همون به قول معروف برندپرستی.

بابا برند هووایی یا سامی که ارثیه تون نیست که اینجوری طرفداری میکنین هردو گوشی مزایا معایب خودشون رو دارن دیگه..

عب نداره داداش 

فقط میخواستن راهنماییم کنن ولی خب من ادم تعصبی نیستم  و انتخابم هم از بین این راهنمایی میکنم به دور از این چیزا 

لینک به دیدگاه

• -1
در هم اکنون، AORUS گفته است :

خر بگیر، هواوی نگیر...

سامسونغ هم همچین آش دهن سوزی نیست.

پرچمداراش بد نیستن اما گوشی های میان رده و رده پایین حتی حرقی مقابله همون کمتر از خر هم نداره.

با این حال من به دوستمون پیشنهاد میدم نگاهی به محصولات بالا رده شیائومی بندازن.

لینک به دیدگاه

• -1

نوت بگیری دیگه سمت هیچ گوشی دیگه ای نمیتونی بری

به طور فوق العاده ایی خوبه از همه لحاظ

اصلا هم با هواوی نمیان مقایسه اش کنن حداقل شمایی که اپل داشتی باید مقایسه بین ایفون و نوت 10 میذاشتی

لینک به دیدگاه

• -1

درود

نظرات رو خوندم ولی هیچ کسی نتونست بدون تعصب راهنمایی کنه.

همه ماشالا با تعصب به برند خودشون راهنمایی میکنن یا همون به قول معروف برندپرستی.

بابا برند هووایی یا سامی که ارثیه تون نیست که اینجوری طرفداری میکنین هردو گوشی مزایا معایب خودشون رو دارن دیگه..

لینک به دیدگاه

• -2
  • کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، moonstar گفته است :

سلام خوبین؟

بین سامسونگ نوت 10 پلاس و هوواوی میت 30 پرو شما کودوم رو پیشنهاد میدین برا خرید؟

اینم در نظر بگیرین بعد از 5 سال ایفون داشتن میخوام بیام سمت اندرویید

خر بگیر، هواوی نگیر...

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

• -2
  • کاربر ویژه

از اونایی که میگن هواوی عالیییییییه و بهتره بپرس

به خاطر کیفیت اش هواوی خریدن؟ امکانات بیشتر؟ دوربین بهتر؟ نوآوری بیشتر؟سابقه بهتر؟

99 درصد کسایی که هواوی میخرن صرفاً به خاطر قیمت کمترشه و هیچ مزیتی تاکید میکنم هیچ مزیتی نسبت به سامسونگ نداره.

اما خودشونم باورشون شده که هواوی بهتره که خریدن! در صورتی که فقط به خاطر قیمت/بودجه شون خریدن.

همینا بودجه شون میرسید سامسونگ یا عنپل می خریدن.

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

• -3

سلام

دوست عزیز بدون شک نوت 10 پلاس بگیر فوق العاده هست

مهمترین چیز که خیلی از ماها نادیده میگیریم موقع خرید گوشی

نوع صفحه نمایش و رزولیشن صفحه هست

چون شما مادامی که داری با گوشی کار میکنی این گزینه بخوای نخوای باهاش سرو کار داری

الان یه سری از برندهای دیگه هم دارن تو پرچم داراشون از AMOLED استفاده میکنن

ولی قاطعانه میتونم بگم هنوز هیچکدوم نتونستن رو دست سامسونگ بلند بشن

نوت 10 فوق العاده هست از نظر صفحه نمایش 

و صد البته مشخصات دیگش 

لینک به دیدگاه

• -3
  • کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

خبات سامسونغ رو مفتی بهم بدن هم استفاده نمیکنم قطعا میفروشمش هر مدلیش که باشه.

😄بصیرت می خواد نعیم جان

لینک به دیدگاه

• -3
  • کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، moonstar گفته است :

عزیز قیمتش که تقریبا یکیه یا شاید هووای بالاتر هم باشه بحث قیمت مدنظرم نیست.

بله همه اینارو جزسابقه بیشتر هووای داره نسبت به نوت ولی خب میگم که صفحه نمایش ابشاریش و شاید فروش سختش منو درگیر کرده

بالای 90 درصد کسایی که هواوی دارن فقط مدل های ارزون قیمتشو داشتن.

شما میخوای پرچمدار بخری بقیه از کنارشم رد نشدن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...