رفتن به مطلب

برنامه برای اندرولت کارت amd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه برنامه برای اندرولت نیاز دارم و نمیخوام از طریق درایور انجام بدم چون کرش میکنه اگه ممکنه اپلودش کنید اینجا

دوستان @HeX @big VULTURE @ASTS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، HeX گفته است :

بسیار عالی 

توضیح خاصی هست؟ و اینکه احتمال کرش با این روش محدود به درایوره باز؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، mَd گفته است :

بسیار عالی 

توضیح خاصی هست؟ و اینکه احتمال کرش با این روش محدود به درایوره باز؟

نه دیگه.

نرم افزار رو ران کنید و ولتاژ ها و کلاک ها و دور فن رو تنظیم و ذخیره کنید. هروقت نیاز داشتید نرم افزار رو باز کنید و پروفایلی که چیدید رو بارگذاری و اعمال کنید.

هر کارتی معمولا محدودیتی در کم کردن ولتاژ داره که خودتون میتونید به تجربه بدست بیارید و معمولا خطرات اورکلاک و اورولت رو هم نداره. نهایت کرش و یا بلک اسکرین داره که با یک ری استارت برطرف میشه.

نکته اینکه این نرم افزار تنظیماتش به نحوی هست که به درایور اولویت داره پس در صورتی که برای دفعات بعدی اجرا نشه ممکن هست با تنظیمات اولیه خود درایور نتایج کمی ضعیف تر از حد معمول باشه. حتی با ریست کردن تنظیمات این اتفاق میافته.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، HeX گفته است :

کته اینکه این نرم افزار تنظیماتش به نحوی هست که به درایور اولویت داره پس در صورتی که برای دفعات بعدی اجرا نشه ممکن هست با تنظیمات اولیه خود درایور نتایج کمی ضعیف تر از حد معمول باشه. حتی با ریست کردن تنظیمات این اتفاق میافته.

بعد از اعمال یه فایل node.exe حدود 30 درصد مصرف سیپیو باز میکنه 

چرا باید همچین اتفاقی رخ بده؟

لینک به دیدگاه

درود اگر کارتت vega هست overdriventools بریز ولی اگر سری پولاریس هستی همون msi after burner هم کفایت می کنه بستگی به شانست چیپ اندرولت میشه ولی معمولا 100 میلی ولت برای اکثر چیپ ها شدنیه و بالاتر از اون بستگی به شانست داره بهترین عملکرد هر 2 چیپ وگا 10 و پولاریس طبق تست هایی که خودم کردم معمولا در رنج ولتاژ 1050 میلی ولت هست هم چیپ خنک می مونه هم مصرفش خیلی معقول تر میشه البته چیپ های خاص هستن که شاید کارت با زیر 1000 میلی ولت هم راه میفته ولی خیلی کم دیدم  انشالا که یه اندرولت حسابی بشه و به قولی silicon lottery رو برنده شده باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، mَd گفته است :

بعد از اعمال یه فایل node.exe حدود 30 درصد مصرف سیپیو باز میکنه 

چرا باید همچین اتفاقی رخ بده؟

نمیدونم دقیقا چی هست! من میبندم از تو سربرگ جزئیات تسک منیجر و هیچ اتفاقی هم نمیافته. البته حدود 15 درصد لود میندازه روی پردازنده من.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، HeX گفته است :

نمیدونم دقیقا چی هست! من میبندم از تو سربرگ جزئیات تسک منیجر و هیچ اتفاقی هم نمیافته. البته حدود 15 درصد لود میندازه روی پردازنده من.

مشخصات سیستمون چیه؟

منم نمیدونم انتیویروسمم چون نت نیست نمیتونه بررسی کنه 

میترسم ماینی چیزی اجرا بشه رو سیستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، mَd گفته است :

مشخصات سیستمون چیه؟

منم نمیدونم انتیویروسمم چون نت نیست نمیتونه بررسی کنه 

میترسم ماینی چیزی اجرا بشه رو سیستم 

من دفندر ویندوزم ران و بروز بود و گیر نداد به این فایل ولی به هر حال چون پروسس انداخته بود منم میبندمش.

پردازنده ام رایزن 1600 در فرکانس 4100 و SMT خاموش و رم هم 16 گیگ 3200 و تاخیر 16 هست.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 30 آبان 1398 در 18:30، HeX گفته است :

دوستان این فایل ویروس همراهش داره و بهش چسبیده شده

لطفا برنامه مذکور رو از https://forums.guru3d.com/threads/overdriventool-tool-for-amd-gpus.416116/

دانلود کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، mَd گفته است :

دوستان این فایل ویروس همراهش داره و بهش چسبیده شده

لطفا برنامه مذکور رو از https://forums.guru3d.com/threads/overdriventool-tool-for-amd-gpus.416116/

دانلود کنید

نسخه های جدید درایور AMD هیچ مشکلی با اندرولت VEGA64  ندارند و دیگه نیازی به نرم افزار واسط نیست. گرچه رابطش گنگ تر شده به نظرم.

الان هم کلا 1070ti روی سیستم هست و به کارت VEGA64 مدتی استراحت دادم😅

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HeX گفته است :

نسخه های جدید درایور AMD هیچ مشکلی با اندرولت VEGA64  ندارند و دیگه نیازی به نرم افزار واسط نیست. گرچه رابطش گنگ تر شده به نظرم.

الان هم کلا 1070ti روی سیستم هست و به کارت VEGA64 مدتی استراحت دادم1f605.png

نه فایل مورد نظر شما کلا شامل یه ویروس node.exe هست که داخل پوشه  windows  به همراه فایل اصلی جا خوش کرده 

با اجرای این برنامه مصرف منابع تا نصف بالامیره و پایینم نمیاد

انتیویروس گیرداد منم نگاه کردم دیدم بله گویا شما فایل الوده شده رو از جای دیگه گرفتید

این مشکل برای منم پیش اومده بود که از یه سایت ماینینگ atifalsh دانلود کردم ولی چند فایل ماینینگ ساخت تو سیستم 

ازین لحاظ گفتم دوستان درجریان باشن 

نه اینکه مقصر شما یا کسی باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...