رفتن به مطلب

مانیتور میخوام :))) کمممک

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان

همینطوری از آسمون داشت نعمت سرازیر میشد رو سرمون که به لطف برادر گرامی پنل مانیتورم شکست و از همیشه خوشبخت تر شدم😄

و از طرفی قیمت های مانیتور داخل ابدا منطقی نیست و مجبورم از امازون سفارش بدم تا یه مقدار به صرفه تر باشه و خوب خودتون میدونید یکی دو ماه طول میکشه برسه دستم😐

تو این یکی دو ماه هم شدیدا نیاز به یه مانیتور دارم کارمو راه بندازه

هر کدوم از دوستان ساکن تهران که مانیتور اضافی با هر مشخصاتی دارن  و میتونن مانیتور رو تقریبا یک ماه به صورت امانی به بنده بدن تا کارم راه بیفته چون یک ماه واقعا مدت زیادی هست و اگر مانیتور نداشته باشم برام خیلی بد میشه ممنون میشم اطلاع بدن بهم 

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

سلام

سامسونگ s27A850 برای فروش دارم ۲۷۵۰ تقدیم میکنم 

2k هستش

لینک به دیدگاه

متاسفانه مانیتور فقط واس فروش هست :| 20 اینچ BX2031 سامسونگ

لینک به دیدگاه

حیف مشهد نیستین
و الا یکی از آشنا ها که یه مانیتور بهشون امانت داده بودم همین امروز پسش گردوندن
(البته هنوز مانیتور رو تست نکردم)

لینک به دیدگاه

یه عکس از خودت بده ببینم خوشتیپی🤩 یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام به همه عزیزان

همینطوری از آسمون داشت نعمت سرازیر میشد رو سرمون که به لطف برادر گرامی پنل مانیتورم شکست و از همیشه خوشبخت تر شدم1f604.png

و از طرفی قیمت های مانیتور داخل ابدا منطقی نیست و مجبورم از امازون سفارش بدم تا یه مقدار به صرفه تر باشه و خوب خودتون میدونید یکی دو ماه طول میکشه برسه دستم1f610.png

هر کدوم از دوستان ساکن تهران که مانیتور اضافی با هر مشخصاتی دارن  و میتونن مانیتور رو تقریبا یک ماه به صورت امانی به بنده بدن تا کارم راه بیفته چون یک ماه واقعا مدت زیادی هست و اگر مانیتور نداشته باشم برام خیلی بد میشه ممنون میشم اطلاع بدن بهم 

با ۵۰۰ ۶۰۰ تومن فک کنم میتونی مانیتور استوک بگیری.نسبت به قیمتشون چیزای خوبین.تو طبقه منفی ۱ پاساژ مرکز کامپیوتر ایران و تو خیابان مظفر تو همون نزدیکای ولیعصر ساختمون شماره ۱۷ میتونی پیدا کنی از این مانیتورا.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amirhunter666 گفته است :

با ۵۰۰ ۶۰۰ تومن فک کنم میتونی مانیتور استوک بگیری.نسبت به قیمتشون چیزای خوبین.تو طبقه منفی ۱ پاساژ مرکز کامپیوتر ایران و تو خیابان مظفر تو همون نزدیکای ولیعصر ساختمون شماره ۱۷ میتونی پیدا کنی از این مانیتورا.

راستش نهایتا دو ماه دیگه مانیتورم میرسه و چنین هزینه برای مدت کوتاه برام سنگینه 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام به همه عزیزان

همینطوری از آسمون داشت نعمت سرازیر میشد رو سرمون که به لطف برادر گرامی پنل مانیتورم شکست و از همیشه خوشبخت تر شدم1f604.png

و از طرفی قیمت های مانیتور داخل ابدا منطقی نیست و مجبورم از امازون سفارش بدم تا یه مقدار به صرفه تر باشه و خوب خودتون میدونید یکی دو ماه طول میکشه برسه دستم1f610.png

crt بگیر من مغازه قبلی جمع کردیم 3 تا داشتیم انداختم انباری الان خیلیا بعد گرونی مانیتور التماس دعا دارن به من که بهشون بدم !😅

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

از دوست آشنا براتون میخواد بیاره؟؟ اگر اینطوره جعبه اش پاره پوره کنه با ماژیک خط خطی کنید یا قرارش بده تو ساک جداگونه موقع خروج از گیت گیر ندن کارتونش تا کنه تیکه تیکه یه جاساز کنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق خوبی 

می گم کمک لازم نداری؟😊

لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان

سلام علیرضا

خوبی؟

ناراحت نباش

مانیتور خودت کلا بلا استفاده شد؟

من یدونه سامسونگ S22A310X دارم بدردت میخوره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

فقط یه توصیه بهتون میکنم

به هیچ وجه مانیتور خودتون رو از مالتینا سفارش ندید

من یکم مهرماه یعنی دو ماه پیش از مالتینا یه مانیتور سفارش دادم و هنوز به دستم نرسیده ! ( توی مرحله "ارسال به ایران" گیر کرده ! )

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

فقط یه توصیه بهتون میکنم

من یکم مهرماه یعنی دو ماه پیش از مالتینا یه مانیتور سفارش دادم و هنوز به دستم نرسیده ! ( توی مرحله "ارسال به ایران" گیر کرده ! )

8 هفته حداقل طول میکشه حداقل برای سفارش های من که اینو میگن

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

از دوست آشنا براتون میخواد بیاره؟؟ اگر اینطوره جعبه اش پاره پوره کنه با ماژیک خط خطی کنید یا قرارش بده تو ساک جداگونه موقع خروج از گیت گیر ندن کارتونش تا کنه تیکه تیکه یه جاساز کنه 

راستش معلوم نیست دارم راه های مختلف رو بررسی میکنم ببینم کدوم امن تر و ارزون تره

ولی ممنون بابت نکته ای گفتید

و یه سوال پست از کانادا به ایران ممکنه؟ 

در 31 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

سلام رفیق خوبی 

می گم کمک لازم نداری؟1f60a.png

سلام خدمت شما

کمک که نیاز دارم قطعا پی وی بهتون پیام میدم

در 14 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام علیرضا

خوبی؟

ناراحت نباش

مانیتور خودت کلا بلا استفاده شد؟

من یدونه سامسونگ S22A310X دارم بدردت میخوره؟

سلام عزیز

خودم که خوبم ولی ماشالله داره میباره از ایمون فقط😁

مانیتورم تا چند ساعت پیش یه بخش هایی کوچیکی ازش قابل دیدن بود که همونم دیگه تموم کرد و دیگه فکر کنم تنها کاربردش تزئینی توی اتاق باشه یا شایدم سطل آشغال 🤨

مانیتور که هر چی باشه به کارم میاد قطعا از بی مانیتوری بهتره که این یک ماه حداقل صفر صفر نباشم بهتون پیام میدم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

راستش معلوم نیست دارم راه های مختلف رو بررسی میکنم ببینم کدوم امن تر و ارزون تره

ولی ممنون بابت نکته ای گفتید

و یه سوال پست از کانادا به ایران ممکنه؟ 

پست اره ولی اون مانیتور حداقل با بسته بندی حدود 6-7 کیلو وزنش باشه تا تو راه براش مشکل پیش نیاد فکر کنم هزینه پستش اینقدر گرون بشه که اندازه اینجا تو ایران بشه 

قطعه کوچیک زیر 1 کیلو بسته بندی به صرفه ترین برای ارسال از طریق پسته

من دادم کسی آورد با هواپیما آورد 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

فقط یه توصیه بهتون میکنم

ممنون از راهنماییتون 

مالتینا که قیمت هاش چندان تعریفی نداره و بعید میدونم اولویت خریدم باشه چون ویکالا خیلی ارزون تره 

ولی شما هم اصلا نگران نباشید بلاخره جنس به دستتون میرسه هر چند با تاخیر

لینک به دیدگاه

دبی گرجستان ارمنستان (ترکیه شک دارم قطعات ارزون باشن) از اینجا کسی براتون تهیه کنه بدترین حالت 30-40 درصد ارزانتر از وضع فعلی میتونید تهیه کیند

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

ممنون از راهنماییتون 

مالتینا که قیمت هاش چندان تعریفی نداره و بعید میدونم اولویت خریدم باشه چون ویکالا خیلی ارزون تره 

ولی شما هم اصلا نگران نباشید بلاخره جنس به دستتون میرسه هر چند با تاخیر

من یه تجربه بد داشتم!
از هرجا خریدی اطلاع بده حداقل تجربه ای بشه واسه من و بقیه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، The AmpheTamine گفته است :

من یه تجربه بد داشتم!
از هرجا خریدی اطلاع بده حداقل تجربه ای بشه واسه من و بقیه

آخرین خریدم یه اس اس دی از ایگرد بود که به موقع به دستم رسید 

نتیجه این خرید بعد از اتمامش حتما اطلاع میدم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

دبی گرجستان ارمنستان (ترکیه شک دارم قطعات ارزون باشن) از اینجا کسی براتون تهیه کنه بدترین حالت 30-40 درصد ارزانتر از وضع فعلی میتونید تهیه کیند

مانیتوری که میخوام بگیرم یه ذره برندش گمنام هست به نظرتون اینجور کشورا موجود باشه؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

آخرین خریدم یه اس اس دی از ایگرد بود که به موقع به دستم رسید 

نتیجه این خرید بعد از اتمامش حتما اطلاع میدم

آخرین خریدم رم بود از تلیله که بدستم نرسید
واسه پولشم گوشی آهنین خریدم تا بهم برگردوندن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، The AmpheTamine گفته است :

آخرین خریدم رم بود از تلیله که بدستم نرسید
واسه پولشم گوشی آهنین خریدم تا بهم برگردوندن

شخصا که سر تلیله داستانی طولانی داشتم و نزدیک 3 ماه درگیرش بودم 

تلیله اصلا قضیه داره اونا اصلا هیچ وقت هیچ سفارشی رو به هیچ کس کلا تحویل ندادن و سایت زده بودن برای کلاه‌برداری 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

شخصا که سر تلیله داستانی طولانی داشتم و نزدیک 3 ماه درگیرش بودم 

تلیله اصلا قضیه داره اونا اصلا هیچ وقت هیچ سفارشی رو به هیچ کس کلا تحویل ندادن و سایت زده بودن برای کلاه‌برداری 

جدا؟ متاسفانه زمانی کامنتای اینستاشونو دیده بودم که دیر شده بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The AmpheTamine گفته است :

جدا؟ متاسفانه زمانی کامنتای اینستاشونو دیده بودم که دیر شده بود

بله چند تا از عزیزان که اتفاقا یکیشون هم عضو فروم هست مدت ََطولانی درگیر شکایت و پیگیری قضایی بودن و ظاهرا هنوز هم هستن  که جلوی کارشون رو بگیرن چون روند کار اینا اینطوری بود که پول رو میگرفتن سود میگرفتن از روش و هر وقت خریدار اعتراض می‌کرد جنسم چی شد با یه بهانه ای وجه رو مسترد میکردن و اینطوری به کارسون ادامه میدادن ولی با پیگیری قضایی این دوستان خوشبختانه هم نماد اعتمادشون گرفته شد و هم جلوی کارشون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...