رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد کارت گرافیک

mahmoud6161
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

هست asus gtx 1080 advanced edition کارت گرافیک من

وفتی تو نرم افزار جی پی یو توییک میرم روی اورکلاک مود تصویر اینجوری میشه روی گیمینگ مود هم فقط اون نقطه قرمزها میاد رو تصویر و توی سایلنت مود هم مشکلی ندارم 

میخواستم 530264789_Screenshot(3).thumb.jpg.1764906947e22a06c6ee407ef994fb54.jpg530264789_Screenshot(3).thumb.jpg.1764906947e22a06c6ee407ef994fb54.jpgبدونم ایراد از کارت گرافیک هست؟ 

7700k

16gb

thermaltake 850w

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم واله دو سال خریدم این کارت رو  تو این هفته که اینترنت بین الملل قطع بود از بیکاری متوجه مشکل شدم واله با این قیمتها که بعیده با نو عوض کنن که در اونصورت ترجیح میدم رو همون سایلنت مود بذارم ولی تقویض با دسته دو نشه 

لینک به دیدگاه

بزارش رو همون سایلنت رفیق ما 8رفت گارانتی و اومد با تهدید و این حرفا پول1080رو بهش دادن

لینک به دیدگاه

.بستگی به گارانتیشم داره مثلا همین اواژنگ که دوستمون گفت خیلی کارش درسته مانیتورم رو در جا با نو تعویض کرد دو ماه پیش

من دو تومن خریدم ولی الان هشت تومنه مانیتوره 

ویرایش شده توسط mahmoud6161
لینک به دیدگاه

چیپ نمیکشه 

عجیبه باید در یه محدوده ای اور بشه

شما از افتر بنر اگه داری باز کن power limit رو ذره ای زیاد کن ببین حل میشه مشکل یا نه

لینک به دیدگاه

درود بعضی چیپ ها خیلی توان اورکلاک بالایی ندارن حقیقتش توقع نداشتم ایسوز تو این مدل اینجوری گند بزنه

شما نرم افزار msi afterburner رو نصب کن همه چی رو عادی بگذار فقط 50 میلی ولت ولتاژ رو کم کن ببین گرافیک به چه فرکانسی بوست می کنه اسکرین شات بگیر بزار تا در جریان باشیم

لینک به دیدگاه

دوستان ولتاژ رو کم کنم یا زیاد بالاخره 

اخه یکی گفته کم کن یکی گفته زیاد 

البته شش ماه گارانتی سازگار مونده هنوز نمیدونم چجور گارانتی هست سرو کار نداشتم فقط میدونم عباس اباد هست مکانش

لینک به دیدگاه

سلام و درود

چیپ کارت مشکل پیدا کرده تنها کار اینه ببر گارانتی ..اینقدر برو که برات کارت رو درست کنن ..

هرکاری هم کنی ولتاژ زیاد کنی بازم مشکلی حل نمیشه..بردار ببرش گارانتی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...