رفتن به مطلب

خرید Xiaomi Earbuds (AirDots)؛ درست یا غلط؟ (درخواست مشاوره)

ali_8114
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان. قصد خرید یه هدست بیسیم تو رنج 300 هزار تومن دارم.

استفادم هم بیشتر ورزشیه واسش. هدست های سیم دار توی باشگاه کلافم کردن اینقد که پیچیدن توی دست و بالم

برای استفاده روزمره هم که خب مناسب باشه دیگه، ال سی دی گوشیم  به خاطر پیچ خوردن سیم هندزفری شکست |:

ممنون میشم ایتم پیشنهاد کنید. خودم چند تا گزینه دارم:

یکی اینکه بیخیال پول خرج کردن بشم و یه ایرفون فیک وایرلس 70 هزار تومنی بخرم و بیخیال، که فکر نمیکنم چیزی جز دور ریختن پولم باشه.

دو اینکه یه 100 تومن بیشتر خرج کنم و one more ibfree بخرم که نمیدونم ارزش داره یا نه با قیمت 420 هزار تومنی الانش

سه اینکه Xiaomi Earbuds (AirDots) که حدود 300 قیمت داره بخرم، و گزینه اصلیم همینه

راهنمایی میخوام برای این ایربادز

من روی جنس صدا خیلی حساسم، اینقدری که هدست سیم داری که دارم SkullCandy Ink'd هست الان. خیلی گرون نیست ولی خیلی روی صداش کار شده

و اینکه one more 320 و samsung u flex راضیم نمیکنن خیلی با جنس صداشون. بد نیست ها، ولی انتظار بیس بیشتری دارم

دوست دارم که یه بیس شفاف و تمیز و عمقی بشنوم، تفکیک اولویت دومه. حجم کلی صدا هم خواهشا راضی کننده باشه چون بیشتر ترنس و متال گوش میدم

یه مسئله ای هم که هست، اینه که گوشی من huawei p8 lite با سال ساخت 2015 که الان چهار سالشه و بلوتوث 4.0 داره. ممکنه به خاطر ورژن بلوتوث اذیتم کنه؟

چونکه گویا دستگاه های بلوتوث 5 کیفیت کمتری نشون میدن با اتصال به گوشیای بلوتوث ورژن پائینتر

و اینم یه جا دیگه خوندم، که بلوتوث 5 اصلا با پائینتر از 4.2 درست ستاپ نیست و منم که بلوتوثم 4.0 عه و ...

البته زیاد تا حالا از بلوتوث 5 فایل گرفتم با همین بلوتوث 4. ولی واقعا نمیدونم که ممکنه مشکل ساز بشه یا نه

خوشحال میشم در این فقدان YouTube که نمیتونیم عین آدم بریم ریویو ببینیم از جنس مد نظر یه دستی بگیرید از ما

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یکی از بچه ها سر کار داشت راضی بود منم تست کردم صداش خیلی خوب بود

میگفت 3-4 ساعت شارژ دارن بعد باید بزاری تو جاش تا شارژ بشه مشکلش هم اینه که اگر شارژون به طور کل تموم شده دسیکانکت میشن از هم دیگه بعد دوباره کانکت کردنش 10-20 مین زمان میبره

احتمالا خودم یکی بگیرم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ATER گفته است :

یکی از بچه ها سر کار داشت راضی بود منم تست کردم صداش خیلی خوب بود

میگفت 3-4 ساعت شارژ دارن بعد باید بزاری تو جاش تا شارژ بشه مشکلش هم اینه که اگر شارژون به طور کل تموم شده دسیکانکت میشن از هم دیگه بعد دوباره کانکت کردنش 10-20 مین زمان میبره

احتمالا خودم یکی بگیرم

جسارتا مدل گوشی همکارتون چی بود؟

میخوام ببینم که آیا واقعا مشکل داره با ورژن بلوتوث یا نه. اگه نداشته باشه میخرم حتما

چون یحتمل تا شب عید موبایلمو عوض بکنم و نمیخوام فرصتو از دست بدم

ولی، خود شیائومی اعلام کرده (و نیز خریدارا توی دیجی) که 12 ساعت استفاده مداوم و 5 روز idle باطری نگه میداره

این 12 ساعت مال خود باکس شارژره؟ یعنی در این مدت 3-4 مرتبه باید شارژ بشن توی باکسشون؟

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

جسارتا مدل گوشی همکارتون چی بود؟

میخوام ببینم که آیا واقعا مشکل داره با ورژن بلوتوث یا نه. اگه نداشته باشه میخرم حتما

چون یحتمل تا شب عید موبایلمو عوض بکنم و نمیخوام فرصتو از دست بدم

ولی، خود شیائومی اعلام کرده (و نیز خریدارا توی دیجی) که 12 ساعت استفاده مداوم و 5 روز idle باطری نگه میداره

این 12 ساعت مال خود باکس شارژره؟ یعنی در این مدت 3-4 مرتبه باید شارژ بشن توی باکسشون؟

اره با باکش 12 ساعت هست

گوشی خودش هوآوی هست دقیق نمیدونم چه مدلی

لینک به دیدگاه

من دارم عزیز

برای باشگاه استفاده میکنم

این ست صدای خوبی داره ولی اکولایزر گوشیتو طوری تنظیم کن که یه مقدار فرکانس پایین(low) تقویت بشه.با بلوتوث پایین تر هم مشکلی نداره و کیفیت صدا هم اصلا کاسته نمیشه.در اصل کیفیت صدا به خود گوشی بستگی داره

شارژ دهی هم بستگی به میزان بلندی صدا داره.اگه تا اخر زیاد کنی حدود 3:40 دووم میارن

فقط مراقب جعبش باش که حکم شارژرش رو داره

سوالی بود در خدمتم

ویرایش شده توسط Daniel Stark
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

من دارم عزیز

برای باشگاه استفاده میکنم

این ست صدای خوبی داره ولی اکولایزر گوشیتو طوری تنظیم کن که یه مقدار فرکانس پایین(low) تقویت بشه.با بلوتوث پایین تر هم مشکلی نداره و کیفیت صدا هم اصلا کاسته نمیشه.در اصل کیفیت صدا به خود گوشی بستگی داره

شارژ دهی هم بستگی به میزان بلندی صدا داره.اگه تا اخر زیاد کنی حدود 3:40 دووم میارن

فقط مراقب جعبش باش که حکم شارژرش رو داره

سوالی بود در خدمتم

خیلی متشکر از پاسختون به اون یکی تایپیکم

در مورد کیفیت صدای گوشی هم خدارو شکر خیلی خوب و راضی کننده ست و من razer kraken v2 رو به راحتی باهاش درایو کردم و بیس خیلی خوبی هم ازش شنیدم. انواع اسپیکرهای دسکتاپ بدون آمپلی فایر داخلی هم باهاش درایو کردم. کارت صدای گوشی تا حالا کم نیاورده، امیدوارم این دفعه هم نیاره

فقط چند تا سوال کلی:
زمان فول شارژ شدنشون توی خود باکس چقدره؟

خود باکس چقدر طول میکشه شارژ بشه؟

جایگیریشون توی گوش چطوره؟ احتمال افتادن هست؟

از نظر آکواستیکی به قدر کفاف کیپ هست؟ منظورم نفوذ صدا از بیرون یا به بیرونه

تو بعضی ریویو ها خوندم که میکروفونش نویز محیط رو قشنگ انتقال میده تو تماس و اگه یه جای نسبتا شلوغ باشید مخ طرف اونور خط میاد پائین. درسته این مطلب؟

و اینکه با دکمش چه کارایی میشه کرد؟ این نرم افزار dotdroid که خیلیا توصیه میکنن رو شما استفاده کردید برای کاستوم کردن اعمال دکمه ها؟

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

سلام دوست من خوب هستید؟

عزیز من حدود 2 ماه پیش مثل شما تصمیم گرفتم هدفون بی سیم با کیفیت بخرم و پول کمی هم بدم! با خوندن حدود 20 ریویو رسیدم به شیاومی و مدلی ک شما مد نظرته ینی ایربادز.

مدل air dots نسخه چین هست ک علائم هشداری رو به زبان چینی میگه دفترچه هم به زبان چینیه. مدل earbuds نسخه گلوبال هست و زبان انگلیسی دفترچه هم انگلیسی هست. هیچ تفاوت دیگه ای ندارن.

برای من گلوبال بودن مهم بود و رفتم سراغ مدل earbuds مثل شما ریویو های کاملی رو خوندم ک اکثرا گفته بودن با بلوتوث 5 خوب جواب میده و با پایینتر ممکنه اصلا صداش داغون باشه و ...

گوشی من ایفون6پلاس هست با بلوتوث 4 و شک داشم ک خوب از اب در بیاد.

توی این دودلی ها یه روز دیجیکالا مدل ایربادز رو اف زد با قیمت 240 تومن گذاشت توی فروش ویژه! بی درنگ خریدم و چند روز بعد تحویل گرفتم.

IMG_1248.JPG.930ba46adb9b903774625342364f449b.JPG

هدفون هایی که داشتم هدفون خود ایفون بود با سنهیزر cx300 و ادیفایر و one more، مدل هایی هم ک برای دوستانم خریدم و تست کردم هم خیلی زیاد بودن از جمله کراکن ک واقعا خوش صداست تو هدفون ها.

خیلی زود وصلش کردم به گوشیم و اهنگ محبوبم رو پلی کردم! با شنیدن صداش کاملا چشمام گرد شد! بیس این هدفون بی نهایت عالیه. کیفیت صدا کاملا قابل قبول! بعد همه اینها در کنار بی سیم بودن هدفون! اصلا ی چیز عجیب غریب. سبکی ک من گوش میدم هر نوع موسیقی زیبایی رو شامل میشه،  این هدفون تو هیچ موزیکی نا امیدت نمیکنه.

همون شب برای پیاده روی زدم بیرون و هدفون ها رو گذاشتم روی گوشم. مجموعا 4 ساعت و 40 دقیقه هدفون ها کاملا با صدای بلند کار کردن و بعد تموم شد! و این حدود 5 ساعت من بی نهایت لذت بردم از این خرید از این کیفیت از این برند.

IMG_1250.thumb.JPG.307e962dcbacfe9dedb2a29e8ea1fafa.JPG

باکس برای من با شارژر 25 امپری زیر 1.30 شارژ میشه.

خود گوشی ها رو تا حالا ندیدم چ قدر طول میکشه پر بشن میزارم میام بعد از 2 ساعت بدون شک پر شدن.

خیلی خیلی خوب تو گوش قرار میگیرن و بعد از مدتی فراموش میکنی همچین چیزی رو گوشته. احتمال افتادن همیشه هست ولی جوری نیست ک نفهمی حتی اگر کمی شل بشن بیس کاملا افت پیدا میکنه و میفهمی.

بسیار عالی کیپ میشه و مانع ورود نویز های محیط میشه. خروج صدا ب بیرون رو تست نکردم مهم نیست برام ولی مطمعنا زیاد نیست.

نکته منفی اکثر هدفون های بی سیم کم بودن بلندی صداست این هدفون صداش خیلی بلند نیست ولی کاملا راضی کنندست مخصوصا با نویز کنسلیشنی ک داره ولی بازم خیلی بلند نیست نسبت به بیتس پرو یا استودیو.

برد هدفون با گوشی من زیر 5 متره! ی قطع و وصلی هایی هم اول ک وصل میشه داره.

میکروفونش همیشه یه حالت اکو مانند رو صدا افکت میزاره. تو محیط های پر سروصدا کاملا صدا ها رو انتقال میده ولی جوری نیست ک طرف متوجه حرف شما نشه. نویز کنسلیشن ایفون خیلی خیلی بهتر عمل میکنه.

با دکمش فقط میشه اهنگ رو پلی و پاز کرد. میشه تماس ها رو جواب داد و قطع کرد و هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد.

تست نکردم ببینم برای ios هست این نرم افزار یا نه ولی به نظرم همین ی کاربردشم کافیه. چاره ساختن ی پلی لیست و انتخاب رندوم یا شافل و لذت بردن از صدای بسیار زیبای این هدفونه.

IMG_1253.thumb.JPG.03dc7df69480ef1149e13e9f421e9e2d.JPG

امیدوارم مفید بوده باشه صحبت های من.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام خیلی متشکر

با این وصف، فکر کنم بهتره که تا پوله جوره و قیمتها هم نکشیده بالا خودمو راحت کنم و بخرمش :))))))

نظری که در مورد بیس دادید رو کاملا میپذیرم چون صدای کراکن رو تست کردید.

خیلی ها در مورد بیس سلیقه ای نظر میدن و فقط تفکیک دوست دارن

منتهی شما که از صدای کراکن تعریف میکنید، مطمئنا اعتقاد به بیس دارید و نظرتون کاملا صادقانه خواهد بود :))))))

در مورد اون برد بلوتوث، mi band 3 تقریبا 8 متر برد اتصال داره با گوشیم. دیگه نمیدونم ایشون چجوری تا میکنه با بلوتوث موبایلم

یه سوال در مورد باکس: نیازی هست به کاور گرفتن برای باکسش به نظرتون؟ یا پول حروم کردنه؟

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

منم وسوسه شدم این مدل رو بخرم :| اخه 2 برابر این پول به هندزفری سیم دار دادم و خراب شد :D 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

اخه 2 برابر این پول به هندزفری سیم دار دادم و خراب شد :D 

همون اسکال کندی تا حالا دوبار سوکتش خراب شده و تعمیرش کردم

الان برای بار سوم خراب شده سوکتش و دیگه حوصلم نمیاد لحیم بزنم سوکتشو

الان یه سونی واکمنی که 10 سالشه دستمه که سیمش خیلی پیچ و گره میخوره و کلافم کرده

امشب سفارشش دادم. یکشنبه فکر کنم برسه دستم، تست میکنم و همینجا ریویو میزارم ازش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام خیلی متشکر

با این وصف، فکر کنم بهتره که تا پوله جوره و قیمتها هم نکشیده بالا خودمو راحت کنم و بخرمش :))))))

نظری که در مورد بیس دادید رو کاملا میپذیرم چون صدای کراکن رو تست کردید.

خیلی ها در مورد بیس سلیقه ای نظر میدن و فقط تفکیک دوست دارن

منتهی شما که از صدای کراکن تعریف میکنید، مطمئنا اعتقاد به بیس دارید و نظرتون کاملا صادقانه خواهد بود :))))))

در مورد اون برد بلوتوث، mi band 3 تقریبا 8 متر برد اتصال داره با گوشیم. دیگه نمیدونم ایشون چجوری تا میکنه با بلوتوث موبایلم

یه سوال در مورد باکس: نیازی هست به کاور گرفتن برای باکسش به نظرتون؟ یا پول حروم کردنه؟

خاهش میکنم دوست من.

منم صبر کردم ارزون بشه و هر روز گرون شد تا اینکه بعد از 2 3 هفته یهو اف خورد و خریدم و بعدشم ک هر روز داره گرون میشه! قیمتا تو این مملکت .... عادت کردیم دیگه. :67_head_bandage:

کراکن مدل معمولی و v2 و pro هر 3 رو من تست کردم و شنیدم میتونم بگم از بهترین هدست هایی بوده ک صداش رو شنیدم. بیس اغراق شده و دلچسب با فرکانس های بالای خیلی خوب. طبیعتا این هدفون اون حجم بیس رو ارائه نمیده توقعی هم نمیره ازش ولی بی نهایت بیس خوب و زیبایی رو ارائه میده تو نوع خودش. تو ریویو هایی هم ک فرنگی ها نوشتن اکثرا قسمت لو فرکانس رو بهش 9 از 10 دادن ک عدد فوق العاده خوبیه برای هدفونی با این قیمت.

فکر میکنم برد بلوتوثش مستقیم با ورژن بلوتوث گوشی مرتبط باشه. چون خونده بودم ک تا 10 متر رو با سامسونگ a30 گرفته بودن! ولی من 5 متر ک میرسم موزیکم کاملا لگ میگیره.

محافظ به نظر من ک نیازی نیست. جنس خوب و محکمی داره ولی اگر ادم حساسی هستید بدک نیست بگیرید. من برای پاور بانکم ک همین شیاومی هست با بدنه الومنیومی خریدم چون بدنش فلزی بود ولی این باکس پلاستیکی هست و مشکی مات فکر نمیکنم خیلی مشکلی براش پیش بیاد.

الان محافظ هایی ک دیجیکالا اورده رو دیدم قیمتشون بالاس! ایرپاد اپل خودش 2 تومنه قابش 30 تومنه این خودش 300 تومنه قابش 40 تومن! اصلا نمیصرفه ب نظرم مگر اینکه ادمی باشید ک خوب نگه نمیداره جنس رو و از دستتون زیاد میفته قطعات یا سفر زیاد میرید و احتمال خطر زیاده ک بیاید 10درصد از قیمت جنس رو هزینه قابش کنید!

شاید من بخرم بعدا ولی مطمعنا بیشتر از 20 تومن پول نمیدم براش.

امیدوارم از این خرید لذت ببرید و هر بار ک باهاش موزیک گوش میدید به یاد من بیفتید🍻

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

منم وسوسه شدم این مدل رو بخرم :| اخه 2 برابر این پول به هندزفری سیم دار دادم و خراب شد :D 

سلام علی جون چطوری چخبر؟

چ میکنی بی نت؟! ما دوتا دو بازا ک لنگامونو گذاشتیم رو میز داریم آفلاین با bot بازی میکنیم 🤣

ببین این هدست با همین قیمت فعلیش هم جزو بهترین انتخاب هاییه ک میتونی داشته باشی.

من به بلوتوث کامپیوتر خودمم وصلش کردم و خیلی عالی و اوکی جواب داد دانگل من اوریکو هست ورژن 4.

سیم دیگه زمانش به سر رسیده این برند یعنی شیاومی هم داره عالی کار میکنه.

ایشالا همه چی اوکی باشه چند وقت دیگه mi9 t pro میخرم جرقش رو هم همین هدفون زد تو ذهنم.

این کیفیت کار این قدرت این مشخصات بعد با این قیمت یه جور جوکه به نظرم...

لینک به دیدگاه

پس طبق گفته دوستان مدل Earbuds Basic با Airdots فرقی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

پس طبق گفته دوستان مدل Earbuds Basic با Airdots فرقی نداره؟

مدل airdots نسخه چینیه

مدل earbuds basic در حقیقت همون airdots global به حساب میاد

جفتشون یه دیوایس هستن منتهی نامگذاریش تفاوت کرده. توی سایتای خارجی هم کسی earbuds basic نمیشناسه و همه ازش تحت عنوان airdots global یاد میکنن

منتهی اینور گویا اسم جدید گذاشتن واسش، کاری نداریم.

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

مدل air dots نسخه چین هست ک علائم هشداری رو به زبان چینی میگه دفترچه هم به زبان چینیه. مدل earbuds نسخه گلوبال هست و زبان انگلیسی دفترچه هم انگلیسی هست. هیچ تفاوت دیگه ای ندارن.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

خاهش میکنم دوست من.

منم صبر کردم ارزون بشه و هر روز گرون شد تا اینکه بعد از 2 3 هفته یهو اف خورد و خریدم و بعدشم ک هر روز داره گرون میشه! قیمتا تو این مملکت .... عادت کردیم دیگه. :67_head_bandage:

کراکن مدل معمولی و v2 و pro هر 3 رو من تست کردم و شنیدم میتونم بگم از بهترین هدست هایی بوده ک صداش رو شنیدم. بیس اغراق شده و دلچسب با فرکانس های بالای خیلی خوب. طبیعتا این هدفون اون حجم بیس رو ارائه نمیده توقعی هم نمیره ازش ولی بی نهایت بیس خوب و زیبایی رو ارائه میده تو نوع خودش. تو ریویو هایی هم ک فرنگی ها نوشتن اکثرا قسمت لو فرکانس رو بهش 9 از 10 دادن ک عدد فوق العاده خوبیه برای هدفونی با این قیمت.

فکر میکنم برد بلوتوثش مستقیم با ورژن بلوتوث گوشی مرتبط باشه. چون خونده بودم ک تا 10 متر رو با سامسونگ a30 گرفته بودن! ولی من 5 متر ک میرسم موزیکم کاملا لگ میگیره.

محافظ به نظر من ک نیازی نیست. جنس خوب و محکمی داره ولی اگر ادم حساسی هستید بدک نیست بگیرید. من برای پاور بانکم ک همین شیاومی هست با بدنه الومنیومی خریدم چون بدنش فلزی بود ولی این باکس پلاستیکی هست و مشکی مات فکر نمیکنم خیلی مشکلی براش پیش بیاد.

الان محافظ هایی ک دیجیکالا اورده رو دیدم قیمتشون بالاس! ایرپاد اپل خودش 2 تومنه قابش 30 تومنه این خودش 300 تومنه قابش 40 تومن! اصلا نمیصرفه ب نظرم مگر اینکه ادمی باشید ک خوب نگه نمیداره جنس رو و از دستتون زیاد میفته قطعات یا سفر زیاد میرید و احتمال خطر زیاده ک بیاید 10درصد از قیمت جنس رو هزینه قابش کنید!

شاید من بخرم بعدا ولی مطمعنا بیشتر از 20 تومن پول نمیدم براش.

امیدوارم از این خرید لذت ببرید و هر بار ک باهاش موزیک گوش میدید به یاد من بیفتید1f37b.png

سلام علی جون چطوری چخبر؟

چ میکنی بی نت؟! ما دوتا دو بازا ک لنگامونو گذاشتیم رو میز داریم آفلاین با bot بازی میکنیم 🤣

ببین این هدست با همین قیمت فعلیش هم جزو بهترین انتخاب هاییه ک میتونی داشته باشی.

من به بلوتوث کامپیوتر خودمم وصلش کردم و خیلی عالی و اوکی جواب داد دانگل من اوریکو هست ورژن 4.

سیم دیگه زمانش به سر رسیده این برند یعنی شیاومی هم داره عالی کار میکنه.

ایشالا همه چی اوکی باشه چند وقت دیگه mi9 t pro میخرم جرقش رو هم همین هدفون زد تو ذهنم.

این کیفیت کار این قدرت این مشخصات بعد با این قیمت یه جور جوکه به نظرم...

سلام داش علی گل.عزیزمی

راستش منم ی هفتس دیوژن نزدم استخونام بدجور درد میکنن :D 

آره واقعا این هدست سیمی حتی تا 100 هزارتومنم پول دادم و متاسفانه سیمش خراب شده ! واقعا این بیسیم ها حس میشد که شما جرقشو زدی  :D یکی از فامیلامون اتفاقا الان قشم هستش بهش بگم اگه اونجا ارزون بود میگم برام یکی بیاره 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من خوب هستید؟

عزیز من حدود 2 ماه پیش مثل شما تصمیم گرفتم هدفون بی سیم با کیفیت بخرم و پول کمی هم بدم! با خوندن حدود 20 ریویو رسیدم به شیاومی و مدلی ک شما مد نظرته ینی ایربادز.

برای من گلوبال بودن مهم بود و رفتم سراغ مدل earbuds مثل شما ریویو های کاملی رو خوندم ک اکثرا گفته بودن با بلوتوث 5 خوب جواب میده و با پایینتر ممکنه اصلا صداش داغون باشه و ...

گوشی من ایفون6پلاس هست با بلوتوث 4 و شک داشم ک خوب از اب در بیاد.

توی این دودلی ها یه روز دیجیکالا مدل ایربادز رو اف زد با قیمت 240 تومن گذاشت توی فروش ویژه! بی درنگ خریدم و چند روز بعد تحویل گرفتم.

IMG_1248.JPG.930ba46adb9b903774625342364f449b.JPG

هدفون هایی که داشتم هدفون خود ایفون بود با سنهیزر cx300 و ادیفایر و one more، مدل هایی هم ک برای دوستانم خریدم و تست کردم هم خیلی زیاد بودن از جمله کراکن ک واقعا خوش صداست تو هدفون ها.

خیلی زود وصلش کردم به گوشیم و اهنگ محبوبم رو پلی کردم! با شنیدن صداش کاملا چشمام گرد شد! بیس این هدفون بی نهایت عالیه. کیفیت صدا کاملا قابل قبول! بعد همه اینها در کنار بی سیم بودن هدفون! اصلا ی چیز عجیب غریب. سبکی ک من گوش میدم هر نوع موسیقی زیبایی رو شامل میشه،  این هدفون تو هیچ موزیکی نا امیدت نمیکنه.

همون شب برای پیاده روی زدم بیرون و هدفون ها رو گذاشتم روی گوشم. مجموعا 4 ساعت و 40 دقیقه هدفون ها کاملا با صدای بلند کار کردن و بعد تموم شد! و این حدود 5 ساعت من بی نهایت لذت بردم از این خرید از این کیفیت از این برند.

IMG_1250.thumb.JPG.307e962dcbacfe9dedb2a29e8ea1fafa.JPG

باکس برای من با شارژر 25 امپری زیر 1.30 شارژ میشه.

خود گوشی ها رو تا حالا ندیدم چ قدر طول میکشه پر بشن میزارم میام بعد از 2 ساعت بدون شک پر شدن.

خیلی خیلی خوب تو گوش قرار میگیرن و بعد از مدتی فراموش میکنی همچین چیزی رو گوشته. احتمال افتادن همیشه هست ولی جوری نیست ک نفهمی حتی اگر کمی شل بشن بیس کاملا افت پیدا میکنه و میفهمی.

بسیار عالی کیپ میشه و مانع ورود نویز های محیط میشه. خروج صدا ب بیرون رو تست نکردم مهم نیست برام ولی مطمعنا زیاد نیست.

نکته منفی اکثر هدفون های بی سیم کم بودن بلندی صداست این هدفون صداش خیلی بلند نیست ولی کاملا راضی کنندست مخصوصا با نویز کنسلیشنی ک داره ولی بازم خیلی بلند نیست نسبت به بیتس پرو یا استودیو.

برد هدفون با گوشی من زیر 5 متره! ی قطع و وصلی هایی هم اول ک وصل میشه داره.

میکروفونش همیشه یه حالت اکو مانند رو صدا افکت میزاره. تو محیط های پر سروصدا کاملا صدا ها رو انتقال میده ولی جوری نیست ک طرف متوجه حرف شما نشه. نویز کنسلیشن ایفون خیلی خیلی بهتر عمل میکنه.

با دکمش فقط میشه اهنگ رو پلی و پاز کرد. میشه تماس ها رو جواب داد و قطع کرد و هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد.

تست نکردم ببینم برای ios هست این نرم افزار یا نه ولی به نظرم همین ی کاربردشم کافیه. چاره ساختن ی پلی لیست و انتخاب رندوم یا شافل و لذت بردن از صدای بسیار زیبای این هدفونه.

IMG_1253.thumb.JPG.03dc7df69480ef1149e13e9f421e9e2d.JPG

امیدوارم مفید بوده باشه صحبت های من.

موفق باشید دوست من.

با این عکسهایی ک گرفتی حالمو خوب کردی ایول به این سلیقه

دمت گرم

ویرایش شده توسط !CyrusTheGreat!
لینک به دیدگاه

سلام با اجازه استارتر عزیز

اگه میشه نظرتونو درمورد Mi Bluetooth Neckband Earphones Basic هم بگید

من میخوام این مدل بگیرم 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام داش علی گل.عزیزمی

راستش منم ی هفتس دیوژن نزدم استخونام بدجور درد میکنن :D 

آره واقعا این هدست سیمی حتی تا 100 هزارتومنم پول دادم و متاسفانه سیمش خراب شده ! واقعا این بیسیم ها حس میشد که شما جرقشو زدی  :D یکی از فامیلامون اتفاقا الان قشم هستش بهش بگم اگه اونجا ارزون بود میگم برام یکی بیاره 

فدای تو علی جون.

خداروشکر امروز مشکل حل شد و دوباره به زندگی قبل برمیگردیم. 🍻

این شیاومی کلا حستو خوب میکنه. هرچیشو بخری همین کارو میکنه! خیلی خوبه در کل.

اگرپیدا کرد بگو حتما بگیره. اگر مدل airdots هم بود به قیمت پایین بگو بگیره برات. اینجا کلا گارانتی ندارن و گارانتی دارهاش حدود 20 درصد گرونتر هستن ک airdots رو الان نمایندگی شیاومی سرکوچمون با گارانتی اصلی 340 قیمت میده! پس از همونجا پیدا کردی بگیر.

در 5 ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

با این عکسهایی ک گرفتی حالمو خوب کردی ایول به این سلیقه

دمت گرم

فدای تو عزیز لطف داری.🌷:x

هدف من هم همین بود،  این حس ک من از این هدفون ها گرفتم رو شما هم بگیرید از عکس هاش.

ممنون.🍻

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

خداروشکر امروز مشکل حل شد و دوباره به زندگی قبل برمیگردیم. 1f37b.png

کجا هستید شما؟

کرج هنوز فضا معنوی نشده

در فقدان معنویت به سر میبریم کماکان :))))

تا حالا این حضرت بادز بیاد فردا بلکه یه کم خوب کنه حالمونو. به شدت که دپرسیم فعلا ...

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

خیلی متشکر از پاسختون به اون یکی تایپیکم

در مورد کیفیت صدای گوشی هم خدارو شکر خیلی خوب و راضی کننده ست و من razer kraken v2 رو به راحتی باهاش درایو کردم و بیس خیلی خوبی هم ازش شنیدم. انواع اسپیکرهای دسکتاپ بدون آمپلی فایر داخلی هم باهاش درایو کردم. کارت صدای گوشی تا حالا کم نیاورده، امیدوارم این دفعه هم نیاره

فقط چند تا سوال کلی:
زمان فول شارژ شدنشون توی خود باکس چقدره؟

خود باکس چقدر طول میکشه شارژ بشه؟

جایگیریشون توی گوش چطوره؟ احتمال افتادن هست؟

از نظر آکواستیکی به قدر کفاف کیپ هست؟ منظورم نفوذ صدا از بیرون یا به بیرونه

تو بعضی ریویو ها خوندم که میکروفونش نویز محیط رو قشنگ انتقال میده تو تماس و اگه یه جای نسبتا شلوغ باشید مخ طرف اونور خط میاد پائین. درسته این مطلب؟

و اینکه با دکمش چه کارایی میشه کرد؟ این نرم افزار dotdroid که خیلیا توصیه میکنن رو شما استفاده کردید برای کاستوم کردن اعمال دکمه ها؟

زمان شارژ خودش حقیقتا نمیدونم! چون میزارم توش و درشو میبندم.حالت اهنربایی هم داره گوشیا تکون نمیخورن

خود باکس بهتر با شارژ ضعیف شارژ کنید چون 500v هست.حدود 2/5 ساعت

من گوشم کوچیکه از سایز کوچک سری استفاده کردم دوتا سایز بزرگتر هم داره

کیپه کیپه صدا خیلی کم وارد و خارج میشه شاید 5 درصد

دکمه هاش فقط برای قطع و وصل اهنگ و تماس جواب و رد کردن متاسفانه قابلیت کم زیاد ولوم یا عقب جلو اهنگ نداره حتی با dotdroid

dotdroid فقط میزان شارزشو نشون میده متاسفانه

بردش هم حدود 15 متره برای من

ویرایش شده توسط Daniel Stark
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

خیلی متشکر. فقط در مورد اون داستان نویز محیط و اینا ... شما مشکلی ندارید باهاش؟

لینک به دیدگاه

یکی داره تست کنه ببینه با این این دانگل های بلوتوثی به pc وصل میشه یا نه

میخوام یکی بخرم برای pc

کسی قیمت خوب جایی میشناسه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

خیلی متشکر. فقط در مورد اون داستان نویز محیط و اینا ... شما مشکلی ندارید باهاش؟

نه مشکلی نیست چون ولوم تا اخره همیشه:))

یه جورایی اعتیاد میاره دیگه نمیتونی با سیم استفاده کنی یه چیز بهت وصل باشه:))

الانم یه مقدار قیمتش رفته بالا به نظرم زودتر بخری تا بیشتر نشده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

کجا هستید شما؟

...

در حال حاضر قم هستم. و شرایط کاملا عادیه. پینگم تو بازیا هم خوبه. ایشالا اون سمت هم وصل بشه.

ایشالا حالتون خوب میشه و لذت میبرید از این خرید.

در 52 دقیقه قبل، ATER گفته است :

میخوام یکی بخرم برای pc

سلام دوست من.

عزیز صحبت کردم درباره این قضیه.

در حال حاضر دانگل بلوتوث اوریکو دارم ک باهاش دسته ps4 وصل میکنم به پی سی با همون این هدفون رو به پی سی وصل کردم و استفاده کردم کاملا عالی جواب میده.

قیمت خوب برای چی هدفون یا دانگل؟

هر دو تو دیجیکالا هستن سرچ بزنید پیدا میکنید. قیمتش هم خوبه.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

نه مشکلی نیست چون ولوم تا اخره همیشه:))

یه جورایی اعتیاد میاره دیگه نمیتونی با سیم استفاده کنی یه چیز بهت وصل باشه:))

الانم یه مقدار قیمتش رفته بالا به نظرم زودتر بخری تا بیشتر نشده

منظورم یه داستان دیگه ست

توی بعضی ریویو ها خوندم که میکروفون تماس، نویز محیط رو کنسل نمیکنه و هرچی صدا اینور باشه رو میده اونور

توی جاهای شلوغ مخ طرف اونور خط قشنگ میاد پائین گویا

این داستان هست؟ شما مواجه شدید باهاش تا به حال؟

خرید رو هم از دیجی به قیمت 280 انجام دادم، فردا غروب میرسه دستم

در 56 دقیقه قبل، ATER گفته است :

میخوام یکی بخرم برای pc

Ali Subi: من به بلوتوث کامپیوتر خودمم وصلش کردم و خیلی عالی و اوکی جواب داد دانگل من اوریکو هست ورژن 4.

ایشون که مشکلی نداشته با اتصالش به دانگل

در مورد قیمت هم، 280 دیجی بهترین قیمتی بود که من پیدا کردم، با توجه به شهرت فروشگاه و زمان ارسالش، و با همین قیمت خرید کردم

در فروشگاه های خرد و متفرقه قیمت 300 به بالاست. توصیه میکنم قصد دارید، از دیجی بخرید سریعتر. نوسان قیمتش زیاد شده اخیرا.

صبح تا شب جمعه که من خریدمو انجام دادم 3 بار قیمت عوض شد. از 299 دراپ زد روی 292، و آخرشم شد 280 که من خریدمش به صورت آماده ارسال

و با اون قیمت ناموجود شد بعد سفارش من.

کاری نداریم. الان بهترین قیمت رو داره دیجی کالا ارائه میده. 290 برای نسخه چین و 291.5 برای نسخه گلوبال

قیمتهای دیگه 300 به بالا هستن توی سطح نت. البته من چون هنوز نت بین الملل ندارم دیگه نتونستم گوگل کنم و قیمتای بیشتری بگیرم.

شما اگه اتصال بین الملل دارید ببینید قیمت پائینتر میتونید پیدا کنید؟ البته بازم چون نت تهران قطعه خیلی از فروشگاهها از دسترس خارجن متاسفانه

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

اگه میخواید گلوبال بخرید از دیجی بزنید بره. ولی اگه حفظ 50 تومن پول و بیخیال نسخه گلوبال شدن براتون اهمیت داره، شیائومی شاپ الان داره بهترین قیمت رو ارائه میده

نا موجوده اونجا

فردا میرم بازار ببینم میشه پیدا کرد قیمت بهتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...