رفتن به مطلب

خرید Xiaomi Earbuds (AirDots)؛ درست یا غلط؟ (درخواست مشاوره)

ali_8114
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 47 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام دوستان منم تو تخفیفای دیجی خریدم 259 تومن 1f605.png دیشب به دستم رسید.از دیشب که باهاش کار کردم خوب و راضی کننده بود.خیلی خوب شارژ نگه میداره

ممنون از علی جان که منو تو خرید راهنمایی کرد @Ali Subi

سلام.

مبارک باشه علی جان ایشالا به خوشی و شادی استفاده کنی همیشه. 🌷

جنس خوب رو باید معرفی کرد به همه.

فدای تو.:x

لینک به دیدگاه

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوستان منم تو تخفیفای دیجی خریدم 259 تومن 1f605.png دیشب به دستم رسید.از دیشب که باهاش کار کردم خوب و راضی کننده بود.خیلی خوب شارژ نگه میداره

ممنون از علی جان که منو تو خرید راهنمایی کرد

مبارکه :))))))))

فالو میکنم تایپیک رو من، تعجب کردم دیدم خدایا، بعد دو ماه چطور یهو تایپیک اپدیت شده؟

ولی خب خدارو شکر خیر بوده. ایشالا به سلامتی استفاده کنید

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

مبارک باشه علی جان ایشالا به خوشی و شادی استفاده کنی همیشه. 🌷

جنس خوب رو باید معرفی کرد به همه.

فدای تو.:x

سلام مجدد

حقیقتش، یه داستانی پیش اومده که یه کمی زده توی ذوقم

پورت usb برای سومین بار شارژ مشکل پیدا کرده و قطع و وصل میشه :))))))

حتما باید وقتی که کابل رو وصل میکنم، یه چیز سنگین بزارم روش تا قشنگ کابل به سمت بالای پورت چلونده بشه، وگرنه شارژ نمیشه

ضد حال بدی بود، ولی خب به هر حال شانس منه دیگه

فعلا سر میکنم باهاش، تا وقتی که دیگه نشه. اون موقع یا خودم براش شارژر کاستوم درست میکنم (یه کوچولو الکترونیک کار کردم سابقا و یه حرکتایی میتونم بزنم) یا بازش میکنم و سوکت رو تعویض میکنم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

حقیقتش، یه داستانی پیش اومده که یه کمی زده توی ذوقم

چ عجیب!! سوکت های میکرو یو اس بی به این راحتی ها خراب نمیشن!!

متاسف شدم واقعا

کابلتون رو عوض کنید و کابل اورجینال بزنید ببینید بازم مشکل داره؟ من با کابل شیاومی و ال جی و هوایی زدم هر سه بی هیچ مشکلی حتی با تکون دادنش بازم کار میکنن.

تعویض سوکتش کار راحتیه میتونید خودتون به راحتی انجام بدید ولی خیلی ضد حاله.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

چ عجیب!! سوکت های میکرو یو اس بی به این راحتی ها خراب نمیشن!!

متاسف شدم واقعا

کابلتون رو عوض کنید و کابل اورجینال بزنید ببینید بازم مشکل داره؟ من با کابل شیاومی و ال جی و هوایی زدم هر سه بی هیچ مشکلی حتی با تکون دادنش بازم کار میکنن.

تعویض سوکتش کار راحتیه میتونید خودتون به راحتی انجام بدید ولی خیلی ضد حاله.

الان بهترین کابلی که دارم، کابلیه که روی پاوربانک روموس بود.

یه کابل ضخیم کوتاه، که خیلی هم کم استفاده میشه کابل انصافا خوبی هم هست

و متاسفانه کار نمیکنه :))))))

همین الان توی شارژه به این وضعیت: پایه چسب سنگین روی کابله، کیف پولم زیر خود باکس

و کابل با تمام وجود فشرده میشه به بالای حضرت سوکت

ینی صدی نود یه پورت میکرو درست کار میکنه، اون 10 میفته به من :))))))

---------------------------------------------------------

حالا فارغ از این داستانا، سعیم بر اینه که احساسی نشم در مورد این محصول

چراکه واااااقعا فوق العادس |: اصلا یه چیز عجیب |:

با این وجود، بازم تا حالا هرکی که دیده راضی بوده و بهش نگفتم که اینجوری شده، بلکه بخره و حال کنه. این اتفاق عمده ای نیست، برای همه نمیفته. اینکه به من افتاده، دلیل نیست به رفیقم که میخواد بخره هم بیفته، حیفه اون صاحب فیض نشه

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

ببخشید من الان جی بی ال  TUNE 205BT   دارم که البته هر چند کیفیت بالایی داره ولی بیس کمی داره و به خاطر ساختارش ( که مثل هدفون اپل هست)  پِرت صدا زیاد داره و مثلا تو ماشین هیچی شنیده نمیشه! و یعنی کلا ولومش کم هست .به نظرتون اگه این مدل رو بگیرم راضیم میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، noisymind گفته است :

سلام دوستان

ببخشید من الان جی بی ال  TUNE 205BT   دارم که البته هر چند کیفیت بالایی داره ولی بیس کمی داره و به خاطر ساختارش ( که مثل هدفون اپل هست)  پِرت صدا زیاد داره و مثلا تو ماشین هیچی شنیده نمیشه! و یعنی کلا ولومش کم هست .به نظرتون اگه این مدل رو بگیرم راضیم میکنه؟

سلام.

بعد از سه ماه استفاده عرض میکنم، بیس فوق العادس، نه آزار دهنده ست و نه ناکافی

اگه سری مناسب انتخاب کنید و درست در گوش بزارید، کاملا ایزوله ست و هیچ نشتی به بیرون نداره.

یعنی تقریبا، هیچ کدوم از این مشکلاتی که شما با جی بی ال فعلیتون دارید رو نداره.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام.

بعد از سه ماه استفاده عرض میکنم، بیس فوق العادس، نه آزار دهنده ست و نه ناکافی

اگه سری مناسب انتخاب کنید و درست در گوش بزارید، کاملا ایزوله ست و هیچ نشتی به بیرون نداره.

یعنی تقریبا، هیچ کدوم از این مشکلاتی که شما با جی بی ال فعلیتون دارید رو نداره.

بفرمایید که مدل های Airdots و Basic فقط فرقش تو توزیع کشور چین و جهانی هست ؟ دکمه روشون هر دوتاش فشاری هست؟  برای ورزش هم مناسب هست یا اینکه زود از گوش در میاد یا شل میشه؟

و دیگه اینکه در کل صداش تیزه یا بم ؟

ویرایش شده توسط noisymind
لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان

بنده هم حدودا 50روزی میشه بنا به مشاهده توصیه دوستان در این تاپیک خریداری کردم از دیجی کالا البته برای برادر کوچک ترم و خودم هم اولش یه تستی کردم

واقعا فوق العاده هست .چنین کیفیتی با این قیمت اصلا یچز عجیب قریبیه واصلا انتظارشو نداشتم.

از همگی بابت راهنمای متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

مدلی که در تایپم بحث شد این مدل است ؟

https://www.digikala.com/product/dkp-1870647/هدفون-بی-سیم-شیائومی-مدل-earbuds-basic

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، noisymind گفته است :

بفرمایید که مدل های Airdots و Basic فقط فرقش تو توزیع کشور چین و جهانی هست ؟ دکمه روشون هر دوتاش فشاری هست؟  برای ورزش هم مناسب هست یا اینکه زود از گوش در میاد یا شل میشه؟

و دیگه اینکه در کل صداش تیزه یا بم ؟

بله، هیچ فرقی باهم ندارن و عینا مثل همن

برای ورزش هم بسیار مناسبه، من خودم به همین نیت خریدم و باهاش بدون مشکل، طناب هم میزنم.

صداش، متعادل ترین صداییه که میتونید بشنوید، عین یه سینمای خانگی.

نه مثل اسکال کندی اینا بیش از حد بمه، و نه مثل ایرپادهای سری 1 اپل بیش از حد زیر

خیالتون رو راحت میکنم، پشیمون نمیشید. من از skullcandy ink'd به این دستگاه مهاجرت کردم و راضیم

در 24 دقیقه قبل، aliehsan33 گفته است :

سلام دوستان 

مدلی که در تایپم بحث شد این مدل است ؟

https://www.digikala.com/product/dkp-1870647/هدفون-بی-سیم-شیائومی-مدل-earbuds-basic

بله، همین مدله

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

دقیقا.من همون سری فابریکی خودشو استفاده میکنم.همینکه تو گوشم بذارم کلی جلوی صدارو میگیره ! حتی اگه موزیکم گوش ندم

لینک به دیدگاه

دوستان یه سری هم به این تایپیک بزنید هدفون هاشون محشر باقیمت عالی 

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-چندین-مدل-هدست-و-کیبرد-حرفه-ای-زیر-قیمت-ایران.951253/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

دقیقا.من همون سری فابریکی خودشو استفاده میکنم.همینکه تو گوشم بذارم کلی جلوی صدارو میگیره ! حتی اگه موزیکم گوش ندم

توی قطار بودیم، کنار مادرم، و ایشون صدام زد. منم داشتم موزیک گوش میدادم؛ یه گوشی رو دراوردم تا ببینم چیه امر مادر.

یهو دست مادر خورد به سر گوشی، سریش رفت افتاد |:

اسکال کندی همراهم بود حالا، خواستم سریش رو عوض کنم، دیدم هیچ سری جز سری خودش بهش نمیخوره! و اصلا توی باکس جا نمیشه.

هیچی دیگه، مجبور شدم از اسکال استفاده کنم تا توی هتل بعدا، کیفم رو که ریختم بیرون، دیدم ته کیفم افتاده بوده خدارو شکر، و دوباره دستگاه به زندگی برگشت، وگرنه مجبور میشدم باکس رو برش بدم تا جا بشه دستگاه با سری های غیر فابریک.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام تشکر از دوستان بابت راهنمایی. چون من امکان تشکر کردن برام ظاهرا فعال نیست! اینجا از دوستان تشکر میکنم.

ضمنا قیمتش هم ظاهرا هر روز داره میره بالاتر.

لینک به دیدگاه

منم خریدم یه نکاتی درموردش بگم که توی نظرات ندیدم  به درد همه میخوره

اول اینکه همه ی صداهای هشدارش بوقه و بصورت گفتار نیست که بخواین نسخه گلوبال بخرید مدل airdots دقیقا همینه فقط دفترچه راهنماش تک زبانست و چینی و بجز جعبه هییییییییییییییچ فرقی ندارن اگه میدونستم 40 تومن بیشتر الکی نمیدادم

من این هدفونو با بلوتوث 4.2 گوشی شیائومی استفاده میکنم و ممکنه دیگران تجربه متفاوتی ازش داشته باشن

به محض جفت شدن باهاش آیکون باتری هندزفری بلوتوث توی نوار بالا اضافه شد(ممکنه چون گوشیم شیائومی هست برای من اینطور باشه و برای دستگاه های دیگه چنین چیزی نباشه) 

کیفیت صدا معمولیه فکر میکنم جنس و کیفیت  صدا رابطه مستقیم با پردازش صدا در دستگاهتون داره طبق گفته دیگران  انگار با آیفون صدای بهتری داره ولی بلندی صدا کاملا کافی و دیستوریشن قابل تحمل بود ولی درایورهای هدفون بنظر کم جون میان و صدای متمرکزی ندارن و احساس میکنی وکال یکم ازت دوره و صدای پرقدرتی نداره که این فدای شارژ نگه داشتن فوق العاده 5-6 ساعته شده اینم اضافه کنم با بهترین اکولایزر لپ تاپم نتونستم خروجی دلخواهمو ازش بگیرم اگه بخوام مقایسه کنم کیفیتش شبیه ایرفون های پایین رده سونیه (ازین 100 تومنیاش) که تا ته توی گوشتون نکرده باشین و صدا کمی هدر بره

تاخیر صدا نیم ثانیه و گاهی تا یک ثانیه که بازی کردن و فیلم دیدن باهاش فاجعه میشه و منو ازین نظر ناامید کرد چه با لپ تاپ چه گوشی ولی برای اینستاگرام تقریبا مناسب بود من خیلی روی این موضوع حساس شدم  و برای لپتاپ یه راه پیدا کردم که بدون تاخیر متصل بشم اونم اتصال در حالت AG audio بود که کیفیت صدا بسیار کم میشه و انگار 32 بیت و نویزی  پخش میشه که برای فیلم و بازی بدک نیست حداقل مجبور نمیشم هرقسمت سریال 500 میلی ثانیه صدای فیلمو جلو بکشم  اگه کسی درحالت عادی تجربه بدون تاخیر داره لطفا اعلام کنه با چی بهش وصل میشه

من نگران اندازه کیسش بودم که نکنه بزرگ باشه و توی جیب اذیت کنه ولی عالی بود خیلی کوچیکه و چند بار توی جیبم بود و حس میکردم نیاوردمش دست میذاشتم میدیم هستش :)

از نظر ارگونومی خوبه اندازه گوشی ها هم خیلی خوبه و توی گوش قشنگن 

از نظر جدا جفت شدنشون من تونستم همزمان سمت راست رو به بلوتوث گوشی و چپ رو به بلوتوث لپ تاپ وصل کنم حتی وقتی سمت راست رو توی کیس گذاشتم سمت چپی  وصل بود قطع نشد و جدا از راستی کار میکرد جالبه چون همه میگفتن سمت راست مادره و چپی به تنهایی وصل نمیشه ولی شد ولی اینم بگم اگه جفتی باهاش به یه دستگاه وصل بشید اون موقع سمت راستی مادر میشه و اگه سمت راستی رو بذارید توی کیس چپی قطع میشه ولی برعکسش مشکلی نداره

درمورد تنظیم دکمه ها نرم افزار dotdriod برای من کار کرد و تا وقتی برنامشو کامل نبندم کار میکنه و  با یک فشار اهنگ بعدی میره و با دو بار زدن دکمه اهنگ رو وایمیستونم 

اگه نتونستید با برنامه Macrodriod هم فوق العادست میتونید و مطمئن باشید کار میکنه من تست کردم ولی اموزششو توی یوتیوب ببینید یکم سخته 

در کل داشتنش حس خوبی میده توی رنج قیمتش رقیبی نداره یا اگه داره از برند خودشه ولی اونام در حد همینن و مشکلات دیگه ای دارن  ولی من بخاطر تاخیرش اذیت شدم  کیفیتش برای موزیک تقریبا راضی کنندست و صدای تقریبا بالانسی داره بیس خوب و وضوح قابل قبول و نیاز به اکولایزر نداره اگه اهنگ ایرانی گوش میدید خریدشو پیشنهاد میکنم ولی اهنگای شلوغ و پرجزئیات رو کم میاره من از خریدش پشیمون نیستم این تاخیر رو فکر کنم همه دستگاه های بلوتوث دارن با سونی sbh20 هم تست کردم اون کمتر تاخیر داشت ولی بازم حس میشد تاخیرش

به هر حال از داشتنش خوشحالم و برای دیدن یه کلیپ مجبور به وصل کردن سیم به خودم نیستم  و خیلی باحاش احساس راحتی میکنم و به تجربش می ارزه

ویرایش شده توسط afshinf72
لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید با توجه به اینکه الان قیمتها روند صعودی داره و این مدل تو دیجیکالا هم خیلی قیمتش نسبت به ماه پیش بالا رفته ، دیگه غیر از این مدل ( یه چیز بالاتر از این) چی پیشنهاد میدین؟ ترجیحا چیزی که بشه از روی خود هدفون بشه اهنگ بعدی یا قبلی رو هم زد.

خارج از این بحث و این مدلها نظرتون راجع به این مدل ال جی چیه؟ TONE Platinum HBS-930 .

quality,q_80

من خودم شخصا که اصلا از برند ال جی خوشم نمیاد! ولی خب روش امضای هارمن/کاردن هم داره و قائدتا باید کیفیتش بد نباشه و ضمن اینکه فکر ال جی هم جالب بوده ، یک هدفون دور گردنی که هر وقت لازم نداشتی سیم ازش آویزون نیست و دیگه مشکل گم شدن هدفون یا مشکل همراه داشتن کیس و اینا رو هم نداره

ویرایش شده توسط noisymind
لینک به دیدگاه

نسبت به قیمت خوبه 

ولی قطعی (تیکه تیکه شدن صدا) داشت کیفیت صداش معمولی بود

الان

هیلو gt1 plus گرفتم کیفیت صداش خیلی خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

در در 14 اسفند 1398 در 22:51، ATER گفته است :

هیلو gt1 plus گرفتم کیفیت صداش خیلی خیلی بهتره

سلام. میکروفونش در مقایسه با Airdots چطوره؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

سلام. میکروفونش در مقایسه با Airdots چطوره؟

تست نکردم هنوز ، 

ولی فکر نکنم بد تر از airdots باشه 

با airdots مکالمه داری ، یکی که 5-6 متر اون طرف تر داره حرف میزنه  صداش واضح و بلند برای شنونده پخش میشه ، اصلا نویز کنسلیشن نداره

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ATER گفته است :

تست نکردم هنوز ، 

ولی فکر نکنم بد تر از airdots باشه 

با airdots مکالمه داری ، یکی که 5-6 متر اون طرف تر داره حرف میزنه  صداش واضح و بلند برای شنونده پخش میشه ، اصلا نویز کنسلیشن نداره

این متاسفانه بزرگترین نقص airdots ئه

علیرغم کیفیت فوق العاده صدا و ارگونومی عالی و شارژنگهداری بی نظیر، در اینجا دست خریدار رو توی پوست گردو میزاره

رسما شیائومی فقط میکروفون رو گذاشته که بگه گذاشتم. اصلا فکر نکرده آیا کاربردی هست یا نه

لینک به دیدگاه

در در 14 اسفند 1398 در 22:22، noisymind گفته است :

دوستان ببخشید با توجه به اینکه الان قیمتها روند صعودی داره و این مدل تو دیجیکالا هم خیلی قیمتش نسبت به ماه پیش بالا رفته ، دیگه غیر از این مدل ( یه چیز بالاتر از این) چی پیشنهاد میدین؟ ترجیحا چیزی که بشه از روی خود هدفون بشه اهنگ بعدی یا قبلی رو هم زد.

خارج از این بحث و این مدلها نظرتون راجع به این مدل ال جی چیه؟ TONE Platinum HBS-930 .

من خودم شخصا که اصلا از برند ال جی خوشم نمیاد! ولی خب روش امضای هارمن/کاردن هم داره و قائدتا باید کیفیتش بد نباشه و ضمن اینکه فکر ال جی هم جالب بوده ، یک هدفون دور گردنی که هر وقت لازم نداشتی سیم ازش آویزون نیست و دیگه مشکل گم شدن هدفون یا مشکل همراه داشتن کیس و اینا رو هم نداره

من مدل پایین تر این الجی رو دارم

مدل 760

اون موقع که 200 تومن بود خریدم صداش رو خیلی راضی هستم ازش هم بیس هم بلندی صدا هم دکمه هایی که داره کامل و خوش دست هستن

به عنوان کادو هم این مدل رو بهم دادنXiaomi Earbuds

که در مقایسه با الجی صداش کمتره ولی کار راه اندازه و جمع و جوره

لینک به دیدگاه

آقا من یه نظر طولانی بعد از تست اولیه نوشتم که خب یکم زود قضاوت کردم و خیلی از مشکلاتی که گفتم رفع شدنی بودن

تصمیم گرفتم دوباره اینجا نظرمو بعد از چند هفته استفاده بنویسم تا نظر شما رو در مورد خریدش خراب نکرده باشم

اول درمورد تاخیر صدا واسه گوشی موبایل توی پلیر mxplayer و توی اینستاگرام تاخیر صدا نداره ولی توی برنامه های پیش فرض شیائومی بود که تاخیر صدا داشت

برای کامپیوتر هم اگه از kmplayer استفاده کنید با یکبار تنظیم -300 میلی ثانیه برای فیلم ها تنظیماتش ذخیره می مونه و صدا تنظیم میشه

اما برای بازی های موبایل فعلا کاری نمیشه کرد کلا همه خوره های بازی هدفون سیمی برای بازی استفاده میکنن نه بلوتوث

کیفت صدا هم با افزایش بیس و کاهش تریبل برای آهنگای سبک دنس و ترنس و پاپ خیلی عالی میشه و از موسیقی لذت میبرید واسه راک و متال هم قابل قبوله

پیشنهاد من استفاده از اکولایزر viper4windows هست که کاری با کیفیت صداتون میکنه که دیگه بدون اون موزیک گوش نمیدید برای موبایل هم فکر کنم اومده ولی باید روت باشه

بنظر من از دستش ندید

باتری عالی + صدای بسیار خوب + رهایی از سیم و محدودیت + قیمت مناسب 

از معایبش هم موقع دانلود بخاطر تداخل وای فای با بلوتوث گاهی قطع و وصل میشه صدا

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام من بعد از چند ماه فروختمش صداش نتونست منو راضی نگه داره ولی تجربه خوبی بود

الان قصد دارم مدل دیگه ای بخرم ولی بینشون تردید دارم نظرم روی gt1 plus هست

کسی داره؟ نظری؟ راهنمایی؟ حرفی سخنی؟

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام.

بچه ها من بین ایربادز بیسیک و هایلو جی تی وان پلاس موندم.فقط فقط برا موزیک گوش کردن میخوام و بیشتر آهنگام ایرانی هستن.میشه کمکم کنید؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان.

درباره هدفون برند هایلو ک زیر مجموعه همین شیاومی هست براتون بگم.

یکی از دوستان بنده لطف کردن و این ایربادز ها رو قاپیدن و من مجبور شدم برم یکی دیگه بخرم.

ب طمع صدای بهتر رفتم از برند هایلو مدل gt1  خریدم اون موقه پلاس نیومده بود.

تو برخورد اول خیلی همه چی بهتره خب دکمه نداره و تاچه! خیلی راحت ترک جلو و عقب میشه باهاش و ضد اب و ...

ولی وقتی روی گوش میزارید متوجه میشید انگار فاصله درایور تا گوش زیاده! ب همین دلیل اصلا صدا دلچسب نیست مثل ایربادز!

از طرفی بیسش کاملا خنثی شدس ی جورایی! ینی من هر سری خاستم استفاده کنم هر 2 دقه گوشیارو چرخوندم ک بیس بهتری بشنوم! و همیشم هم دچار مشکل کمبود بیس بودم!

از نظر مصرف باتری و ... کیفیت و تاچ و ... همه چی عالیه. ولی اصل کار ک صداست ب نظرم چنگی ب دل نمیزنه. از نظر من بدون شک ایربادز گزینه بهتریه برای صدا! ولی هر چیزی جز اون هایلو بهتره.

خداروشکر این هایلو هم توسط دوست دیگرم ب یغما رفت و هندزفری سیمی ادیفایر جایگزین شد!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...