رفتن به مطلب

خرید Xiaomi Earbuds (AirDots)؛ درست یا غلط؟ (درخواست مشاوره)

ali_8114
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همگان

من قصد دارم ار این ایرپادها برای گیم استفاده کنم.

مشکل شایع در هدفون های بلوتوثی ، تاخیر صدا در بازی است. که قابل قبول نیست.

ایا شما مدلی میشناسید که تاخیر نداشته باشه؟؟؟؟

تشکر از پاسخ دوستان.

لینک به دیدگاه

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۲ روز پیش یه earbuds basic s خریدم 

صدای برفک ریزی وقتی چیزی پخش نمیشه به گوش میرسه و حالت ضربان دار هم تو گوشم میشنوم شاید به خاطر فشار به گوش باشه ولی بعید میدونم!!

گوشی xiaomi redmi note 8 pro خریدم توبه کردم از شیائومی چیزی نخرم ولی باز...

به نظرتون مرجوع کنم؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

صدای برفک ریزی وقتی چیزی پخش نمیشه به گوش میرسه و حالت ضربان دار هم تو گوشم میشنوم شاید به خاطر فشار به گوش باشه ولی بعید میدونم!!

به نظرتون مرجوع کنم؟؟؟

سلام.

با دیوایس های دیگه ای تست انجام بدید، مثلا یه هدفون بلوتوثی دیگه به گوشیتون وصل کنید یا بادز رو به یه دیوایس دیگه مثل لپ تاپ یا موبایل دیگه متصل کنید، ببینید نتیجه چطور میشه.

اگه به این نتیجه رسیدید که بادز مشکل داره، خب مرجوع کنید. من کلی تست انجام دادم روی earbuds معمولی، و هیچ مشکلی وجود نداشت. حتی هنگام اتصال به بلوتوث سیستم از طریق دانگل هم، سلف نویز آنچنانی وجود نداره.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان، کسی مطلع هست از تفاوت های بین نسخه s و معمولی؟ من از spec دیجیکالا نتونستم تشخیص بدم ...

لینک به دیدگاه

در در 30 مرداد 1399 در 20:40، ali-0098 گفته است :

درود بر همگان

من قصد دارم ار این ایرپادها برای گیم استفاده کنم.

مشکل شایع در هدفون های بلوتوثی ، تاخیر صدا در بازی است. که قابل قبول نیست.

ایا شما مدلی میشناسید که تاخیر نداشته باشه؟؟؟؟

تشکر از پاسخ دوستان.

در بین این مدل هدفون های دوتایی و توی رنج 500 تومن مدل earbuds s و airdots s حالت گیم مود دارن و تاخیر صداشون برای بازی حدود 150 میلی ثانیه هست که خیلی کم و خوبه

بهتر ازین دوتا توی تاخیر هنوز نداریم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، afshinf72 گفته است :

در بین این مدل هدفون های دوتایی و توی رنج 500 تومن مدل earbuds s و airdots s حالت گیم مود دارن و تاخیر صداشون برای بازی حدود 150 میلی ثانیه هست که خیلی کم و خوبه

بهتر ازین دوتا توی تاخیر هنوز نداریم

ممنون از پاسخ شما 

airdots s این مدل چطور میشه گیم مودش فعال کرد؟ ایا خودتون برای بازی استفاده کردید؟؟ برای شلیک اسلحه ایا تاخیرش محسوس نیست؟؟

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در در 30 مرداد 1399 در 22:40، Miad007 گفته است :

به نظرتون مرجوع کنم؟؟؟

اگر به هر دلیلی ناراضی هستین مرجوع کنین اینکه نگه دارین و مهلت مرجوعتون تموم شه و بعدا ایرادی بخواد رو مختون باشه اصلا حس خوبی نیست

ولی حتما قبلش چک کنین که مشکل از ایربادز باشه چون این مشکلی که گفتین بعیده برای یه هدست بلوتوث پیش بیاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

ممنون از پاسخ شما 

airdots s این مدل چطور میشه گیم مودش فعال کرد؟ ایا خودتون برای بازی استفاده کردید؟؟ برای شلیک اسلحه ایا تاخیرش محسوس نیست؟؟

فکر کنم با سه بار زدن دکمه فعال میشه من این مدلو نداشتم ولی توی چنل یوتیوب یه دوست چینی هست که این مدلارو بررسی کرده 150 میلی ثانیه عدد بسیار خوبیه چیزی شبیه به اپل و ایرپادهاش و برای ویدیو توی حالت گیم مود هیچ تاخیری نداشت که شگفت انگیز بود اینارو با تشخیص گوش انجام نمیداد با نرم افزار و تجهیزات بررسی میکرد

مال من airdots معمولی بود نزدیک یه ثانیه برای بازی ها تاخیر داشت و کاملا حس میشد و برای ویدیو ها حدود 300 میلی ثانیه که اونم من چون خیلی حساسم حس میشد ولی خیلیا متوجه این موضوع نمیشن

چنل یوتیوب kenneth رو ببین همه رو بررسی کردی با انواع اهنگ تست میکنه و نظرشو میگه

ویرایش شده توسط afshinf72
لینک به دیدگاه

من که خواستم هدست بخرم بودجمون ک دیگه ته کشید این ماه☹️ بعلاوه این که قیمت هدست ها جوری رفته بالا ادم با خودش میگه این پول رو بده به یک کارت گرافیک بهتره تا باهاش هدست بخره😅

حرف من اینه میشه با این ایر پاد ها شب ها روزی 2-3 ساعت بازی کرد و مشکلی واسه گوش ها پیش نیارن، همچین واسه موسیقی گوش دادن؟ بلوتوث مادربرد هم فکر کنم نسخه 4 هستش، بدون مشکل وصل میشن؟

تو قیمت 400 تومن دیگه میشه چه مدل های دیگه ای رو انتخاب کرد؟

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، afshinf72 گفته است :

فکر کنم با سه بار زدن دکمه فعال میشه من این مدلو نداشتم ولی توی چنل یوتیوب یه دوست چینی هست که این مدلارو بررسی کرده 150 میلی ثانیه عدد بسیار خوبیه چیزی شبیه به اپل و ایرپادهاش و برای ویدیو توی حالت گیم مود هیچ تاخیری نداشت که شگفت انگیز بود اینارو با تشخیص گوش انجام نمیداد با نرم افزار و تجهیزات بررسی میکرد

مال من airdots معمولی بود نزدیک یه ثانیه برای بازی ها تاخیر داشت و کاملا حس میشد و برای ویدیو ها حدود 300 میلی ثانیه که اونم من چون خیلی حساسم حس میشد ولی خیلیا متوجه این موضوع نمیشن

چنل یوتیوب kenneth رو ببین همه رو بررسی کردی با انواع اهنگ تست میکنه و نظرشو میگه

والا تاخیر Earbuds basic من توی فورزا قشنگ احساس میشه. دانگل usb 4.0 دارم و با اکستندر، قشنگ آوردمش کنار خودم ولی بازم لگ محسوسه. دنده که عوض میکنم، قشنگ تاخیر رو حس میکنم. در حد ثانیه نیست، ولی قابل احساسه ... نمیدونم @Ali Subi عزیز چطوری تاخیر نداشتن باهاش، من دانگلم که عین مال شما usb 4.0 هست رو با اکستندر آوردم بیخ گوش خودم ولی بازم لگ دارم!

در 36 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

حرف من اینه میشه با این ایر پاد ها شب ها روزی 2-3 ساعت بازی کرد و مشکلی واسه گوش ها پیش نیارن، همچین واسه موسیقی گوش دادن؟ بلوتوث مادربرد هم فکر کنم نسخه 4 هستش، بدون مشکل وصل میشن؟

بله، شارژدهی خودشون (باکس نه، خودشون) 3 ساعت اینا هست تقریبا. با شارژ فول باکس هم میشه 3 تا 4 بار شارژشون کرد ...

مشکلی واسه گوش ها اصلا ندارن اگه خودتون رعایت کنید و صدا رو نامعقول زیاد نکنید. من همین 3 ساعت رو مداوم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم

با ورژن بلوتوث 4 هم مشکلی نداره، بنده هم دانگل ورژن 4 دارم و هم موبایلم بلوتوث 4 داره و هیچ مشکلی پیش نمیاد. حتی با بلوتوث 2 هم تست کردم، وصل میشه ولی کیفیت افت داره ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...