رفتن به مطلب

تاپیک جامع سبک زندگی و تغذیه

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted(پر*کسی ندارم) گفته است :

نه حاجی 1f628.pngمدل درست کردن قهوه ها با هم فرق داره،ترک..اسپرسو......فرق میکنه

موکاپت برقی نیستش که

قیمتش و از پدرم پرسیدم . میگه کیلو 90 تومان میخره . قهوه برزیلی .

مثل اینکه دیگه تو بازار ازشون نیست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 240
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

یه جورایی شبیه قضیه واتر و وُتر میمونه جفتشونم درسته هرکی هم یه جور میگه😅

البته به شخصه دف نشنیده بودم(ممکنه به خاطر ذهنیتم که روی دث هست اینجوری باشه)

بذار دختر عموعه از اونور بیاد از بچه و شوهرش میپرسم دقیقشو!(بریتیش هستن)

چند تلفظی بودن که مشخصه و معمولیه ولی کلمه death خیلی کلمه ی پرکاربردیه ،  فیلم و بازیی نیست که توش این کلمه شنیده نشه بعد خیلی از سایت ها هستن که تلفظ رو از کشورای مختلف و لحجه های  مختلف میذارن من   death رو چندین بار گوش دادم اصلا طوری تلفظ نمیشه که بخوایم حرف ث رو براش بکار ببریم چون ث حتی  س غلیظ تر تلفظ میشه با نوک زبون ولی من هیچ صوتی که بخواد نزدیک ث باشه نشنیدم به شخصه شاید من بد میشنوم نمیدونم ولا

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sam-j گفته است :

چند تلفظی بودن که مشخصه و معمولیه ولی کلمه death خیلی کلمه ی پرکاربردیه ،  فیلم و بازیی نیست که توش این کلمه شنیده نشه بعد خیلی از سایت ها هستن که تلفظ رو از کشورای مختلف و لحجه های  مختلف میذارن من   death رو چندین بار گوش دادم اصلا طوری تلفظ نمیشه که بخوایم حرف ث رو براش بکار ببریم چون ث حتی  س غلیظ تر تلفظ میشه با نوک زبون ولی من هیچ صوتی که بخواد نزدیک ث باشه نشنیدم به شخصه شاید من بد میشنوم نمیدونم ولا

ولش زیاد خودمونو درگیرش نکنیم

میبینم که اهل قهوه هستی و خیلی اطلاعات هم داری

برای یکی که اهل قهوه نیست منتها به خاطر خستگی و کار سنگین(فقط 2 روز در هفته از 8 صبح تا 5 بعداز ظهر یه سره سنگین کار دارم و بقیه روزا کارم سبک تره) میخواد قهوه بخوره که خوابش نگیره چی پیشنهاد میدی؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

قیمتش و از پدرم پرسیدم . میگه کیلو 90 تومان میخره . قهوه برزیلی .

مثل اینکه دیگه تو بازار ازشون نیست.

قهوه کیلویی نگیری بهتره،بسته بندی صنعتی بخر اون فله ای معلوم نیست توش چیه

😎20191123_140208.thumb.jpg.63a1864ed54e076140946c382efb6917.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

شاید خیلی کلیشه‌ای باشه ولی خدایی سرماخوردگی رو جدی بگیرید

بنده جدی نگرفتم و همون تبدیل به عفونت در لوزه شد و زد به گوش چپ الانم در خدمتونم گوش چپم پردش سوراخ شده که دکتر گفته حد اقل ۱ ماه طول میکشه تا درمون بشه و اینکه طی این مدت به دلیل جابجایی مایه داخل گوش میانی کلا تعادل ندارم و از کار و زندگی افتادم(عملا جایی نمیشه رفت)

پس سرما خوردید نگید خودش خوب میشه یه دکتر برید

و اینکه نشونه های اولیه سرما خوردگی رو دیدید سریع یک عدد قرص سرماخوردگی استفاده کنید

سرماخوردگی فوقالعاده بده و مشکلات زیادی همراه خودش داره

ولی سعی کنید دکتر نرین و سریع قرص های خشک کننده نخورین

اگر سرماخوردگی معمولی هست بهترین چیز برگ درخت اکلیپتوس هست ( نمیدونم درست نوشتم یا نه )

بهترین دارو هست 

تو پارکها معمولا هست

برگش رو بگیرید و بخور کنید مدت درمان یک مقدار طولانیتر هست ولی نتیجه عالیی داره

برای کسایی هم که سینوزیت خفیف دارن خیلی عالی هست

فقط برای آنفولانزای شدید برین دکتر

اونم یک پنی سیلین بزنین و یک سری تقویتی و ادامه درمان رو با همون برگ اکلیپتوس ادامه بدین

لینک به دیدگاه

آدم از اول این تاپیک میخونه تا اخرش شده قهوه 

این چیه خورده بدنتون میدین

پیشنهاد من اینه:

در صبح ظهر عصر شب

صبحانه نهار عصرونه شام

خواب بیداری

نشگی خماری

گشنگی تشنگی و سیری

شادی ناراحتی عصبانیت افسردگی

وصلی و قطعی اینترنت

در حال دیدن فیلم و سریال و فیلم های نشاط آور 

گوش دادن موزیک 

در اتاق در خیابان در حیاط و در دستشویی

در مریضی و سلامت 

فقط وفقط 

دوغ بخورید و بس 

دوغ محلی بز بخورید کم چربه،از دوغ گاوم خوشمزه تره🙂

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted(پر*کسی ندارم) گفته است :

😎20191123_140208.thumb.jpg.63a1864ed54e076140946c382efb6917.jpg

نه کافی جان همون فروشنده یه بسته رو باز میکنه فله ای میفروشه .  یه بار رفتم مغازش دیدم از بالا تا پایین بسته های رنگارنگ قهوه های مختلف بود . همه پرس شده و کارخونه ای

اون هایپ هایی که میخوری چکار میکنن ؟ برادرم 24 ساعت از اونا میخوره . میگه اگه نخورم شب خوابم نمیبره . ربطی به خواب داره ؟

باید برعکس عمل کنن جا هایپ کردن . sleepy میکنن ؟ من یه بار خوردم هیچ تاثیزی روم نذاشت ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دوستان این تاپیک چت روم نیستا...

شرمنده و درست میگید .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

نه کافی جان همون فروشنده یه بسته رو باز میکنه فله ای میفروشه .  یه بار رفتم مغازش دیدم از بالا تا پایین بسته های رنگارنگ قهوه های مختلف بود . همه پرس شده و کارخونه ای

اون هایپ هایی که میخوری چکار میکنن ؟ برادرم 24 ساعت از اونا میخوره . میگه اگه نخورم شب خوابم نمیبره . ربطی به خواب داره ؟

باید برعکس عمل کنن جا هایپ کردن . sleepy میکنن ؟ من یه بار خوردم هیچ تاثیزی روم نذاشت ...

من موقع گیم میخورم کاملا تاثیر داره قشنگ یکی دو ساعت حواسم جمع جمع😎

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted(پر*کسی ندارم) گفته است :

من موقع گیم میخورم کاملا تاثیر داره قشنگ یکی دو ساعت حواسم جمع جمع1f60e.png

والا من یدونه black bear رو کشیدم بالا هیچی حس نکردم(اونم مثل همینه؟؟؟)

هایپ هم کلا به مزاجم نمیخوره میخورم یه جوری میشم

برا همین دنبال قهوه هستم که اون دو روز رو بتونم یه جوری سر کنم

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

تاپیک خیلی خوب و مفیدی میتونه باشه

بنده هم تجربه خودمو بعنوان فریلنسر میگم، نشستن مداوم پشت سیستم کارمون هست و تحرک خیلی کم، وقتی درگیر کدنویسی و چالش میشیم متاسفانه زمان از دستمون در میرده و توی زمان گم میشیم این خیلی بده، انواع دردهای الکی سراغمون میاد.

اوایل نمیدونستم چکار کنم همش قرص و دارو مصرف میکردم مخصوصا واسه سردرد،خوراکم بد نبود اما زمانی که فست فود رو کنار گذاشتم و شروع به خام خواری کردم اوضاعم خیلی بهتر شد، انواع سالاد رو توی دستور کار قرار دادم کلا هرچیزی رو سالاد میکردم با لیمو و نارنج و سرکه طبیعی + فلفل + عسل میزدم حتی میوه‌ها رو هم ترکیبی با سالاد میزدم خیلی بهتر شدم از خیلی هم خیلی‌تر، درضمن قند و شریرینی صنعتی هم کلا حذف کردم و محرک و کافائین هم فقط قهوه اسپرسو + عسل استفاده میکنم، دوستانی که اسپرسو استفاده میکنن حتما پیشنهاد میکنم کمی عسل اضافه کنند چون جذب و بالا میبره، البته عسل طبیعی

این نسخه‌ای بود که خودم واسه خودم پیچیم و بد هم نبود شاید سالادها رو افراط میکردم اما خب کلا هدفم خام خواری بود. خوشحال میشم دوستان هم نسخه یا  نظری دارن مطرح کنند.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sam-j گفته است :

باید قهوه تازه ای باشه پس باید از روستری های ایرانی بگیری. روستری مونت و البا اصفهان هستند و قهوه ایلیا که هفته ای رست میکنن قهوه های با کیفیتی هم دارن و سام کافه که سه شعبه داره تهران اون همه قهوه هفتگی روست میکنه قیمتشون مناسبه کیفیت خوبی هم دارن . دیگه از لاین های موجودشون خودت میتونی انخاب کنی همشون تو کار عربیکا هستند ولی قهوه ایلیا نژاد های مختلف روبوستا و عربیکا رو میاره همیشه سایتش هم خیلی جامع هست برای توضیحات خرید iliya.ir

یه سوال mississippi grogg و carolina christmas blend جایی سراغ داری داشته باشند؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted(پر*کسی ندارم) گفته است :

1f60e.png

کیبردت چیه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

کیبردت چیه؟

msi gk40😎

لینک به دیدگاه

دوستان صندلی مناسب برای نشستن های طولانی مدت پای سیستم چی پیشنهاد میکنید رنج قیمت 1 تا 1.5

ورزش و نرمش برای قبل و بعد نشستن پای سیستم چی پیشنهاد میدید و در هنگام استفاده چه نکاتی رو پیشنهاد میکنید؟

دید نسبت به مانیتور چطوری باید باشه؟ مستقیم؟ از بالا؟ از پایین؟ منظورم زاویه گردن هستش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted(پر*کسی ندارم) گفته است :

من موقع گیم میخورم کاملا تاثیر داره قشنگ یکی دو ساعت حواسم جمع جمع1f60e.png

معلوم شد چرا از 10 بازی 1 دونشو بزور برنده میشی...کمتر بخور از این اشغالا

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

دوستان صندلی مناسب برای نشستن های طولانی مدت پای سیستم چی پیشنهاد میکنید رنج قیمت 1 تا 1.5

ورزش و نرمش برای قبل و بعد نشستن پای سیستم چی پیشنهاد میدید و در هنگام استفاده چه نکاتی رو پیشنهاد میکنید؟

دید نسبت به مانیتور چطوری باید باشه؟ مستقیم؟ از بالا؟ از پایین؟ منظورم زاویه گردن هستش

تجربه شخصی و چهار پنج تا صندلی توی پنج سال

جمع کن گیمینگ بگیر

لیون یدونه ماه پیش داشت ماساژور داشت خیلی راحت به نظر میومد dx racingنبود ولی حدود دو تومن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

تا جایی که من میدونم دست ها باید طوری باشن که وقتی مثلا موس رو میگیرد مچتون به سمت بالا خمیده نباشه که به دمچ دستتون فشار نیاد(یه حالتی که انگار کل دستتون تا ارنج روی میز هست)

زاویه ارنج با بدن هم حتی الامکان باید ۱۲۰ درجه باشه

دید به مونیتور باید مستقیم و تقریبا به وسط مونیتور باشه(معمولا یه پایه بذارید زیرش یکم بلند شه بد نیست)

کمر هم اصلا نباید خمیده باشه

کیبرد هم باید استراحت گاه کف دست داشته باشه(یا حد اقل طوری باشه که بتونید کف دستتونو روش استراحت بدیددر حالی که دو انگشت اشاره حروف J&F رو لمس میکنه)

زانو هم ۹۰ درجه باشه

بعد اینکه بعد از ۲ ساعت استفاده از سیستم مدت ۱۵ دقیقه به یک نقطه دور نگاه کنید خیلی خوبه(از اسیب به چشما جلوگیری میکنه)

مکان سیستم هم نباید طوری باشه که نور پنجره بازتاب داشته باشه تو صفحه نمایش و اینکه نباید زیاد تاریک باشه و اینکه باید تهویه مناسب هم داشته باشه هم برای کیس خوبه هم از خستگی شما جلوگیری میکنه

من اینها رو حتی الامکان رعایت میکنم

تا اینجا اوضاعم خوب بوده(البته به خاطر استفاده از لپتلپ کمی مچ درد دارم که به علت جای نامناسب ترکپد لپتاپ و وزن اون هست)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

معلوم شد چرا از 10 بازی 1 دونشو بزور برنده میشی...کمتر بخور از این اشغالا

اون خزعبلات اول شخص که کلش رو میبازم مثل Apex

وگرنه PUBG...............😎

لینک به دیدگاه

من خودم یه عادتی که دارم اکثرا صبح ها نمیتونم صبحونه شیرین بخورم و ترجیح میدم خورشتی که از دیشب مونده بخورم با نون مثلا قیمه ای سبزی ای چیزی 

بعضی سالها که تابستون سه ماه یا بیشتر میرم هند روستامون بدون این که ورزش یا کار سنگینی بکنم کاملا احساس سبکی میکنم و وزنم کم میشه و شکمم حس میکنم میره داخل و کوچیک میشه... تازه اونجا همش هم میریم دعوت و مراسم و سورخوری... به نظرم بیشتر از اینکه به حجم غذا مربوط باشه به کیفیت غذاست چون اونجا اکثر غذاها روغنها و نون ها محلی هست ...

یه مشکل دیگه هم که دارم قره قروت خوریه... حالا الان یه مدت دارم به زور جلوی خودمو میگیرم ولی اگر قره قروت گیر بیارم یدفعه یه شبه یه بسته 50 تایی رو تموم میکنم... نمیدونم جایگزینی براش میشه پیدا کرد که سالم تر باشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

من خودم یه عادتی که دارم اکثرا صبح ها نمیتونم صبحونه شیرین بخورم و ترجیح میدم خورشتی که از دیشب مونده بخورم با نون مثلا قیمه ای سبزی ای چیزی

🤢😨

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

یه سوال mississippi grogg و carolina christmas blend جایی سراغ داری داشته باشند؟

همون کانالی که دادم به کافی هرسال کریسمس بلند های استارباکس رو میاره ازش بپرس ممکنه بیاره تقاضا باشه سفارش خاص هم میاره ولی خوب معمولا نمیارزه قهوه اینطور نیست که بگیم بگردیم این مدل پیدا بشه حتما چیز خاص و تکی هست ولی خوب بعضی بلند ها هستن مثلا همین هالویین دف ویش سالی یک بار میاد و قضیش اینه اینا چن ماه دان های سبز رو تو ترکیب میخک و چایی و فلفل و زنجبیل میچرخونن بعد بو میدن و مزه خیلی جالبی پیدا میکنه که قیمتش برای سالی یک بار عالی هست

لینک به دیدگاه

من حدودا" 4 سال مشکل شدیده معده داشتم ! به حدی که نای نفس کشیدن نذاشته بوود واسم ...

به لطف خدا الان 2 سالی میشه که دیگه اون کسالت سابق و ندارم و تونستم از گذشته خیلی خیلی بهتر بشم ...

--------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Coffee Addicted(پر*کسی ندارم) گفته است :

تجربه شخصی و چهار پنج تا صندلی توی پنج سال

جمع کن گیمینگ بگیر

لیون یدونه ماه پیش داشت ماساژور داشت خیلی راحت به نظر میومد dx racingنبود ولی حدود دو تومن

:Sجدی میگی؟

اونو دیدم اتفاقا خواستم بخرم یکی اومد گفت ماساژورش زود خراب میشه منم منصرف شدم البته اون موقع خیلی تو اذیت نبودم ولی الان کمرم داره سرویس میشه گردنم هم همینطور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...