رفتن به مطلب

تاپیک جامع سبک زندگی و تغذیه

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، ASTS گفته است :

:Sجدی میگی؟

اونو دیدم اتفاقا خواستم بخرم یکی اومد گفت ماساژورش زود خراب میشه منم منصرف شدم البته اون موقع خیلی تو اذیت نبودم ولی الان کمرم داره سرویس میشه گردنم هم همینطور

صندلی که خوب نباشه استخون بندیت بهم میریزه  اونوقته که درد باسن بگیری کارت به روماتولوژی بکشه

یه صندلی خوب و راحت پیدا کن،اونی که لیون گذاشته بود به نظر صندلی نرم و خوبی میومد یه همچین چیزی رو بگردی بیرون راحت پیدا میکنی

لینک به دیدگاه

• ارسال 240
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 57 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

تا جایی که من میدونم دست ها باید طوری باشن که وقتی مثلا موس رو میگیرد مچتون به سمت بالا خمیده نباشه که به دمچ دستتون فشار نیاد(یه حالتی که انگار کل دستتون تا ارنج روی میز هست)

زاویه ارنج با بدن هم حتی الامکان باید ۱۲۰ درجه باشه

دید به مونیتور باید مستقیم و تقریبا به وسط مونیتور باشه(معمولا یه پایه بذارید زیرش یکم بلند شه بد نیست)

کمر هم اصلا نباید خمیده باشه

کیبرد هم باید استراحت گاه کف دست داشته باشه(یا حد اقل طوری باشه که بتونید کف دستتونو روش استراحت بدیددر حالی که دو انگشت اشاره حروف J&F رو لمس میکنه)

زانو هم ۹۰ درجه باشه

بعد اینکه بعد از ۲ ساعت استفاده از سیستم مدت ۱۵ دقیقه به یک نقطه دور نگاه کنید خیلی خوبه(از اسیب به چشما جلوگیری میکنه)

مکان سیستم هم نباید طوری باشه که نور پنجره بازتاب داشته باشه تو صفحه نمایش و اینکه نباید زیاد تاریک باشه و اینکه باید تهویه مناسب هم داشته باشه هم برای کیس خوبه هم از خستگی شما جلوگیری میکنه

من اینها رو حتی الامکان رعایت میکنم

تا اینجا اوضاعم خوب بوده(البته به خاطر استفاده از لپتلپ کمی مچ درد دارم که به علت جای نامناسب ترکپد لپتاپ و وزن اون هست)

مشکلم صندلیه که خیلی قابلیت شخصی سازی برای تنظیم نداره و دنبال یه صندلی راحت ام که قابل تنظیم باشه هم ارتفاع دسته ها هم میزان خوابش صندلی

رست پد کیبرد رو نمیتونم استفاده کنم به دلیل کوچیک بودن میز 😑 فکر کنم کم کم باید همه چیز رو عوض کنم

به چشم هام رسیدگی میکنم ولی مشکلم بیشتر شونه ها و کمر و زانو و ... هم قدم بلنده و دست هام نمیرسه به موس و کیبرد راحت و یکم یا باید خم بشم یا شونه ها رو بدم جلو چون پاهام زیر میز رو پر میکنه یا کج بشینم که یه مدت اینطوری نشستم سمت چپ کمرم درد گرفت یا پاهام رو جمع میکردم

کلا یه وضعیه -_- یه مدت می خواستم مانیتور به دیوار یا سقف بزنم دراز کشیده استفاده کنم از سختی و دردسری که الان داره

لینک به دیدگاه

برای صندلی موقع خرید چه نکاتی  رو باید در نظر گرفت و تست کرد؟

اخه اون تایم چند دقیقه ای که شما تو فروشگاه صندلی رو تست میکنی معمولا بالای 70% اون ها مناسب و راحت به نظر میرسند اما بعد از خرید و استفاده چند روز به مدت چند ساعت خودشو نشون میده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، indianboy گفته است :

من خودم یه عادتی که دارم اکثرا صبح ها نمیتونم صبحونه شیرین بخورم و ترجیح میدم خورشتی که از دیشب مونده بخورم با نون مثلا قیمه ای سبزی ای چیزی 

بعضی سالها که تابستون سه ماه یا بیشتر میرم هند روستامون بدون این که ورزش یا کار سنگینی بکنم کاملا احساس سبکی میکنم و وزنم کم میشه و شکمم حس میکنم میره داخل و کوچیک میشه... تازه اونجا همش هم میریم دعوت و مراسم و سورخوری... به نظرم بیشتر از اینکه به حجم غذا مربوط باشه به کیفیت غذاست چون اونجا اکثر غذاها روغنها و نون ها محلی هست ...

یه مشکل دیگه هم که دارم قره قروت خوریه... حالا الان یه مدت دارم به زور جلوی خودمو میگیرم ولی اگر قره قروت گیر بیارم یدفعه یه شبه یه بسته 50 تایی رو تموم میکنم... نمیدونم جایگزینی براش میشه پیدا کرد که سالم تر باشه یا نه؟

سلام خوب هستید ؟ یه سوال داشتم . شما میتونیدهندی هم  به این خوبی که فارسی تایپ میکنید بنویسید و حرف بزنید ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

برای صندلی موقع خرید چه نکاتی  رو باید در نظر گرفت و تست کرد؟

اخه اون تایم چند دقیقه ای که شما تو فروشگاه صندلی رو تست میکنی معمولا بالای 70% اون ها مناسب و راحت به نظر میرسند اما بعد از خرید و استفاده چند روز به مدت چند ساعت خودشو نشون میده

3 سال پیش که میخواستم صندلی بگیرم شک داشتم برای خرید صندلی گیمینگ رفتم یه هفته ای کل بازار و چرخیدم همه صندلی ها رو امتحان کردم همشون یا راحت نبودن یا تریپ اداری داشتن و چرم گرون قیمت اصلا  انگار هیچ شرکتی صندلی مناسب اتاق خانگی درست نکرده بود که تهش دلو زدم به دریا بدون اینکه یکبار هم نشسته باشم روی صندلی گیمینگ از لیون سری دریفتینگ دی ایکس ریسر رو گرفتم و تو بعد این 3 سال میتونم بگم بهترین مکانیه که نشیمنگاهمو گذاشتم روش

برای نکات خرید صندلی هم توی نت سرچ کنید اصول ارگونومی اداری کلی مطلب میاد در مورد زاویه سر و بدن نسبت به محیط کاری و ...

ویرایش شده توسط Sam-j
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sam-j گفته است :

3 سال پیش که میخواستم صندلی بگیرم شک داشتم برای خرید صندلی گیمینگ رفتم یه هفته ای کل بازار و چرخیدم همه صندلی ها رو امتحان کردم همشون یا راحت نبودن یا تریپ اداری داشتن و چرم گرون قیمت اصلا  انگار هیچ شرکتی صندلی مناسب اتاق خانگی درست نکرده بود که تهش دلو زدم به دریا بدون اینکه یکبار هم نشسته باشم روی صندلی گیمینگ از لیون سری دریفتینگ دی ایکس ریسر رو گرفتم و تو بعد این 3 سال میتونم بگم بهترین مکانیه که نشیمنگاهمو گذاشتم روش

برای نکات خرید صندلی هم توی نت سرچ کنید اصول ارگونومی اداری کلی مطلب میاد در مورد زاویه سر و بدن نسبت به محیط کاری و ...

بله ولی اون 3 سال پیش قیمتش با الان خیلی فرق میکنه

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1398 در 13:08، Rasoul.A گفته است :

جوش صورت هم که تا این سن و سال، یه چی عادیه دیگه، ها؟ :|

دکتر پوست برو. منم مثل شما هنوز صورتم جوش میزد توی همین سن. بعد از یک هفته از مصرف این قرص، همه جوش ها رفت و برنگشته.
البته باید ادامه بدی، دوره 8 ماهه داره. ولی بعد از همون 1 هفته اول تاثیرش شروع میشه. باید هر 1-2 ماه یه بار آزمایش خون بدی و دکتر ببینه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، WhiteRenard گفته است :

دکتر پوست برو. منم مثل شما هنوز صورتم جوش میزد توی همین سن. بعد از یک هفته از مصرف این قرص، همه جوش ها رفت و برنگشته.
البته باید ادامه بدی، دوره 8 ماهه داره. ولی بعد از همون 1 هفته اول تاثیرش شروع میشه. باید هر 1-2 ماه یه بار آزمایش خون بدی و دکتر ببینه.

منم تا قرص راکوتان و دکوتان مصرف نکردم جوشهام خوب نشد .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WhiteRenard گفته است :

سلام. ممنون از راهنمائیتون. اسم داروش چیه؟ من سالهاست که دارم داکسی سایکلین مصرف میکنم! 😂 دکتر پوست رفته ام. اولی دارو و کرم و این چیزا تجویز میکرد، میگفت بلکه با اینا بیماریت برطرف بشه و عمل نکنی! 2-3 سال بعدشم رفتم یه دکتر دیگه، با لیزر از پیشونیم درش آورد Cyst رو! هرچند، ظاهرا کارشو درست انجام نداده؛ چون هنوز که هنوزه، گیرشم. آزمایش خون برای چربی؟ برای چی؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mantel گفته است :

منم تا قرص راکوتان و دکوتان مصرف نکردم جوشهام خوب نشد .

اونایی که اسم میذارن روی این داروها، مثه اینکه از طرفداران پر و پا قرص گوریل انگوری هستن!!! 😂

لینک به دیدگاه

سلاطین سلامتی و معذرت بابت سوال بی ربط و معذرت مجدد از برادر هندی ستاتر عزیز

رفقا این نت موبایل شما وصل شده والا من دیگه موندم چی کار کنم..

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

با دوستان تهرانی حرف میزدم میگفتن وصل نشده نت موبایلشون

آبادان (محل تولد اینترنت) که نه آسیاتک وصل شد نه موبایل

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1398 در 11:29، Coffee Addicted گفته است :

نوشابه های زیر هفته ای8تا10تا1f60e.png

Vitaene

hype

redbull

شکلات Snickers

قهوه لاتوازا اسپرسو

قهوه فوری GOLD+coffeemate

Nescafe

اینا خوراک هفتگی حاجیتونه1f60e.png

مرفه بی درد !😂

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1398 در 19:15، Mantel گفته است :

سلام خوب هستید ؟ یه سوال داشتم . شما میتونیدهندی هم  به این خوبی که فارسی تایپ میکنید بنویسید و حرف بزنید ؟

سلام ممنون. نه من هندی رو تا حدود زیادی متوجه میشم ولی توی حرف زدن شاید 20 درصد و در حد کار راه انداختن توی سفر و نوشتن هم خیلی کم بلدم. 

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Cyu0k گفته است :

تو تنها نیستی دادش تمام isp ها اهواز نه تنها نت ندارن بلکه جواب تلفن هم نمیدن . به 4 تا isp زنگ زدم  یعنی یه جوری هماهنگ جواب نمیدن انگار میخوان در برن کانادا 😶

در 5 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

سلام ممنون. نه من هندی رو تا حدود زیادی متوجه میشم ولی توی حرف زدن شاید 20 درصد و در حد کار راه انداختن توی سفر و نوشتن هم خیلی کم بلدم. 

💙:1128_flag_ie:💜

لینک به دیدگاه

یه مورد جالب چند وقت پیش داشتم میخوندم

مثلا تو چین اگر یه رستوران 10 هزار تومن میگیره ازت برای یه غذا 1300 تومنش برای خودش هست و بقیش  هزینه مواد خود اون غذا هست (13%)

تو ایران اگر یه رستوران 10 هزار تومن میگیره ازت برای یه غذا 4500 تومنش برای خودش هست و بقیش  هزینه مواد خود اون غذا هست (45%)

بقیه کشور ها هم بودن امریکا 20% بود ، کشور های اورپایی هم همین حدود بیشترین هم برای کشور های خاورمیانه بود(یادم نیست دقیق ولی 55% بود اگر اشتباه نکنم)

انصافا هزینه خوراک سالم  خیلی بیشتر از غذا هایی هست که معمولا میخوریم ( غذای خونه ، غذای رستوران و..)

یه تغذیه درست ، میوه توش باید باشه که با این گرونی و درآمد کم نمیشه 

گوشت که با این قیمتش کلا بیخیال

اکثر وعده های غذای برای خانواده ها با درآمد کم شده برنج ، ماکارانی با سویا و...  ، نتیجش هم میشه ارزش غذایی پایین و شکم بزرگ

یه مورد جالب دیگه ایران یکی از کشور هایی هست که توش بیشترین پول رو برای تهیه غذا ازت میگیرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 2 آذر 1398 در 18:19، invoker گفته است :

من حدودا" 4 سال مشکل شدیده معده داشتم ! به حدی که نای نفس کشیدن نذاشته بوود واسم ...

به لطف خدا الان 2 سالی میشه که دیگه اون کسالت سابق و ندارم و تونستم از گذشته خیلی خیلی بهتر بشم ...

--------------------------------------------------------------------------------

خوب چیکار کردی درست شدی ؟ اینو بنویس دیگران از تجربت استفاده کنن ! 

لینک به دیدگاه

@Hassan.SK

من ریفلاکس معده داشتم سه سال پیش،پیش متخصص گوارش رفتم از قرص هایی که بهم داد پنتومید( پنتوپرازول ) بود،شیش ماه مصرف کردم الان سه ساله هیچ مشکلی ندارم،قبلا جرات نمیکردم ناهار بخورم،یه نسکافه میخوردم ده دقیقه بعد معده ام ترش میکرد بالا میاوردم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. ممنون از راهنمائیتون. اسم داروش چیه؟ من سالهاست که دارم داکسی سایکلین مصرف میکنم! 1f602.png دکتر پوست رفته ام. اولی دارو و کرم و این چیزا تجویز میکرد، میگفت بلکه با اینا بیماریت برطرف بشه و عمل نکنی! 2-3 سال بعدشم رفتم یه دکتر دیگه، با لیزر از پیشونیم درش آورد Cyst رو! هرچند، ظاهرا کارشو درست انجام نداده؛ چون هنوز که هنوزه، گیرشم. آزمایش خون برای چربی؟ برای چی؟

A-Cnotren 20. بدون تجویز دکتر مصرف نکنید. بله، آزمایش خون برای چربی و سلامتی کبد هست.

لینک به دیدگاه

من یه تجربه تقریبا طولانی مدت رو بهتون بگم...

من از کودکی تا حدود سن 22 23 به شدت کمبود وزن داشتم و خیلی لاغر بودم. جوری که توی خونه بهم لقب اسکلت داده بودن 😄 الان فیلم های اون موقع خودم رو توی مراسم ها میبینم خودم جا میخورم و وحشت میکنم. دقیق یادمه دور کمرم رو میشد با دو دست گرفت. 

تا اینکه رسیدیم به دوره کنکور و پشت کنکوری شدن و از طرفی هم همون موقع به خاطر دردهای گاه و بیگاه شکمی رفتیم پیش متخصص و ایشون هم آندوسکوپی کردن و گفتن مشکل عفونت معده دارید و سه تا قرص دادن به مدت یکی دو ماه شاید. 

بعد از اون دیگه افزایش وزنم شروع شد تا الان که 29 سالم هست هفتاد و خرده ای شاید نزدیک 80 وزنم هست. هرکاری هم میکنم نمیشه وزنم رو کم کنم یعنی اراده ضعیف شده.

البته افزایش وزنم بیشتر شکمی هست وگرنه دست و بازو و پاها چاق نیستن. اگر کسی تجربه کاهش وزن با راه حل خاصی رو داره بگه ما هم استفاده کنیم. البته راهش پرخرج نباشه...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، WhiteRenard گفته است :

A-Cnotren 20. بدون تجویز دکتر مصرف نکنید. بله، آزمایش خون برای چربی و سلامتی کبد هست.

💐

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، WhiteRenard گفته است :

چه شباهتی اتفاقا اون قرصهایی که دکتر برای من تجویز کرد .Racotan 20 و Decotan 20 بودن که قبلش آزمایش چربی و سلامت کبد ازم گرفت

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب چیکار کردی درست شدی ؟ اینو بنویس دیگران از تجربت استفاده کنن ! 

داستان من خیلی مفصل و طولانیه و صد البته مشکلاتی گوارشی هر شخصی با شخص دیگه ای متفاوته ولی بازم تجربه های که طی این چند سال بدست اوردم رو به اشتراک میذارم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، indianboy گفته است :

من یه تجربه تقریبا طولانی مدت رو بهتون بگم...

من از کودکی تا حدود سن 22 23 به شدت کمبود وزن داشتم و خیلی لاغر بودم. جوری که توی خونه بهم لقب اسکلت داده بودن 1f604.png الان فیلم های اون موقع خودم رو توی مراسم ها میبینم خودم جا میخورم و وحشت میکنم. دقیق یادمه دور کمرم رو میشد با دو دست گرفت. 

تا اینکه رسیدیم به دوره کنکور و پشت کنکوری شدن و از طرفی هم همون موقع به خاطر دردهای گاه و بیگاه شکمی رفتیم پیش متخصص و ایشون هم آندوسکوپی کردن و گفتن مشکل عفونت معده دارید و سه تا قرص دادن به مدت یکی دو ماه شاید. 

بعد از اون دیگه افزایش وزنم شروع شد تا الان که 29 سالم هست هفتاد و خرده ای شاید نزدیک 80 وزنم هست. هرکاری هم میکنم نمیشه وزنم رو کم کنم یعنی اراده ضعیف شده.

البته افزایش وزنم بیشتر شکمی هست وگرنه دست و بازو و پاها چاق نیستن. اگر کسی تجربه کاهش وزن با راه حل خاصی رو داره بگه ما هم استفاده کنیم. البته راهش پرخرج نباشه...

بهترین راه کاهش وزن به نظرم استخر هستش هفته ای 2 الی 3 بار بری قشنگ شنا کنی و از سنای خشک و بخار به مدت 10 دقیقه استفاده کنی ما بین شنا که هم خستگی در بیاد هم سینت باز بشه

من خودم اونقدر شکم در اورده بودم که شلوار بدون کمربند میپوشیدم اما الان همون شلوار رو دادم تنگتر کردم با کمربند میپشوم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...