رفتن به مطلب

تاپیک جامع سبک زندگی و تغذیه

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

سلام داداش / بد نباشه سالار ...

------------------------------------------------

یه پیشنهاد میدم معجزه میکنه !

سعی کن همراه غذات آبغوره بخوری و روش پیاده روی کنی ! هم چربی میسوزه ! همم خشکی پات برطرف میشه !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدا از اینا ... شنا هم خوبه

سلام ممنون

آره یادم میاد پدرمم میرفت اندازه ۱۰کیلو غوره میخرید،با ابمیوه گیری درست میکرد برا کم وزن شدن 

لینک به دیدگاه

• ارسال 240
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان امروز ابغوره گرفتم از یه مغازه ای،در حد کم میریزم تو لیوان بعد آب اضافش میکنم ،ولی یکم شیرینه!خاصیتشو از دست داده؟

یکم مزه شرابم میده خخخ

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوستان امروز ابغوره گرفتم از یه مغازه ای،در حد کم میریزم تو لیوان بعد آب اضافش میکنم ،ولی یکم شیرینه!خاصیتشو از دست داده؟

یکم مزه شرابم میده خخخ

اطمینان داری آب غوره خریدی؟

طرف ما آب غوره ترش است!

خودم درست میکنم یک ذره دَلار قاطیش بکن خوش مزه میشه! 

ویرایش شده توسط aliehsan33
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، aliehsan33 گفته است :

طرف ما آب غوره ترش است!

نه حاجی مشروب بم چپوندن!:|

این چه حرفیه ،معلومه که ابغوره خریدم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام مجدد خدمت دوستان

من از سه هفته قبل شروع کردم به رژیم گرفتن. به طور متوسط روزانه زیر 1000 کالری مصرف میکنم با کالری شماری توسط اپلیکیشن کرفس. تنقلات و شکر و قند هم 100 درصد حذف شده. هیچ نوشیدنی غیر از آب و چای تلخ هم نمیخورم. برنج هم نمیخورم یا بسیار به ندرت هفته ای شاید چند لقمه و نون هم کم میخورم. شام هم ساعت 7 تا 8 میخورم و بعدش چیزی نمیخورم.

وزنم طی سه هفته از 85.5 اومده روی 81.5 ولی متاسفانه 4 5 روزه روی همین وزن گیر کردم. کسی میدونه چرا این اتفاق افتاده؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

سلام مجدد خدمت دوستان

من از سه هفته قبل شروع کردم به رژیم گرفتن. به طور متوسط روزانه زیر 1000 کالری مصرف میکنم با کالری شماری توسط اپلیکیشن کرفس. تنقلات و شکر و قند هم 100 درصد حذف شده. هیچ نوشیدنی غیر از آب و چای تلخ هم نمیخورم. برنج هم نمیخورم یا بسیار به ندرت هفته ای شاید چند لقمه و نون هم کم میخورم. شام هم ساعت 7 تا 8 میخورم و بعدش چیزی نمیخورم.

وزنم طی سه هفته از 85.5 اومده روی 81.5 ولی متاسفانه 4 5 روزه روی همین وزن گیر کردم. کسی میدونه چرا این اتفاق افتاده؟

آیا ورزش هم همزمان میکنید؟

شروع ورزش همونطور که میدونید بدن درد میگیرتون،این بدن درد در واقع از خراشیده شدن بافت ماهیچه هست ،و برای ماهیچه سازی جای اون خراشیدگی ها آب قرار میگیره که تا یه مدتی تا زمانی که بدن درد دارید اون آب میمونه ،و دلیل موندن وزن تا یه مدت روی یه عدد برای اینه حتی ممکنه اگه رژیم نگیرید و ورزش کنید،اضافه وزن هم بشید بدلیل همون آب ها

اگه ورزش نمیکنید، که قضیه اینه که بعضی چربی ها یا fat که دیر تر از بقیه آب میشن، بستگی به عمر ساختشون داره ،قدیمی تر باشن دیر تر ذوب میشن

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

آیا ورزش هم همزمان میکنید؟

شروع ورزش همونطور که میدونید بدن درد میگیرتون،این بدن درد در واقع از خراشیده شدن بافت ماهیچه هست ،و برای ماهیچه سازی جای اون خراشیدگی ها آب قرار میگیره که تا یه مدتی تا زمانی که بدن درد دارید اون آب میمونه ،و دلیل موندن وزن تا یه مدت روی یه عدد برای اینه حتی ممکنه اگه رژیم نگیرید و ورزش کنید،اضافه وزن هم بشید بدلیل همون آب ها

اگه ورزش نمیکنید، که قضیه اینه که بعضی چربی ها یا fat که دیر تر از بقیه آب میشن، بستگی به عمر ساختشون داره ،قدیمی تر باشن دیر تر ذوب میشن

ورزش سنگینی نه نمیکنم. روزی حدودا 1500 تا طناب میزنم البته 100 تا 100 تا و وسطش یکم استراحت میکنم. روزانه هم یکمکی به تعدادش اضافه میکنم اگه بکشه بدن. پیاده روی هم متوسط روزی 1 تا 2 ساعت دارم.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی راجع به کالری شماری اطلاعاتی داره؟

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1398 در 01:04، Coffee Addicted گفته است :

دوستان من دیگه جا واسه میوه ندارم شاید باورتون نشه ولی میوه تو خونه ما میمونه خراب میشه چون من اصلا میوه نمیخورم خوشم نمیاد مگر اینکه آناناس باشه😎

یه کارتن سیب و خیار هویج میذاشتی تو خونه تو یه هفته کارتن خالی شو رو هم میبرم یه کاری باهاش میکردم شیر هم همینطور یه پاکت تو یه روز میخوردم ولی الان اینکارو نمیکنم گودی زیر چشمم رفع شده پوشت هم روشن تر شده کلا این سبک زندگی که دیر بخوابی دیر بلند شی زیاد کافئین مصرف کنی هر چیزی رو زیاده روی خوب نیست کافی جان 

در در 15 آبان 1399 در 04:35، indianboy گفته است :

دوستان کسی راجع به کالری شماری اطلاعاتی داره؟

منظورت رو متوجه نشدم ولی یه برنامه هست به اسم جعبه ابزار فکر کنم همه بشناسم یه ابزار داشت که قد و وزن میگرفت و میگفت نرماله یا نه یا اینکه چقدر کالری در روز مصرف کنی 

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

در در 11 آبان 1399 در 12:00، indianboy گفته است :

سلام مجدد خدمت دوستان

بهت نمیاد تپلی باشی !تپل ایندیان، قدت چنده که وزنت 85کیلو هست ؟!

واقعا می خوای کم کنی باید بری کارشناس تغذیه + باشگاه،تازه ممکنه چاقیت بخاطر کم کاری تیروئید باشه باید اول عاملش مشخص شه

@Arsham mahmoode این سبک زندگی یه روزه نیومده که از بین بره از دوران دانشگاه شروع شده بخاطر استرس های زیادی که داشتم ، فقط دوره کارشناسیم بهتر بود چون دیگه اون دانشگاه نموندم ولی ترکشاش تو بدنمه چیزی در حد سربازی بود اون دوران برای من، البته موسسات درس بخونی که همه چیزش رو هواست راحت هم قبول میشی

در کل بوده من روزی 7تا خورده باشم یا اینکه هایپ و ردبول ترکیب کنم با هم بزنم حتی دیگه نیاز به ناهار نداشتم

لینک به دیدگاه

در در 8 اردیبهشت 1399 در 14:33، Hassan.SK گفته است :

سلام

دوستان بنده دیسک کمر دارم (احتمالا گردن هم دارم) مهرهای ستون فقرات بدجوری خشکه و صدا میده الان جوری شده تمامی مفصلهای بدنم مخصوصا زانوهام بدجوری خشک شدن و تاب و توانی ندارن قرصی دارویی چیزی میشناسین که مشکلمو برطرف کنه یا بهتر کنه

خواهشا پای مرغ پیشنهاد ندید چون نمیتونم بخورم (البته مرغهای الان هورمونی و غیرطبیعی به دنیا میان و بزرگ میشن)

راهکار واقعی اینجاست:

https://www.aparat.com/v/9KvsZ/درمان_معجزه_آسای_دیسک_کمر،_سیاتیک_و_آرتروز_گردن_با

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

@Arsham mahmoode این سبک زندگی یه روزه نیومده که از بین بره از دوران دانشگاه شروع شده بخاطر استرس های زیادی که داشتم ، فقط دوره کارشناسیم بهتر بود چون دیگه اون دانشگاه نموندم ولی ترکشاش تو بدنمه چیزی در حد سربازی بود اون دوران برای من، البته موسسات درس بخونی که همه چیزش رو هواست راحت هم قبول میشی

در کل بوده من روزی 7تا خورده باشم یا اینکه هایپ و ردبول ترکیب کنم با هم بزنم حتی دیگه نیاز به ناهار نداشتم

سالی 1 لیتر نوشابه بخورم هنر کردم...تو این روزگار شیر توشیر هر چیزی رو نریزید تو معده بیچاره! ماشالا شمال این همه کوه و جنگل داره هفته ای 2بار برو کوه این اشغالها رو هم بزار کنار

4 سال پیش به 90 کیلو رسیدم وقتی صندلی پلاستیکی زیرم شکست یه برنامه غذایی ساده چیدم برای خودم نوشابه و رفیقاش تعطیل وعده های غذایی از 3 به 5 تغییر کرد(به جای 3 وعده تپل 5 وعده سبک) هر هفته هم کوه..اولش سخته اما کم کم میفتی رو دور...رسیدم به 75  قد 1.87

از موقعی که ویروس چینی اومده نزدیک 1 ساله کوه نرفتم فعلا 83 تا 85 بازی میکنه

لینک به دیدگاه

در در 2 تیر 1399 در 14:30، aliehsan33 گفته است :

طرف ما آب غوره ترش است!

خودم درست میکنم یک ذره دَلار قاطیش بکن خوش مزه میشه! 

احتما انگورش زیادی رسیده بوده.

آب انگور  سلامتی خیلی خوبه. شادی اوره

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سبک زندگی کافئینی

شیشه ها رو نگه برا اب انگور

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سالی 1 لیتر نوشابه بخورم هنر کردم...تو این روزگار شیر توشیر هر چیزی رو نریزید تو معده بیچاره! ماشالا شمال این همه کوه و جنگل داره هفته ای 2بار برو کوه این اشغالها رو هم بزار کنار

4 سال پیش به 90 کیلو رسیدم وقتی صندلی پلاستیکی زیرم شکست یه برنامه غذایی ساده چیدم برای خودم نوشابه و رفیقاش تعطیل وعده های غذایی از 3 به 5 تغییر کرد(به جای 3 وعده تپل 5 وعده سبک) هر هفته هم کوه..اولش سخته اما کم کم میفتی رو دور...رسیدم به 75  قد 1.87

از موقعی که ویروس چینی اومده نزدیک 1 ساله کوه نرفتم فعلا 83 تا 85 بازی میکنه

کوه رو برو کرونو کجو بوده.

بیشتر مردم دارن سرما میخورن (یه چی تو مایه های انفولانزا) اکثرا هم فکر میکنن کرونا گرفتن بعد که سرماخوردگیشون خوب شد، میگن ما کرونا گرفتیم خوب شدیم.. این تستهای در پیتی هم مفت نمیارزه.

کوه که کسی نیست خودتی خدای خودت. اینقد سخت نگیرید.

هرازگاهی طبعیت میرم. ای حال میده هیچکس نیست........

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

کوه رو برو کرونو کجو بوده.

بیشتر مردم دارن سرما میخورن (یه چی تو مایه های انفولانزا) اکثرا هم فکر میکنن کرونا گرفتن بعد که سرماخوردگیشون خوب شد، میگن ما کرونا گرفتیم خوب شدیم.. این تستهای در پیتی هم مفت نمیارزه.

کوه که کسی نیست خودتی خدای خودت. اینقد سخت نگیرید.

هرازگاهی طبعیت میرم. ای حال میده هیچکس نیست........

سخت گیر نیستم اما زورم میاد مسیری که با 100 تومن میرفتم میومدم حالا اگه ببره 200 بدم...دوستانی هم که ماشین دارن....ولش کن چیزی نگم بهتره دوره زمونه بدی شده در کل

https://www.aparat.com/v/yFvJ6

هیچی شب مانی کوه نمیشه شبها با لالایی گرگ میخوابیدیم

398821691_Screenshot(69).thumb.png.c3a31049bacb3ebb4234a39806d2b2a0.png

377485904_Screenshot(70).thumb.png.0da417b5b2e9144c20860166694eac42.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

منظورت رو متوجه نشدم ولی یه برنامه هست به اسم جعبه ابزار فکر کنم همه بشناسم یه ابزار داشت که قد و وزن میگرفت و میگفت نرماله یا نه یا اینکه چقدر کالری در روز مصرف کنی 

من خودم از برنامه کرفس استفاده میکنم ولی فکر میکنم یه مشکلی هست چون با یه مقدارکی کم مصرف کردن که خیلی هم بهم فشار نمیاد کالری روزانه ام رسیده به زیر 800 900 کالری که میگن خوب نیست ولی خودم حس میکنم فشار خاصی روم نیست.

گفتم شاید مشکل از کالری های توی برنامه باشه.

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بهت نمیاد تپلی باشی !تپل ایندیان، قدت چنده که وزنت 85کیلو هست ؟!

واقعا می خوای کم کنی باید بری کارشناس تغذیه + باشگاه،تازه ممکنه چاقیت بخاطر کم کاری تیروئید باشه باید اول عاملش مشخص شه

تپل نبودم بابا.... 

8 سال پیش وزنم انقدر کم بود که همه میدیدن میخندیدن میگفتن یه پوست و استخون مونده. توی 3 4 سال یدفعه رفت بالا تا همین اواخر که 86 رو رسیده بودم و راه رفتن هم برام سخت شده بود. قدم 174

همین یه چند وقت قبل شاید یک ماه قبل که همینجا هم گفتم وزنم 85 86 هست شروع کردم به رژیم گرفتن و کالری شماری الان توی مدت 25 روز حدودا رسیدم به 79 

تیروئید هم دقیقا درست گفتید کم کاری خیلی شدید تیروئید داشتم tsh به بالای 100 هم رسیده بود ولی مدتیه دارم قرص تیروئید میخورم. دیروز هم آزمایش خون دادم و امروز باید برم نتیجه اش رو بگیرم.

احتمالا تا رسیدن به وزن نزدیک 60 65 ادامه بدم کالری شماری رو...

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرونا تموم بشه دوستان برای کاهش وزن استخر هفته ای 3 بار خیلی خوبه ، برای قشنگ شنا کنی از جکوزی و سونا نهایت 10 دقیقه استفاده کنی

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کرونا تموم بشه دوستان برای کاهش وزن استخر هفته ای 3 بار خیلی خوبه ، برای قشنگ شنا کنی از جکوزی و سونا نهایت 10 دقیقه استفاده کنی

برادر چین واکسنش آماده هست،ایشالا با sniffy joe تا میکنیم،قیمتش از ۱ملیون میاد پایین

حالا جدا از این

سونا انچنانم لازم نیست،حموم هم اب داغ بزاری باز باشه خودش بخار وحشتناکی ایجاد میکنه،یبار یکساعت تو حموم بخار موندم ،فشارم اومده بود پایین از بس عرق کردم

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

برادر چین واکسنش آماده هست،ایشالا با sniffy joe تا میکنیم،قیمتش از ۱ملیون میاد پایین

حالا جدا از این

سونا انچنانم لازم نیست،حموم هم اب داغ بزاری باز باشه خودش بخار وحشتناکی ایجاد میکنه،یبار یکساعت تو حموم بخار موندم ،فشارم اومده بود پایین از بس عرق کردم

منظورم این بود که خیلیها میرن استخر اما فقط از سونا و جکوزی استفاده میکنن دریغ از شنا

اگه برای لاغری بری هفته ای حداقل 2 الی 3 بار بری به مدت چند ماه حداقل یک ساعت مداوم شنا کنی البته نه جوری که به بدنت آسیب بزنی هر وقت خسته شدی نفس تازه کنی

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یه اگه بزار😏

لینک به دیدگاه

یادش بخیر قبل کرونا با یکی دو تا از دوستام میرفتیم استخر اونها یک ساعته خسته میشدن میرفتن من قشنگ 3 4 ساعت میموندم آخرش مسئول استخر مینداخت بیرون منو...

لینک به دیدگاه

خب دوستان امروز رفتم و بعد از حدود 28 روز رژیم غذایی و پیاده روی روزانه نتیجه آزمایش خونم رو گرفتم. آزمایش قبلی رو 15 مرداد امسال داده بودم

کلسترول از 258 به 147 رسیده

تری گلیسیرید از 500 به 80

آنزیم کبدی sgpt از 85 به 30 

و هورمون تیروئید tsh از 22.5 به 3 رسیده

از همینجا به کسایی که وزنشون بالاست به شدت رژیم همراه با پیاده روی رو توصیه میکنم. اصلا فکرش رو نمیکردم اینقدر خوب نتیجه بده.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

من با رفیقم میرفتم تو چهار متری موقعی که حواسش نبود   با پا میزدم تو شکمش 😂🤣🤣🤣

ععع ؟ من بار اول که رفتم حموم نکردیم رفتیم داخل پریدیم تو استخر بعد ما رو انداختن بیرون گفتن حموم کنید لعنتیا،حدود 15 سال پیش بود

اینقدر سوسول نباشید من با قد کوتاهم 172 وزنم 73 هست...تامام

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

خب دوستان امروز رفتم و بعد از حدود 28 روز رژیم غذایی و پیاده روی روزانه نتیجه آزمایش خونم رو گرفتم. آزمایش قبلی رو 15 مرداد امسال داده بودم

کلسترول از 258 به 147 رسیده

تری گلیسیرید از 500 به 80

آنزیم کبدی sgpt از 85 به 30 

و هورمون تیروئید tsh از 22.5 به 3 رسیده

از همینجا به کسایی که وزنشون بالاست به شدت رژیم همراه با پیاده روی رو توصیه میکنم. اصلا فکرش رو نمیکردم اینقدر خوب نتیجه بده.

تبریک میگم 

من خودم هی ورزش میکنم بعد یه چند روز میزارمش کنار میره تا دوسه ماه بعد ،خوبه همینطور ادامه بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...