رفتن به مطلب

معیار کیفیت خوب یک هدفون چیست؟

amirff1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنده هدفون اصلی تبلتم رو گم کردم که واسه سامسونگ هست که قیمتش 40-50 تومن هست

خیلی کیفیت خوبی داشت و آهنگ ها رو زنده پخش میکرد

یه هد فون سونی واسه واکرمنش رو انداختم روی تبلت کیفیت صداش افتضاحه

از طرفی میکروفون تبلت روی اون هد فون بود

میخواستم بدونم معیار اینکه بفههمیم کیفیت صدای هد فون چه طوره چیه؟

http://farassoo.com/products/175-stereo-extra-comfort.aspx

http://farassoo.com/products/41-internet-chat-headset.aspx

این دو تا کیفیتشون اندازه ی اونی که داشتم هست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

معیار کیفیت هدفون برای هر کسی فرق میکنه . مثلا من دوست دارم آهنگ با صدای کم گوش کنم . ولی میخوام واضح باشه. یکی دیگه میخواد آهنگ با صدای بلند گوش کنه و وضوح براش اهمیت نداره . کسی هم هست که هر دو رو میخواد و یکی هم پبدا میشه که فقط میخواد یه چیزی بشنوه . ولی برای انتخاب یک هدفون خوب مسلما باید به برند اون هم توجه کنی . البته اگر هدفونها رو نمیشناسی . بهترین کار اینه که ریویوهای مربوط به اونها رو بخونی . اگر هم میتونی قیل از خرید تستشون کنی .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

منم مثله شما دوست دارم صدای کم ولی واضح داشته باشم

دوست ندارم صدا مثله نوار های قدیمی بم و خش دار بشه

ولی خوب نمیدونم از کجا تشخیص بدم که کیفیت صدای این هد فونا خوبه

آخه نمیتونم امتحانشون کنم

لینک به دیدگاه

من خودم هدفون واکمن سونی رو دارم . کیفیتش خیلی عالیه . حتی یک خش هم تو صدا نیست . مهمتر از همه اینکه صدای بیرون اذیت نمیکنه . صدای آهنگ هم بیرون نمیره . پس لازم نیست صدا رو بالا ببرم . شما هدفون میخوای یا هدست ؟ این 2 تا با هم فرق دارن . هدفون فقط گوشی داره ، هدست میکروفون هم داره . اگر میکروفون دار میخوای و میخوای که همراهت باشه باید مخصوص موبایل بگیری و بهتره که مخصوص همون تبلت رو بخری . چون بقیه باهاش ممکنه خوب ست نشن و کیفیت خوبی بهت ندن .

لینک به دیدگاه

خوب اونی که رو خودش بود(واسه سامسونگ) سر راه سمت راستیش یه قسمت کوچیک با یه سوراخ کوچیک داشت که میکرو فون بود

خوب هدفون واکمن سونی که من دارم اونقدرم برام خوبنیست

کیفیت اون سامیونگه خیلی خوب بود

عالی بود، صدا کاملا عالی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سامسونگ مدل هایی رو که روی گوشیهاش میزاره کیفیتشون نسبتا خوبه ولی اونایی رو که روی MP3 هاش میزاره کیفیتشون بسیار بهتر از روی گوشی هاست هردو هم از سونی کیفیت بالاتر دارند!

البته یه سری معیار ها که به طور مثال حامد عزیز هم اشاره کرد اینه که مثلا صدا از گوش خارج نشه که البته هرچی بیشتر خارج بشه فشار کمتر روی هدفون میاد چون داره هوا رو خارج میکنه!

که اون هم به بلندی صدا بستگی داره یه عامل دیگه هم نوع گوشی هست (البته این توضیحات صرفا برای In-Ear یا همون داخل گوش است) نوع طراحی مهمترین عامل در خرید هست چون اگه

داخل گوشتون درست قرار نگیره دیگه چیزی رو نمیشه شنید ;)

در آخر میشه میزان بودجه شما و نوع گوشی! :)

لینک به دیدگاه

من برای کیفیت خوب هدفون های فیلیپس پیشنهاد میدم واقعا که کیفیت عالی دارن خودم تا حالا چند مدلشو استفاده کردم الانم مدل SHE6000 دارم که خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله فیلیپس ها هدفوناشون خوب کار میشه هدست هاشون اصلا تایید نمیشه بنده خودم در حال حاضر استفاده میکنم مدل Shp8500 که در Review ها رتبه خیلی خوبی نسبت به قیمتش داره حدود 50 هست کاملا راضی هستم ولی هدست نیست که البته من میکروفون جداگانه تهیه کرده ام نیازی ندارم

در کل امکانات اضافه باعث میشه هزینه ی بیشتری برای همون کیفیت بکنید مثل وایرلس بودن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...