رفتن به مطلب
  • 1

خرید ی گوشی خفن از 5 تا 7 تومن

Ali98
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

والا قصد دارم ی گوشی خوب بخرم 

من دوساله s8 دارم و دیگه خسته شدم حالا میخام ی گوشی در حد پرچمداران بخرم 

پردازنده گوشی بتونه همه بازی ها رو در اخرین تنظیمات اجرا کنه 

دوربین،سلفی خیلی خوبی داشته باشه 

اسکرین اولد بالای 6.3

باتری قابل قبول 

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
در هم اکنون، ali_8114 گفته است :

اگه امولد رو بیخیال بشید و به IPS رضایت بدید، Honor view 20 چیزیه که میتونید بهش فکر بکنید

سخت افزاری بسیار قدرتمند و باطری 4000 و دوربین در حد پرچمدار

قیمتش حدود 6 تومنه، و فقط میتونم بگم صفحه IPS قیمتش رو پائین نگه داشته

بعد همون S8 هم بد نیستا، پولتونو حروم نکنید :))))

بیشتر از این حرفا کار میکنه واستون

مرسی ک وقت گذاشتی 

والا اگه با ips بودنش کنار بیام حسگر اثر انگشت رو فریمش رو مخمه 

ی پژو سوار پراید سوار بشه خیلی اذیت میشه هرچند جفتش اشغاله ولی این حکایت امولد و ips

لینک به دیدگاه

• 0
در 5 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

به خود هواوی P30 هم فکر کنید

در 3 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

مرسی ک وقت گذاشتی 

والا اگه با ips بودنش کنار بیام حسگر اثر انگشت رو فریمش رو مخمه 

ی پژو سوار پراید سوار بشه خیلی اذیت میشه هرچند جفتش اشغاله ولی این حکایت امولد و ips

لینک به دیدگاه

• 0

حالا جدا از اینا اگه برند رو اولویت قرار ندیم نظرتون راجب گوشی های realme x2 pro و reno 10x zoom چیه؟

پشتیبانی شرکت اپو واسه محصولاتش چطوره؟

لینک به دیدگاه

• 0

والا صفحه نمایشش باعث میشه جز انتخاب هام نباشه 

لینک به دیدگاه

• 0

درسته که برند باز ی زیادش خوب نیست، ولی خرید از همچین برند هایی هم ریسک به حساب میاد

خدمات گارانتی های به ظاهر معتبر ایران که وضعیتشون بر همگان مثل روز روشنه

برند های این مدلی خدمات پس از فروش بسیار ضعیفی در داخل دارن.

اگه نتونن جاشون در بازار رو پیدا کنن شرکت میبنده و میره پی کارش

شما میمونید و یه گوشی بدون پشتیبانی که فقط کافیه یه اشکالی پیدا کنه. نه قطعه واسش هست، نه تعمیرکار، هیچی

خوب این مشکل one plus هم هست ولی خوب وان پلاس تو بازار ب گفته شما داره راهش پیدا میکنه 

فقط قیمتش اذیت میکنه 

لینک به دیدگاه

• 0
در 11 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

حالا جدا از اینا اگه برند رو اولویت قرار ندیم نظرتون راجب گوشی های realme x2 pro و reno 10x zoom چیه؟

پشتیبانی شرکت اپو واسه محصولاتش چطوره؟

به نظرم بهتر هستش دست نگه داری گوشی های 5G ارزان قیمت شیائومی  دو ماه دیگه بازار میاد

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Ali98 گفته است :

مشکلی ک با این گوشی دارم اینه ک تو بررسی هایی ک انجام شده اخرش نفهمیدم کیفیت دوربین سلفیش چجوریاس

کیفیتش خیلی تاپ نیست ( در حد پرچمدار های امسال نیست) ولی ابدا هم ضعیف نیست و قابل رقابته که گوشی های میان رده امسال یا پرچمدار های یکی دو سال قبل

لینک به دیدگاه

• 0
در 20 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

به نظرم بهتر هستش دست نگه داری گوشی های 5G ارزان قیمت شیائومی  دو ماه دیگه بازار میاد

والا منتظر mi note 10 هستم امیدوارم زودتر بیاد از اونور نسخه جهانی گوشیا شیائومی اومدنشون طول میکشه هنوز mi 9 pro 5g نسخه جهانیش نیومده اصن شاید نیاد

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

نه بابا 6.5 تا 7 پیدا میشه. حالا یه پیشنهاد بود. میتونی mi 9 یا mi 9t pro بگیری یا همون mi9t هم گزینه ی بدی نیس.

بازار تهران که خیلی بد میندازن بی شرفا هفته پیش قیمت گرفتم 8200 بدون رجیستری بود 

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

با ریجسترش نسخه ۸ گیگ ۲۵۶ حدود 8 میلیون و خورده ای میفته ک خریدش سخت میشه یکم

نسخه 128 گیگ منظورم بود  خیلی خوبه این گوشی 

لینک به دیدگاه

• 0
در 40 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

نسخه 128 گیگ منظورم بود  خیلی خوبه این گوشی 

۱۲۸ گیگ کم میارم مخصوصا چون micro sd نمیخوره 

لینک به دیدگاه

• 0

من از تابستون به بعد چندتا گوشی خریدم بذار تجربمو بگم. اولش رفتم آ۵۰ گرفتم ولی سخت افزارش راضیم نکرد باطریشم جالب نبود از همه تو ذوق زن جنس بدنش بود که پلاستیکی بود. اون زمان ۳۸۰۰ خریدم ولی واسه یه گوشی که ۳۸۰۰ قیمتش باشه بدنه پلاستیکی واقعا مسخرس. بعد رفتم پی ۳۰ لایت گرفتم باز یکم بهتر بود بدنش خوب بود سخت افزارش ولی در حد همون آ۵۰ بود که راضیم نکرد بعد یکی دو ماه رفتم شیائومی ام ای ۹ تی گرفتم خدا وکیلی خیلی گوشی خوبی بود به نسبت قیمتش. سخت افزار برابر با آ۸۰ ولی با قیمت ارزونتر از حتی آ۷۰ که پیشش له میشد. پریروز مشکل پیش اومد برام رفتم فروختم بعد که کارم راه افتاد باز دیروز رفتم گوشی جدید خریدم. گوشی الانم ردمی نوت ۸ پرو هست که اینم‌گوشی شاخیه نسبت به قیمت ۳۴۰۰یش. رم ۶ گیگ حافظه ۱۲۸ گیگ و درگاه حافظه. پردازنده ی مناسب گیمینگ مدیاتک جی۹۰تی با خنک کننده ی مایع. این گوشی از لحاظ بنچمارکی از ام ای ۹ تی چیپست قویتری داره ولی نقطه قوت ام ای ۹ تی چیپست به روزتر و کم مصرفترشه که باعث میشه تو گیمینگ طولانی مدت تر افت کمتری داشته باشه به خاطر دمای کمتر. امیدوارم اطلاعاتم به دردت‌بخوره. به نظر من یه گوشی میان رده رو به بالا بخر حالشو ببر الان خرید گوشی گرون زیاد قابل توجیح نیس چون هر ۶ ماه یبار یه پرچمدار جدید میاد.

ویرایش شده توسط ho3einsa
تصحیح
لینک به دیدگاه

• 0
در در 10 آذر 1398 در 16:47، ho3einsa گفته است :

من از تابستون به بعد چندتا گوشی خریدم بذار تجربمو بگم. اولش رفتم آ۵۰ گرفتم ولی سخت افزارش راضیم نکرد باطریشم جالب نبود از همه تو ذوق زن جنس بدنش بود که پلاستیکی بود. اون زمان ۳۸۰۰ خریدم ولی واسه یه گوشی که ۳۸۰۰ قیمتش باشه بدنه پلاستیکی واقعا مسخرس. بعد رفتم پی ۳۰ لایت گرفتم باز یکم بهتر بود بدنش خوب بود سخت افزارش ولی در حد همون آ۵۰ بود که راضیم نکرد بعد یکی دو ماه رفتم شیائومی ام ای ۹ تی گرفتم خدا وکیلی خیلی گوشی خوبی بود به نسبت قیمتش. سخت افزار برابر با آ۸۰ ولی با قیمت ارزونتر از حتی آ۷۰ که پیشش له میشد. پریروز مشکل پیش اومد برام رفتم فروختم بعد که کارم راه افتاد باز دیروز رفتم گوشی جدید خریدم. گوشی الانم ردمی نوت ۸ پرو هست که اینم‌گوشی شاخیه نسبت به قیمت ۳۴۰۰یش. رم ۶ گیگ حافظه ۱۲۸ گیگ و درگاه حافظه. پردازنده ی مناسب گیمینگ مدیاتک جی۹۰تی با خنک کننده ی مایع. این گوشی از لحاظ بنچمارکی از ام ای ۹ تی چیپست قویتری داره ولی نقطه قوت ام ای ۹ تی چیپست به روزتر و کم مصرفترشه که باعث میشه تو گیمینگ طولانی مدت تر افت کمتری داشته باشه به خاطر دمای کمتر. امیدوارم اطلاعاتم به دردت‌بخوره. به نظر من یه گوشی میان رده رو به بالا بخر حالشو ببر الان خرید گوشی گرون زیاد قابل توجیح نیس چون هر ۶ ماه یبار یه پرچمدار جدید میاد.

درسته حرفات می ۹ تی واقعا گوشی خوبیه و من یکی از انتخابام k20 pro هست ولی به میانرده ها نمیتونم فکر کنم چون دوربین واسم خیلی اهمیت داره بعد ی چیز دیگه ای هم هست اینه تقریبا اهل گیم نیستم ولی بعضی اوقات دوست دارم تجربه کنم بازیا رو ک با گوشیای میانرده این تجربه عملی نیست

اینم باید توجه کرد ک اس ۸ من بعد ۲ سال میشه گفت افت محسوسی تو عملکردش حاصل نشده و الان بازی های ب روز رو در مدیوم اجرا میکنه ولی قطعا میانرده ها از این خبرا نیست بعد ۲ سال همین ک بشه ی مسنجر چک کرد خودش خیلیه 

بازم مرسی ک وقت گذاشتی ولی بجا اینکه این همه ضرر کنی واسه میانرده ها یدونه k20 pro بخر خودت راحت کن😂😂

لینک به دیدگاه

• 0

دوست گرامی هدف شما از خرید تلفن همراه چیست؟

دانشجو هستید و بازی هایی که بر روی گوشی نصب می شود بچگانه و مسخره است مگر یک سری بازی فکری و سرعتی که معمولا دو بعدی یا با گرافیک پایین هستند که در هر گوشی ای اجرا می شوند

مسئله بعدی دوربین است که در حال حاضر بررسی ها را مشاهده فرمایید متوجه خواهید شد که گوشی ای که بیش از 10 میلیون قیمت دارد در مقابل یک دوربین جمع و جور و کامپکت با ارزش کمتر از پنج میلیون تومان لنگ می اندازد

اگر واقعا هزینه ای که می کنید برایتان مهم است در این بل بشو و وضعیت فعلی مملکت چرا می خواهید شش هفت میلیون تومان هزینه کنید برای مقداری پلاستیک و فلز و شیشه

یک گوشی هوشمند دو سه میلیون تومانی تهیه کنید تا کارتان را راه بی اندازد و اگر عکس برداری برایتان مهم است یک مدل دوربین کامپکت جمع و جور تهیه کنید تا چندین سال جلوتر باشید از بالاترین کیفیتی که پرچمداران تلفن همراه فعلی به شما (می اندازند)

نخواستید هم بروید یک DSLRبخرید که هم کیفیت دارد هم کلاس هم عکس گرفتن یادتان می دهد

دیگر عکس پروفایل و تصویر برای مکالمه که دوربین قوی نمی خواهد

لینک به دیدگاه

• 0
در 11 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

با کمال احترام همه این ها که اشاره فرمودید در گوشی نه تنها بچگانه بلکه چرت هستند

داداش چقد بیکاری نشستی به همه پستا منفی دادی. باشه تو راست میگی.

لینک به دیدگاه

• 0
در در 12 آذر 1398 در 00:28، zen گفته است :

چرا همه دنبال صفحه نمایش AMOLED هست. معایبش بیشتره. 

مورد 1 گرون قیمت هستن

مورد 2 در برابر ضربه آسیب پذیر هستن. 

مورد 3 بعد چندماه کارکرد سایه میندازن. 

مزایا

کیفیت بهتر نسبت به ips

حالا مزایا ips

تو ضربه مقاومت بیشتری دارن و کمتر دچار پیکسل سوختگی میشن. 

ارزان قیمت هستن. 

سایه نمیدازن. 

معایب 

کیفیت کمتر نسبت به amoled

عزیزم این سایه انداختن ب شخصه تا حالا ترجبه نکردم یدونه نوت ۴ دارم بیشتر از ۴ سال دارم استفاده میکنم ندیدم همچین چیزی

تو ایران پر شده این حرف سایه انداختن بعدشم الان اکثر گوشی ها ب سمت اولد شدن دارن میرن

لینک به دیدگاه

• 0
در در 11 آذر 1398 در 22:00، Unknown Truth گفته است :

دوست گرامی هدف شما از خرید تلفن همراه چیست؟

دانشجو هستید و بازی هایی که بر روی گوشی نصب می شود بچگانه و مسخره است مگر یک سری بازی فکری و سرعتی که معمولا دو بعدی یا با گرافیک پایین هستند که در هر گوشی ای اجرا می شوند

مسئله بعدی دوربین است که در حال حاضر بررسی ها را مشاهده فرمایید متوجه خواهید شد که گوشی ای که بیش از 10 میلیون قیمت دارد در مقابل یک دوربین جمع و جور و کامپکت با ارزش کمتر از پنج میلیون تومان لنگ می اندازد

اگر واقعا هزینه ای که می کنید برایتان مهم است در این بل بشو و وضعیت فعلی مملکت چرا می خواهید شش هفت میلیون تومان هزینه کنید برای مقداری پلاستیک و فلز و شیشه

یک گوشی هوشمند دو سه میلیون تومانی تهیه کنید تا کارتان را راه بی اندازد و اگر عکس برداری برایتان مهم است یک مدل دوربین کامپکت جمع و جور تهیه کنید تا چندین سال جلوتر باشید از بالاترین کیفیتی که پرچمداران تلفن همراه فعلی به شما (می اندازند)

نخواستید هم بروید یک DSLRبخرید که هم کیفیت دارد هم کلاس هم عکس گرفتن یادتان می دهد

دیگر عکس پروفایل و تصویر برای مکالمه که دوربین قوی نمی خواهد

چرا انقدر عصبی حالا😂😂😂😂😂😂

باشه داش فکر میکنم بهش😂😂😂😂ولی دوربین عکاسی رو همه جا نمیبری 

لینک به دیدگاه

• 0
در در 12 آذر 1398 در 00:28، zen گفته است :

مورد 1 گرون قیمت هستن

مزایا

کیفیت بهتر نسبت به ips

حالا مزایا ips

ارزان قیمت هستن. 

سایه نمیدازن. 

معایب 

عزیز من اون چیزی که شما تو یک کلمه کیفیت خلاصه اش کردی کلی کلی عامل هست که به طور کلی تجربه استفاده از گوشی رو متحول میکنه

اکثر کسایی که به  صفحه های oled عادت کردن دیگه نمیتونن بقیه پنل ها رو تحمل کنن

لینک به دیدگاه

• 0
در 43 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بحث برتری یک نوع تکنولوژی با بحث هزینه نگهداری از اون کاملا متفاوت هست ضمن اینکه مگه چه قدر پیش میاد صفحه گوشی بشکنه برای کسی که مراقبش هست تقریبا زیر 10 درصد

ضمن اینکه ایشون قصد خرید گوشی پرچمدار دارن و فلسفه وجود پرچمدار یعنی حاضرم کلی پول بدم تا بهترین کیفیت رو دریافت کنم

حرفی که شما میزنید شاید برای فردی که قصد خرید گوشی میان رده یا اقتصادی داره درست باشه ولی برای کسی که دنبال گوشی پرچمدار هست ابدا

منم با شما موافقم اینکه اولد رنگاش بهتره خوب خیلی خوبه ولی فقط این نیست همین ک نایت مود فعال میکنی پیکسلا خاموش میشن شارژدهی میرن بالا یا همین aod یکی از بهترین قابلیت های چند سال گذشته بوده 

لینک به دیدگاه

• -1
در ۱ ساعت قبل، Ali98 گفته است :

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

والا قصد دارم ی گوشی خوب بخرم 

من دوساله s8 دارم و دیگه خسته شدم حالا میخام ی گوشی در حد پرچمداران بخرم 

پردازنده گوشی بتونه همه بازی ها رو در اخرین تنظیمات اجرا کنه 

دوربین،سلفی خیلی خوبی داشته باشه 

اسکرین اولد بالای 6.3

باتری قابل قبول 

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 

اگه قیمت معقول پیدا کردی OnePlus 7 Pro

لینک به دیدگاه

• -1
در 21 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود

mi 9 گزینه بهتریه نسبت به mi 9 t pro و تنها معایبش باتری ضعیف تر در مقایسه با مدل ذکر شده است.

می 9 دوربین بهتری داره ولی انصافا از باتری  قدرتمند و طراحی جذاب  MI9T PRO هم نمیشه گذشت

لینک به دیدگاه

• -1
در 56 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

مشکلی ک با این گوشی دارم اینه ک تو بررسی هایی ک انجام شده اخرش نفهمیدم کیفیت دوربین سلفیش چجوریاس

درود

بنده این گوشی رو امتحان کردم  دوربین سلفیش از نظر خودم، از گوشی هایی نظیر s9 plus و iphone 8 plus و mi 9 se بهتر بود. اما به پای MI MIX 3 نمیرسید.

لینک به دیدگاه

• -1
در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

کیفیتش خیلی تاپ نیست ( در حد پرچمدار های امسال نیست) ولی ابدا هم ضعیف نیست و قابل رقابته که گوشی های میان رده امسال یا پرچمدار های یکی دو سال قبل

والا ی چیزی ک خیلی رو مخم بود اینه ک دوربین سلفی a50 ۳ تومنی از گوشی من بهتره من این دوتا رو تست کردم واقعا اون بهتر بود!

در 6 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود

بنده این گوشی رو امتحان کردم  دوربین سلفیش از نظر خودم، از گوشی هایی نظیر s9 plus و iphone 8 plus و mi 9 se بهتر بود. اما به پای MI MIX 3 نمیرسید.

می میکس ۳ ۵جی حسگر اثر انگشت داخل صفحه رو فقط کم داشت

در 7 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

درود

با این اوصاف و توضیحاتون از برند شیایومی انتخاب کنین دیگه. 

والا برند شیائومی ی مشکلی ک داره تو اشعه هست این گوشیا تشعشعات زیادی دارن و مضر ترین گوشی ها هستن و قطعا تو ۲ ۳ سالی ک ازشون استفاده کنی ی اسیب بهت میزنن

لینک به دیدگاه

• -1

مورد 1 گرون قیمت هستن

مزایا

کیفیت بهتر نسبت به ips

حالا مزایا ips

ارزان قیمت هستن. 

سایه نمیدازن. 

معایب 

لینک به دیدگاه

• -1
در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

عزیز من اون چیزی که شما تو یک کلمه کیفیت خلاصه اش کردی کلی کلی عامل هست که به طور کلی تجربه استفاده از گوشی رو متحول میکنه

اکثر کسایی که به  صفحه های oled عادت کردن دیگه نمیتونن بقیه پنل ها رو تحمل کنن

عادت یه چیز مسخره هست که بعد یک ماه حل میشه. مثلا وقتی ماوس جدید میخری اولش سخته باهاش کر کردن ولی بعد یک ماه بهش عادت میکنی و میگی عجب ماوس خوش دستی هست ولی همون موقع که خردی این را نمی گی. اون هایی که amoled عادت دارن یه بار کافی پول تاچ و آل سی دی بدن اون موقع معلوم میشه. که عادت به یه چیزی بد هست. تو شرایط بد اقتصادی و با این قیمت ها بهتر آدم یکم اقتصادی فکر کنه. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...