رفتن به مطلب
  • 1

خرید ی گوشی خفن از 5 تا 7 تومن

Ali98
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

والا قصد دارم ی گوشی خوب بخرم 

من دوساله s8 دارم و دیگه خسته شدم حالا میخام ی گوشی در حد پرچمداران بخرم 

پردازنده گوشی بتونه همه بازی ها رو در اخرین تنظیمات اجرا کنه 

دوربین،سلفی خیلی خوبی داشته باشه 

اسکرین اولد بالای 6.3

باتری قابل قبول 

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• -3
در 10 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

دوست گرامی هدف شما از خرید تلفن همراه چیست؟

دانشجو هستید و بازی هایی که بر روی گوشی نصب می شود بچگانه و مسخره است مگر یک سری بازی فکری و سرعتی که معمولا دو بعدی یا با گرافیک پایین هستند که در هر گوشی ای اجرا می شوند

مسئله بعدی دوربین است که در حال حاضر بررسی ها را مشاهده فرمایید متوجه خواهید شد که گوشی ای که بیش از 10 میلیون قیمت دارد در مقابل یک دوربین جمع و جور و کامپکت با ارزش کمتر از پنج میلیون تومان لنگ می اندازد

اگر واقعا هزینه ای که می کنید برایتان مهم است در این بل بشو و وضعیت فعلی مملکت چرا می خواهید شش هفت میلیون تومان هزینه کنید برای مقداری پلاستیک و فلز و شیشه

یک گوشی هوشمند دو سه میلیون تومانی تهیه کنید تا کارتان را راه بی اندازد و اگر عکس برداری برایتان مهم است یک مدل دوربین کامپکت جمع و جور تهیه کنید تا چندین سال جلوتر باشید از بالاترین کیفیتی که پرچمداران تلفن همراه فعلی به شما (می اندازند)

نخواستید هم بروید یک DSLRبخرید که هم کیفیت دارد هم کلاس هم عکس گرفتن یادتان می دهد

دیگر عکس پروفایل و تصویر برای مکالمه که دوربین قوی نمی خواهد

داداش قبل فکت صادر کردن میتونی بری بازیای روز گوشیارو ببینی تا بفهمی بچگونس یا نه خیلی پیشرفت کردن! نمونش: pubg mobile - call of duty mobile - asphalt 9-need for speed no limit وهزاران هزار بازی جدید با گرافیک بصری فوق العاده که البته نیاز به گوشیای قابلی دارن.

لینک به دیدگاه

• -4

کسی که سری S سامسونگ را داشته فقط میتونه با همون سری S راحت باشه.

هر چی بغیر از سری S بگیری باهاش راحت و راضی نیستی

حداقل S10 که بودجه بیشتری میخواد ولی کاملا ارزشش را داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...