رفتن به مطلب

BLACK FRIDAY Edifier_center

mrezaee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان لیونی

فروشگاه اینترنتی پیشرو رایان (Edifier_center@) بنا دارد بمناسبت رسیدن جمعه سیاه (BLACK  FRIDAY) تخفیف فوق العاده ای را روی تمامی محصولات موجودی انبار خود قراردهد.

در ضمن این پست همراه با قرعه کشی و جوایزی از محصولات حرفه ای  EDIFIER  که شامل اسپیکر، هدفون ، هندزفری می باشد.

شرایط مسابقه :
۱_ فالو کردن پیج اینستاگرام
۲_ تگ کردن حداقل دونفر از دوستان خود
۳_ تگ بیشتر شانس بالاتر

برای ارتباط به دایرکت مراجعه کنید.

pe7g_edifier.jpg

لینک به دیدگاه

درود

قیمت و مقدارتخفیف اعلام شده برای مدل های ادیفایر توی کانال تلگرام اعلام میکنین؟ 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

درود

قیمت و مقدارتخفیف اعلام شده برای مدل های ادیفایر توی کانال تلگرام اعلام میکنین؟ 

درود

بستگی به مدل داره  ولی از 5 تا 15 درصد تخفیف . با توجه به موجودی انبار ، تمامی مدلهایی که موجود هستن.

مدلی مد نظر دارید بفرمایید تخفیف اعمال شده خدمتتون اعلام میشه .

لینک به دیدگاه

سعادت نبود خرید از شما اقای رضایی ۲ هفته پیش یک R2600 از جایی دیگه تهیه شد حقیقتش داداشم اصلا هماهنگ نکرد و سرخود سفارش داد وگرنه خودم بودم برای سفارش از شما درنگ نمی کردم دوستانی که به کیفیت صدا اهمیت میدن حتما بیاین از این برند معتبر خرید کنید و این تخفیف خوبم از دست ندین سوالی داشتم اقای رضایی اسپیکر بدون گارانتی تهیه شد اکبند بود ولی برچسب ماتریس پشتش بود ایا ماتریس بدون گارانتی هم جدیدا جنس می فروشه؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سعادت نبود خرید از شما اقای رضایی ۲ هفته پیش یک R2600 از جایی دیگه تهیه شد حقیقتش داداشم اصلا هماهنگ نکرد و سرخود سفارش داد وگرنه خودم بودم برای سفارش از شما درنگ نمی کردم دوستانی که به کیفیت صدا اهمیت میدن حتما بیاین از این برند معتبر خرید کنید و این تخفیف خوبم از دست ندین سوالی داشتم اقای رضایی اسپیکر بدون گارانتی تهیه شد اکبند بود ولی برچسب ماتریس پشتش بود ایا ماتریس بدون گارانتی هم جدیدا جنس می فروشه؟

درود

خواهش میکنم عزیز در خدمتم.

معمولا اکثر مدلها ( اسپیکر) کارت گارانتی ندارن.

در واقع از روی سریال مدت زمان گارانتی ماتریس مشخص میشه .

گارانتی اسپیکر 18 ماهه ست.

لینک به دیدگاه

اقا سلام خوبی؟قیمت اسپیکر هارو کجا میشه دید؟هیچ جا پیدا نکردم نه کانال نه اینستا قیمت ندارن

مدل s350 داری؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 12 آذر 1398 در 19:52، jumper_war گفته است :

اقا سلام خوبی؟قیمت اسپیکر هارو کجا میشه دید؟هیچ جا پیدا نکردم نه کانال نه اینستا قیمت ندارن

مدل s350 داری؟

درود

ممنون عزیز .

بله موجوده و به زودی قیمت های جدید با تخفیف اعلام میشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...