رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید دسته بازی کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خوبید ؟ دوزار جم کردم دسته بخرم  برا سیستم که دارم گاهی گیم فوتبال چیزیی بزنم

میخواستم بدونم این دسته راحت به کامپیوتر وصل میشه تو بازی فیفا کار میکنه ؟ بدون دانگل با سیم میکرو usb 

اگه پییشنهاد بهتر برا فوتبال داشتید خوشحال میشم راهنمایی کنید تشکر

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/joystick-&-gamepad/sony/sony-ps4-dualshock-4-jet-black-wireless-controller.html

لینک به دیدگاه

برای PC بهتر هست دسته مایکروسافت تهیه کنید تا داخل بازیها به مشکل نخورید و نیاز به نرم افزار اضافه و تنظیم نباشه

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما دسته زیر هست ، تو همه بازی ها هم مثل دسته مایکروسافت شناخته میشه و نیاز به تنظیم کردن نداره ، برخلاف دسته مایکروسافت سبک هست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/joystick-&-gamepad/logitech/logitech-f310-gamepad.html

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

برای PC بهتر هست دسته مایکروسافت تهیه کنید تا داخل بازیها به مشکل نخورید و نیاز به نرم افزار اضافه و تنظیم نباشه

تشکر در موردش فکر میکنم 

در 2 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

پیشنهاد من به شما دسته زیر هست ، تو همه بازی ها هم مثل دسته مایکروسافت شناخته میشه و نیاز به تنظیم کردن نداره ، برخلاف دسته مایکروسافت سبک هست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/joystick-&-gamepad/logitech/logitech-f310-gamepad.html

سلام خوبی 

اتفاقا این دسته من دارم با کلید جهت هاش نتونستم کنار بیام حس خوبی ندارم بهشون این من 2 سال  پیش 

با تخفیف از بامیلو فکر کنم بود 38 تومن خریدم نوش هم 70 تومن بود الان قیمتش دیدم سرم سوت کشید

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام دوستان خوبید ؟ دوزار جم کردم دسته بخرم  برا سیستم که دارم گاهی گیم فوتبال چیزیی بزنم

میخواستم بدونم این دسته راحت به کامپیوتر وصل میشه تو بازی فیفا کار میکنه ؟ بدون دانگل با سیم میکرو usb 

اگه پییشنهاد بهتر برا فوتبال داشتید خوشحال میشم راهنمایی کنید تشکر

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/joystick-&-gamepad/sony/sony-ps4-dualshock-4-jet-black-wireless-controller.html

بله راحت وصل میشه با برنامه inputmapper هم میشناسه ویندوز البته دسته PS4 فیکش خیلی زیاد شده باید حضوری خرید کنی و تشخصی بدی 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

بله راحت وصل میشه با برنامه inputmapper هم میشناسه ویندوز البته دسته PS4 فیکش خیلی زیاد شده باید حضوری خرید کنی و تشخصی بدی 

سلام دوست گرامی

وقت حضوری رفتن ندارم هرچند من برمم فکر نکنم بتونم اصلش گیر بیارم چون اصلا فرقشون نمی دونم 

احتمال داره از همین لیون کامپیوتر خودمون بگیرم 

فرق فیک و اصلش چی هست دقیقا ؟ تشکر از شما

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام دوست گرامی

وقت حضوری رفتن ندارم هرچند من برمم فکر نکنم بتونم اصلش گیر بیارم چون اصلا فرقشون نمی دونم 

احتمال داره از همین لیون کامپیوتر خودمون بگیرم 

فرق فیک و اصلش چی هست دقیقا ؟ تشکر از شما

2 نوع فیک داره یکیش مثل خودشه و اصلا فرقی نداره فقط ساخت سونی نیست دقیقا همون کارایی رو میده یه مدل هست فقط با سیم وصل میشه حتی به خود دستگاه تشخیصش هم خیلی راحته درواقع 

لینک به دیدگاه

فقط دسته خود مایکروسافت...

xbox360 controller for windows

xboxone controller for windows

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

فقط دسته خود مایکروسافت...

xbox360 controller for windows

xboxone controller for windows

سلام

برای فیفا 20 خوبه به نظرت ؟ 

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه ها به ترتیب قیمت

1. ایکس باکس وان الایت 2 با قیمت تقریبی 3 میلیون

2.ایکس باکس وان الایت 1 با قیمت تقریبی دو میلیون

3. ایکس باکس وان اس

4. ایکس باکس وان

5.لاجیتک F710

6 ایکس باکس 360

7لاجیتک F310

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام

درود این دو دسته رسمی هست برای ویندوز تمام بازی های رو با همین دسته باید بازی کنید بدون نیاز به نرم افزار جانبی فقط دسته رو روشن میکنی واسه فیفا چرا بد باشه اتفاقا عالیه هر کدوم پولت میرسه بخر

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام

من دسته ایکس باکس وان اس دارم باهاش فیفا میزنم خیلی خوبه دسته ps4 ام خوبه جفتشون خوبن البته سلیقه ای هست دسته ایکس باکس وان دکمه های RT و LT خیلی بهترن به نظر من ps4 دسته سبک تره و ارگونومیک تر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...