رفتن به مطلب

خریدار مانیتور 27 اینچ اما تمیز

mrdot2010
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

خریدار یک عدد مانیتور 27 اینچ هستم. البته روی تمیزی و بدون عیب بودن خیلی حساسم و نمیخوام کوچکترین عیب یا مشکل یا پیکسل سوخته داشته باشه. ترجیحا بنکیو. البته الجی و سامسونگ هم مشکلی ندارن. ترجیحا گارانتیش مونده باشه. و دارای کارتن و متعلقات. 

لینک به دیدگاه

در در 14 آذر 1398 در 21:47، mrdot2010 گفته است :

سلام دوستان

خریدار یک عدد مانیتور 27 اینچ هستم. البته روی تمیزی و بدون عیب بودن خیلی حساسم و نمیخوام کوچکترین عیب یا مشکل یا پیکسل سوخته داشته باشه. ترجیحا بنکیو. البته الجی و سامسونگ هم مشکلی ندارن. ترجیحا گارانتیش مونده باشه. و دارای کارتن و متعلقات. 

درود 

سامسونگ خمیده مدل C27F390 موجوده قیمت هم باهاتون کنار میام چون پول لازم هستم 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

ممنون دوست عزیز که اطلاع دادید. فقط این مانیتور شما قیمتش برای من بالاست. من بیشتر مانیتورهای دست دومی مثل بنکیو یا مسترتک مدنظر داشتم که قیمت آکبندشون حدود 3 میلیون هست که بتونم با حدود 2 میلیون از پس خریدش بر بیام. 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

درود 

سامسونگ خمیده مدل C27F390 موجوده قیمت هم باهاتون کنار میام چون پول لازم هستم 

سلام دوست عزیز ممنون که اطلاع دادید. همونطور که به اون یکی دوستمون هم گفتم من بیشتر یه مانیتور دست دوم تو برندهایی مثل بنکیو یا مستر تک مدنظر داشتم که قیمت آکبندشون دور و بر 3 میلیون هست که بتونم با قیمتی دور و بر 2 میلیون خرید کنم. این مانیتور شما قیمتش چند هست؟ لطفا بهم پیام بدید. ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...