رفتن به مطلب

تاپیک طرح ها ، ایده ها و هر چی که به ذهنتون میرسه برای بازار کسب و کار اینجا ارائه بدید

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر دوستان لیونی :

هدف از ایجاد این تاپیک ارائه طرح ها و ایده های مختلف توسط دوستان هست که شاید یه جایی به درد کس دیگه ای بخوره و بتونه واسه خودش کار و کسبی راه بندازه ... حالا این طرح هرچی میخواد باشه

کسی اگه طرحی داره که مثلا با بودجه های محدود بشه راه برای یه کسب و کاردائمی راه بندازه ....

بسم ا.. دوستان شروع کنن

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من اگه کسی در شهری باشه که از نظر سخت افزاری در این حد هستن که میگن hd5450 کرایسیس ۳ رو ۶۰ فریم میده! اگه خیلی خوب وارد باشه و وقت هم داشته باشه میتونه راحت کار کنه و پول دربیاره و پیشرفت کنه،

یه ایده دیگه هم اینه که شما قطعات معیوب بخرید،مثل گرافیک معیوب (مدل های خوب نه مثلا 7300gs یا...) که از نظر کولینگ و قطعات ارزش دارن رو بخرید و بفروشید یا روی کارت گرافیک دست دوم که داغه بزارید و بفروشید،

حتی در کنار مغازه داشتن میتونید سرویس قطعات رو هم داشته باشید و پول دربیارید

اگه بتونید بدون واسطه جنس هاتون رو بخرید خیلی هم بیشتر میتونید پیشرفت کنید

در کل شاید بگید اینارو چرا خودت انجام نمیدی؟

یا اینکه تو اینا نمیشه پیشرفت کرد،ولی با رعایت انصاف و حق بقیه من خودم به شخصه الان کامپیوترمو بهتر از قبل ارتقا دادم،

به شخصه به دلیل کمبود وقت نمیتونم اینا رو انجام بدم به عنوان کار اصلی، چون ایده بزرگترم توی یه رشته دیگه است

ویرایش شده توسط _abbas_glv
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

سلام

به نظر من اگه کسی در شهری باشه که از نظر سخت افزاری در این حد هستن که میگن hd5450 کرایسیس ۳ رو ۶۰ فریم میده! اگه خیلی خوب وارد باشه و وقت هم داشته باشه میتونه راحت کار کنه و پول دربیاره و پیشرفت کنه،

یه ایده دیگه هم اینه که شما قطعات معیوب بخرید،مثل گرافیک معیوب (مدل های خوب نه مثلا 7300gs یا...) که از نظر کولینگ و قطعات ارزش دارن رو بخرید و بفروشید یا روی کارت گرافیک دست دوم که داغه بزارید و بفروشید،

حتی در کنار مغازه داشتن میتونید سرویس قطعات رو هم داشته باشید و پول دربیارید

اگه بتونید بدون واسطه جنس هاتون رو بخرید خیلی هم بیشتر میتونید پیشرفت کنید

در کل شاید بگید اینارو چرا خودت انجام نمیدی؟

یا اینکه تو اینا نمیشه پیشرفت کرد،ولی با رعایت انصاف و حق بقیه من خودم به شخصه الان کامپیوترمو بهتر از قبل ارتقا دادم،

به شخصه به دلیل کمبود وقت نمیتونم اینا رو انجام بدم به عنوان کار اصلی، چون ایده بزرگترم توی یه رشته دیگه است

این چیزایی ک شما اشاره کردین همش بدیهی هست و همه میدونن دوست عزیز 

به نظر من زمینه (IOT ( Internet Of Things هنوز توی ایران  جا نیوفتاده دوستان میتونن پیگیرش باشن و کسب و کاری راه بندازن  که حتما موفق خواهند شد 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اونی که طرح و ایده داره که برا خودش نگه میداره

اگرم ایده ای میده هزار نفر دیگه راهشو رفتن

یا انرژی منفی میده بقیه رو منصرف کنه

(بله با خوده شما هستم):)

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز اونی که طرح و ایده داره که برا خودش نگه میداره

اگرم ایده ای میده هزار نفر دیگه راهشو رفتن

یا انرژی منفی میده بقیه رو منصرف کنه

(بله با خوده شما هستم):)

همینه که ما شدیم جهان سوم ایرانی جماعت کارش شده همین که فقط به فکر خودش باشه کل دنیا یه ایده میزارن وسط تیم تشکیل میدن واسش تلاش میکنن ولی اینجا... 

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من یادگرفتن زبان پایتون(برنامه نویسی) خیلی مناسبه.

یکی از فامیل های ما هم با برنامه نویسی رفتش یک اداره ، ماهیانه حدود 3 میلیون درآمد داره. که از فروش قطعات آن هم به صورت حضوری مناسب تره.

تازه یادگرفتن برنامه نویسی برای خیلی از کار از جمله مهاجرت یا شغل مناسب و... خیلی خوبه و آدم رو جلو می اندازه.

البته خود من هنوز برنامه نویسی رو یاد نگرفتم.

لینک به دیدگاه

به نظر من توی شرایط حال حاضر مملکت ما بهترین شغلی که درآمد میلیونی و حتی میلیاردی داره ، فقط یه چیزه :

"دلالی"

قبل از انقلاب میلیونرهای ممکلت ، همه تولید کننده بودن و کارخانه داشتن مثل برادران خیامی که کارخانه  ایران خودرو رو اون زمان راه انداختن

ولی الان اگر دقت کنید 99 درصد میلیاردرهای مملکت ما دلال هستن و اکثر تولیدکننده ها به خاک سیاه نشستن !

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

همینه که ما شدیم جهان سوم ایرانی جماعت کارش شده همین که فقط به فکر خودش باشه کل دنیا یه ایده میزارن وسط تیم تشکیل میدن واسش تلاش میکنن ولی اینجا... 

ولی احتمالا اون وسطی که شما میگین قطعا یه همچین فرومی نیست مثلا بیشتر بهش میخوره منظور از اون وسط یه جمع دوستانه باشه که بدونی همشون پایه هستن

در 23 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

به نظر من توی شرایط حال حاضر مملکت ما بهترین شغلی که درآمد میلیونی و حتی میلیاردی داره ، فقط یه چیزه :

"دلالی"

قبل از انقلاب میلیونرهای ممکلت ، همه تولید کننده بودن و کارخانه داشتن مثل برادران خیامی که کارخانه  ایران خودرو رو اون زمان راه انداختن

ولی الان اگر دقت کنید 99 درصد میلیاردرهای مملکت ما دلال هستن و اکثر تولیدکننده ها به خاک سیاه نشستن !

این موضوع در همه جا صدق میکنه

فقط کافیه یه نگاه به کمپانی های مختلف بندازید و ببینید بهترین راه برای پولدار شدن فروشنده بودنه

آمازون و علی اکسپرس و ایبی و دیجیکالا و کافه و بازار و بسیاری از شرکت های دیگه های دیگه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

ولی احتمالا اون وسطی که شما میگین قطعا یه همچین فرومی نیست مثلا بیشتر بهش میخوره منظور از اون وسط یه جمع دوستانه باشه که بدونی همشون پایه هستن

فقط کافیه یه نگاه به کمپانی های مختلف بندازید و ببینید بهترین راه برای پولدار شدن فروشنده بودنه

آمازون و علی اکسپرس و ایبی و دیجیکالا و کافه و بازار و بسیاری از شرکت های دیگه های دیگه

تعریف دلالی اونجا به معنای فروختن کالا و خدمت به مشتری هستش در اینجا به معنای فروکردن و عدم تعهد هستش اون کمپانی ها هم که ذکر کردین نتیجه تعامل چند هزار نفر هستش

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

تعریف دلالی اونجا به معنای فروختن کالا و خدمت به مشتری هستش در اینجا به معنای فروکردن و عدم تعهد هستش اون کمپانی ها هم که ذکر کردین نتیجه تعامل چند هزار نفر هستش

با تعریف شما وبسایتی مثل مقداد آیتی یا بامیلو باید موفق ترین ها میبودند

در صورتی که چیزی که داریم میبینیم از برتری مطلق سایت هایی مثل دیجیکالا و لیون کامپیوتر داره که جفتشون هم خدمات خیلی خوبی ارایه میدن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

درود

به نظر من یادگرفتن زبان پایتون(برنامه نویسی) خیلی مناسبه.

یکی از فامیل های ما هم با برنامه نویسی رفتش یک اداره ، ماهیانه حدود 3 میلیون درآمد داره. که از فروش قطعات آن هم به صورت حضوری مناسب تره.

تازه یادگرفتن برنامه نویسی برای خیلی از کار از جمله مهاجرت یا شغل مناسب و... خیلی خوبه و آدم رو جلو می اندازه.

البته خود من هنوز برنامه نویسی رو یاد نگرفتم.

برنامه نویسی ؟ سه میلیون؟

یه برنامه نویس متخصص به راحتی میتونه با استخدام شدن تو بازار ، دیجیکالا یا اسنپ درامدش بالای 20 میلیون داشته باشه

یکی از دوستان بنده با رتبه 1100 کنکور سراسری دانشجوی لیسانس کامپیوتر شهید بهشتیه ترم 7

همزمان با اینکه داره درس میخونه ماهانه 18 میلیون داره از کافه بازار حقوق میگیره

لینک به دیدگاه

من تنها پیش نهادی که میتونم بدم اینه خودم اگگه اون موققع به فکر میرسید میرفتم دنبالش به هر حال نشد اما الان میخوام برم دووستانی که دارن درس میخونن در کنارش برن یه کار فنی یاد بگیرن حالا هر چیزی که بهش علاقه دارن مثل تعمیرات، لوله کشی، برنامه نویسی تراشکاری ...  هر چیزی به درسی که میخونین زیاد امیدوار نباشین (خودم ارشد بیوتکنولوژی دارم کار هنوزم گیرم نیومده و به صورت نیمه وقت جاهای مختلف کار کردم کار پیش میاد میکنم) سعی کنید واسه خودتون یه کار جور کنید از این جامعه ابی گرم نمیشه مگر یه پارتی گردن کلفت داشته باشی تازه اگه برش داشته باشه از ادمای ترسو نباشه و خیلی چیزا دیگه 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

یه برنامه نویس متخصص به راحتی میتونه با استخدام شدن تو بازار ، دیجیکالا یا اسنپ درامدش بالای 20 میلیون داشته باشه

یکی از دوستان بنده با رتبه 1100 کنکور سراسری دانشجوی لیسانس کامپیوتر شهید بهشتیه ترم 7

سلام. جسارتا میتونم بپرسم کدوم زبان برنامه نویسی رو ایشون وارد هستند و دارند ازش کسب درآمد میکنند؟

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان خواهشا تاپیک رو به بیراهه نبرید بحث های الکی از اینکه دلتون پره از این وضعیت رو ارائه نکنید

طرح و ایده های جالب برای شهر های کوچیک که منبع درآمدشون پایینه رو در موردش بحث کنید....

ممنون از لطف شما...

من خودم یک طرح دارم که در نظر دارم با مشورت چند تا از دوستام راه بندازم...

یکیش wrap کردن ماشین های سواری هست ( همون برچسب زدن یا نصب استیکر بر روی تمامی قسمت های ماشین ) هست ...

از لحاظ عملی مهارت خاصی نمیخواد ... کلیپ هاش توی یو....تی ...وب فرواوونه... هزینش از صافکاری نقاشی ماشین کمتر در میاد فقط بحث وارد کردن همین برچسب ها هست که از کجا و به چه قیمتی بشه خریدش ...

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. جسارتا میتونم بپرسم کدوم زبان برنامه نویسی رو ایشون وارد هستند و دارند ازش کسب درآمد میکنند؟

ایشون رو به طور کلی مثال زدم و خوستم بگم کار نشد داره وقتی دانشجو لیسانس تونسته پس هر کسی میتونه بستگی به خود اون شخص داره ولی در پاسخ پرسشتون  ایشون به خاطر برنامه نویسیشون استخدام کافه نشدن ولی زبان هایی که بلدن پایتون و و سی پلاس پلاس هست

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

درحال حاضر تو ایران برنامه نویسی وب و اندروید خوبه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

تو ایران کلاه گذاشتن سر همدیگه و خوردن مال حروم و ضایع کردن بقیه زرنگی حساب میشه ، اونجا باز با چهارتا فروشگاه طرفی که حالا شرایط خودشونو دارن اینجا چی ؟ تو همه چی دلالی میکنن حتی جون بقیه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

درحال حاضر تو ایران برنامه نویسی وب و اندروید خوبه 

تفکر الگوریتمیک مهم ترین چیز هست

کسی که تفکر خوبی داشته باشه تو هر زبونی به راحتی میتونه در کمتر از 3 ماه مسلط بشه چیزی که تو دنیا زیاده برنامه نویسه الان هر کی از هر جا در میاد میتونه یه کدی بزنه مهم اینه که الگوریتم اون کدی که قراره زده بشه پیدا کردنش کار هر کسی نیست

لینک به دیدگاه

در در 15 آذر 1398 در 03:18، Alirezatha گفته است :

درود

من کمترین درآمد رو گفتم

بله درسته. هر کسی در یک چیز حرفه ای باشد می تونه کلی پول به جیب بزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...