رفتن به مطلب

راهکارها برای خرید از ebay ، و تجربیات شما

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  بر دوستان  گل  لیونی

هر موقع موارد خوبی برای خرید در    ebay  میابم   همیشه این فکر به ذهنم میاد  که ای کاش   امکان خرید راحت و امن   از  ebay برام  مهیا بود 

خب میدونم راهکار ها و واسطه هایی برای این کار وجود داره

این تاپیک برای این به وجود اومده نظرات  دوستان  در مورد امکان و ارزش خرید از ebay   بیان  بشه و دوستان   راه هکار ها   و  تجاربی  که در مورد   خرید از ebay   داشتن به اشتراک بزارند

به عبارت ساده: دوستان بهترین و امن ترین راه  برای خرید از ebay  چیه  ،  آیا  کسی تجربه خرید از ebay  را  اگه  داشته ،  لطفا به اشتراک بزاره 

با تشکر

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

لک لک میتونه بیاره براتون

ولی اینقدر گرون میشه که بعید میدونم بصرفه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

لک لک میتونه بیاره براتون

ولی اینقدر گرون میشه که بعید میدونم بصرفه

چرا گرون میافته برادر

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام  بر دوستان  گل  لیونی

هر موقع موارد خوبی برای خرید در    ebay  میابم   همیشه این فکر به ذهنم میاد  که ای کاش   امکان خرید راحت و امن   از  ebay برام  مهیا بود 

خب میدونم راهکار ها و واسطه هایی برای این کار وجود داره

این تاپیک برای این به وجود اومده نظرات  دوستان  در مورد امکان و ارزش خرید از ebay   بیان  بشه و دوستان   راه هکار ها   و  تجاربی  که در مورد   خرید از ebay   داشتن به اشتراک بزارند

به عبارت ساده: دوستان بهترین و امن ترین را برای خرید از ebay  چیه  ،  آیا  کسی تجربه خرید از ebay  را   داره  به اشتراک بزاره 

با تشکر

بهترین راه آشنای خارج از کشوره تا واستون وقتی میاد ایران بیاره سایتایی که میارن اصلا نمیصرفه با حساب گمرک و مالیات و حمل و نقل این داستانا شیرین دلاری 20 میوفته واسه ادم 

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

چرا گرون میافته برادر

چون لک لک کارمزد زیادی میگیره

لینک به دیدگاه

درود

اگه برات هزینه ای که میوفته مهم نیست سایت های واسطه هستش دیگه. 

وگرنه یکی آشنایی داری اونور برات بیاره. 

اگه گزینه ای نیست بیخیالش شو :))) 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

بهترین راه آشنای خارج از کشوره تا واستون وقتی میاد ایران بیاره سایتایی که میارن اصلا نمیصرفه با حساب گمرک و مالیات و حمل و نقل این داستانا شیرین دلاری 20 میوفته واسه ادم 

البته آشنای خوب و بدرد بخور

من به شخصه عموم وخاله هام و عمه ها م خارجن.هرکدوم خواستن بیان بهشون گفتم برام فلان چیز رو بخرین من اینجا معادل قیمت دلاریش بهتون دلار یا تومن میدم، اصلا برام نیاوردن :| یعنی اینقد قیافم غلط اندازه :| ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

من به شخصه عموم وخاله هام و عمه ها م خارجن.هرکدوم خواستن بیان بهشون گفتم برام فلان چیز رو بخرین من اینجا معادل قیمت دلاریش بهتون دلار یا تومن میدم، اصلا برام نیاوردن :| یعنی اینقد قیافم غلط اندازه :| ؟

عمو عمه :)))

سایه ات با تیر میزنن چه توقعاتی داری ازشون :)) 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

پس اگه  من رو ببینی چی میگی ؟

برادرم آمریکا زندگی میکنه ... به برادرم میگم داری برای کریسمس میای ایران یه زحمت بکش و یه سی پی یو  AMD Ryzen 3900X  برام بخر و با خودت بیار ( هزینه اش رو  هم تو ایران به دلار بهت میدم )

بهم جواب میده که بخاطر تحریم ها نمی تونم !

میگم چرا ؟؟؟

میگه ممکنه توی فرودگاه آمریکا به جرم نقض تحریمها بگیرنم ... مثلأ ممکنه فکر کنن که این یه قطعه ای برای استفاده توی Drone ( پهپاد ) هست ! ! !  🤣 😂😅

من دیگه حرفی ندارم !  😯

لینک به دیدگاه

اتفاقا بنده دیروز قصد داشتم کارت 5700 رو در آمازون از طریق ایگرد سفارش بدم.

https://www.amazon.com/Sapphire-Radeon-Triple-Backplate-Graphics/dp/B07WC7683C

قیمت 419$ که با هزینه ها میشه ۷،۸۰۰ میلیون تومان (میشه دلاری ۱۸هزار،، علی برکت الله😏)

'بنده سر رشته ای ندارم' ولی فکر کنم شرایط خرید از Ebay از آمازون هم سخت تر باشه. 

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

ای خدا مردم به چه بدبختی افتادن که  جنسشونو برن از امازون بخرن،وضعیت بازار چقد خرابه

همش تقصیر امریکاست 

مرگ بر آمریکا

در عین حال بازم امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند،غم تو دلتون نبینم

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali.king گفته است :

والا داداش اکثرا فک میکنن کار سختیه و ممکنه مثلا خراب شه توی حمل و نقل و.... 

در 2 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

اتفاقا بنده دیروز قصد داشتم کارت 5700 رو در آمازون از طریق ایگرد سفارش بدم.

https://www.amazon.com/Sapphire-Radeon-Triple-Backplate-Graphics/dp/B07WC7683C

قیمت 419$ که با هزینه ها میشه ۷،۸۰۰ میلیون تومان (میشه دلاری ۱۸هزار،، علی برکت الله1f60f.png)

'بنده سر رشته ای ندارم' ولی فکر کنم شرایط خرید از Ebay از آمازون هم سخت تر باشه. 

Ebay قیمت هاش بهتره مزایده ای هم داره ولی ما محرومیم ازش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

Ebay قیمت هاش بهتره مزایده ای هم داره ولی ما محرومیم

اره والا چه قیمت هایی عالی

آمازون هم تحریم هستیم کد تایید نمیفرسته !

20191207_110717.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

Ebay قیمت هاش بهتره مزایده ای هم داره ولی ما محرومیم ازش 

در 16 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

اره والا چه قیمت هایی عالی

ebay واقعاقیمت های خوبی داره ، کاش امکان خرید از ebay مهیا بود

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

ebay واقعاقیمت های خوبی داره ، کاش امکان خرید از ebay مهیا بود

درود دوست عزیز

امکان خرید هست / چی لازم دارین ؟!

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

امکان خرید هست / چی لازم دارین ؟!

سلام برادر گل

والا خیلی چیز ها  دوست داشتم  بگیرم از ebay   با توجه به قیمتش حتی به آشنا و فامیل سفارش دادم با اصرار البته تقریبا  ،;که بجاش برام از آمازون  خرید کردن ، با قیمت بسیار بیشتر ،  خب بگذریم

دیروز این موس نازنین را در  ebay   برای خرید مورد مناسبی یافتم 

https://www.ebay.com/itm/Logitech-G903-LIGHTSPEED-Wireless-Rechargeable-Modular-Gaming-Mouse-12000-DPI/372863430914?epid=25032157240&hash=item56d0647102:g:d3oAAOSw3g5cyf2o#shpCntId

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز خرید از Ebay خیلی با صرفه هست ولی خیلی چیزها هست که باید در سایت Ebay بهش دقت کنید مخصوصا کسانی که فامیلشون داره براشون خرید میکنه و فامیلشون زیاد قابل اعتماد نیست یا بزور راضی شده براشون خرید کنه 

در این سایت همیشه موجودی کالا را چک کنید و همچنیین وضعیت کالا را چون بیاد اینجا دیگه راه برگشت نداره و اگر موجودیش تمام شده باشه و شما خرید را انجام بدید اون موقع برای پس گرفتن پولتون باید چند ماه صبر کنید و اگر هم موجود باشه معمولا خیلی دیر میرسه دست فامیلتون که اونجا هست یعنی دیر ارسال میشه چون من خرید داشتم و اینها تا رسید دست شخصی که خریده بود هر کدام 1 ماه طول کشید

یک خرید دیگر هم داشتم که اشتباه از دوستم بود و ایشان به موجودی دقت نکرده بود و 100 دلار به مدت 4 ماه رو هوا بود چون وقت نداشت پیگیری کنه( البته پول را برگردوندن )

این هم در حساب کتابتون لحاظ کنید که مالیات بعد از خرید میاد روی جنس حدودا 10.03% 

در حال حاضر هم 4 قلم جنس خرید که کسی نیست برام بیاره منتظرم ببینم کی میاد که بیاره

اونهایی هم که نگران گمرک هستن بسته را اگر باز کنید گمرک نداره و کالای استفاده شده محسوب میشه... فکر کنم تا 100 دلار هم مشکلی نداره و میشه اکبند آورد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر گل

والا خیلی چیز ها  دوست داشتم  بگیرم از ebay   با توجه به قیمتش حتی به آشنا و فامیل سفارش دادم با اصرار البته تقریبا  ،;که بجاش برام از آمازون  خرید کردن ، با قیمت بیشتر ، خب بگذریم

دیروز این موس نازنین را در  ebay   :

https://www.ebay.com/itm/Logitech-G903-LIGHTSPEED-Wireless-Rechargeable-Modular-Gaming-Mouse-12000-DPI/372863430914?epid=25032157240&hash=item56d0647102:g:d3oAAOSw3g5cyf2o#shpCntId

فروش رفته  دوست عزیز. من هم هفته قبل میخواستم این مدل را بخرم با سنسور جدید 16000DPI که وقتی  دیدم حدودا 150 دلار هست منصرف شدم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Royal گفته است :

مالیات بعد از خرید میاد روی جنس حدودا 10.03% 

مالیات خرید از آمازون بیشتره برادر

اگه جنس دست دوم باشه تا جایی که من میدونم مالیات نداره اصلا 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Royal گفته است :

فروش رفته  دوست عزیز. من هم هفته قبل میخواستم این مدل را بخرم با سنسور جدید 16000DPI که وقتی  دیدم حدودا 150 دلار هست منصرف شدم

خودم میدونم فروش رفت اخوی 😄

دیروز خواستم بگیرمش الان دیگه فروش رفته😄

آقا لایک یادت نره اخوی  لایک های من تموم شده😄

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر گل

والا خیلی چیز ها  دوست داشتم  بگیرم از ebay   با توجه به قیمتش حتی به آشنا و فامیل سفارش دادم با اصرار البته تقریبا  ،;که بجاش برام از آمازون  خرید کردن ، با قیمت بسیار بیشتر ، خب بگذریم

دیروز این موس نازنین را در  ebay   :

درود

اگه اشتباه نکنم این مورد فروخته شده ...

-------------------------------

واقیعت اگه سعی کنین اجناسی و پیدا کنین که در محدوده امارات (دبی) باشه و یا هزینه خاصی بابت ارسالش به دبی نداشته باشه می ارزه ...

نه این مورد که هزینه ارسالش به دبی 20 دلاره ! و مججدا ارسالش به ایران ....

و در اخر یجورایی نه تنها ارزون تر تهیه اش نکردین شاید دو برابر هزینه تمام شده اش شده باشه ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود

واقیعت اگه سعی کنین اجناسی و پیدا کنین که در محدوده امارات (دبی) باشه و یا هزینه خاصی بابت ارسالش به دبی نداشته باشه می ارزه ...

و در اخر یجورایی نه تنها ارزون تر تهیه اش نکردین شاید دو برابر هزینه تمام شده اش شده باشه ...

برادر این خوبه آیا 

https://www.ebay.com/itm/Logitech-G903-SE-Wireless-Optical-Gaming-Mouse-Brand-New/303346408547?epid=24035031653&hash=item46a0dadc63%3Ag%3A1tEAAOSwU51dvfuf&LH_BIN=1

که فک کنم خوب نباشه 

Item location:
Lawndale, California, United States
ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود

جالبه اطلاعاتتون برادر یعنی از ینگه دنیا بگیرم 20 دلار پول پستشه؟

انگلیس و آلمان  و اتحادیه اروپا هم جنس های جالبی پیدا میشه با قیمت های جالبتر

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

65 دلاره ضرب 13 هزارتومن میشه 850

بدون هزینه ارسال و بدون کارمزد و ... !

خب نو این موس 400 درهم قیمت داره !

https://www.amazon.ae/Logitech-LIGHTSPEED-Lightweight-Programmable-Compatible/dp/B073391Y22/ref=sr_1_1?keywords=logitech+G903&qid=1575707547&sr=8-1

در حال حاضر بازار جوریی شده یه اجناسی به هیچ اعنوان خریده اش بصرفه نیس و نمیشه ( از بابت حواله و هزینه های ارسالی و ... )

ولی برعکس خرید یه اجناسی هم شدیدا" بصرفه اس ! اجناسی که وارداتش محدود و ارزش خرید بالایی دارن

خودت باید 2+2=4 کنی با نرخی که ارز داره ببینی بصرفه میشه و یا نه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

جالبه اطلاعاتتون برادر یعنی از ینگه دنیا بگیرم 20 دلار پول پستشه

متوجه منظورتون نشدم ... بله مجانی که ارسال نمیشه ! هزینه پست داره ارسال مستقیم به ایران هم که نداره پس باید دو مقصد داشته باشه دبی به ایران ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من خودم الان دارم از دبی خرید میکنم و به خوبی حساب دستمه ( فقط یه اجناس خاصی ارزش خرید داره و بصرفه اس ! ) که اونم کاری نداره حساب کتاب کردنش !

نرخ درهم که مشخصه + هزینه ارسالش کنی متوجه میشی اون چیزی که میخوای می ارزه و یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...