رفتن به مطلب

High fps not smoth

اشتراک گذاری

Recommended Posts

واقعا عجیبه

من تو عمرم همچین چیزی یبار دیدم اونم تو Assassin's syndicate بود که اسلوموشن بود البته سیستم قدیمی بود چون قدیمی بود دنبال راه حلش نرفتم و فقطم تو اون بازی اینجوری بود

هرجورم حساب کنم اگه گلوگاهی باشه فریم شما باید زیر 30 بشه

رم رو میتونید عوض کنید؟ یعنی اگه دوال هست 

تک کاناله کنید

یا کلا یه رم دیگه تست بگیرید

قبل از اون any desk نصب کنید وصل بشم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mَd گفته است :

واقعا عجیبه

من تو عمرم همچین چیزی یبار دیدم اونم تو Assassin's syndicate بود که اسلوموشن بود البته سیستم قدیمی بود چون قدیمی بود دنبال راه حلش نرفتم و فقطم تو اون بازی اینجوری بود

هرجورم حساب کنم اگه گلوگاهی باشه فریم شما باید زیر 30 بشه

رم رو میتونید عوض کنید؟ یعنی اگه دوال هست 

تک کاناله کنید

یا کلا یه رم دیگه تست بگیرید

قبل از اون any desk نصب کنید وصل بشم

نه

من تک کاناله داشتم اصلا سیستم قاط میزد دو کاناله خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

نه

من تک کاناله داشتم اصلا سیستم قاط میزد دو کاناله خیلی بهتره

با استارتر بودم

در جریانم دوکاناله بهتره 

من دنبال یه حدس دیگه ایم وگرنه قطعا در هر حالتی دوکاناله بهتره

لینک به دیدگاه

چیزی که مشخص هست fps دراپ نمیشه و ثابت هست پس مشکل از سخت افزار و یا سنگین شدن بازی و . . . نیست  چون به هر دلیلی اگر سیستم مشکلی داشته باشه fps دراپ میشه 

تنها مورد برمیگرده به مانیتور و کابلش با display port امتحان کنید اگر بازم مشکل بود مانیتور دیگری روی سیستم تست کنید 

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر محترم منم دقیقا همین مشکلو با همین سیستم که مشابه سیستم ایشون هست دارم.

msi gtx 1080 gaming x

6700k

z170 pro gaming

16 2400 ram

دمای سی پی یو اولش بالا بود بهش شک کردم گفتم شاید از اون باشه . اولش کولر رو عوض کردم بعد که دیدم زیاد فرقی نکرد دلید کردم سی پی یو رو . دماش رو فول لود الان 50 درجه هست نهایت

رم ها رو هم با memtest تست کردم اوکیه و ظاهرا تو برنامه افتربرنر هم موقع بازی کردن مشکلی اعم از پر شدن یا افزایش دما نشون نمیده

کارت گرافیک هم دماش اوکیه نهایت 69 درجه

تو رزولوشن فول اچدی بازی می کنم و با مانیتور های زیادی تست کردم تا جایی که میدونم مشکل از مانیتور نیست .

مشکل من بیشتر به صورت افت فریم های لحظه ای  در هنگام ورورد به صحنه های جدید یا مثلا  برداشتن شی از روی زمین (loot کردن) توی بازی رخ میده و به مدت 1 ثانیه سیستم میره زیر لود و صدای صدای سیستم میخوابه انگار به مدت یه ثانیه خاموش میشه. البته نیم ساعت اول بازی این مشکلاتو ندارم و بعد نیم ساعت این مشکلات شروع میشه. بعضی وقتا هم فریم کلی بازی با این بالا هست (بالای 80 90 ) ولی مثلا بین همین 80 90 بالا پایین میشه  و گیم استاتر می کنه با این که بالای 60 هست کلا و نباید احساس بشه ولی من کاملا تو بازی احساس می کنم و در همین حین هم صدای سیستم هم بالا پایین میشه. کارت گرافیکم که کویل واین داره صدای جلز و ولزش تو همین حین میره تو اعصاب. در همین  لحظه تو افتربرنر هم چیزی نشون نمیده که غیر عادی باشه خودمم موندم چیه.

الان فقط به دو تا چیز شک دارم هارد و گرافیک

البته بازیا تو هارد معمولی نصبه و تو برنامه hard sentinel چیزی مثل بدسکتور توی هارد نشون نمیده که به سلامت هارد شک کنم. البته چند روزی میشه ssd خریدم ولی تست نکردم به محض نصب ویندوز جدید روی ssd و نصب بازی ها نتیجه رو میگم

امکان داره از کارت گرافیک هم باشه؟ چون گرافیک رو ماینی دست دوم خریدم. از طرفی هم هر جور گرافیک رو با هربرنامه ای اعم از فورمارک گرفته تا 3d مارک تست کردم چیز غیر عادی نشون نداده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...