رفتن به مطلب

وزیر اقتصاد:به وارد کنندگان ارز به قیمت جهانی میدهیم

amirff1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هیفم اومد قبل خواب اینو نزارم

وزیر اقتصاد اعلام کرد که به واردکنندگان ارز به قیمت جهانی داده میشوند و موظف هستند قیمت های قبلی(بلکه ارزان تر چون اون موقع با دلار هزار و سی صد تومن قیمتا اون طور بود)اجناس را ارائه دهند

به دنبال این خبر میتوانیم امید وار باشیم وضع فروشگاه ها دوباره به حال سابق خود برگردد و قیمت ها فرو کش کند

من خودم میخوام پاور گرین 600 وات ای یو رو بگیرم وقتی ارزون شد چون از شصت و هشت تومن الان شده صد و دو تومن

هر کی خوش حال شد اون دکمه سبزه که واسه اعضا نمایش داده میشه رو بزنه واسه مثبت!

ویرایش:

دوستان هی منبع منبع کردن گفتم بگم

یعنی هیچ کس اخبار شبانگاهی نمیبینه؟

منبع اخبار شبانگاهی و در مصاحبه با ویزر

البته پدر خودم که تو این کاره آنچنان خوشحال نشد چون دلار نداریم که بخواهیم پخش کنیم!

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

امیر جان اینطور اخبار باید منبع موثق داشته باشند همچنین بعضی موارد اینطوری فقط گفته ای بیش نیستند هیچ عمل و نظارتی وجود نداره متاسفانه!

لینک به دیدگاه

چه فایده قیمتها که واسه ما خریدار تفاوتی نمی کنه

وارد کننده ها مجانی هم که بیارند بازم به قیمت بالا میدند

اعتراض هم که کنی میگند قیمت آزاد هیچ کاری هم با این داستانا ندارند

بعد این قضیه از قبل هم بوده دیگه فکر کنم

شرکتهای رسمی ثبت سفارش می کردند با نرخ دلار دولتی درخواست می دادند دیگه

البته من زیاد تو این قضایا وارد نیستم فقط به عنوان یک خریدار قطعه تجربه ثابت کرده تا دلار کف بازار پایین نیاد قیمتها همینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وزیر اقتصاد اعلام کرد که به واردکنندگان ارز به قیمت جهانی داده میشوند و موظف هستند قیمت های قبلی(بلکه ارزان تر چون اون موقع با دلار هزار و سی صد تومن قیمتا اون طور بود)اجناس را ارائه دهند

به دنبال این خبر میتوانیم امید وار باشیم وضع فروشگاه ها دوباره به حال سابق خود برگردد و قیمت ها فرو کش کند

من خودم میخوام الان شده صد و دو تومن

به لطف وزير

امشب خوب ميخوابم چون فردا صبح ميخوام برم يه سي پي يو 2500 رو به قيمت 270 بخرم

پاور گرین 600 وات ای یو رو بگیرم وقتی ارزون شد چون از شصت و هشت تومن

كي قيمت اين پاور 68 تومن بود؟؟

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

من خودم میخوام پاور گرین 600 وات ای یو رو بگیرم وقتی ارزون شد چون از شصت و هشت تومن الان شده صد و دو تومن

از این حرف ها این روز ها زیاد می شنویم حرف جدید بگن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چندتا نکته حائز اهمیت هست که باید خدمتتون یادآور یشم:

1-وقتی دلار به این صورت افزایش داشته و قرار هست به واردکننده ها فقط دلار بدن پس رو قیمت دلار بازار تاثیر محسوسی نمیذاره قیمتها تغییری نمیکنه مگر اینکه به به شدت برخورد بشه با قیمتهای بالا که من بعیید میدونم اصلا نظارتی در کار باشه!

2-تقریبا ناممکن هست قیمت ها به حالت قبلی خود باز گرده.اینرو تو موارد دیگه کاملا به صورت مشهود تجربه کردیم همه(مثلا تخم مرغ از 1500تومان رسید به 4500تومان ولی با کاهش مجدد قیمت دوباره نرسید به 1500 تومان و روی 3000تومان فیکس شد.این مثال کاملا جامع هست تو کشور ما و برای تمام کالاها .

2500k و تخم مرغ تفاوت چندانی در این زمینه ندارند)

3-پشتوانه ارزی(دلا.ر) دو.لت پایین تر از این حرفاست که بخواد مثل ریگ د.لار بریزه تو دست واردکننده ها.الان برای سفر به خیلی از کشورها دیگه به شما د.لار نمیدن و پول همون کشور رو میدن واین تایید میکنه که ذخیره به حداقل خودش رسیده.

4-در مورد پاور فکر کنم قرار بود 600 رو با قیمت 86هزار تومان بدن نه 68 هزار تومان که نشد.

لینک به دیدگاه

زیاد خوش بین نباشید قیمت یه جنس که رفت بالا دیگه به این راحتی ها پایین نمیاد یا اگر بیاد از قیمت اول پایین تر نمیشه مثلا یه جنسی قبل از گرونی 500 باشه بعد از گرونی میشه 700 تومن بعدا با هزار سلام و صلوات میشه 600 تومن آخر سر هم میگن ارزون شد ! این افتخار هم میره تو پروندشون که یه جنس رو 100 تومن ارزون کردن یکی نیست بهش بگه همین جنس 500 بوده یعنی در حقیقت بازم گرون شده !

لینک به دیدگاه

درود

چندتا نکته حائز اهمیت هست که باید خدمتتون یادآور یشم:

1-وقتی دلار به این صورت افزایش داشته و قرار هست به واردکننده ها فقط دلار بدن پس رو قیمت دلار بازار تاثیر محسوسی نمیذاره قیمتها تغییری نمیکنه مگر اینکه به به شدت برخورد بشه با قیمتهای بالا که من بعیید میدونم اصلا نظارتی در کار باشه!

2-تقریبا ناممکن هست قیمت ها به حالت قبلی خود باز گرده.اینرو تو موارد دیگه کاملا به صورت مشهود تجربه کردیم همه(مثلا تخم مرغ از 1500تومان رسید به 4500تومان ولی با کاهش مجدد قیمت دوباره نرسید به 1500 تومان و روی 3000تومان فیکس شد.این مثال کاملا جامع هست تو کشور ما و برای تمام کالاها .

2500k و تخم مرغ تفاوت چندانی در این زمینه ندارند)

3-پشتوانه ارزی(دلا.ر) دو.لت پایین تر از این حرفاست که بخواد مثل ریگ د.لار بریزه تو دست واردکننده ها.الان برای سفر به خیلی از کشورها دیگه به شما د.لار نمیدن و پول همون کشور رو میدن واین تایید میکنه که ذخیره به حداقل خودش رسیده.

4-در مورد پاور فکر کنم قرار بود 600 رو با قیمت 86هزار تومان بدن نه 68 هزار تومان که نشد.

دقیقا دوستان شما یه جمع تحصیلکرده هستین تروخدا رو اینطور مسائل یکم فکر کنین. اخه یکی نیست به این وزیراقتصاد بگه تو پولش از کجا میخای بیاری که به هرچی وارد کننده دلار به نرخ جهانی بدی نکنه گنج قارون پیداکردی! ;)

دوستان خودشون اماده کنن برای تغییر دادن شغلشون از هرچی که هست به واردکردن هرچی میخاد باشه ولی وارداتی باشه :D

لینک به دیدگاه

امیر جان شانس آوردی من بهت منفی ندادم.

اول از همه منبع خبر رو حتماً همه دوستان توی این جور خبرها بگذارند.

دوم اینکه کسانی که الان خرید نمی کنند به این خاطر که فردا قیمت ها ارزون تر بشه من فقط می تونم بجای اسمشون سه نقطه بگذارم . (اینجوری "..." ) اگر از اینی که هست گرون تر نشه ، ارزون تر نمی شه .

و در پایان فقط یک جوانمرد ، یا یک اقتصاد دان ، یا یک تحصیل کرده بیاد معنی واژه های زیر رو برای من روشن کنه :

"دلار به قیمت جهانی" ؟؟؟؟؟

یعنی چی ؟ یعنی دلار به قیمت جهانی معادل چند تومان هستش ؟ یا نفر بعدی که پست می ده جواب این سوال من رو می ده یا تاپیک رو می بندم.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

من می دونم که قیمت واقعی دلار 4400 تومنه که با این وضع چیزی نمونده بهش برسه

قیمت ها از این گرون تر نشن ارزون تر پیشکش

لینک به دیدگاه

یعنی چی ؟ یعنی دلار به قیمت جهانی معادل چند تومان هستش ؟ یا نفر بعدی که پست می ده جواب این سوال من رو می ده یا تاپیک رو می بندم.

منم این خبر رو تو اخبار شبانگاهی شنیدم خبر حقیقت داره

قیمت واقعی دلار هم چیزی حدود 1200 تا 1300 تومنه البته من الان سایت بانک سامان رو نگاه کردم زده بود 1128 البته اگر قرار بر تامین نیاز وارد کننده ها باشه صد در صد شما رقم های پایین تری رو در نظر بگیرید ولی به نظرم دولت هر کاری بکنه قیمت اجناس دیگه به قیمت قبلی برنمیگرده مگر با زور و فشار چون قیمت های جدید به مزاق خیلی ها خوش اومده . البته نباید فراموش کنیم ارز دولتی قبل از این هم به وارد کننده ها داده میشد

لینک به دیدگاه

منم این خبر رو تو اخبار شبانگاهی شنیدم خبر حقیقت داره

قیمت واقعی دلار هم چیزی حدود 1200 تا 1300 تومنه البته من الان سایت بانک سامان رو نگاه کردم زده بود 1128 البته اگر قرار بر تامین نیاز وارد کننده ها باشه صد در صد شما رقم های پایین تری رو در نظر بگیرید ولی به نظرم دولت هر کاری بکنه قیمت اجناس دیگه به قیمت قبلی برنمیگرده مگر با زور و فشار چون قیمت های جدید به مزاق خیلی ها خوش اومده . البته نباید فراموش کنیم ارز دولتی قبل از این هم به وارد کننده ها داده میشد

ایران 70 میلیون اینطوری داشته باشه دیگه هیچ مشکلی نداره!

پسر خوب تو دلار 1128 تومنی بده من 1 میلیون دلار ازت خریدارم!

شرکت سازگار با دلار 1780 تومنی الان سفارش جدید داده!

ویستا پخش الان یک ماهه هارد من رو گرفته برا تعویض هارد وارد نکردند که بده دست ملت چون دلار گرون شده و اونا هم منتظرند که دلار مفت شه تا بتونند وارد کردند!

دولت محترم ایران الان دلار نداره بده دست مسافر حالا شما میگی خزانه پر دلاره دلار هم 1100 موجوده منتها مردم یه دفعه زده به سرشون زده دلار رو 2100 خرید و فروش کنند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان ببینید فقط بحث دUر نیست!

بحث ریال هست که به شدت کاهش ارزش داشته در مقابل تمام پولها.کاشکی فقط دUر بالا رفته بود وپول ما در مقابل سایر پولها ارزش قبلشو داشت.اینو در حالی میگم که uرو دونه 1750 الان 2500هست.پول عربستان 270تومان شده 485 تومان.

یه مسئله دیگه ای که پیش اومده قدرت گرفتن دUر هست.ببینید قبلا با 1 دUر 55 سنت شما یه دونه یورو میگرفتید.حالا با 1 دUر 29سنت میتونی یک یورو بگیری این برای تمام دنیا هست و منتهی به بازار ار.ز ایران نمیشه.

درضمن به دنبال f.i.l.تر سایت مث.قا.ل میتونید از لینک زیر برای دیدن قیمت ا.ر.ز و طU استفاده کنید که عینا از سایت مذکور کپی برداری میشه.

لینک

لینک به دیدگاه

اون قیمتی که تو تلوبزیون میگه ، در اصل قیمت تخیلی دلار هستش و نه واقعی. :lol: :D .این فیلم تخیلی هارو دیدین داخلش کلی اتفاق عجیب غریب میفته و نتیجه همه چیز مثبته!!!!؟؟؟،این خبر هم از اون دسته هست.

تو رو خدا از این تاپیک ها نزنید .هی می خواهم یک چیز بنویسم ، می ترسم دردسر برای لیون بشه. . :blink: . :puke:

:Praying: :Praying:

لینک به دیدگاه

به لطف وزير

امشب خوب ميخوابم چون فردا صبح ميخوام برم يه سي پي يو 2500 رو به قيمت 270 بخرم

كي قيمت اين پاور 68 تومن بود؟؟

منظورش 86 بود زیاد حساس نشو

لینک به دیدگاه

منبع هم خود تلویزیون با فیلم(مصاحبه با وزیر) نشون داد که ایشون این حرفو زدن

آخه نامردیه

اگر مثلا به آقای حسینی دلار بدن و ایشون قیمت سی پی یو رو به قیمت قبل ندن نامردیه

والا مثلا قیمت دلر الان 1200 تومن هست

!!! تهدیدات شدید صورت گرفته! وای

بله درسته که چیزی که بالا رفت به این آسونی پایین نمیاد ولی بالاخره که باید بیاد

لینک به دیدگاه

منبع هم خود تلویزیون با فیلم(مصاحبه با وزیر) نشون داد که ایشون این حرفو زدن

به قول سعدی:

سعديا گرچه سخندان و مصالح گويي به عمل كار برآيد به سخنداني نيست .

;) @};-

لینک به دیدگاه

بله اونم تایید میکنم که دلار نداریم چون پدرم که تو این کاره با این خبر خوشحال نشد چون دلاری در کار نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به قول سعدی:

سعديا گرچه سخندان و مصالح گویی به عمل كار برآيد به سخنداني نيست .

;) @};-

این رو باید با آب طلا بنویسیم!

اصلا مگه اخباری پخش شد؟ ;)

بهتره راجع به موضوع صحبت نکنیم درسته به نظرات میرسیم ولی هم آتیش موضوع گسترده تر میشه هم برای جناب حسینی بد میشه!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...