رفتن به مطلب

فن گرافیک ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید اساتید

گرافیک من مدل asus rx580 rog strix top 

احساس میکنم یه مقداری فن کند میچرخه اونم با با دست تکون میدم فکر میکنم کنده ولی موقع لود فنها نه صدایی داره نه تاب داره موقع کارکرد مشکلی نمیبینم از اساتید میخام تجربیاتشونو به من انتقال بدن تا مشکل بنده حل بشه یا بشه ازش تستی گرفته بشه که چرخش فن یا فن اسپید من زیاد سر در نمی یارم ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، mankan_rs گفته است :

سلام خسته نباشید اساتید

گرافیک من مدل asus rx580 rog strix top 

احساس میکنم یه مقداری فن کند میچرخه اونم با با دست تکون میدم فکر میکنم کنده ولی موقع لود فنها نه صدایی داره نه تاب داره موقع کارکرد مشکلی نمیبینم از اساتید میخام تجربیاتشونو به من انتقال بدن تا مشکل بنده حل بشه یا بشه ازش تستی گرفته بشه که چرخش فن یا فن اسپید من زیاد سر در نمی یارم ممنون میشم

درود 
فن سمت راستی مشکل داره باید سرویس بشه بدین گارانتی 

لینک به دیدگاه

منظورتون باید تعویض بشه ولی موقع چرخش فن همهچی اوکیه  اخه گارانتی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

منظورتون باید تعویض بشه ولی موقع چرخش فن همهچی اوکیه  اخه گارانتی نداره

درود

فن اولی که توی فیلم نشون دادید یه حالتی مثل فنی داره که خشک شده و با زور میچرخه و وقتی که کارت داره کار میکنه اون زور همون ولتاژیه که روی فن میاد و اون رو به چرخش درمیاره ولی خب این باعث میشه فن شما بزودی مستهلک بشه پس بهتره که مورد سرویس قرار بگیره ! ( اگه قابلیت روانکاری داشته باشه با گریس یا روغن مناسب  سرویس بشه!)

این نظر رو طبق تجربه و با توجه به چیزی که تو فیلم دیدم گفتم و تا به صورت فیزیکی تست نشه عیب اصلی ممکنه مشخص نباشه.

لینک به دیدگاه

دادا مراقب باش زیاد با این فن های ایسوس ور نرو ! خیلی زود پره هاش کنده میشه ! سری 1000 استریکس خیییلی خرابی فن هاش بالاس.حتی ایسوس گرامی از همین فن ها برای اکثر مدل های 2000 هم استفاده کرده و فقط چند مدل رده بالا و گرون رو منت سر مشتری گذاشته و فن axial-tech گذاشته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...