رفتن به مطلب
  • 0

معرفی گوشی تا 3 تومن

ATER
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

دوستان تا 3 تومن چه گوشی میشه خرید

نظرم روی Mi A3 128gb  هست

Redmi Note 8 هم دیدم ولی به دلیل فینگر پرینت پشت و صفحه IPS بخیال شدم

کسی تو تهران فروشنده خوب  میشناسه؟

تو بازار با گارانتی 18 ماهه به قیمت 2740 پیدا کردم. (نمیدونم کدم گارانتیش بهتر هست)

در مورد رجیستری چطور هست باید کد بگیرم از فروشنده یا تو جعبه همراه کارت گارانتی هست  یا؟

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

لینک به دیدگاه

15 answers to this question

Recommended Posts

• 4

سلام

mi a3 یا نوت 8  واقعا گزینه های خوبی هستن من خودم mi a3 دارم واقعا راضی هستم ازش اما به نظرم نوت بهتر باشه اما در کل هر جفتشون خوبه فقط 128 گیگ بخرین حتما حجم عکسا زیاده 

من از قم خریدم از تهران ارزونتر بود

من بدون گارانتی خریدم قیمتش هم خوب گفته بهتون 2800 قیمت داشتم من 

این قیمت که شما می خواین بخرین ریجستر شده هست باید بهتون کد بده بعضی مواقع کد دارن بعضی مو اقع هم باید صب کنین یه چند روز یه پاس گیر بیارن کد بدن بهتون من خودم بعد 3 روز برام فعال کردن البته ریجستری تا یک ماه بهتون فرصت می ده که فعالش کنین

حالا شاید شنبه هفته دیگه بیام تهران یه سر می یام جاتون اگر شد گوشی رو ببینین 

اینم یه سری قیمت گوشی های بدون ریجستر هست 

گوشی ردمی نوت 8 پرو  /redmi note 8 pro
Note8 pro(128)(blue):3150
Note8 pro(128)(gray):3150
Note8 pro(128)(green):3180
Note8 pro(64)(blue):2810
Note8 pro(64)(gray):2810
گوشی ردمی نوت 8 /remi note 8
Note8 (64)(ram4)(black):2150
Note8 (64)(ram4)(white):2165
Note8 (64)(ram4)(blue):2150
Note8 (128)(ram4)(black):2410
Note8(128)(ram4)(white):2390
Note8 (128)(ram4)(blue):2390
گوشی ردمی نوت 7 پرو  /redmi note 7 pro
Note7 pro(128)(red)(ram6):-
گوشی ردمی 8 / redmi 8
Redimi8a(32)(black):1450
Redimi8a(32)(blue):1450
Redimi 8(64)(red):1800
Mi9se(128)(ram6)(blue):3780
می 9 لایت / mi 9 lite
Mi9lite (128)(ram6)(blue):3220
Mi9lite (128)(ram6)(white):3220
Mi9lite (128)(ram6)(black):3220
می آ 3 / mi a3
Mi A3(128)(black):2260
Mi A3(128)(blue):2260
Mi A3(128)(white):2260
Mi A3(64)(gray):2070
mi9t/k20
Mi9t (128)(black):3910
Mi9t (128)(blue):3910
Mi9t (128)(red):3910
k20 pro/mi 9 t pro
K20 pro(256)(ram8)(red):5320
K20 pro(256)(ram8)(black):5320
K20 pro(64)(ram6)(black):4120
Mi9t pro(128)(ram6)(red):4720
Mi9t pro(128)(ram6)(black):4690
Mi9t pro(128)(ram6)(blue):4690
Mi9t pro(64)(ram6)(blue):4490
Black shark2 pro(256)(ram12):-

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

• 1
در 43 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

دوستان تا 3 تومن چه گوشی میشه خرید

نظرم روی Mi A3 128gb  هست

Redmi Note 8 هم دیدم ولی به دلیل فینگر پرینت پشت و صفحه IPS بخیال شدم

کسی تو تهران فروشنده خوب  میشناسه؟

تو بازار با گارانتی 18 ماهه به قیمت 2740 پیدا کردم. (نمیدونم کدم گارانتیش بهتر هست)

در مورد رجیستری چطور هست باید کد بگیرم از فروشنده یا تو جعبه همراه کارت گارانتی هست  یا؟

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

درود A3 در همه موارد برتر هست به جز اینکه صفحه نمایش 720P هست اگر قبلا گوشی با پنل fhd داشتین ممکن هست توی ذوقتون بزنه اینو در نظر داشته باشین به نظرم کمی بودجتون رو افزایش بدین و mi9 lite بردارین

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 1
در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

نه من گوشی فعلم از این نوکیا 200 تومنی ها هست که فقط زنگ میخوره و آهنگ پخش میکنه قبل از اون هم J5 2016 داشتم از همین رو این گوشی برای آپگرید خوبی بحساب میاد

اگر خودم تلاش کردم مدل MI9 Lite بگیرم ولی پولم نمیرسه 3700-3900 در میاد

خوب پس مشکلی نیست بخرید و لذت ببرید چون چشمتون به ppi بالای صفحه نمایش های fhd عادت نکرده همین خودش براتون اپگرید عظیمی محسوب میشه پیشاپیش مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

• 1
در 4 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

پیشنهادم در این رنج قیمت سری p30 lite یا سری a30s هست

در خصوص شیاموی قبل تحریم ها گارانتی مناسبی داشت اما بعد تحریم ها رفتن و یک مدتی هم در بازار ناموجود بودش تا جدیدا توسط چند شرکت امد

بنابرین پیشنهاد نمیکنم بخاطر نداشتن گارانتی درست حسابی

p30 lite  که واقعا نسبت به قیمتش اصلا ارزش خرید نداره خیلی پایین تر از A3 هست مخصوصا دوربین در واقع بهتر بگم گوشی اشغالی هست !!!!!!!!!!

a30s هم که خدمتتون بگم a50 رقیب A3 هست نظر شخصی بنده فقط در صفحه نمایش A50 برتری داره در بقیه موارد مخصوصا دوربین ضعیف تر هست !!!کلا شیائومی بسیار ارزش خرید بالایی داره

در ضمن گارانتی گوشی های خیلی روش نمی شه حساب کرد من و خانوادمون تا حالا گوشی گارانتی دار نخریدیم هیچ مشکلی هم نداشته چون مهمتری دلیلی که باعث خرابی گوشی ها می شه ضربه هست و بعدش اب که هر دو مورد جزو مواردی هست که کالا فاقد گارانتی می شه 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

• 1

این هم یه مقایسه مناسب بین 4 گوشی میانرده 

https://www.aparat.com/v/BUaXb/تفاوت_در_عملکرد_میان%26zwnj%3Bردهای_پرطرفدار_2019؛_mi_A3_و_A50

حتما نگاه کنین

لینک به دیدگاه

• 1
در هم اکنون، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوست عزیز به نظر من کامل بیخیال گارانتی موبایل بشو . گارانتی هیچ کار نمیکنه همون اول بهت میگن یا ضربه زدی یا انداختی تو اب 

یکی از بستگانم که بنده خدا هنوز دو روز هم نشده بود موبایل  خرید 

همون اول خراب شد بوردش موبایل فروشی خود گوشی فروش بعد چک کردن گفت گوشی مشکل نرم افزاری داره  از تولید کارخانه باید بفرستیم گارانتی درستش کنن  یا تعویض 

اما گارانتی بعد دو هفته  تازه  جواب میده که گوشی  رو شما ضربه زدی و تو اب انداختی چون خود گوشی فروش  چک کرده بود میدونست این موارد نیست خیلی پیگیر شد اما اخر گارانتی قبول نکرد

بنده دو بار تجربه ی تعویض در مورد گوشی داشتم.

مورد اخیر مربوط به a5 2015 بود که یک هفته به پایان گارانتی بوردش سوخت و دقیقا مبلغ یک عدد گوشی آکبند شرکت متقبل شد.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

• 1
در هم اکنون، ATER گفته است :

چه گارانتی بود؟

گارانتی اینتر یه همچین چیزی بود اون زمان حدود 3 یا 4 سال پیش.

----------------------------------

مورد دوم هم مربوط به یه برند ایرانی بود(اسمشو نمیارم ولی خب مشخصه) ، شرکت پاسخگو نبود از طریق اتحادیه شکایت کردم و حدودا 40 روز بعد یه گوشی برام 

فرستادن.

مثلا میخواستم از کالای ایرانی حمایت کنم:4_joy:

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

• 0
در 12 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود A3 در همه موارد برتر هست به جز اینکه صفحه نمایش 720P هست اگر قبلا گوشی با پنل fhd داشتین ممکن هست توی ذوقتون بزنه اینو در نظر داشته باشین به نظرم کمی بودجتون رو افزایش بدین و mi9 lite بردارین

نه من گوشی فعلم از این نوکیا 200 تومنی ها هست که فقط زنگ میخوره و آهنگ پخش میکنه قبل از اون هم J5 2016 داشتم از همین رو این گوشی برای آپگرید خوبی بحساب میاد

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 دقیقه قبل، ATER گفته است :

پیشنهادم در این رنج قیمت سری p30 lite یا سری a30s هست

در خصوص شیاموی قبل تحریم ها گارانتی مناسبی داشت اما بعد تحریم ها رفتن و یک مدتی هم در بازار ناموجود بودش تا جدیدا توسط چند شرکت امد

بنابرین پیشنهاد نمیکنم بخاطر نداشتن گارانتی درست حسابی

لینک به دیدگاه

• 0

برسی که دستمون هم داد رو دیدم همون Mi A3 میگرم

کسی  فروشنده با انصاف میشناسه تهران؟

گارانتی کدوم بهتر هست؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 10 دقیقه قبل، ATER گفته است :

برسی که دستمون هم داد رو دیدم همون Mi A3 میگرم

کسی  فروشنده با انصاف میشناسه تهران؟

گارانتی کدوم بهتر هست؟

گارانتی معتبر که تسک میزان هست و  مدیا پردازش فک نکنم تفاوتی کنن چون گارانتی که 90 درصد مواقع از زیر بار مسولیت در میره قیمت 2740 برای مدل گارانتی دار  که پیدا کردی مناسبه به نظرم و اینکه مدل های گارانتی دار خودشون رجیستر شدن و یک کد روشون هست برای فعال سازی که نیازی به هزینه اضافه نیست

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوست عزیز به نظر من کامل بیخیال گارانتی موبایل بشو . گارانتی هیچ کار نمیکنه همون اول بهت میگن یا ضربه زدی یا انداختی تو اب 

همون اول خراب شد بوردش موبایل فروشی خود گوشی فروش بعد چک کردن گفت گوشی مشکل نرم افزاری داره  از تولید کارخانه باید بفرستیم گارانتی درستش کنن  یا تعویض 

اما گارانتی بعد دو هفته  تازه  جواب میده که گوشی  رو شما ضربه زدی و تو اب انداختی چون خود گوشی فروش  چک کرده بود میدونست این موارد نیست خیلی پیگیر شد اما اخر گارانتی قبول نکرد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

طبق  قوانین زمان رسید کردن گارانتی کننده باید مشکلات ظاهری مثل ضربه خوردگی یا خارج از گارانتی کردن رو در رسید کردن ذکر کنه در غیر این صورت شما میتونی بری تعزیرات شکاست کنی

شاید بیشتر از یک ماه طول  بکشه ولی امکان نداره حقت رو بهت ندن

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

بنده دو بار تجربه ی تعویض در مورد گوشی داشتم.

مورد اخیر مربوط به a5 2015 بود که یک هفته به پایان گارانتی بوردش سوخت و دقیقا مبلغ یک عدد گوشی آکبند شرکت متقبل شد.

چه گارانتی بود؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...