رفتن به مطلب

راهنمایی برای خریدن فن کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت شما دوستان 

قصد خرید 5 عدد فن کیس برای کیس Z4 گرین هستم 

فن ها اگه RGB باشه یا نباشه مهم نیس 

قیمتش هم مناسب باشه 

دوستانی که تجربه لازم رو دارن خواهشمندم راهنمایی کنن 

ممنونم 

لینک به دیدگاه

سلام اگر کیست فن داره به نظرم هزینه اضافه نزار روی دست خودت اگر حتما قصدشو داری یکی از مدلای gf120 haf که گرانتر هست یا gf120fsb که ارزانتر هست رو با توجه به بودجت انتخاب کن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

سلام اگر کیست فن داره به نظرم هزینه اضافه نزار روی دست خودت اگر حتما قصدشو داری یکی از مدلای gf120 haf که گرانتر هست یا gf120fsb که ارزانتر هست رو با توجه به بودجت انتخاب کن

فن داره اما  به صدا در اومدن برای همین قصد تعویضشو دارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

فن داره اما  به صدا در اومدن برای همین قصد تعویضشو دارم

باز کن کمی روغن کاری کن بهتر میشن همین مدل رو برای برادرم خریدم مشکلی نداره که کلا فنای گرین که به صورت پیش فرض میزارن روی کیس کیفیت ندارن و این نکته غم انگیزه

لینک به دیدگاه

باز کن کمی روغن کاری کن بهتر میشن همین مدل رو برای برادرم خریدم مشکلی نداره که کلا فنای گرین که به صورت پیش فرض میزارن روی کیس کیفیت ندارن و این نکته غم انگیزه

خب روغن زدن دائمی مشکلشو حل میکنه ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Pooria3000 گفته است :

خب روغن زدن دائمی مشکلشو حل میکنه ؟

شما یه تست بکن بله من برای سری x3 viper این کارو کردم اوایل فن تا 2 سال بعدش کار کرد فنای x3 viper خیلی بدتر از فنای کیس فعلی تو بودن فاجعه به معنی واقعی کلمه

لینک به دیدگاه

شما یه تست بکن بله من برای سری x3 viper این کارو کردم اوایل فن تا 2 سال بعدش کار کرد فنای x3 viper خیلی بدتر از فنای کیس فعلی تو بودن فاجعه به معنی واقعی کلمه

تست میکنم چون خیلی دیگه داره اذیت میکنه به حدی نویز میده که یا باید کمشون کنم دورشو یا خاموش 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...