رفتن به مطلب

کسی باند یا ساب ووفر بیکار داره که بخواد بندازه دور یا ارزون بده ؟

HESAM OVERCLOCK HERO
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

کسی یه ساب ووفر داغونی یا باند شکسته ای چه میدونم یه چیز داغون ته انباری که صدای بم تولید کنه نداره که بخواد بندازه دور یا ارزون بده؟

گفتم شاید کسی ته انبار یه همچین چیزی داشته باشه نخواد

یه بنده خدا تو انجمن بازی رد دد 2 به ما هدیه کرد منم یه اسیپر داغون از این 15 هزار تومنی ها دارم صدای تیر اندازی اصلا عمق و کیفیت نداره

میخوام یدونه ساب ووفری باندی چیزی وصل کنم به سیستم این صدای تفنگ ها واقعی بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

ساب ووفر به تنهایی صدای بسیار بی کیفیت و کم و رو مخی ارائه میده. الزاما نیاز ب امپلی فایر داره تا بتونه صدایی تولید کنه.

از طرفی به دلیل ساختار و بازه فرکانسی ساب ووفر باید از کراس اور در کنارش استفاده بشه تا فرکانس های بالا واردش نشه و صداش به هم نریزه.

نکته بعدی هم اینه ک ساب ووفر باید داخل باکس قرار داشته باشه تا صدای بیسش عمق پیدا کنه و بلندتر بشه.

پس در نتیجه یه ساب ووفر 4 اینچی به تنهایی به درد شما نمیخوره باید باکس و امپلی فایر داشته باشه.

توصیه میکنم صبر کنید پولتون رو جمع کنید و از دیوار یا افرادی ک اسپیکر 2.1 ارزون کارکرده میفروشن یه چیز درست بخرید.

مثلا یه همچین چیزی

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_جوادیه_دیوار/QXvb4vg6

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر-در-حد-نو_پخش-کننده-همراه_تهران_فاطمی_دیوار/QXjPvHHi

این دو مورد هم برای الانت ب درد میخورن نوشتن ک ساب و امپ سالمه اسپیکر لازم داره

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_پیروزی_دیوار/QXY7BU4A

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_شکوفه_دیوار/QXiDkf_5

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

کسی یه ساب ووفر داغونی یا باند شکسته ای چه میدونم یه چیز داغون ته انباری که صدای بم تولید کنه نداره که بخواد بندازه دور یا ارزون بده؟

گفتم شاید کسی ته انبار یه همچین چیزی داشته باشه نخواد

یه بنده خدا تو انجمن بازی رد دد 2 به ما هدیه کرد منم یه اسیپر داغون از این 15 هزار تومنی ها دارم صدای تیر اندازی اصلا عمق و کیفیت نداره

میخوام یدونه ساب ووفری باندی چیزی وصل کنم به سیستم این صدای تفنگ ها واقعی بشه

از دیجی کالا یا لیون کامپیوتر بخرید..واقعا مغازه دارید!

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست عزیز.

ساب ووفر به تنهایی صدای بسیار بی کیفیت و کم و رو مخی ارائه میده. الزاما نیاز ب امپلی فایر داره تا بتونه صدایی تولید کنه.

از طرفی به دلیل ساختار و بازه فرکانسی ساب ووفر باید از کراس اور در کنارش استفاده بشه تا فرکانس های بالا واردش نشه و صداش به هم نریزه.

نکته بعدی هم اینه ک ساب ووفر باید داخل باکس قرار داشته باشه تا صدای بیسش عمق پیدا کنه و بلندتر بشه.

پس در نتیجه یه ساب ووفر 4 اینچی به تنهایی به درد شما نمیخوره باید باکس و امپلی فایر داشته باشه.

توصیه میکنم صبر کنید پولتون رو جمع کنید و از دیوار یا افرادی ک اسپیکر 2.1 ارزون کارکرده میفروشن یه چیز درست بخرید.

مثلا یه همچین چیزی

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_جوادیه_دیوار/QXvb4vg6

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر-در-حد-نو_پخش-کننده-همراه_تهران_فاطمی_دیوار/QXjPvHHi

این دو مورد هم برای الانت ب درد میخورن نوشتن ک ساب و امپ سالمه اسپیکر لازم داره

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_پیروزی_دیوار/QXY7BU4A

https://divar.ir/v/اسپیکر-کامپیوتر_قطعات-و-لوازم-جانبی_تهران_شکوفه_دیوار/QXiDkf_5

دستت درد نکنه سلطان با بت اطلاعات 

والا اینجا که من زندگی می کنم شهرستانه و همه فقیر فقران کسی اصلا خرج این چیزا نمی‌کنه که بخواد باند قدیمیش رو بندازه دور

تو دیوار و شیپور و این چیزا هم فقط خروس لاری و جوجه کبوتر و اینجور چیزا می فروشن

کلا این ورا هرچی پایین ردست و ارزونه قیمتش از ارزشش خیلی بالا تره 

اینجا هنوز همه GT210 و GT220 به عنوان کارت گرافیک مخصوص گیم خرید و فروش میشن اونم با قیمت بالا

اینجور چیزا رو باید از تهران خرید

خودم حضوری که بخواطر یه باند نمی‌ تونم‌ برم 

ایسام هم جدیدا انقدر سود میگیره قیمت همه چی بالاست

دیوار و شیپور هم یا باید حضوری خرید و فروش کنی یا اعتماد کنی و کارت به کارت که اکثرا هم دزد مزدن 

فقط میمونه انجمن لیون 

تو قسمت خرید و فروش اسپیکر و این داستانا همه دارن سیستم صوتی های میلیونی خرید و فروش می کنن خخخخخ

گفتم اینجا بگم شاید کسی ته انباری چیزی داشته باشه

یا در آینده بخواد بندازه دور

از این اسپیکر قدیمی ها که آمپ و ساب ووفر باهم هستن از اونا کسی بیکار داشته باشه بخواد بندازه دور یا ارزون بده خیلی خوبه

الانم فعلا کلی قطعه تو صف خریدن برای اونا دارم پول جمع می کنم خخخخ

اول رم 

بعد یه SSD حجم بالا برای RDR2

بعد یدونه موس خوب 

بعد باتری شارژی 

بعد سی پی یو 

خلاصه یکی دوتا نیست 

از چیزایی که نیاز دارم تنها چیزی تو تهران  خیلیا دور‌ میریزن از این اسپیکر قدیمی هاست که همراشون ساب ووفر و امپ دارن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

از دیجی کالا یا لیون کامپیوتر بخرید..واقعا مغازه دارید!

سالار‌ دستت درد نکنه دیگه اینو که می‌دونم خخخخخ

منتهی من یه چیز ارزون و دست دوم و قدیمی می‌خوام 

اره مغازم دارم ولی به دلایلی که بالا توضیح دادم اینجا شهرستان و همه فقیر فقران اینجور چیزا قیمتشون نزدیک به قیمت نو هست

لینک به دیدگاه

چند سالته دوست عزیز؟
 مازندران زندگی میکنی دیگه وسط کویر لوت نیستی که! حتما چیزای خوب گیر میان برو مغازه های مختلف بگرد چیز خوب پیدا میکنی.

تازه قائم شهرم هستی! من حداقل هر2 3 ماه ی بار بالای 400 تومن هزینه میکنم بیام بگردم مناطق طبیعی اون اطرافو.

ی زمانی بود ک این چیزا رو میریختن دور... الان دیگه شرت کارکرده رو هم میفروشن. اینجوری نیس بیای تهران ی طرف خیابون اسپیکر ریخته باشن ی طرف دیگه کیس! از این خبرا نیست.

من هم تو تهران و هم قم میشناسم مغازه هایی ک اوراقی خرید و فروش میکنن و قیمت خیلی پایین میتونی یه ساب باکس با امپلی خراب بخری. حتما تو مازندران هم اینجور جاها هستن.

الان اسپیکری ک داری چی هست؟ امپلی داره؟

من میتونم بگردم برات ساب کوچیک بخرم نهایت هم ی باکس پیدا کنم براش ولی خودش حداقل 40 50 تومن پولش میشه و ارسال هم باید بشه70 80 در میاد برات. تازه باید بری براش امپلی پیدا کنی.
حتما اونجا هم جایی هست ک قیمت خوب این چیزا گیر بیاد.

لینک به دیدگاه

تو شیپور‌ اینجا کامپیوتر رو با میز و لوازم همه باهم می فروشن 

کسی اصلا نمی دونه اصلا قطعه مطعه‌ چیه 

بعد فکر می‌کنن اصل کامپیوتر مانیتورشه و کیس همینجوری الکی بهش وصله 

چون موبایل خریدن کامپیوتر رو با میز و همه چی می‌خوام بفروشن 

کیس رو هم اکثر اوقات میندازن دور 

یا اگه منو بشناسند میارن مجانی‌ میدن مغازه من 

کیس هارو باز می‌کنی خاک‌ خفت می‌کنه 

همشون هم کار نمی کنن و کلا خراب و سوختن 

همشون هم SD رم یا DDR1 هستن 

اینجا اصلا یه چیز افتضاحیه 

این 15 سالی فقط من دارم یخورده کامپیوتر و قطعه و اینا به بچه ها یاد می دم 

اینجا اکثر مغازه دار های‌ کامپیوتر هنوز کارت گرافیک رو به مقدار رمش میشناسن 

هنوزم با کارت گرافیک های تقلبی سرشون کلاه می‌ره و خرید فروش میکنن

مثلا GT730 مدل‌‌ 4GB تقلبی که اینجا ریختست 

فقط من 15 ساله به مشتریام یاد میدم 

هر روز شاید 20 نفر بیان مغازم که بهم سر بزنن و چیزی یاد بگیرن و سوال بپرسن

خلاصه وضع خیلی خرابه اینجا 

Screenshot_20191210-231024.thumb.png.7de9c99ddb6069c36dd8842a198fb870.pngScreenshot_20191210-230856.thumb.png.1274a9df2e585b8d5b679e83de49d2dd.pngScreenshot_20191210-230655.thumb.png.48817e6fe6e579dd15040c03095131f8.png

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

چند سالته دوست عزیز؟
 مازندران زندگی میکنی دیگه وسط کویر لوت نیستی که! حتما چیزای خوب گیر میان برو مغازه های مختلف بگرد چیز خوب پیدا میکنی.

تازه قائم شهرم هستی! من حداقل هر2 3 ماه ی بار بالای 400 تومن هزینه میکنم بیام بگردم مناطق طبیعی اون اطرافو.

ی زمانی بود ک این چیزا رو میریختن دور... الان دیگه شرت کارکرده رو هم میفروشن. اینجوری نیس بیای تهران ی طرف خیابون اسپیکر ریخته باشن ی طرف دیگه کیس! از این خبرا نیست.

من هم تو تهران و هم قم میشناسم مغازه هایی ک اوراقی خرید و فروش میکنن و قیمت خیلی پایین میتونی یه ساب باکس با امپلی خراب بخری. حتما تو مازندران هم اینجور جاها هستن.

من میتونم بگردم برات ساب کوچیک بخرم نهایت هم ی باکس پیدا کنم براش ولی خودش حداقل 40 50 تومن پولش میشه و ارسال هم باید بشه70 80 در میاد برات. تازه باید بری براش امپلی پیدا کنی.

یه متن طولانی نوشتم پاک شد لامصب الان دیگه حال ندارم دوباره بنویسم

خلاصشو دوباره می نویسم 

تا پارسال که میومدم دم عید تهران کنار خیابون کلی وسیله سالم و خوب ریخته بود 

الان که دیگه شما میگید شرت کارکرده رو هم می‌فروشن خخخخخخخ

سلطان اطمینان داری هزینه پستش 70-80 میشه ؟

من فکر می کردم 30-40 میشه !

اگه اینجوریه یه دفعه صبر کنم یه باند درست حسابی تو انجمن بخرم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

چند سالته دوست عزیز؟

راستی سلطان یادم رفت تشکر کنم ازت 

دمت گرم ناموسا پرچمت بالاست سالاری 

اینجا الحمدالله مردم وضع مالیشون نسبت به نقاط بیابونی بهتر هست ولی الان دیگه وضع‌ اقتصاد کشور جالب نیست گردش مالی خیلی پایین اومده

15 سال پیش که من این کارو شروع کردم فقیر ترین آدما هم کامپیوتر می خریدن و همه کامپیوتر داشتن

الان از خواهر زادم می‌پرسم چند نفر تو کلاستون کامپیوتر دارن یا بلدن باهاش کار کنن میگه 3-4 نفر !

کلاسشون 20 نفر جمعیت داره 

همه موبایل دارن ولی هیچ کس پولش به کامپیوتر نمی رسه و نمی دونن اصلا به چه درد میخوره کامپیوتر 

روز به روز داریم پس رفت می کنیم سلطان

نسل بعدی باید همراه گوسفند و بز برن صحرا

اونایی هم که تو بیابون زندگی می کنن هم نمی‌دونم باید چیکار کنن

لینک به دیدگاه

14 سال پیش با یک میلیون و نیم جهاز خریدم یه خواهر شوهر دادم 

الان اخرین خواهرم یه ماه دیگه عروسیشه 

جهزیش 110 میلیون آب خورد 

شانس آوردم که این یکی دکتره وضعش خوبه خرج جهاز و اینارو خودش داد 

دیگه بقیه جوون ها از این به بعد می‌خوان چیکار کنن من نمی دونم 

من الحمدالله خدا رحم کرد زن و زندگیم کامپیوتره خخخخ

لینک به دیدگاه

تا پارسال که میومدم ...

عزیز دم عید همه جا این خبر هست.

هزینه ارسال حدا قل 20 30 تومن میشه با خود جنس گفتم حدود 80 در میاد. که بازم امپلی نداره.

از همون لینکی ک بهت دادم اسپیکر 90 تومنیه چیز خوبیه. همون رو بخر ارسال کنه برات نهایت میشه 130 تومن اینطورا مطمعن باش خیلی به صرفه تره تا بخای دونه دونه جم کنی. بتونی ارسالش رو بدی یکی برات بیاره ک خیلی خیلی بهتر میشه تخفیفم بگیری میشه 80 تومن.

من ی زمانی سرم درد میکرد اسپیکر و امپلی بخرم و بفروشم. الان دیگه الکمو اویختم 🌷 ولی همچنان اشنا دارم برات جنس ها رو بخرم ولی از من ک چندین سال کارم همین بود میشنوی یه چیز درست بخر همونو استفاده کن.دست ساز شاید یه مدتی لذتش بیشتر باشه ولی مطعنا جنسی ک مهندسی شده خیلی بهتره دردسرشم کمتره. البته کار دست ساز ک بکنی بعد از مدتی میشی مهندس خودت.

صبر کن یه چیز درست بخر از سایت خودتو ب دردسر ننداز مطمعن باش هزینشم کمتر میشه.

راستی سلطان یادم رفت تشکر کنم ازت 

...

قربانت عزیز در خدمتت هستم.

از قدیم گفتن از ماست ک بر ماست.

حالا این ما ها هرکدومش کیه یه داستانیه ولی در کل باید سوخت و ساخت.

لینک به دیدگاه

تو آگهی های تهران بگرد طرف موبایلش 0912 بود بهش اعتماد کن پول به کارتش واریز کن واست بفرسته ، الان خودم یه قطعه خوب می بینم اینجور میخرم

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

تو آگهی های تهران بگرد طرف موبایلش 0912 بود بهش اعتماد کن پول به کارتش واریز کن واست بفرسته ، الان خودم یه قطعه خوب می بینم اینجور میخرم

این روش مطمئن نیست، اگر خریدار قطعه هستی  طرف رو راهنمایی کنید تا در فروم لیون تاپیک بزنه و به صورت واسطه خرید کنید.

در حال حاضر فقط به شیطان رحیم میشه اعتماد کرد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

عزیز دم عید همه جا این خبر هست.

هزینه ارسال حدا قل 20 30 تومن میشه با خود جنس گفتم حدود 80 در میاد. که بازم امپلی نداره.

از همون لینکی ک بهت دادم اسپیکر 90 تومنیه چیز خوبیه. همون رو بخر ارسال کنه برات نهایت میشه 130 تومن اینطورا مطمعن باش خیلی به صرفه تره تا بخای دونه دونه جم کنی. بتونی ارسالش رو بدی یکی برات بیاره ک خیلی خیلی بهتر میشه تخفیفم بگیری میشه 80 تومن.

من ی زمانی سرم درد میکرد اسپیکر و امپلی بخرم و بفروشم. الان دیگه الکمو اویختم 1f337.png ولی همچنان اشنا دارم برات جنس ها رو بخرم ولی از من ک چندین سال کارم همین بود میشنوی یه چیز درست بخر همونو استفاده کن.دست ساز شاید یه مدتی لذتش بیشتر باشه ولی مطعنا جنسی ک مهندسی شده خیلی بهتره دردسرشم کمتره. البته کار دست ساز ک بکنی بعد از مدتی میشی مهندس خودت.

صبر کن یه چیز درست بخر از سایت خودتو ب دردسر ننداز مطمعن باش هزینشم کمتر میشه.

قربانت عزیز در خدمتت هستم.

از قدیم گفتن از ماست ک بر ماست.

حالا این ما ها هرکدومش کیه یه داستانیه ولی در کل باید سوخت و ساخت.

سالاری سلطان دمت گرم

میگم از الان این تاپیک رو بزارم بمونه شاید دم عید مادر یکی بخواد اسپیکرهای قدیمیشو بندازه دور خخخخخخ

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

سلطان مواظب باش 

الان یه عده آدم از این ترسناک های زبون باز ریختن اون تو کلی آدم رو بیچاره کردن 

کلی بدبخت شده فقط تو انجمن داریم 

فکر میکنن همه جا مثل لیونه میرن تو پرشین تولز یا دیوار از این معامله ها می‌کنن بیچاره میشن

نصف انجمن حداقل یک بار از این سوراخ گزیده شدن که تو دیوار اعتماد کردن

حالا اینا خوبه حضوری هم بری آدمو خفت می کنن 

هرچی پول آوردی برای خرید ازت می گیرن

دیوار و شیپور خیلی ریسکه 

فقط ایسام خوبه که اونم صاحب بی‌ پدر مادرش کلی سود می گیره  

قبلنا اینجوری نبود 

الان روز به روز داره سود رو بیشتر می‌کنه

جوری که الان فقط انگشتر فروشا توش موندن

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

این روش مطمئن نیست، اگر خریدار قطعه هستی  طرف رو راهنمایی کنید تا در فروم لیون تاپیک بزنه و به صورت واسطه خرید کنید.

در حال حاضر فقط به شیطان رحیم میشه اعتماد کرد.

آزمایش کردم اصلا حوصله این چیزا رو ندارن

داشته باشن هم یه ساعت باید توضیح بدی حالیشون کنی 

بعد تازه بعدش میگن ما واسطه لیون رو قبول نداریم و از این داستان ها کلا فقط اعصاب خوردیه خخخخ

فعلا تنها جایی که میشه با خیال راحت از بابت امنیت و قیمت و سرعت خرید و فروش کرد انجمن لیونه 

پرشین تولز هم مثل اینجا یکی مثل آقا حامد مشتی و لوتی نداره که بالا سر انجمن باشه برای همین خر تو خره 

هر بچه 10 ساله و آدم عقده ای ای اون تو مدیره

انجمن لیون همه این کارن

من هرچی اینجا فروختم یا خریدم راضی ام خدایی

یه بار دیگه هم میگم تو دیوار و شیپور دارید خرید فروش می کنید همیشه تصور کنید با یه راهزن دزد خطرناک دارید معامله میکنید

تو انجمن نگاه کنید

کلی تایپ هست

لینک به دیدگاه

خرید از دیوار و شیپور فقط حضوری جوردیگه نمیشه 

لینک به دیدگاه

سلام . این به دردتون میخوره ؟

ظاهر و باطن تو عکس مشخصه . روشن میشه و سالمه . یه ساب + یه اسپیکر

30 بهتون میدم اگر مایل باشین .

hsdq_2q.jpgo0l5_3q.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

14 سال پیش با یک میلیون و نیم جهاز خریدم یه خواهر شوهر دادم 

الان اخرین خواهرم یه ماه دیگه عروسیشه 

جهزیش 110 میلیون آب خورد 

شانس آوردم که این یکی دکتره وضعش خوبه خرج جهاز و اینارو خودش داد 

دیگه بقیه جوون ها از این به بعد می‌خوان چیکار کنن من نمی دونم 

من الحمدالله خدا رحم کرد زن و زندگیم کامپیوتره خخخخ

البته 14 سال پیش یک و نیم کلی پول بوده ! و کلی هم ارزش داشته !

الان 110 میلیون اندازه 11 میلیون چند سال قبل ارزش داره

ان شاالله که همیشه در کنار خانواده شاد باشی داداش / فقط جسارتا" شما پسر بزرگ خانواده هستین ؟!
که بار خانواده رو دوش شما بوده ...

والا کی میتونه این دوره زمونه زن بگیره ! به قولا زن ماها همین سیستمه :D

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahman1700 گفته است :

سلام . این به دردتون میخوره ؟

ظاهر و باطن تو عکس مشخصه . روشن میشه و سالمه . یه ساب + یه اسپیکر

30 بهتون میدم اگر مایل باشین .

hsdq_2q.jpgo0l5_3q.jpg

عالیه 

دمت گرم سلطان سالاری ناموسا 

بی زحمت شماره کارتت رو پ.خ کن و بگو با هزینه ارسال چقدر براتون کارت به کارت کنم 

دستتون درد نکنه خدا پدر و مادرت رو بیامرزه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

البته 14 سال پیش یک و نیم کلی پول بوده ! و کلی هم ارزش داشته !

الان 110 میلیون اندازه 11 میلیون چند سال قبل ارزش داره

ان شاالله که همیشه در کنار خانواده شاد باشی داداش / فقط جسارتا" شما پسر بزرگ خانواده هستین ؟!
که بار خانواده رو دوش شما بوده ...

والا کی میتونه این دوره زمونه زن بگیره ! به قولا زن ماها همین سیستمه :D

خخخخخخخخ اره 

بزرگواری سلطان پرچمت بالاست انشالله تنت سلامت باشه 

والا من تک پسر خانواده و فرزند 3 ام هستم از 6 تا فرزند 

سال 83 پدر و مادرم شب داشتن با نیسان از زمین شالیکاری بر می گشتن رفتن ته دره و عمرشون رو دادن به شما

یه برادر ناتنی هم دارم که در واقع پسر خالمه وقتی بچه بودیم شوهر خالم رو خرس کشت از اون موقع با خالم با ما زندگی می کردن

اون یه 10 سالی از من بزگتره

الان البته خودش 5-6 تا بچه داره خخخخخخ

اره واقعا دوره زمونه ناجور شده 

سایت نی نی سایت رو برید ببینید همه دنبال خواستگار پولدار و این داستان هان

عشق و زیبایی و اخلاق و خانواده و فرهنگ و تحصیلات و این داستان هارو خدا بیامرزه آلان فقط نگاه می کنن کی‌ پولدار تره می‌رن خونه اون دیگه هیچی براشون مهم نیست فقط میگن کی بیشتر پول داره 

اینارو تو نی نی سایت با @Coffee Addicted وقتی اینترنت قطع بود نشسته بودیم نگاه می کردیم خخخخخخخ

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

خخخخخخخخ اره 

بزرگواری سلطان پرچمت بالاست انشالله تنت سلامت باشه 

والا من تک پسر خانواده و فرزند 3 ام هستم از 6 تا فرزند 

سال 83 پدر و مادرم شب داشتن با نیسان از زمین شالیکاری بر می گشتن رفتن ته دره و عمرشون رو دادن به شما

یه برادر ناتنی هم دارم که در واقع پسر خالمه وقتی بچه بودیم شوهر خالم رو خرس کشت از اون موقع با خالم با ما زندگی می کردن

اون یه 10 سالی از من بزگتره

الان البته خودش 5-6 تا بچه داره خخخخخخ

اره واقعا دوره زمونه ناجور شده 

سایت نی نی سایت رو برید ببینید همه دنبال خواستگار پولدار و این داستان هان

عشق و زیبایی و اخلاق و خانواده و فرهنگ و تحصیلات و این داستان هارو خدا بیامرزه آلان فقط نگاه می کنن کی‌ پولدار تره می‌رن خونه اون دیگه هیچی براشون مهم نیست فقط میگن کی بیشتر پول داره 

اینارو تو نی نی سایت با @Coffee Addicted وقتی اینترنت قطع بود نشسته بودیم نگاه می کردیم خخخخخخخ

پسر عمومه ی من کارگر بیسواد 300میلیون هزینه عروسی کرده عمرا اگه باور کنم ملت بی پولن،بی پول منم که هر چی جمع میکنم نمیتونم ماشین بگیرم،ماهی 10تومن میره روش نه میشه از بازار آزاد خرید نه از نمایندگی که تحویلش واسه سال بعد و بازم معلوم نیست چقدر میره روش!

ازدواج که نگم بهتره که اگه داشتم هم از اینجا زن نمیگرفتم به طور کلی از فرهنگ ایران حالم بهم میخوره،از  فرهنگ 5000سالش؛خاله زنک بازیش،سطح روابط اجتماعی که داره فوران میکنه همه چیز پارتی بازیه و کلاهبرداری و حروم خوری یعنی زرنگی،برای ازدواج هم باید،قد-وزن-قیافه-پول-ماشین خوب-خونه داشته باشی نداری باید بری بمیری تازه بخاطر خون گرم بودن ملت عزیز(این یه مورد همیشه نکته مثبت ماست)معلوم نیست چقدر باهات بمونه چون ما تو ایران آموزش روابط و آموزش فرهنگی نداریم یه کسی هم بخواد کاری کنه مردم اینقدر لوده و مسخره هستن که میان کل اینترنت رو پر میکنن از جک و طنز و خنده و شوخی....اون نی نی سایت مثال واقعی تفکرات یک زن ایرانیه

ایران شبیه اسپانیا،برزیل و آرژانیته اقتصاد درب داغون سطح روابط اجتماعی بالا و مراسم های پر خرج  همه تو دهن همدیگه آمار بیکاری بالا،حتی شبیه کشور های خاورمیانه ای هم نیست

--------------------------------------------

در مورد ساب ووفور،من یدونه از همین آشغالیا دارم خرابه،دو تا بلندگوش هم نمیدونم سالم بود یا نه ماه پیش انداختم سطل آشغال متاسفانه 😂 برند تسکو بود فکر کنم همینجوریش ارزش استفاده کردن نداشت

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پسر عمومه ی من کارگر بیسواد 300میلیون هزینه عروسی کرده عمرا اگه باور کنم ملت بی پولن،بی پول منم که هر چی جمع میکنم نمیتونم ماشین بگیرم،ماهی 10تومن میره روش نه میشه از بازار آزاد خرید نه از نمایندگی که تحویلش واسه سال بعد و بازم معلوم نیست چقدر میره روش!

ازدواج که نگم بهتره که اگه داشتم هم از اینجا زن نمیگرفتم به طور کلی از فرهنگ ایران حالم بهم میخوره،نه  فرهنگ 5000سالش؛خاله زنک بازیش،سطح روابط اجتماعی که داره فوران میکنه همه چیز پارتی بازیه و کلاهبرداری و حروم خوری یعنی زرنگی،برای ازدواج هم باید،قد-وزن-قیافه-پول-ماشین خوب-خونه داشته باشی نداری باید بری بمیری تازه بخاطر خون گرم بودن ملت عزیز(این یه مورد همیشه نکته مثبت ماست)معلوم نیست چقدر باهات بمونه چون ما تو ایران آموزش روابط و آموزش فرهنگی نداریم یه کسی هم بخواد کاری کنه مردم اینقدر لوده و مسخره هستن که میان کل اینترنت رو پر میکنن از جک و طنز و خنده و شوخی....اون نی نی سایت مثال واقعی تفکرات یک زن ایرانیه

ایران شبیه اسپانیا،برزیل و آرژانیته اقتصاد درب داغون سطح روابط اجتماعی بالا و مراسم های پر خرج  همه تو دهن همدیگه آمار بیکاری بالا،حتی شبیه کشور های خاورمیانه ای هم نیست

در مورد ساب ووفور،من یدونه از همین آشغالیا دارم خرابه،دو تا بلندگوش هم نمیدونم سالم بود یا نه ماه پیش انداختم سطل آشغال متاسفانه 1f602.png برند تسکو بود فکر کنم همینجوریش ارزش استفاده کردن نداشت

پسر عمو یا جیب باباش؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ازدواج که نگم بهتره که اگه داشتم هم از اینجا زن نمیگرفتم به طور کلی از فرهنگ ایران حالم بهم میخوره،نه  فرهنگ 5000سالش؛خاله زنک بازیش،سطح روابط اجتماعی که داره فوران میکنه همه چیز پارتی بازیه و کلاهبرداری و حروم خوری یعنی زرنگی،برای ازدواج هم باید،قد-وزن-قیافه-پول-ماشین خوب-خونه داشته باشی نداری باید بری بمیری تازه بخاطر خون گرم بودن ملت عزیز(این یه مورد همیشه نکته مثبت ماست)معلوم نیست چقدر باهات بمونه چون ما تو ایران آموزش روابط و آموزش فرهنگی نداریم یه کسی هم بخواد کاری کنه مردم اینقدر لوده و مسخره هستن که میان کل اینترنت رو پر میکنن از جک و طنز و خنده و شوخی....اون نی نی سایت مثال واقعی تفکرات یک زن ایرانیه

در مورد ساب ووفور،من یدونه از همین آشغالیا دارم خرابه،دو تا بلندگوش هم نمیدونم سالم بود یا نه ماه پیش انداختم سطل آشغال متاسفانه 1f602.png برند تسکو بود فکر کنم همینجوریش ارزش استفاده کردن نداشت

اره منم دقیقا نظرم همینه

خخخخخخخ فعلا الحمدالله به لطف برو بکس همیشه سالار لیون جور شد 

کاش تاپیک رو 9 ماه پیش میزدم خخخخخ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...