رفتن به مطلب

دوستانی که DOTA2 بازی میکنن بیایید داخل

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. کسی اینجا هست رنک پلی بده میخام پارتی بشیم یکمی خوش بگذرونیم.

رنک کور و ساپورت رو هم عنوان کنید.

این اکانت هست : 492662169

ادد کنید.(من اکانتم قابلیت ادد کردن نداره).

سولو نمیشه رنک پلی داد خیلی سخت شده.

لینک به دیدگاه

سلام

دوتا دیگه اون حس و حال سابق و نداره . الانا فقط Normal  پلی میدم .

و بخاطره نبود وقت زمان پلی دادن ام مشخص نیس / واسه همین کم پارتی میزم ...

کل عمرم رو پای این گیم گذاشتم :( با چه محدودیت های ... افسوس که / هیچی این زندگی واسه ما منصفانه نبود و نیس ...

------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

درود 
دوتا دیگه مثل قبل بازی نمیکنم ولی خب هروقت خواستی پلی بدی اینوایت کن :)
pos 2,3 پلی میدم رنک 4k 
UID : 352191121

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

درود 
دوتا دیگه مثل قبل بازی نمیکنم ولی خب هروقت خواستی پلی بدی اینوایت کن :)
pos 2,3 پلی میدم رنک 4k 
UID : 352191121

درود. عالی. من اکانتم (اکانت اصلیم نیست)قابلیت ادد نداره لطف کنید شما ادد کنید. چه ساعتی پلی میدین؟

در 51 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام

کل عمرم رو پای این گیم گذاشتم :( با چه محدودیت های ... افسوس که / هیچی این زندگی واسه ما منصفانه نبود و نیس ...

------------------------------------------------------------------------------------------

قبول دارم. شما اگه رنکتون همون نزدیکای 4 کا هست بیایید پارتی رنک.ادد فرند کنید اکانت بالایی رو. 

نرمال توفیقی نداره. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

درود. عالی. من اکانتم (اکانت اصلیم نیست)قابلیت ادد نداره لطف کنید شما ادد کنید. چه ساعتی پلی میدین؟

قبول دارم. شما اگه رنکتون همون نزدیکای 4 کا هست بیایید پارتی رنک.ادد فرند کنید اکانت بالایی رو. 

نرمال توفیقی نداره. 

راستش هرچی اکانت رنک بالا داشتم و دادم به دوستام بعضی هارو هم فروختم :D

الان با اولین اکانتی که امدم دوتا 2 پلی میدم که اوایل رو دستمون نبود و به قولا" Skill شو نداشتیم :D

رنکش تو اون زمان مونده ... ولی خاطراتیه / والا دیگه کلا از دوتا توفیقی نیس ! رنک که دیگه بهونه اس :|

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، invoker گفته است :

راستش هرچی اکانت رنک بالا داشتم و دادم به دوستام بعضی هارو هم فروختم :D

الان با اولین اکانتی که امدم دوتا 2 پلی میدم که اوایل رو دستمون نبود و به قولا" Skill شو نداشتیم :D

رنکش تو اون زمان مونده ... ولی خاطراتیه / والا دیگه کلا از دوتا توفیقی نیس ! رنک که دیگه بهونه اس :|

نمیخای رنک و مدال جدید کالیبره کنی؟ شماره ادد کردی به اکانتت؟ ادد کن حالا نرمال هم میزنیم.

لینک به دیدگاه

این MM انقدر مزخرف شده که تعداد پلیر ها در روز به کم تر از 350 هزار نفر رسیده یعنی افت 50 درصدی

پچ جدید هم بد نبود ولی خیلی جای کار داره

بازی به طور کلی خیلی خیلی به هم تیمی خوب وابسته  برای هم 1 پلیر بد اعصاب 4 نفر دیگه رو خورد میکنه

الان 2 ماهی میشه فقط دارم R6 بازی میکنم با این که بلد نیستم و توش leaver خیلی زیاد هست ولی باز از MM دوتا و کانتر بهتر

ولی هر 10 روز یکی 2 تا مچ میرم

کسی رنک بین 4500 تا 5000 نیست با هم بریم؟

لینک به دیدگاه

هم بن میکنه برای 1 هفته هم میگه همه چیز اوکیه هم سامری رو سبز نشون میده

یک دست بازی کردم یکی دیگه بازی رو خراب کرد من بن شدم

لعنت به پدر مادر گبن

بعد از 12 هزار ساعت بازی این میگم

کسی که این بازی رو در حال حاضر انجام میده با این وضعیت MM واقعا وقتش رو از سر راه آورده

31.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ATER گفته است :

این MM انقدر مزخرف شده که تعداد پلیر ها در روز به کم تر از 350 هزار نفر رسیده یعنی افت 50 درصدی

پچ جدید هم بد نبود ولی خیلی جای کار داره

بازی به طور کلی خیلی خیلی به هم تیمی خوب وابسته  برای هم 1 پلیر بد اعصاب 4 نفر دیگه رو خورد میکنه

الان 2 ماهی میشه فقط دارم R6 بازی میکنم با این که بلد نیستم و توش leaver خیلی زیاد هست ولی باز از MM دوتا و کانتر بهتر

ولی هر 10 روز یکی 2 تا مچ میرم

کسی رنک بین 4500 تا 5000 نیست با هم بریم؟

آره آمار شدید آمده پایین قبلا 700 هزار نفر هم بود. شاید به خاطر مپ جدید هست یا هیرو های اور پاور مثل void spirit .

براکتی که من پلی میدم شدیدا به بوستر آلوده شده. رنک های 2 رقمی برای دارمد میان رنک های 4 تا 5 کار رو بوست میدن. هیچ شانسی در مقابلشون نداریم. زیر 20 دقیقه بازیو تموم میکنن. هر چی هم ریپورت میدیم هیچی...

رنک اکانت 5300 بود که 300 تاشو بعد بچ از دست دادم. خاستی ادد کن آیدی رو گزاشتم بالا تا یه برنامه بریزیم وقتی دوتامون وقتشو داریم پلی بدیم.

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

لعنت به پدر مادر گبن

کسی که این بازی رو در حال حاضر انجام میده با این وضعیت MM واقعا وقتش رو از سر راه آورده

31.jpg

شما باید 100 تا بازی توربو با دوستان انجام بدی تا بیهیورت بوست بشه به 10000 . اون وقت تازه میشه نرمال.

بچ جدید خیلی زورکی Score میده. قبلا تا 1000 تا هم میداد الان 200 تا 200 تا زیاد میکنه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

سلام

هر بازی انلاینی رو تو ایران شروع کنی اخرش پشیمونی میاره .....

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

هر بازی انلاینی رو تو ایران شروع کنی اخرش پشیمونی میاره .....

به به. درود. تاپیک منور شد. مخلص.

آره والا. من دلایل خودمو دارم برای پشیمونی ولی. میاره واقعا.😥

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

لعنت به پدر مادر گبن

31.jpg

حس و حال منم همینه ..... با نزدیک به 11 هزار ساعت گیم پلی ..... بازم میگم که چه بهتر اکانت هامو دادم به این و اون مگرنه افسوردگی میگرفتم :|

سیاست های Gaben از اینترنشنال2018  تا الان خیلی کثیف شده !

یه چی جالب که این اکانت ام داشته و واقعا" ازش لذت میبرم اینه که ... بیش از 6 ماهه بن نشدم :D

شکلک ام اخمو میشه ها ولی ... بخیر میگذاره :D

----------------------------------

یادمه با اکانت AnT 7  پلی میدادم / اوضاع گیم بقدری داغون بود که انگاری با رنک Herald پلی میدادم :|

و جالب تر از اونش الان با اکانت 2K که دارم پلی میدم / فانوسن انگاری Immortal افتاده جلو ام :|

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

آره آمار شدید آمده پایین قبلا 700 هزار نفر هم بود. شاید به خاطر مپ جدید هست یا هیرو های اور پاور مثل void spirit .

براکتی که من پلی میدم شدیدا به بوستر آلوده شده. رنک های 2 رقمی برای دارمد میان رنک های 4 تا 5 کار رو بوست میدن. هیچ شانسی در مقابلشون نداریم. زیر 20 دقیقه بازیو تموم میکنن. هر چی هم ریپورت میدیم هیچی...

رنک اکانت 5300 بود که 300 تاشو بعد بچ از دست دادم. خاستی ادد کن آیدی رو گزاشتم بالا تا یه برنامه بریزیم وقتی دوتامون وقتشو داریم پلی بدیم.

شما باید 100 تا بازی توربو با دوستان انجام بدی تا بیهیورت بوست بشه به 10000 . اون وقت تازه میشه نرمال.

بچ جدید خیلی زورکی Score میده. قبلا تا 1000 تا هم میداد الان 200 تا 200 تا زیاد میکنه.

داداش والا توربو هم بری سر هیچ و پوچ ریپورت میشی :|

یادمه یبار بعد امری Mid One پلی میدادم همه رو Farm کردم ! Min 20 بالای 30 تا Kill داشتم

اخر یار خودم / خودمو ریپورت کرد :| نوشته بود Booster and Smurf player + old gamer

Fake Rank / Real Rank 5K

هیچ دیگه ... جوری شده که نه میشه با اکانت Rank بالا پلی بدی / نه میشه با اکانت Low Rank :|

------------------------------------------------------------------------

بیا به همه این دلایل فعلا دارم Normal + Turbo پلی میدم :|

حس میکنم اپدیت جدید مارو کلا از دوتا 2 تبعید کرد !

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، invoker گفته است :

داداش والا توربو هم بری سر هیچ و پوچ ریپورت میشی :|

یادمه یبار بعد امری Mid One پلی میدادم همه رو Farm کردم ! Min 20 بالای 30 تا Kill داشتم

اخر یار خودم / خودمو ریپورت کرد :| نوشته بود Booster and Smurf player + old gamer

Fake Rank / Real Rank 5K

هیچ دیگه ... جوری شده که نه میشه با اکانت Rank بالا پلی بدی / نه میشه با اکانت Low Rank :|

------------------------------------------------------------------------

بیا به همه این دلایل فعلا دارم Normal + Turbo پلی میدم :|

حس میکنم اپدیت جدید مارو کلا از دوتا 2 تبعید کرد !

ّرای همینه میگم باید پارتی بشین. 

اصلا این پچ سیاستش روی همین هست که دیگه solo پلی دادن تقریبا از بین بره. اول MMR سولو رو برداشتن بعدشم که خودت در جریان هستی.

لینک به دیدگاه

نکته جالب اینجاست که الان اکانت جدید بسازی 100 ساعت بازی کنی رنکشو باز کنی ممکنه ایمورتال هم باز بشه برا :)
کهدر حال حاضر شاهد حضور ایمورتال های هرالد مغز در عرصه دوتا هستیم 

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...