رفتن به مطلب

مانیتور های اسکپتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان نظرشون در مورد این برند برای مانیتور چی هست ؟
یه مانیتور 27 با 2K 144hz گیمنینگ تو دیجی موجوده
قیمتش هم خیلی مناسبه
راهنمایی بفرمائید

لینک به دیدگاه

فقط میتونم بگم شرکت وارد کننده اسمش رو هم درست ننوشته sceptre هست که خونده میشه سپتر 

ولی قیمت دیجی بالاتر هست از قیمت خود شرکت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک مدل 27 اینچ داخل دیجی کالا هست که توی سایت خودش هم نیست
دوستان اگر اطلاعاتی دارن به اشتراک بزارن
با سپاس

لینک به دیدگاه

درود مدتی هست وارد کنندش در ایران سر و کلش پیدا شده برند خوبی هست نسبت به قیمتش پنل که سامسونگ هست چون پنل خمیده va غیر از سامسونگ کسی نمیزنه خرید از digikala که اصلا توصیه نمیشه response time هم به صورت GTG 5 میلی ثانیه هست رفرش ریت هم 144 هرتز هست با پشتیبانی فری سینک در کل از سایت خودش بخرین با قیمتی که داره به نظرم ارزندست هر چند بازار فروش دست دومش قطعا فاجعست چون کسی برندشو اصلا نمیشناسه و می تونین برندای معتبری مثل hp رو که دوستان وارد کردن و تو همین فروم می خوان بفروشن بخرین اها تا یادم نرفته بیشتر این برند به دلیل خوش قیمت بودنش تو امریکا فروش میره

scepter.PNG

tv1.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مدل با اونی که توی دیجی هست خیلی از نظر ظاهری متفاوته
اون پایه ش قرمز و قابش

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

این مدل با اونی که توی دیجی هست خیلی از نظر ظاهری متفاوته
اون پایه ش قرمز و قابش

باز هم روند به همون منوال هست و پنل سامسونگ هست این دفعه با صفحه نمایش 2k  و داشتن پورت display port بقیه چیزاش هم که پست قبلی اشاره شده مدل هایی که در سایت خودشون موجوده کیفیت fhd هستن به همین دلیل ارزونترن

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود مدتی هست وارد کنندش در ایران سر و کلش پیدا شده برند خوبی هست نسبت به قیمتش پنل که سامسونگ هست چون پنل خمیده va غیر از سامسونگ کسی نمیزنه خرید از digikala که اصلا توصیه نمیشه response time هم به صورت GTG 5 میلی ثانیه هست رفرش ریت هم 144 هرتز هست با پشتیبانی فری سینک در کل از سایت خودش بخرین با قیمتی که داره به نظرم ارزندست هر چند بازار فروش دست دومش قطعا فاجعست چون کسی برندشو اصلا نمیشناسه و می تونین برندای معتبری مثل hp رو که دوستان وارد کردن و تو همین فروم می خوان بفروشن بخرین اها تا یادم نرفته بیشتر این برند به دلیل خوش قیمت بودنش تو امریکا فروش میره

یعنی تمام پنل های Va خمیده مال سامسونگ هستن؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

یعنی تمام پنل های Va خمیده مال سامسونگ هستن؟

بله داداش تا جایی که من دیدم حتی برند تخیلی مسترتک هم که 34 اینچ خمیده وارد کرده بود پنل خمیده سامسونگ بود کلا va خمیده دیدی 99 درصد فک کن سامسونگه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بله داداش تا جایی که من دیدم حتی برند تخیلی مسترتک هم که 34 اینچ خمیده وارد کرده بود پنل خمیده سامسونگ بود کلا va خمیده دیدی 99 درصد فک کن سامسونگه

جالبه برام

اخه دقیقا مسترتک که داشتم خیلی کیفیت پنلش بر خلاف بدنه اش عالی بود و از طرفی روی جعبه اش نوشته بود طراحی شده در کره

پس خیلی بی راه نگفته

پس با این حساب شاید یه جورایی بشه گفت تمام Va های خمیده کیفیت ساخت بالایی دارن فارغ از برند عرضه کننده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

یک مدل 27 اینچ داخل دیجی کالا هست که توی سایت خودش هم نیست
دوستان اگر اطلاعاتی دارن به اشتراک بزارن
با سپاس

مدل دیجی کالا و کلا مدلی که در بازار هست به سفارش ایران زده میشه و دقیقا مدل وارداتی امریکایی نیست

البته همون کیفیت پنل رو دارن و فقط از لحاظ ظاهری متفاوت هستن

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با اجازه از استارتر

سلام کسی استفاده کرده از این مانیتور ها با سفارش ایران  قیمتشون خیلی مناسب هست؟ 

ویرایش شده توسط amir.nl
لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه من اضافه کنم. تمام پنلهای خمیده VA هستن. یعنی هرچی خمیده دیدی va است.

در ضمن مانیتور msi هم پنلهاش مال سامسونگ است.

اصلا یه تاپیک جامع از مانیتورها باید بزنیم. چون مانیتور چیزی است که هرکسی یه تجربه کاربری داره و نظر افراد باهم فرق میکنه، گذشته از این که خود مانیتور به دو بخش تقسیم میشه 1- پانل ، چیزی که چشم بیننده باهاش سر کار داره 2- قسمت سخت افزاری که مربوط به پردازش فریم و سینک کردن فریم ها و مضوعات تخصصی مثل زمان پاسخ دهی فریم و همچنین زمان پاسخدهی هر پیکسل . من خودم چند روز پیش میخواستم مانیتور بخرم. کلی سردرگم بودم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...