رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیکMSI RTX GAMING 2070

hooman1970
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

کارت یک ماه ونیم خریداری شده  بسیار قدرتمند و خنک و قابلیت اورکلاک  ساخت تایوان

علت فروش : خرید PNY برای پروژه های گرافیکی 

خرید حضوری در تهران  . این کارت هیچ استفاده ای جز دوبازی هم انهم تا نیمه انجام نشده تحت هیچ فشاری نبوده بسیار ازش راضیم اما خوب کار مهمتره 

هرکی بخره برد کرده 

گارانتی : گرین تا 1401 

قیمت : 8 میلیون  و یکصد هزار تومان جای تخفیف داره انهم معقول 

یا حق

4.jpg

2.jpg

1.jpg

3.jpg

cart3.JPG

furmark.jpg

ویرایش شده توسط hooman1970
تخفیف
لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1398 در 14:08، hooman1970 گفته است :

با سلام 

کارت یک ماه ونیم خریداری شده  بسیار قدرتمند و خنک و قابلیت اورکلاک  ساخت تایوان

علت فروش : خرید PNY برای پروژه های گرافیکی 

خرید حضوری در تهران  . این کارت هیچ استفاده ای جز دوبازی هم انهم تا نیمه انجام نشده تحت هیچ فشاری نبوده بسیار ازش راضیم اما خوب کار مهمتره 

هرکی بخره برد کرده 

گارانتی : گرین تا 1401 

قیمت : 8 میلیون  و یکصد هزار تومان جای تخفیف کمی داره انهم معقول 

یا حق

4.jpg

2.jpg

1.jpg

3.jpg

cart3.JPG

لطفا تست Furmark با زمان حدود نیم ساعت قرار بدید
تصویر واضح

لود GPU فول باشه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، MStreamer گفته است :

تصویر واضح

لود GPU فول باشه

یا خدا تست furmark اونم نیم ساعت برای کارتی که 2 ماه هم کار نکرده. میخوای کارت ملت را خراب کنی. 

لینک به دیدگاه

آقا نیم ساعت تست فورمارک می زنه کارت رو خراب می کنه. این چه کاری هست. استارتر محترم هیچوقت به این مدت روی هیچ کارتی تست فورمارک انجام نده. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MStreamer گفته است :

تصویر واضح

لود GPU فول باشه

امره  دیگه نیست !؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Naser.Morsali گفته است :

امره  دیگه نیست !؟ 

با سلام دوست عزیز من هیچوقت مدت عمرم نه از کارتی که خریداری کردم  یا بخواهم بفروشم این تست را نگرفتم  گفتم بالا کاملا نو شاید نهایت ده روز کار کرده نیازی نیست حالا اگر درخواست زیاد باشه نهایت پنج مین قابل قبوله به نظرمن شما باید به فروشنده لیون اعتماد کنید تا به چالش کشیدن . من کلا  ادم وسواسی در سخت افزارم هیچ کارتی گرافیکی تا الان اورکلاک یا تست استرس نگرفتم 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MStreamer گفته است :

تصویر واضح

لود GPU فول باشه

میترکه دوست عزیز نیم ساعت چخبره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MStreamer گفته است :

حدود نیم ساعت قرار بدید

😐 wfz جنگله مگه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hooman1970 گفته است :

قیمت تغییر یافت تخفیف 1f618.png

درود. چند؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

درود. چند؟

در هم اکنون، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

درود. چند؟

اخرش 7800 دوست عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام قیمت پیشنهادی با شما . به بهترین پیشنهاد با اولویت فروخته خواهد شد .

فروش حضوری تهران 

شهرستان اول واریز و بعد ارسال با تی پاکس . هزینه حمل ونقل با توافق طرفین

خواهشا پیشنهاد های فیک  و درخواست های همانند دوست بالا برای تست که حتی پاسخگو نبود و قصد تخریب و شاید هکذا ندهید

با سپاس

شماره تماس : 09122073721

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز و بزرگوار

اگر بحث قیمت پیشنهادی مطرح هست

بعنوان شروع ، پیشنهاد بنده ۷ میلیون.

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان قیمت معقول و صحیح بدهید فروشنده ام دلال نیستم  کارت ذکر کردم فوق العاده تمیز و کم کارکرده نیازی به تعریف اضافی نیست

یا حق 

هوالرزاق

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

سلام دوست عزیز و بزرگوار

در 17 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

سلام دوست عزیز و بزرگوار

ایا توافق ما چیز دیگری نبود یاد باد ان روزها که دلبری کرشمه و دراخر غمگین می کرد😘

لینک به دیدگاه

در در 22 آذر 1398 در 23:58، zen گفته است :

یا خدا تست furmark اونم نیم ساعت برای کارتی که 2 ماه هم کار نکرده. میخوای کارت ملت را خراب کنی. 

دوست عزیز

به نظر شما این زمان زیاد میاد،  اما باید بگم تست Furmark با کار کشیدن از کارت در موتورهای رندر مثل Lumion ، Vray GPU ،Redshift و Octane هیچ تفاوتی نداره

در رندر کارت بصورت Full Load میره زیر فشار و زمان رندر با نرم افزار Lumion یا موتورهایی مثل Octane از 1 ساعت تا 50 ساعت هم طول میکشه

اینکه این مدت رو گفتم به خاطر اینه که گزارش هایی از خرابی این سری جدید توسط افراد مختلف اعلام شده میتونید در نت سرچ کنید و ببینید

و اینکه کارت زمانی خراب میشه که دمای کارت بیش از حد معمول بالا بزنه و کارت نتونه دمای خودشو با فن هاش پایین بیاره.

ضمنا این سری جدید مشکلاتی از جمله خاموش شدن ناگهانی ، رفتن تصویر بطور ناگهانی و ... رو داره

به طور کلی منظورم من ، یه تست طولانی بود که نشون بده این تست به مدت مثلا نیم ساعت صورت گرفته تا اگر کارت از این ایرادات داره مشخص بشه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، MStreamer گفته است :

دوست عزیز

به نظر شما این زمان زیاد میاد،  اما باید بگم تست Furmark با کار کشیدن از کارت در موتورهای رندر مثل Lumion ، Vray GPU ،Redshift و Octane هیچ تفاوتی نداره

در رندر کارت بصورت Full Load میره زیر فشار و زمان رندر با نرم افزار Lumion یا موتورهایی مثل Octane از 1 ساعت تا 50 ساعت هم طول میکشه

اینکه این مدت رو گفتم به خاطر اینه که گزارش هایی از خرابی این سری جدید توسط افراد مختلف اعلام شده میتونید در نت سرچ کنید و ببینید

و اینکه کارت زمانی خراب میشه که دمای کارت بیش از حد معمول بالا بزنه و کارت نتونه دمای خودشو با فن هاش پایین بیاره.

ضمنا این سری جدید مشکلاتی از جمله خاموش شدن ناگهانی ، رفتن تصویر بطور ناگهانی و ... رو داره

به طور کلی منظورم من ، یه تست طولانی بود که نشون بده این تست به مدت مثلا نیم ساعت صورت گرفته تا اگر کارت از این ایرادات داره مشخص بشه

منم درباره خرابی کارت های سری 2000 شنیدم. خود بنده تست 3d Mark را بیشتر قبول دارم. بعضی وقت ها هم با نرم افزار lumion تست میکنم. Furmark نرم افزار دقیقی نیست. 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، zen گفته است :

منم درباره خرابی کارت های سری 2000 شنیدم. خود بنده تست 3d Mark را بیشتر قبول دارم. بعضی وقت ها هم با نرم افزار lumion تست میکنم. Furmark نرم افزار دقیقی نیست. 

ایا افرادی چون شما که کاربر ویژه هستند قصد تخریب و به چالش کشیدن در فروش  را دارند  پست های منفی مختلفی در زمینه فروش این کارت نوشته شده اگر تکرار شود گزارش خواهد شد کسی خواست میخره کسی هم نخواست نه . بالا گفتم کارت نو و بسیار کم کارده نهایت می توانم در حال لود بازی سنگینی هم از real temp  و خود برنامه GPUZ عکس هایی بگیرم  باشد بیشتر بیاندیشندو تفرقه ایجاد نکنند ضمنا برند MSI از نوع بهترین و کم ازار ترین و پیشرفته ترین و خنک ترین کارت های گرافیکه

انکه پاک است از محاسبه اش چه باک است

ویرایش شده توسط hooman1970
تغییر جملات
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، MStreamer گفته است :

دوست عزیز

شما میتونید آکبند بخرید تست بزنید ببینید کارت سالمه یا نه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hooman1970 گفته است :

ایا افرادی چون شما که کاربر ویژه هستند قصد تخریب و به چالش کشیدن در فروش  را دارند  پست های منفی مختلفی در زمینه فروش این کارت نوشته شده اگر تکرار شود گزارش خواهد شد کسی خواست میخره کسی هم نخواست نه . بالا گفتم کارت نو و بسیار کم کارده نهایت می توانم در حال لود بازی سنگینی هم از real temp  و خود برنامه GPUZ عکس هایی بگیرم  باشد بیشتر بیاندیشندو تفرقه ایجاد نکنند ضمنا برند MSI از نوع بهترین و کم ازار ترین و پیشرفته ترین و خنک ترین کارت های گرافیکه

انکه پاک است از محاسبه اش چه باک است

وقتی نقل قول میکنید یکم فکر کنید دوست عزیز. گفتم تست کارت با یه نرم افزار furmark مناسب نیست. و گفتم کارت های سری 2000 یه سری خرابی هایی دارن که قبلا تعداد زیادی از کاربران در سراسر دنیا این را اعلام کرده بودن. من نگفتم که کارت این آقا خراب هست.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، zen گفته است :

وقتی نقل قول میکنید یکم فکر کنید دوست عزیز. گفتم تست کارت با یه نرم افزار furmark مناسب نیست. و گفتم کارت های سری 2000 یه سری خرابی هایی دارن که قبلا تعداد زیادی از کاربران در سراسر دنیا این را اعلام کرده بودن. من نگفتم که کارت این آقا خراب هست.

داداش بر فرض که خراب باشه

کارت گارانتی داره دیگه براش تعویض مگه نمیکنن ؟!؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

داداش بر فرض که خراب باشه

کارت گارانتی داره دیگه براش تعویض مگه نمیکنن ؟!؟

بازم میگم نگفتم کارت این آقا خراب هست من کلی عرض کردم. از مدیر انجمن هم میخوام که تمام پست های این تاپیک را پاک کنه بنده خدا خراب شد تاپیکش.

لینک به دیدگاه

بدلایل پست های منفی و مخرب از فروش فعلا انصراف دادم  تایپک بسته شود

روز خوش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...