رفتن به مطلب

موس گیمینگ با دیلی کم چی پیشنهاد میدین؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خودم موس microsoft sculpet mobile wireless رو دارم و میتونم بگم تو گیم تاخیر وحشتناکی داره و خیلی گیج میزنه و بالا و پایین رفتنش یه جوریه انگار مربع مربع بالا و پایین میره به جای 360 درجه

نمیدونم این مشکلش رو چطور توضیح بدم :) 

در کل یه موس خوب میخوام از برند های معروف و نو حتما که زیر 200-250 تومن باشه 

نظر خودم روی MSI INTERCEPTOR DS B1 هستش که توی لیون 195 هزار تومنه

مورد دیگه اگه میشناسین معرفی کنین

بی سیم هم باشه چه بهتر

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

بی سیم هم باشه چه بهتر

موس بیسیم واسه بازی خوب نیست مگر مدل های لاجیتک و ریزر کلا بیسیم وحشتناک تاخیر داره 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

موس بیسیم واسه بازی خوب نیست مگر مدل های لاجیتک و ریزر کلا بیسیم وحشتناک تاخیر داره 

والا دیگه هیچی پول نمونده

همه رو به باد دادم توی این موندم

لینک به دیدگاه

عزیز این مشکل مربع مربع که میگید بیشتر به خوده بازی و اندازه صفحه نمایش مربوطه تا موسی که استفاده میشه. بعضی گیم‌های اول شخص شوتر مثل black squad با توجه به موتوری که در ساخت بازی براشون استفاده شده نمی‌تونن کراس‌هیر رو جوری تکون بدن که تغییراتش روون باشه و اون حالت مربعی پیش میاد. این موضوع وقتی خودشو بیشتر نشون میده که با اسنایپر زوم می‌کنید و صفحه نمایش بزرگی هم دارید. موسی که دارید برای استفاده عادی بسیار خوب و خوشدست هستش برای گیم هم طبق گفته دوستان به هیچ وجه وایرلس نگیرید چون تاخیر بسیار زیادی دارند. پیشنهاد می‌کنم اگر براتون مقدوره یه لاجیتک g402 بگیرید که سنسور بسیار خوبی داره. اگر هم قیمت پایین‌تر مد نظرتون هست g300s هم میتونه گزینه خوبی باشه فقط حتما از موس پد نرم استفاده کنید چون این موس‌ها پدهای زیرشون خیلی زود ساییده میشه و تو ایران هم پیدا نمیکنید مجبور میشید یدونه کامل بخرید.

لینک به دیدگاه

با این قیمت گزینه خاصی ندارید

همون موس msi که گفتید گزینه خوبیه ولی اگر از من میشنوید اول بودجه رو به 500 برسونید بعد تصمیم به خرید بگیرید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ehsan_PCI گفته است :

عزیز این مشکل مربع مربع که میگید بیشتر به خوده بازی و اندازه صفحه نمایش مربوطه تا موسی که استفاده میشه. بعضی گیم‌های اول شخص شوتر مثل black squad با توجه به موتوری که در ساخت بازی براشون استفاده شده نمی‌تونن کراس‌هیر رو جوری تکون بدن که تغییراتش روون باشه و اون حالت مربعی پیش میاد. این موضوع وقتی خودشو بیشتر نشون میده که با اسنایپر زوم می‌کنید و صفحه نمایش بزرگی هم دارید. موسی که دارید برای استفاده عادی بسیار خوب و خوشدست هستش برای گیم هم طبق گفته دوستان به هیچ وجه وایرلس نگیرید چون تاخیر بسیار زیادی دارند. پیشنهاد می‌کنم اگر براتون مقدوره یه لاجیتک g402 بگیرید که سنسور بسیار خوبی داره. اگر هم قیمت پایین‌تر مد نظرتون هست g300s هم میتونه گزینه خوبی باشه فقط حتما از موس پد نرم استفاده کنید چون این موس‌ها پدهای زیرشون خیلی زود ساییده میشه و تو ایران هم پیدا نمیکنید مجبور میشید یدونه کامل بخرید.

والا رزولوشن که ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ هستش و بازی مورد نظر رینبو

توی سه تا لپ تاپ مختلف با رزولوشن های مختلف امتحان کردم این شکلی بود

در 8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

با این قیمت گزینه خاصی ندارید

همون موس msi که گفتید گزینه خوبیه ولی اگر از من میشنوید اول بودجه رو به 500 برسونید بعد تصمیم به خرید بگیرید

متاسفانه بودجه بالاتر نمیره اصلا

مگر تا بعد عید که بحث دلار میترسونه منو یهو بالا پایین بشه نابود شم

لینک به دیدگاه

سلام من موس bloody v8m دارم تاخیرشم خیلی خوبه ۱ میلی ثانیه هست برای رینبو هم دقت خوبی داره نرم افزارشم خیلی خوبه به خیلی چیزا دسترسی داری ولی نمیتونی از هسته ۳ و ۴ که مخصوص ماکرو و نو ریکویل هستن استفاده کنی بایدبخری کد اکتیویشنشو تا فعال بشه ولی نو ریکویلش برای رینبو خیلی زایه هست ولی مثلا میتونی کاری کنی که باک هیچی ریکویل نداشته باشه گانش ولی گفتم خیلی زایه است فرق سری v با هم دیگه فقط قبافشونه تا جایی که من میتونم سنسوراشون یکیه

لینک به دیدگاه

سلام.برادر هزینه رو افزایش بده.به نظر من موس گیمینگ اگه میخوای کمتر از logitech g402 نخر !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir950 گفته است :

سلام من موس bloody v8m دارم تاخیرشم خیلی خوبه ۱ میلی ثانیه هست برای رینبو هم دقت خوبی داره نرم افزارشم خیلی خوبه به خیلی چیزا دسترسی داری ولی نمیتونی از هسته ۳ و ۴ که مخصوص ماکرو و نو ریکویل هستن استفاده کنی بایدبخری کد اکتیویشنشو تا فعال بشه ولی نو ریکویلش برای رینبو خیلی زایه هست ولی مثلا میتونی کاری کنی که باک هیچی ریکویل نداشته باشه گانش ولی گفتم خیلی زایه است فرق سری v با هم دیگه فقط قبافشونه تا جایی که من میتونم سنسوراشون یکیه

سلام

نوریکویلش چطوریاس؟

بن هم ممکنه بشی؟

کدشو از کجا میشه خرید؟

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام.برادر هزینه رو افزایش بده.به نظر من موس گیمینگ اگه میخوای کمتر از logitech g402 نخر !

سلام دادا

ولا پول بیشتر ندارم و نیاز مبرم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

متاسفانه بودجه بالاتر نمیره اصلا

مگر تا بعد عید که بحث دلار میترسونه منو یهو بالا پایین بشه نابود شم

دلار که بالاتر از این نمیره

شما تا هر موقعی صبر کنید همچنان به نظرم ارزشش رو داره که یه موس  خوب بخرید

چون دارید کلی پول خرج میکنید و اینکه بازم یه موسی که مهندسی شده و درست و حسابی باشه نگیرید به نظرم زور داره

یه مدت جمع کنید یه بار بخرید برای همیشه لذت ببرید

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام

نوریکویلش چطوریاس؟

بن هم ممکنه بشی؟

کدشو از کجا میشه خرید؟

1- باید برای هر اپراتور وقت بزاری درست کنی ولی به نظر من نو ریکویلشو فقط در حد یک کمک تنظیم کن که یکم از ریکویل اصلی کم کنه بقیشم خودت اینجوری خیلی بهتر میشه بازیت کسیم بهت هیچوقت شک نمیکنه 

2-نه بن نمیشی خیلی از دوستام حدود یک ساله دارن استفاده میکنن بن نشدن حتی اگر از نو ریکویلش استفاده نکنی فقط هسته هاشو فعال کنی خیلی تاثیر داره رو سنسورش

3-میتونی از تلگرامشون بخری https://t.me/a4tech_ir

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

والا رزولوشن که ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ هستش و بازی مورد نظر رینبو

بیشتر از 3000 dpi بدردت نمیخوره 

dpi های بالاتر برای 2یا چند مانیتوره هست نه کسی که 1مانیتور داره در نتیجه اگه 1مانیتور داری دنبال ارقام وحشتناک و گول زننده 17 هزار dpi نباش اینا برای چند مانیتوره ها هستن

بخش یگه سنگینی  و طراحی موسه

نوع سوییچ ها و حساسیت سنسور و نرخ عکس برداری و این داستانا

به طور کلی محصولات bloody  و rapo و logitech  خوبن در این رنج قیمت ، سعی کن  از همین برند ها بخری 

محصولات msi،asus ، benq 

محصولات خوبین ولی  واقعا ارزش خرید در اون قیمت رو ندارن ازش فاصله بگیر

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

خودم موس microsoft sculpet mobile wireless رو دارم و میتونم بگم تو گیم تاخیر وحشتناکی داره و خیلی گیج میزنه و بالا و پایین رفتنش یه جوریه انگار مربع مربع بالا و پایین میره به جای 360 درجه

بی سیم هم باشه چه بهتر

سلام

موسهای بلادی خیلی خوبن با توجه به قیمتشون

خودم p93 blood بسیار عالیه

ویرایش شده توسط !CyrusTheGreat!
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دلار که بالاتر از این نمیره

شما تا هر موقعی صبر کنید همچنان به نظرم ارزشش رو داره که یه موس  خوب بخرید

چون دارید کلی پول خرج میکنید و اینکه بازم یه موسی که مهندسی شده و درست و حسابی باشه نگیرید به نظرم زور داره

یه مدت جمع کنید یه بار بخرید برای همیشه لذت ببرید

هی پس سر میکنیم

ممنون

در 3 ساعت قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

سلام

موسهای بلادی خیلی خوبن با توجه به قیمتشون

خودم p93 blood بسیار عالیه

مرسی

تا حالا بلادی نداشتم بیبینم چطوریه

در 3 ساعت قبل، mَd گفته است :

بیشتر از 3000 dpi بدردت نمیخوره 

dpi های بالاتر برای 2یا چند مانیتوره هست نه کسی که 1مانیتور داره در نتیجه اگه 1مانیتور داری دنبال ارقام وحشتناک و گول زننده 17 هزار dpi نباش اینا برای چند مانیتوره ها هستن

بخش یگه سنگینی  و طراحی موسه

نوع سوییچ ها و حساسیت سنسور و نرخ عکس برداری و این داستانا

به طور کلی محصولات bloody  و rapo و logitech  خوبن در این رنج قیمت ، سعی کن  از همین برند ها بخری 

محصولات msi،asus ، benq 

محصولات خوبین ولی  واقعا ارزش خرید در اون قیمت رو ندارن ازش فاصله بگیر

ببینم چی میشه

مرسی

در 4 ساعت قبل، amir950 گفته است :

1- باید برای هر اپراتور وقت بزاری درست کنی ولی به نظر من نو ریکویلشو فقط در حد یک کمک تنظیم کن که یکم از ریکویل اصلی کم کنه بقیشم خودت اینجوری خیلی بهتر میشه بازیت کسیم بهت هیچوقت شک نمیکنه 

2-نه بن نمیشی خیلی از دوستام حدود یک ساله دارن استفاده میکنن بن نشدن حتی اگر از نو ریکویلش استفاده نکنی فقط هسته هاشو فعال کنی خیلی تاثیر داره رو سنسورش

3-میتونی از تلگرامشون بخری https://t.me/a4tech_ir

مرسی

لینک به دیدگاه

دو تا موس بلادی داشتم چهار سال،V5-V7فقط بهت بگم این موس های ارزون مزخرف چینی با امکانات فوق العاده اش خطا زیاد داره من حتی پرش موس هم داشتم همین مشکلات رو با موس لاجیتک ندارمG402

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

بی سیم هم باشه چه بهتر

از محصولات MSIکلا فاصله بگیر منکه خیری از موس و کیبورد MSIندیدم

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم همنونطور که دوستان اشاره کردند قویا توصیه میکنم به سمت برند لاجیتک برید  چون واقعا سایر موارد ارزش ندارن.در زمینه موس در کل لاجیتک بهترین گزینه هست چه در میان رده چه بالارده  وکاملا ارزش پول پرداختی رو دارند.

لینک به دیدگاه

اول اسکرین شات خرید موس خودم از لیون که دقیقا تو همین سال 2019 بود اوایلش بود البته رو نشون دوستان بدم اون موقع با یک قیمت معقول یک موس flagship خریدم با گذشت 10 ماه الان قیمتا رو دیدم حقیقتش نتونستم پیشنهادی بدم  توصیه به استارتر عزیز مثل بقیه دوستان اینه که جنس خوب بخر و بیشتر هزینه کن الان باید فکر رنج حدود 500 باشی حداقلش واقعا بیچارمون کردن

mouse.PNG

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اول اسکرین شات خرید موس خودم از لیون که دقیقا تو همین سال 2019 بود اوایلش بود البته رو نشون دوستان بدم اون موقع با یک قیمت معقول یک موس flagship خریدم با گذشت 10 ماه الان قیمتا رو دیدم حقیقتش نتونستم پیشنهادی بدم  توصیه به استارتر عزیز مثل بقیه دوستان اینه که جنس خوب بخر و بیشتر هزینه کن الان باید فکر رنج حدود 500 باشی حداقلش واقعا بیچارمون کردن

mouse.PNG

دادا

پول ندارم

جیبام خالیه اما نیاز دارم

لینک به دیدگاه

من زمان دوری اینو داشتم

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/a4tech/a4tech-xl-747h-brown-and-spider-laser-gaming-mouse.html

بعد از فروشش تازه فهمیدم چه گ........ خوردم حالا نمیدونم این موسهای جدید بلودی امروزی در حدش هستن یا نه.

فقط میدونم خطای حرکتی نداشت و فقط هدشات میزدم باهاش

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

دادا

پول ندارم

جیبام خالیه اما نیاز دارم

حالا که اصرارت روی همین بودجست 2 مدل پیشنهاد میدم هر کدوم رو خواستی بخر با این برندای بی پدر مادر چینی مقایسه نکن که هر 2تاش در امریکا به فروش میرسن و نسبت به قیمت ارزندن 

در ضمن هر 2تاش 1000 هرتز و زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه رو دارن 

g300s.PNG

sharkoon.PNG

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

حالا که اصرارت روی همین بودجست 2 مدل پیشنهاد میدم هر کدوم رو خواستی بخر با این برندای بی پدر مادر چینی مقایسه نکن که هر 2تاش در امریکا به فروش میرسن و نسبت به قیمت ارزندن 

g300s.PNG

sharkoon.PNG

احتمالا زیاد پس لاجیتک رو میگیرم

مرسی

در 1 ساعت قبل، Trevor گفته است :

من زمان دوری اینو داشتم

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/a4tech/a4tech-xl-747h-brown-and-spider-laser-gaming-mouse.html

بعد از فروشش تازه فهمیدم چه گ........ خوردم حالا نمیدونم این موسهای جدید بلودی امروزی در حدش هستن یا نه.

فقط میدونم خطای حرکتی نداشت و فقط هدشات میزدم باهاش

سلام

مدلش یجوریه با طرحش زیاد خوشم نیومد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

g300s.PNG

sharkoon.PNG

دوست عزیز شما با موس های بلادی کار کردید که میگید خوب نیستن؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، !CyrusTheGreat! گفته است :

دوست عزیز شما با موس های بلادی کار کردید که میگید خوب نیستن؟ 

درود بله رفیقم یک مورد رو داشت و تست کردم که فک کنم سری TL بود حقیقتش مدل دقیقش یادم نیست به نظرم نسبت به قیمتش ارزنده نبود و دست رفیقم خیلی هم عمر نکرد حدود ۲ سال بعد مهاجرت کرد به لاجیتک هر چند این مورد برمیگرده به مدت ها قبل حداقل من با توجه به تجربه خودم و این موردی که دیدم بلادی رو تا جایی که بشه توصیه نمی کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...