رفتن به مطلب

سورپرایز آذری جهرمی اعلام شد: پهپاد حمل کالا برای بسته‌های پستی

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش

در بهترین حالت 350 الی 400

سرعت چند دارین شما؟
من 8 مگ های وب میخرم سرعت اینه.البته پهنای پاندم تا 12 میکشه .قبلش اسیاتک بود تا 20 ممگ میکشید ولی الان مکس ریت خط رو 12 مگ هست

image.thumb.png.b10cf5ab3fdc4c18304c121805e7b8a3.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

حدود 360 الی 420 اگه کشش خط پایین نیاد که بعضا به خاطر افت snr تا دیال آپ هم پایین میاد !

801244628_.JPG.dcb2c52bbad078e84792c86b77a9c07f.JPG973357944_2.thumb.JPG.21bc2f694e603a0bf1c51de5ec0747e6.JPG

چرا اینقد پایینه.سیم مسی مستقیما از دم پریز بیرون بکشین داخل تا افت نداشته باشین و  مکس ریتش براتون بره بالا یا هر سیمی که خوب باشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hype گفته است :

ایده نیست . توی یوتیوب سرچ بکنید . کشورهای که مرز ابی دارن  چندین ساله دارن استفاده میکنن . تو حیاط خونه جا میشه . کم صدا - پر سرعت - ایمن تر از پراید با یک چهارم وزن. اتو پایلوت - اتو لندینگ - منتها جدیدا دو سرنشینه اومده.

https://www.youtube.com/watch?v=JI-Ft7Yb9PE

اینا همش تیزره

تو عمل هنوز  به حدی نرسیده که به طور انبوه استفاده بشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اینا همش تیزره

تو عمل هنوز  به حدی نرسیده که به طور انبوه استفاده بشه

آخه کار شاقی هم نیست . چهارتا فنه میچرخه میبرت بالا . تکنولوژی پیچیده ای نداره . فقط برنامه نویسی تراشه تعادل کار پیچیده ای بود که خیلی وقته تقریبا کامل شده برای کارهای نظامی داره استفاده میشه.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hype گفته است :

آخه کار شاقی هم نیست . چهارتا فنه میچرخه میبرت بالا . تکنولوژی پیچیده ای نداره . فقط برنامه نویسی تراشه تعادل کار پیچیده ای بود که خیلی وقته تقریبا کامل شده برای کارهای نظامی داره استفاده میشه.

بله شاید از نظر فنی چیز پیچیده ای نباشه در ظاهر

ولی خیلی خیلی ملاحظات نیاز به انجام داره که کار رو خیلی سخت و هزینه بر کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

سرعت چند دارین شما؟
من 8 مگ های وب میخرم سرعت اینه.البته پهنای پاندم تا 12 میکشه .قبلش اسیاتک بود تا 20 ممگ میکشید ولی الان مکس ریت خط رو 12 مگ هست

خط 3 مگ میکشه همونقدر میگیرم

چرا اینقد پایینه.سیم مسی مستقیما از دم پریز بیرون بکشین داخل تا افت نداشته باشین و  مکس ریتش براتون بره بالا یا هر سیمی که خوب باشه

از دم خونه تست کردم در حد 5-10% فرق میکرد که ناچیزه ربطی به سیم کشی خونه نداره مشکل از کافو مخابراته که قبلا 8 مگ میکشید اومدن بعضی ها رو فیبرنوری کردن مال ما رو گند زدن یا احتمالا دادن به یکی دیگه خط دیگه هم خواستم نت بگیرم pcm کردن که فقط میشه دیال اپ راه اندازی کرد همین خط دیگه قبلا های وب گرفته بودیم

به بازرسی هم شکایت زدم گفتن به مخابرات بگو به مخابرات گفتم گفتن به ما ربطی نداره از ما سرویس نگرفتی ! 

لینک به دیدگاه

سلام

سوررپرایز بعدی اینه که بعد از مدتی تعدادی از مامورهای پست اخراج میشن چون پهبادها کار اونها رو انجام میدن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خط 3 مگ میکشه همونقدر میگیرم

از دم خونه تست کردم در حد 5-10% فرق میکرد که ناچیزه ربطی به سیم کشی خونه نداره مشکل از کافو مخابراته که قبلا 8 مگ میکشید اومدن بعضی ها رو فیبرنوری کردن مال ما رو گند زدن یا احتمالا دادن به یکی دیگه خط دیگه هم خواستم نت بگیرم pcm کردن که فقط میشه دیال اپ راه اندازی کرد همین خط دیگه قبلا های وب گرفته بودیم

به بازرسی هم شکایت زدم گفتن به مخابرات بگو به مخابرات گفتم گفتن به ما ربطی نداره از ما سرویس نگرفتی ! 

خط ثابتتو بفروشی و یکی دیگه بخری حل میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خط ثابتتو بفروشی و یکی دیگه بخری حل میشه؟

نچ ، رفتم مخابرات گفتم یه خط تازه بدین گفتن اونم همینه (pcm)کلا از بیخ مشکل داره

حالا وقت و حوصله کنم دوباره از پشتیبانی دیده بان و بازرسی پیگیر میشم البته میترسم بیان فیبرنوری کنن که همینم از دست بره

لینک به دیدگاه

دوستان یوتیوب بدون قند شکن میاد برام.جریان چیه؟

پابلیک نکن برادر🤫

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

جالب اینه که فقط همینم باز میشه بقیه سایتای مطرح یا مثلا تل فیلت ره

اصن من نمیدونم فضای اینستا خو بمراتب خیلی سیاسی ترو کثیف تره تا یوتیوب چرا اصن همون اول فیل تر شد؟دلیلش چی بود؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، moly گفته است :

اگه قاط زد بسته رو انداخت رو سر یکی چی میشه🥴

بر میداره در میره

لینک به دیدگاه

این کارا چیه  الان من ذوق مرگ شدم شب خوابم نمیبره فردا هم هزار جور بدبختی دارم😜😆😁

لینک به دیدگاه

در در 22 آذر 1398 در 11:06، Yasin.s گفته است :

دیگه بدون قند شکن جواب نمیده یوتوب😐

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، farhadii گفته است :

دیگه بدون قند شکن جواب نمیده یوتوب1f610.png

فهمیدن زود بستنش.برا من هم نمیاد دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

برای بنده قبل قطعی نت بعضی اوقات میشد الان نمیشه البته بعضی سایتهای بدون فی لتر هم معمولی باز نمیشدن و قندشکن میخواستن با اینکه فی لتر نبودن الان مثلا guru3d بدون قندشکن باز نمیشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

برای بنده قبل قطعی نت بعضی اوقات میشد الان نمیشه البته بعضی سایتهای بدون فی لتر هم معمولی باز نمیشدن و قندشکن میخواستن با اینکه فی لتر نبودن الان مثلا guru3d بدون قندشکن باز نمیشه

هنوز آزاده برای من😊

لینک به دیدگاه

در در 24 آذر 1398 در 03:38، Yasin.s گفته است :

😐

در در 24 آذر 1398 در 03:50، Sabertooth گفته است :

هنوز آزاده برای من1f60a.png

واقعا!

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

سوپرایزِ آذری جهرمی مجوز پرواز ندارد!

به گزارش خبرداغ به نقل از مهر ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تا کنون شرکت پست برای راه اندازی سیستم پست پهپادی درخواست مجوز نکرده است.

علی عابدزاده، درباره فعالیت پهپاد‌ها اظهار داشت: اخیرا نظارت بر فعالیت‌های پهپادی به سازمان هواپیمایی کشوری واگذار شده است.

وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری وظیفه نظارت و ساماندهی پهپاد‌ها -پرنده‌های هدایت پذیر از دور- را بر عهده دارد که در همین راستا سامانه‌ای در این سازمان راه اندازی شده و متقاضیان می‌بایست با مراجعه به این سامانه، درخواست مجوز فعالیت بدهند.

وی ادامه داد: هر فرد حقیقی یا حقوقی می‌تواند درخواست خود را در آن ثبت کرده و فعالیت پهپادی داشته باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این پرسش که آیا تا کنون شرکت پست برای فعالیت پست پهپادی در این سیستم درخواست داده، گفت: با توجه به اینکه سامانه صدور مجوز فعالیت پهپادی به تازگی راه اندازی شده، تا کنون درخواستی از سوی شرکت پست برای اخذ مجوز «پست پهپادی» نداشته ایم.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

giphy.gif.4aa691f8495149fb251f7cce0de75143.gif

لینک به دیدگاه

چیزی جز حواس پرتی جدید نیست

در بهترین حالت یه افتخار کذایی برای محبوبیت بیشتر مهره جدید که خود ایشون باشن .

وگرنه پهباد و پست کجا وزارت ارتباطات کجا !

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بابا سورپرایزش واقعی بود ،دمش گرم به وعدش وفا کرد ولی فقط یه چند کشور اونورتر؟!😁

به این میگن سورپرایز نه این وعده های غیر عملی و خیالی بعضی ها :

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...