رفتن به مطلب

سورپرایز آذری جهرمی اعلام شد: پهپاد حمل کالا برای بسته‌های پستی

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

بابا سورپرایزش واقعی بود ،دمش گرم به وعدش وفا کرد ولی فقط یه چند کشور اونورتر؟!1f601.png

به این میگن سورپرایز نه این وعده های غیر عملی و خیالی

اخوی   کشور ژاپنه آیا ؟

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 15 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

اخوی   کشور ژاپنه آیا ؟

شهر نانچانگ در کشور چین هست

لینک به دیدگاه

بحث استفاده از پهپادها برای کمک به ارسال بسته های پستی یه" رد گم کنی" بوده و هدف اصلی اینکار نیست

سورپرایز آقای وزیر هم یه ترفند بوده درصورتیکه هدف اصلی  ............... !

بیشتر از این دیگه اینجا قابل توضیح نیست !  خودتون بیشتر تحقیق کنید متوجه میشید ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

اولین گفت‌وگو با دانشجویی را که طرح پهپاد پستی را قبلاً در دانشگاه علم‌وصنعت ارائه داده اما مورد استقبال قرار نگرفته بود می‌خوانید.

نیما درویش شاعر شاعر و دبیر وزارت آموزش و پرورش در خصوص پُست صفحه شخصىِ خود در فضاى مجازى که به اعتراض از نادیده گرفته شدنِ طرحِ دانشگاهى‌اش به اشتراک گذاشته بود در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: مطلبى که اقاى آذرى جهرمى تحت عنوان سورپرایز مطرح کردند، ابتدا از هم دانشگاهى مقطع کارشناسی ارشدم که به اتفاق وى، سال ٩٥ در دانشگاه علم و صنعت و در قالب یک استارتاپ نو ارائه داده بودیم به گوشم رسید و واقعاً متعجب شدم! طرح اقای وزیر دقیقاً همان طرح کارشناسی ارشد ما بود.

طرح ما کامل، جامع و علمی بود

وى ادامه داد: این تحقیقى که ما برایش وقت گذاشته بودیم کامل، جامع و علمى بود و حتى در کاهش میزان مصرف سوخت، صرفه‌جویى در واردات بنزین و خدماتى که ارائه می‌داد تأثیر مستقیم و بسزایش آشکار بود.

درویش بااشاره به دلیل رد شدن طرح تیمشان تصریح کرد: تنها اینکه آسمان شهر تهران منطقه پرواز ممنوع بود، باعث شد که به طور کامل طرح ما نادیده گرفته شود.

این دانشجوى سابق کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت گفت: ما بعد از تلاش‌هاى مکرر بیهوده و آن به نتیجه نرسیدن‌ها، ناامید شدیم و امروز بعد از عملیاتى شدن این طرح توسط وزارت ارتباطات شگفت زده‌ایم و جدا از خوشحالى براى کشورم که در این عرصه رشد کرده و درحال رشد به سمت مدرن شدن است، ناراحت شدم که چرا در زمانى که ما طرح را به دانشگاه ارائه دادیم، آن هم دانشگاهى که سردمدار ماهواره‌هاست، هیچ گونه حمایت و استفاده‌اى نشد.

هیچ ادعایی براى تصاحب این طرح ندارم

درویش با اشاره به شایعات پخش شده از سمت رسانه‌هاى معاند که سعى دارند از آب گل آلود ماهى بگیرند، گفت: بنده هیچ ادعایی براى تصاحب این طرح ندارم چراکه آن را ثبت نکرده بودیم.

این کاربر اجتماعى مطرح کرد: ما حتى در طرحمان به تعبیه اثرانگشت اشاره کردیم که در طرح آقاى جهرمى جایش خالى است. ما تمام جوانب این پروژه را در تحقیقات خود بررسی کردیم.

حاضریم تحقیقاتمان را در اختیار وزارت ارتباطات قرار دهیم

او افزود: من و دوستانم با کمال میل حاضریم طرح خود را کامل و جامع با تمام ویژگى‌هاى خاص و ریزکارى‌هاى علمى‌اش، در اختیار وزارت ارتباطات قرار دهیم.

این فعال علمى با اشاره به موضوع مدرک محورى در سطح دانشگاه‌هاى کشور گفت: ظاهراً اگر در دانشگاه‌ها که اغلب به فکر ارائه نمره و مدرک به دانشجوها هستند احیاناً بخت و اقبال یارى‌ات نکند، بعید است از ایده‌ات در بخش‌هاى مورد نیاز صنعت بهره‌ورى شود.

لزوم راه‌اندازی یک سامانه برای طرح‌های دانشجویان 

او با صراحت گفت: شاید اگر به جاى مسئولان ارشد کشورم بودم سامانه‌اى راه‌اندازى می‌کردم که دانشجویان طرح‌هاى کاربردى خود در رشته‌هاى مرتبط با وزارتخانه‌های مختلفِ کشور را در آن بارگذارى کنند.

او ادامه داد:گرچه وعده‌هایى در این زمینه داده شده است اما خروجى خاصى ندیدیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 25 آذر 1398 در 12:07، saeedx گفته است :

بحث استفاده از پهپادها برای کمک به ارسال بسته های پستی یه" رد گم کنی" بوده و هدف اصلی اینکار نیست

سورپرایز آقای وزیر هم یه ترفند بوده درصورتیکه هدف اصلی  ............... !

بیشتر از این دیگه اینجا قابل توضیح نیست !  خودتون بیشتر تحقیق کنید متوجه میشید ...

خب اخوی این چی  بوده اگه بیشتر نمیتونید در تاپیک  توضیح بدین  در پیام خصوصی بفرستین که هدف  و منظور و مقصود  چی بود

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

خب اخوی این چی  بوده اگه بیشتر نمیتونید در تاپیک  توضیح بدین  در پیام خصوصی بفرستین که هدف  و منظور و مقصود  چی بود

نخود سیاه

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

نخود سیاه

درود

این نخود سیاه که میگی ،  امروز یه چند تاش رو دیدیم ؟!

امروز تا بعد از ظهر نتمون کاملا قطع بود و وقتی با پشتیبانی شاتل تماس گرفتم گفتند که دسترسی به اینترنت محدود شده و فقط میتونید به اینترازرت وصل بشید...تا بعد ازظهر که مجددا وصل شد؟!

ظاهرا دارن گره به گره جا میزنن ببینن ملت چی کاره  ان ، دردشون میاد یا نه، مثل بقیه چیزها اینم زود فراموش و عادت میکنن ؟!:35_thinking:

ولی ظاهرا نمیدونن ملت رو اینترنت با کسی شوخی ندارن چون از نون شب هم براشون واجب تره؟!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

این نخود سیاه که میگی ،  امروز یه چند تاش رو دیدیم ؟!

اختلال  سمت ظهر بود  اما  اخوی  باورت نمیشه  دو سه ساعت پیش فیلتر کاملا حذف شده بود 

یه یوزر بنچ سیستم   گرفتم  متوجه شدم آی پی ام را ایتالیا  میشناسه

عجیبه ! چون دیروز از یکی از بردارا درخواست  دعوتنامه  ایتالیا داشتم!!

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، farhadii گفته است :

این می خواد رئیس جمهور بشه یا سمتی بهتر بگیره بین مردم هم محبوبیت پیدا کرده ..خلاصه اینکه آره..اینم دو روز دیگه  میاد میگه من پهباد ساختم دست من نبود من هیچکاره ام اینا نذاشتن

آقا همش دست منه! نذاشتم  اینا مجوز بگیرن!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...