رفتن به مطلب

کسانی که دیده بان نت دارن شرکت کنن

ARMAN - H
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستانی که از دیده بان نت اینترنت دارن، اینترنتش چطوره قطعی داره؟ مشکلی تاحالا داشتین باهاش؟

ظاهرا سرویس گیم هم داره اگر کسی سرویس گیم فعال کرده یه تست پینگ هم بزاره لطفا  و بنویسید از کدوم شهر یا استان هستید( اگر فعال نکردین هم بزارین)

سرویس هاش رو هر ماه میشه با همون قیمت خریداری کرد؟ مثلا سرویس 8 مگش هر ماه یک ترابایته قیمتش هم همون پنجاه تومنه. اینو میشه هر ماه خرید؟

مشکلی چیزی تاحالا باهاش نداشتین؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

SNR دیده بان بالا نیست وباعث میشه بعضا قطعی وصلی پیش بیاد البته کیفیت خط من افتضاحه ولی در کل دیده بان به درد بازی نمیخوره واسه دانلود عالیه

البته اگه کیفیت خطت خوب باشه تستی بکن واسه بازی

سرویس هاشم بله هر ماه میشه خریداری کرد قبل گرونی دلار جشنواره های خیلی خوبی میذاشت که بیشتر اوقات نصف قیمت معمول بود اما الان جشنواره هاش زیاد چنگی به دل نمیزنه و تعداد دفعاتی که میزاره خیلی کمتر شده

مطلب آخر اینکه دیده بان تبریز از آسیاتک سرویس میگیره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

SNR دیده بان بالا نیست وباعث میشه بعضا قطعی وصلی پیش بیاد البته کیفیت خط من افتضاحه ولی در کل دیده بان به درد بازی نمیخوره واسه دانلود عالیه

البته اگه کیفیت خطت خوب باشه تستی بکن واسه بازی

سرویس هاشم بله هر ماه میشه خریداری کرد قبل گرونی دلار جشنواره های خیلی خوبی میذاشت که بیشتر اوقات نصف قیمت معمول بود اما الان جشنواره هاش زیاد چنگی به دل نمیزنه و تعداد دفعاتی که میزاره خیلی کمتر شده

مطلب آخر اینکه دیده بان تبریز از آسیاتک سرویس میگیره

Untitled.png.5a8943bee9458241c728f7a96bc16dce.png

الان این میزان SNR خوبه ؟ مشکلی نداره برای دیده بان نت؟

فقط به خاطر SNR میگین سرویس گیمش به درد بازی نمیخوره یا مشکل دیگه ای داشته؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

من مازندران بابل هستم چندین بار برای  خرید سرویس از دیده بان نت اقدام کردم اما گفتن هنوز بدلیل یکسری مشکلات نمیتونیم  خدمات (سرویس) ارائه بدیم

(البته دقیق یادم نیست گفتن به  شهر یا کل استان  نمیتونن فعلا خدمات ارئه بدن)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوست عزیز 

من مازندران بابل هستم چندین بار برای  خرید سرویس از دیده بان نت اقدام کردم اما گفتن هنوز بدلیل یکسری مشکلات نمیتونیم  خدمات (سرویس) ارائه بدیم

(البته دقیق یادم نیست گفتن به  شهر یا کل استان  نمیتونن فعلا خدمات ارئه بدن)

سلام همشهری! 

توی پشتیبانی آنلاینشون که گفتن مشکلی نداره میتونن سرویس بدن توی بابل

کی اقدام کرده بودین؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ARMAN - H گفته است :

سلام همشهری! 

توی پشتیبانی آنلاینشون که گفتن مشکلی نداره میتونن سرویس بدن توی بابل

کی اقدام کرده بودین؟

کل تابستان و تا همین یک یا دوماه پیش بود اقدام کردم  بعد از وارد کردن مشخصات و شماره تلفن ثبت نام میزدم خطا میداد با پشتیبانیشون تماس گرفتم گفتن فعلا یک مدت صبر کن تا مشکل حل بشه این قضیه چند هفته ای ادامه داشت تا اخر یکی از  پشتیبانی گفت معلوم نیست چه زمانی مشکل حل بشه شاید 2 تا 3 ماهی طول بکشه 

حالا شما یک زنگ بزن جهت اطمینان بپرس ببین صدرصد خدمات دهی میکنن یا نه ( اگه سرویس میدن  به منم بگو ثبت نام کنم )

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

Untitled.png.5a8943bee9458241c728f7a96bc16dce.png

الان این میزان SNR خوبه ؟ مشکلی نداره برای دیده بان نت؟

فقط به خاطر SNR میگین سرویس گیمش به درد بازی نمیخوره یا مشکل دیگه ای داشته؟

snr خطتتون خیلی خوبه ، نویزتون هم عالی نیست اما بد هم نیست و خیلی بهتر از مال بنده هستش یکی از کاربران که بندرعباس به نظرم هستن دیده بان داره و راضی هستن و پینگ مناسبی هم دارن

واسه دانلود که حرفی نداره واسه بازی من نمیتونم نظری بدم چون کیفیت خطم افتضاحه خودتون باید تست کنید 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

کل تابستان و تا همین یک یا دوماه پیش بود اقدام کردم  بعد از وارد کردن مشخصات و شماره تلفن ثبت نام میزدم خطا میداد با پشتیبانیشون تماس گرفتم گفتن فعلا یک مدت صبر کن تا مشکل حل بشه این قضیه چند هفته ای ادامه داشت تا اخر یکی از  پشتیبانی گفت معلوم نیست چه زمانی مشکل حل بشه شاید 2 تا 3 ماهی طول بکشه 

حالا شما یک زنگ بزن جهت اطمینان بپرس ببین صدرصد خدمات دهی میکنن یا نه ( اگه سرویس میدن  به منم بگو ثبت نام کنم )

برای منم خطا داد زنگ زدم گفتن باید هزینه رو به حساب شرکت واریز کنین بعد دوباره زنگ بزنین پشتیبانی فروش ... بقیش رو یادم نیست!

فعلا که از شاتل سرویس دارم وقت داره حالا تموم شد احتمالا برم روی دیده بان نت.

اگه سریویس گرفتین ازشون یه اطلاع بدین بهم لطفا

لینک به دیدگاه

من از آسیاتک رفتم سمت دیده بان نت.

اسمش حجم بالاست،ترکیده.داغون.

با شبکه شخصی انتقال داده که نگو،با تست 82 سرور تو cisco -kerio-l2tp-pptp,... بالاترین سرعتم 210 بود

رو سرور داخلی هم رو دانلودها 280-300 کیلو میده.

جونم برات بگه 8 مگ خریدم رو 8 هم رو مودمم بسته هست و همه چیز هم اوکی بجز خود دیده بان نت سیم پیچ.

یه 1571 داره که دائما اشغاله و باید به کرمان هی زنگ بزنی.

از من میشنوین تو خود محله سرچ کنید اونم تایمهای صبح ،ظهر، شب چون نوسان داره عین هلو. الان تست میکنی رو اسپد تست میزنه 4 مگ ،دو دقیقه بعد 2 مگ.

فوق العاده پر نوسانه

لینک به دیدگاه

در در 29 آذر 1398 در 00:26، rahyarpaul گفته است :

با شبکه شخصی انتقال داده که نگو،با تست 82 سرور تو cisco -kerio-l2tp-pptp,... بالاترین سرعتم 210 بود

جونم برات بگه 8 مگ خریدم رو 8 هم رو مودمم بسته هست و همه چیز هم اوکی بجز خود دیده بان نت سیم پیچ.

از من میشنوین تو خود محله سرچ کنید اونم تایمهای صبح ،ظهر، شب چون نوسان داره عین هلو. الان تست میکنی رو اسپد تست میزنه 4 مگ ،دو دقیقه بعد 2 مگ.

فوق العاده پر نوسانه

داداش تو مطمعنی نویز نداشتی؟ این حجم از مشکل تاحالا ندیده بودم

این جوری که دیگه خیلی مسخرس!

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ARMAN - H گفته است :

همین چندوقت پیش اینترنت دیدبان برای 10 - 15 روز قطع بود، دیگه خودت ببین چه شرکت درب و داغونی هست...

لینک به دیدگاه

من از سرویس دیده بان نت استفاده می کنم تویه رینبو پینگ من حدود 120 هست

قطع و وصلی هم تقریبا نداره البته اوایل یکم اذیت کرد که اونم درست شده (شاید مشکل از بنده هم بوده باشه)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

همین چندوقت پیش اینترنت دیدبان برای 10 - 15 روز قطع بود، دیگه خودت ببین چه شرکت درب و داغونی هست...

در 1 دقیقه قبل، Stark_man گفته است :

قطع و وصلی هم تقریبا نداره البته اوایل یکم اذیت کرد که اونم درست شده (شاید مشکل از بنده هم بوده باشه)

جالبه نظرا کلا متفاوته ، یکی میگه خوبه یکی میگه بده

داداش سرویس گیمینگ فعال کردی پینگت 120 هستش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

سلام برای بنده به غیر از تایم همگانی هیچ وقت قطعی طولانی مدت نداشتم فقط به خاطر کیفیت بد خطم پینگ بالا و سرعت پایین دارم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

ایشون قطعا از جانب خودشون مودمشون یا سیم کشی یه مشکلی دارن وگرنه دیده بان اینقدر ها هم اذیت میکنه

من خیلی شرکت هارو داشتم اسیاتک شاتل مبین نت فن اوا دیده بان نت رو داشتم ولی به خاطر حجم بالاش قطعا سال دیگه هم دیده بان رو تمدید میکنم

حتی با سرویس گیمینگ پینگم به 100 هم میرسه

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 29 آذر 1398 در 00:26، rahyarpaul گفته است :

فوق العاده پر نوسانه

مشکلات زیادی دارین با پشتیبانی در میان بگذارید آقایان خوب رسیدگی میکنن البته مدتی هست تماس نگرفتم

همین دیده بان برای تبریز از آسیاتک تجیزات اجاره کرده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ARMAN - H گفته است :

جالبه نظرا کلا متفاوته ، یکی میگه خوبه یکی میگه بده

داداش سرویس گیمینگ فعال کردی پینگت 120 هستش؟

سرویس گیمینگ فعال شده

سرعت دانلود هم با فعال کردن سرویس گیمینگ از 1000 کیلوبایت به 800 کیلوبایت رسیده (تقریبی)

سرویس 8 مگابیت

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

مشکل من فقط نیست یه سر بری تو اینستا و یا تاپیک اینجا

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=733712&page=148

میبینی تنها نیستم . طرف میگه هفته پیش خوب بوده ،این هفته ترکیده. دیروز خوب بود . امروز ترکید دوباره.

مشکل از نویز نیست. یکی دو سال نیست که اینترنت داشته باشم و اینا رو ندونم. من سیم تلفن رو دوباره از نو کشیدم. الانم snr ام تو پایینترین حالت 13 هست که همه میدونن اوکی است. مثلا صبح میبینی 900 میده. یدفعه میبینی ظهر میشه 400.اینا رو داره. منم اول نظرات متناقضو دیدم تعجب کردم. تا خودم گرفتم ،دیدم آره واقعا همینجوره.

اون پشتیبانیش هم از چهارشنبه زنگ میزنم کرمان . بابا روزی 7-8 بار توساعتهای مختلف زنگ میزنم این 1571 دائم الاشغاله. میگن ،ممنونیم از اطلاع رسانی ،درست میکنیم .

ولی درست  نشده که نشده

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مشکلات زیادی دارین با پشتیبانی در میان بگذارید آقایان خوب رسیدگی میکنن البته مدتی هست تماس نگرفتم

همین دیده بان برای تبریز از آسیاتک تجیزات اجاره کرده

یه مشت شوت ،گذاشتن از آسیاتکی ها شوتتر. میگم چرا سرعتم میاد 250. میگه خطتتون نمیکشه. میگم صبح چجوری میکشه. میگه نویز دارین. میگم snr 15 هست .خط رو 8 هست.

میگه پس مشکل جای دیگه هست ،میگم منم میدونم جای دیگه هست ،میگه برو سر خط. میگم چه ربطی داره. نویز همینجام اوکی هست دیگه به سر خط چی کار دارین.

میگه صبر کنین.بعد میگه شما سرور خوبی انتخاب نککردین ،میگم سرور خوب رو بگو از اون دان کنم ،گفت بازم همون بود.

گفت مشکل احتمالا سراسریه ،درست میشه. میگم من وقتی چند تا دانلود همزمان میکنم سرعتتم میرسه 900.تک دانلود 250-300 هست ،میگه خوب چند تا دانلود کن.

میگم وقتی یه فایل دارم چیکار کنم ،میگه بزار چند تا بشه ،بع دانلود کن.

یعنی الان دارم مینوبیم ،خودم فکر میکنم داستان طنزه.

با 1571 که نمیگیره، همش اشغاله،چند بار زنگ بزنم ،کرمان ،اینا رو تحویلم بدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

با 1571 که نمیگیره، همش اشغاله،چند بار زنگ بزنم ،کرمان ،اینا رو تحویلم بدن.

03431243000  آقاي قانع  داخلي 786

0343690

با این صحبت کن فکر کنم رئیس پشتیبانی باشه اولین به 195 شکایت زدم این زنگ زد گفت مشکلی داشتی به خودم مستقیم زنگ بزن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

03431243000  آقاي قانع  داخلي 786

0343690

با این صحبت کن فکر کنم رئیس پشتیبانی باشه اولین به 195 شکایت زدم این زنگ زد گفت مشکلی داشتی به خودم مستقیم زنگ بزن

میشه باهاشون حرف زد بگم اگر کیفیت سرویس خوب نبود هزینه رو کامل میخوام؟ یا یه همچین چیزی؟

جالبه هم اینجا هم توی اون لینکی که rahyarpaul فرستاد هم یکی میگفت خوبه دو سه نفر میگفتن بده!

اصلا هنگم الان عوض کنم نتو نکنم؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

میشه باهاشون حرف زد بگم اگر کیفیت سرویس خوب نبود هزینه رو کامل میخوام؟ یا یه همچین چیزی؟

جالبه هم اینجا هم توی اون لینکی که rahyarpaul فرستاد هم یکی میگفت خوبه دو سه نفر میگفتن بده!

اصلا هنگم الان عوض کنم نتو نکنم؟!

هیچ isp هزینه پس نمیده ، شما هم باید تست کنی ببینی چجوریه یک ماهه بگیر تست کن

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

من مشهد هستم و تا امسال دیده بان داشتم و ابتدای تابستان خط رو جمع کردم

اینترنت به اینصورت بود که خط از آسیاتک اجاره شده بود و روی سرعت ۱۰ مگ بسته شده بود(من سرعت ۸مگ خریده بودم) ، اون زمان کیفیت خط هم خیلی خوب بود طوری که  snr خیلی خوبی داشت و خط هم تا ۱۶ مگ جا داشت، 

ماهانه یک ترابایت حجم دانلود داشت و سرعت دانلود هم تقریبا ۱.۱ تا ۱.۲ مگابایت بر ثانیه بود ، از لحاظ قطعی هم تو یکسال خیلی کم قطعی داشت و از این لحاظ اکی بود.

ولی مشکل اساسی که باعث شد تخلیه کنم پینگ بالای ۱۷۰ ۱۸۰ و پکت لاست بالا بود بطوریکه اصلا به درد بازی آنلاین نمیخورد! توی بازی دوتا۲  توی این یکسال کلا توی low priority بودم فقط بخاطر قطع شدن های متوالی تو بازی! تماشای آنلاین فیلم هم که کلا صحنه آهسته بود!

پیشنهاد من اینه که اگر برای دانلود میخوای بگیر ، ولی اگر برای بازی آنلاین یا تماشای آنلاین فیلم میخوای اصلا سمتش نرو

لینک به دیدگاه

در در 1 دی 1398 در 19:37، Stark_man گفته است :

ویرایش :  پینگ رینبو 117-150

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...