رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گیم‌پد با بودجه 800 تومن

Recommended Posts

سلام و درود دوستان

چند وقته به فکر خرید یه گیم‌پد درست حسابی برای لپتاپم بودم.
ترجیحاً دوست دارم تا 800 خرج کنم، ولی اگه اون دسته ارزشش رو داشت هباشه، تا 1 میلیون هم می‌تونم خرج کنم. من هر جور سبک بازی انجام می‌دم و می‌خوام تو هر بازی حداقل عملکرد قابل قبولی داشته باشه.
فاکتورهایی که دوست دارم اون گیم‌پد داشته باشه، ایناست:

1. وایرلس باشه
2. بی‌ دردسر به سیستم وصل بشه (همون plug-and-play)
3. جنس بدنه و قطعات دسته خوب و محکم باشه
4. دی‌پدش بادوام باشه و زودی خراب نشه
5. ترجیحاً قابل شارژ هم باشه
6. چون دستای بزرگی دارم، دوست دارم ابعاد دسته هم بزرگ باشه

خودم الان دسته Xbox One S مدنظرم هست، ولی احساس خوبی نسبت به دی‌پدش ندارم. دوستانی که این دسته دارن، دی‌پدش تعریفی داره یا برای دکوره؟
دیروز هم که دسته جدید Xbox معرفی شد، گویا دی‌پدش تغییر کرده و بهتر شده، ولی تا تعطیلات سال میلادی 2020 خبری از این گیم‌پد جذاب نخواهد بود.

خلاصه اینکه بدجور ذهنم مشغوله. نمی‌دونم الان برم یه دسته بخرم یا صبر کنم ببینم دسته‌ کنسول‌های نسل بعدی چجوری می‌خوان باشن.

پیشاپیش از دوستان ممنونم.

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

صد درصد ایکس باکس بهترین گیم پدی هستش که میشه خرید

دی پد هم در دسته ایکس باکس زیاد کاربردی نداره بخاطر به خاطر محل قرار گیری جو استیک در بالا سمت چپ ولی خوب دی پدش هم خوبه

کیفیت هم خوبه چهار سالی هست که دارم با این که پدرشو در اوردم ولی هنوز خوب کار میکنه

سازگاریش هم با ویندوز عالیه (دسته مایکروسافت هم هست و بایدم عالی باشه خوب)

لینک به دیدگاه

داداش میتوی ایکس باکس وان الایت ۲ رو بخری.

لینک به دیدگاه

سلام.

من امسال حساب کردم دیدم حدود 20 ساله دارم با ارگونومی دسته های سونی بازی میکنم و خیلیم راضیم! دسته xbox هیچ وقت برای من به راحتی دسته سونی نبوده و نیست به خاطر جاب جاییه d pad هاش!

ولی این دلیل نمیشه بگم دسته xbox بده ولی مطمعنا دسته سونی برای من بهتره. هم باهاش راحت ترم و هم به نظرم خوش دست تره!

با دسته one s همین هفته پیش نان استاپ 8 ساعت کراش و تیکن بازی کردم ولی بازم بخام نظر بدم میگم ds4.

حدود 3 ساله دارم با pc ازش استفاده میکنم و کاملا عالی و اوکی همیشه جواب داده و خیلی هم خوب مونده.

سازگاریش هم ی نرم افزار داره به اسمds4windows ک وقتی دسته وصل شد رانش میکنید و عین دسته xbox ازش استفاده میکنید.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

logitech f310 دارم که یه ساله خریدم و ازش راضیم از همه لحاظ اوکیه .... کیفیت ساخت دسته و دکمه ها خوبه .... تا الان هرچی بازی جدید و قدیمی پلی کردم بدون هیچ مشکل جواب داده پس از لحاظ سازگاری خیالت راحت!
اما شما که بیسیم میخوای باید مدل f710 رو بگیری که حدود 450-500باید باشه.(البته شارژِی نیست و باتری خوره)
f710-gallery-1.thumb.png.9e4d7a40b39ba58182a9565c6dd27b19.png

لینک به دیدگاه

نیازی نیست تا ۸۰۰ هزینه کنید دسته ایکس باکس وان اس با قیمت حدود ۵۰۰ تومان جواب تمام نیازهای شما رو خواهد داد.

اما اگه دنبال کیفیت بالاتر هستید طبعا هزینه بالاتر هم خواهد رفت گیم پدهای شرکت  ریزر و اگه می‌بینید گرونه لاجیتک رو پیشنهاد می‌دم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

دی‌پدش تعریفی داره یا برای دکوره؟

من هم دسته PS4 دارم هم One S دی پد دسته اکس باکس بهتره 

لینک به دیدگاه

https://meghdadit.com/product/67031/msi-force-gc30-wireless-gaming-controller/دسته-بازی-ام-اس-آی-مدل-فورس-جی-سی-30/

سلام با اجازه صاحب تایپک 

دوستان این دسته ارزش خرید داره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

https://meghdadit.com/product/67031/msi-force-gc30-wireless-gaming-controller/دسته-بازی-ام-اس-آی-مدل-فورس-جی-سی-30/

سلام با اجازه صاحب تایپک 

نسبت به قیمت و گزینه های موجود خیر

ایکس باکس ارزونتر،ارگونومیک تر و با 90 درصد بازیها(حداقل) سازگاره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، naderblue گفته است :

سلام با اجازه صاحب تایپک 

سلام

خاستی بخریم از مقداد نخر،باز یه تاپیک کلاه برداری دیگه درمیاد ازش

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

من امسال حساب کردم دیدم حدود 20 ساله دارم با ارگونومی دسته های سونی بازی میکنم و خیلیم راضیم! دسته xbox هیچ وقت برای من به راحتی دسته سونی نبوده و نیست به خاطر جاب جاییه d pad هاش!

ولی این دلیل نمیشه بگم دسته xbox بده ولی مطمعنا دسته سونی برای من بهتره. هم باهاش راحت ترم و هم به نظرم خوش دست تره!

با دسته one s همین هفته پیش نان استاپ 8 ساعت کراش و تیکن بازی کردم ولی بازم بخام نظر بدم میگم ds4.

حدود 3 ساله دارم با pc ازش استفاده میکنم و کاملا عالی و اوکی همیشه جواب داده و خیلی هم خوب مونده.

سازگاریش هم ی نرم افزار داره به اسمds4windows ک وقتی دسته وصل شد رانش میکنید و عین دسته xbox ازش استفاده میکنید.

موفق باشید دوست من.

سلام

منم با دسته DS خیلی بیشتر بازی کردم، ولی خب اگه سایز کوچیکش (برای دستای من) رو در نظر نگیرم، چون باید با نرم‌افزار 3rd party دسته رو به سیستم بشناسونم، تو بعضی جاها و بخصوص در شبیه‌سازها به مشکل سازگاری برمی‌خورم.

در 5 ساعت قبل، MR OXYGEN گفته است :

logitech f310 دارم که یه ساله خریدم و ازش راضیم از همه لحاظ اوکیه .... کیفیت ساخت دسته و دکمه ها خوبه .... تا الان هرچی بازی جدید و قدیمی پلی کردم بدون هیچ مشکل جواب داده پس از لحاظ سازگاری خیالت راحت!
اما شما که بیسیم میخوای باید مدل f710 رو بگیری که حدود 450-500باید باشه.(البته شارژِی نیست و باتری خوره)
f710-gallery-1.thumb.png.9e4d7a40b39ba58182a9565c6dd27b19.png

این گزینه هم مد نظرم بود، ولی مدل wired این دسته رو دوستم داره و می‌گه دی‌پدش بدرد نمی‌خوره و زود خراب میشه. در ضمن دیگه فک کنم خیلی قدیمی شده و واقعا نمی‌صرفه اینقد هزینه کرد.

در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش میتوی ایکس باکس وان الایت ۲ رو بخری.

بودجم نمی‌کشه دیگه :دی

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

سلام

منم با دسته DS خیلی بیشتر بازی کردم، ولی خب اگه سایز کوچیکش (برای دستای من) رو در نظر نگیرم، چون باید با نرم‌افزار 3rd party دسته رو به سیستم بشناسونم، تو بعضی جاها و بخصوص در شبیه‌سازها به مشکل سازگاری برمی‌خورم.

این گزینه هم مد نظرم بود، ولی مدل wired این دسته رو دوستم داره و می‌گه دی‌پدش بدرد نمی‌خوره و زود خراب میشه. در ضمن دیگه فک کنم خیلی قدیمی شده و واقعا نمی‌صرفه اینقد هزینه کرد.

بودجم نمی‌کشه دیگه :دی

سلام منم دنبال دسته بودم Xbox One S از سایت فافا ای تی سفارش دادم البته دسته پلی 4 دسته خوبیه احتمالا اونم عید بخرم اول این بررسی کنم 

Xbox One S متاسفانه باطری داخلی شارژی نداره و بلوتوث هم همراهش نیست دانگلش و باید جدا بخرم پدها Xbox One S بد نیستن ولی خوب برای پلی 4 پدهاش بهترین به نظرم 

بودجش دارید هردو بخرید 

دسته پلی 4 کوچیک تر هست برای دسته ها کوچیک فکر کنم بهتر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...