رفتن به مطلب

مشکل cpu

Cycle
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من کارت کرافیک جدید گرفتم 1070 ti و بازم fps کم میگیرم.دقیق نمیدونم مشکل چیه ولی احتمال میدم cpu باشه...تو cpu-z تست کردم و نتیجش خیلی کم شد.تقریبا 1/6 چیزی که من تو اینترنت دیدم شد.اگه میدونید مشکل چی میتونه باشه لظفا نظراتتون رو بگید.(تو سایت intel دنبال درایور گشتم ولی پیداش نکردم مدلشو ... اگه کسی پیدا کرد فقط از سایت intel لینشو بده.جدا از اون  با intel driver and support assistant اسکن کردم pc رو ولی زد همه آپدیته)

مدل :  i5 6400 2.7 GHz

(6400 خالی چیزی نداره + boost up to 3.0)

اگه چیز دیگه ای لازم بود بگید تو پست قرار بدم.

corsair vs550 

8gb ddr 4

ram NB frequency : 3000 MHz

ram DRAM frequency:1000 MHz

mother board H110M-C

ممکنه مشکل از کارت باشه؟من تو 3dmark و furmark و unigine heaven  تست کردم و اوکی بود ولی بازم اگه چیزه دیگه ای هم هست بگید ممنون میشم.

furmark fire strike graphics score : 20000

furmark : 5700

unreal engine heaven ultra : 2500(دقیق اینو یادم نیست)

به جز تست 3dmark که عالی شد اون دوتای دیگه فک کنم  چون cpu  رو یکم  بیشتر تاثیر میدن و من cpu خیلی خوبی ندارم نمرشون یکم کم شد.

کارت : asus rog strix 1070 TI 

1691917773_Screenshot(99).png.51028bb7dd1a15927bfdc70711825424.png

110129297_Screenshot(100).thumb.png.aef92037e196916066658d9d5c0a73ba.png

ویرایش شده توسط Cycle
لینک به دیدگاه

درود بله عزیز این پردازنده فاجعست و بدترین پردازنده i5 اینتل هست که تو این 9 نسل زده فرکانس به شدت پایین هست من رفیقم با gtx 970 هم گرافیکش گلوگاه میشد شما تنها راهی که دارین اینه پردازنده رو عوض کنید 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود بله عزیز این پردازنده فاجعست و بدترین پردازنده i5 اینتل هست که تو این 9 نسل زده فرکانس به شدت پایین هست من رفیقم با gtx 970 هم گرافیکش گلوگاه میشد شما تنها راهی که دارین اینه پردازنده رو عوض کنید 

ولی نمرش که خوبه  طبق چیزی که تو سایت cpu z نوشته.فکر نکنم انقدر بد باشه دیگه.1/6 قدرت احتمالا به خاطر مشکلی چیزیه نه  اینکه حتما مدلش باشه.

لینک به دیدگاه

این پردازنده خیلی ضعیفه امکان اورکلاکش هم نیست ضریبش بستس شما به 6700K ارتقا بدین مشکلتون حل میشه 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

این پردازنده خیلی ضعیفه امکان اورکلاکش هم نیست ضریبش بستس شما به 6700K ارتقا بدین مشکلتون حل میشه 

پس چرا اسکورش تو سایت cpu z نسبتا خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Cycle گفته است :

ولی نمرش که خوبه  طبق چیزی که تو سایت cpu z نوشته.فکر نکنم انقدر بد باشه دیگه.1/6 قدرت احتمالا به خاطر مشکلی چیزیه نه  اینکه حتما مدلش باشه.

دوست عزیز بنچمارکی که قرار دادین درست هست اون اسکرین شاتی که شما از سایت قرار دادین مربوط به نسخه های قدیمی تر هست!!! به طور مثال امتیاز 9900k در حالت سینگل 550 هست و پردازنده شما 350 هست که منطقی هست موفق باشید

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز بنچمارکی که قرار دادین درست هست اون اسکرین شاتی که شما از سایت قرار دادین مربوط به نسخه های قدیمی تر هست!!! به طور مثال امتیاز 9900k در حالت سینگل 550 هست و پردازنده شما 350 هست که منطقی هست موفق باشید

پس cpu سالمه ولی کلا برای گیم و اینا مدل بدیه . مرسی.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Cycle گفته است :

من کارت کرافیک جدید گرفتم 1070 ti و بازم fps کم میگیرم.دقیق نمیدونم مشکل چیه ولی احتمال میدم cpu باشه...تو cpu-z تست کردم و نتیجش خیلی کم شد.تقریبا 1/6 چیزی که من تو اینترنت دیدم شد.اگه میدونید مشکل چی میتونه باشه لظفا نظراتتون رو بگید.(تو سایت intel دنبال درایور گشتم ولی پیداش نکردم مدلشو ... اگه کسی پیدا کرد فقط از سایت intel لینشو بده.جدا از اون  با intel driver and support assistant اسکن کردم pc رو ولی زد همه آپدیته)

مدل :  i5 6400 2.7 GHz

(6400 خالی چیزی نداره + boost up to 3.0)

اگه چیز دیگه ای لازم بود بگید تو پست قرار بدم.

1691917773_Screenshot(99).png.51028bb7dd1a15927bfdc70711825424.png

110129297_Screenshot(100).thumb.png.aef92037e196916066658d9d5c0a73ba.png

سیپی یو گلوگاه داره زیاد.اگر بتونی یه 8400 یا 9400 بخری عالیه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

سیپی یو گلوگاه داره زیاد.اگر بتونی یه 8400 یا 9400 بخری عالیه

بحث 10 20 تا fps نیست.من تو گیم های ساده هم (مثل دوتا دو) تیم فایت که میشه fps  دراپ میگیرم.99 درصد مواقع هم نمتونه رو 60 قفل بمونه حتی رو کمترین تنظیمات(با  v-syinc)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Cycle گفته است :

بحث 10 20 تا fps نیست.من تو گیم های ساده هم (مثل دوتا دو) تیم فایت که میشه fps  دراپ میگیرم.99 درصد مواقع هم نمتونه رو 60 قفل بمونه حتی رو کمترین تنظیمات(با  v-syinc)

رم و پاور رو بگید لطفا

لینک به دیدگاه

در در 25 آذر 1398 در 11:45، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

رم و پاور رو بگید لطفا

corsair vs550 

8gb ddr 4

mother board H110M-C

ممکنه مشکل از کارت باشه؟من تو 3dmark و furmark و unigine heaven  تست کردم و اوکی بود ولی بازم اگه چیزه دیگه ای هم هست بگید ممنون میشم.

به جز تست 3dmark که عالی شد اون دوتای دیگه فک کنم  چون cpu  رو یکم  بیشتر تاثیر میدن و من cpu خیلی خوبی ندارم نمرشون یکم کم شد.

ویرایش شده توسط Cycle
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Cycle گفته است :

corsair vs550 

8gb ddr 4

mother board H110M-C

عزیزم شما حداقل رمت باید 16 باشه.یه رم مثل رم خودت تهیه کن.با همون برند و همون فرکانس و همون تایمینگ.

سی پی یو رو هم یه 6700 تهیه کن .عالی میشه.

پاورت فعلا کافیه و بعدا عوض کن.چند سال پاورت کار کرده؟

البته کل باندل رو عوض کنی عالیه😀

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Cycle گفته است :

corsair vs550 

8gb ddr 4

mother board H110M-C

مشکل از کارتت نیست .

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Cycle گفته است :

corsair vs550 

8gb ddr 4

mother board H110M-C

مشکل از کارتت نیست عزیزدل مشکل از CPU شماست که به شدت فاجعه باری گلوگاهه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...