رفتن به مطلب

حذف پیغام OUT OF RANGE از مانیتور

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان تونستم مانیتور 29UM68 رو بدون مشکل تا 100HZ اوور کنم تو چند بازی و همچنین از سایت UFO هم تست کردم. هیچ لگی چیزی نداردم و کاملا اوور شده بدون مشکل.

ولی تنها مشکلی که دارم پیغام OUT OF RANGE هست که میگیرم. مانیتور بدون مشکل کار میکنه ولی این پیغام رو همیشه میده و از روی صفحه از بین نمیره. تو سایت  های خارجی دیدم که چند نفر هم همین مشکل رو داشتن که با دستکاری firmware مانیتور این مشکل رو حل کردن! حالا نمیدونم چطوری و با چه راهی..

کسی از دوستان راهشو بلده؟ واقعا خیلی خوب میشد این پیغام رو از بین ببرم..

1430400552_WhatsAppImage2019-09-26at14_43_51.thumb.jpeg.0ede3ace79dcd0fc5ca89b9dd4245751.jpeg

UF.jpg

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

اگه محدودیت گذاشتن نمیشه 

فریمور هم تغیر بدی از گارانتی خارجه و بعیدم بدونم بشه اصلا تغیر داد 

معمولا تا 75 پشتیبانی میکنه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

اگه محدودیت گذاشتن نمیشه 

فریمور هم تغیر بدی از گارانتی خارجه و بعیدم بدونم بشه اصلا تغیر داد 

معمولا تا 75 پشتیبانی میکنه 

گارانتیش خیلی وقته توموم شده.

نه داداش تا 105 پشتیبانی میکنه ولی اون پیغام لعنتی رو میده.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، RED گفته است :

گارانتیش خیلی وقته توموم شده.

نه داداش تا 105 پشتیبانی میکنه ولی اون پیغام لعنتی رو میده.

وقتی پیغام میده یعنی پشتیبانی نمیکنه دیگه 

دیگه خیلی فضایی بده اصلا تصویر میره

راه حلی نیست فریمور هم نمیتونید دستکاری کنید

اینقد کم کنید که پایدار بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

از طریق درایور اور می کنید ؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام دوست عزیز

از طریق درایور اور می کنید ؟

CRU

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RED گفته است :

CRU

سلام مجدد !  :))

دامنه free sync رو هم تا حد امکان بالا ببرید و سقف رفرش ریت رو هم با اون هماهنگ کنید ببینید تاثیری داره.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد !  :))

دامنه free sync رو هم تا حد امکان بالا ببرید و سقف رفرش ریت رو هم با اون هماهنگ کنید ببینید تاثیری داره.

علیک. اتفاقاً بالاست. رنجش بین 30 تا 100 ست کردم. تاثیری نداره.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.یه سر برید انجمن شهر سخت افزار،ببینید ادمین اونجا(مهندس  بهادر)،میتونه راهنمایی کنه ؟

اما احتمالا همونیه که گفتند باید فیرمور دستکاری بشه.من تا حالا تجربه نداشتم مانیتورو بشه از طریق نرم افزار فیرمورشو تغییر داد.فقط تجربه مودم و دی وی رایترو داشتم.

مودمم قشنگ وقتی آپدیت کردم فیرمورشو،یه صفحه جدیدی اضافه کرد که اصلا قبلش نبود.

مانیتور شما اگر امکانش نباشه که از طریق نرم افزار فیرمورشو تغییر داد،مجبورید بدید نمایندگی.با بازکردن مانیتور و دستکاری ای سی امکانش هست که مشکلتون حل بشه.

ویرایش شده توسط mohammad7966
اشتباه املایی
لینک به دیدگاه

البته الان سایت خود الجی رو زدم،نوشته بود که میشه فیرمور رو از طریق قسمت پشتیبانی آپدیت کرد اما من فایلی که مخصوص فیرمور باشه ندیدم.بیشتر برای درایورها و نرم افزارها دیدم که آپدیت داده.

یک Dual Controller  هم داره که نمیدونم کاربردش چیه.

تازه اگر فیرمور رو هم آپدیت کنید،باز معلوم نیست اون پیام حذف بشه.شما یه جورایی فیرمور شخصی ساز شده میخواین

فیرمور.jpg

لینک به دیدگاه

درود البته من در تاپیک های قبلی که استارتر زدن بهشون توصیه کردم بی خیال بشن ولی اینجا دلیلش رو می گم شاید ایندفعه به حرف من گوش کردن فرض کنید شما firmware کاستوم شده رو هم پیدا کردین سوال اینجاست چه جوری می  خواین مانیتور رو فلش کنید؟ برای فلش کردن قطعاتی مثل مانیتور شما که کلا usb و به اصطلاح اینترفیسی وجود نداره باید مانیتور باز بشه و کسی که دانش کامل داره به اصطلاح با jtag کردن که عموما به وسیله بردهای raspberry انجام میشه بتونه firmware کاستوم رو بزنه رو برد! این چیزی که شما دنبالشی من قبلا بهش فکر کردم و سایت های خارجی رو هم زیر و رو کردم چیز به درد بخوری حقیقتش در زمینه اورکلاک مانیتور نیست همین cru هست موفق باشید

لینک به دیدگاه

یه سوال که مغز منو خیلی خیلی درگیر کرده 

مانیتور شما پیش فرض 60 یا 75 ؟

بعد داخل خود سایت lg رسمی زده بین مثلا 60 تا 105 ؟

واقعا شما تا 100 اوردی تغییری احساس کردی ؟ به نظر کم اگه تغییری احساس کرده بودی دنبال اون 5 تا نبودی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...