رفتن به مطلب

مانیتور Optix G27C2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.

بنده قصد خرید مانیتور تا رنج 6 رو دارم. پنل VA یا IPS

در حال حاضر چون سیستم جدید (گرافیک : RX580) گرفتم و مانیتور فعلی فقط VGA داره ، مانیتور با تبدیل وصل هست و مشکل رزولوشن و کشیده شدن رنگ ها و پرش در بازی ها رو دارم که قابل تحمل نیست.

حداقل روزی 7-8 ساعت رو پا سیستم هستم و بیشتر مشغول وبگردی و فیلم دیدن و ... هستم.گیم هم تا حدودی میزنم.

تو این رنج قیمت موردی که نظرمو جلب کرد MSI Optix G27C2 بود.

بنظرتون ارش خرید داره ؟ دوستانی که دارن لطفا نظر بدن. مورد دیگه ای هم مد نظرتون هست بگید ممنونم.

لینک به دیدگاه

بله مانیتور خوبیه 

اگر بگردین بتونین یه 2540 بنکیو 240 هرتز پیدا کنین با این قیمت دست دوم که واقعا عالی میشه !

و اینکه ذقت کنین مانیتور که گفتین curved هست اگر بازی کامپتتیو مثل سی اس و غیره انجام میدین یه ذره نامناسبه !

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، M H K N گفته است :

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.

بنده قصد خرید مانیتور تا رنج 6 رو دارم. پنل VA یا IPS

در حال حاضر چون سیستم جدید (گرافیک : RX580) گرفتم و مانیتور فعلی فقط VGA داره ، مانیتور با تبدیل وصل هست و مشکل رزولوشن و کشیده شدن رنگ ها و پرش در بازی ها رو دارم که قابل تحمل نیست.

حداقل روزی 7-8 ساعت رو پا سیستم هستم و بیشتر مشغول وبگردی و فیلم دیدن و ... هستم.گیم هم تا حدودی میزنم.

تو این رنج قیمت موردی که نظرمو جلب کرد MSI Optix G27C2 بود.

بنظرتون ارش خرید داره ؟ دوستانی که دارن لطفا نظر بدن. مورد دیگه ای هم مد نظرتون هست بگید ممنونم.

درود من این مانیتورو دارم استفاده میکنم مانیتور خوبیه جواب کارت هست دسته دوم پیدا کردی 4 تومن میارزه 

لینک به دیدگاه

مانیتوری که انتخاب کردید عالیه

مستر تک هم یه مانیتور تو همین قیمت داره که اونم عالیه 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sbamin گفته است :

بله مانیتور خوبیه 

اگر بگردین بتونین یه 2540 بنکیو 240 هرتز پیدا کنین با این قیمت دست دوم که واقعا عالی میشه !

و اینکه ذقت کنین مانیتور که گفتین curved هست اگر بازی کامپتتیو مثل سی اس و غیره انجام میدین یه ذره نامناسبه !

240 هرتز بنکیو پنلش TN هست و اصلا برای ایشون توصیه نمیشه

و اینکه خمیده بودن هم به جز برای بازی در سطوح خیلی حرفه ای در سایر مواقع خیلی تصویر رو بهتر میکنه

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان بابت راهنماییشون

متاسفانه دکمه لایک کار نمیکرد تا پست ها رو لایک کنم ( Sorry, there was a problem reacting to this content. )

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

240 هرتز بنکیو پنلش TN هست و اصلا برای ایشون توصیه نمیشه

و اینکه خمیده بودن هم به جز برای بازی در سطوح خیلی حرفه ای در سایر مواقع خیلی تصویر رو بهتر میکنه

من خودم چون سي اس بازم يه ٧ سالي ميشه خيلي حساس شدم :دي

برا فيلم و اينا كه واقعا ips حرف اولو ميزنه قطعا ولي با اون بودجه هم اگه ادم ٢٤٠ پيدا كنه و نخره خيلي ضرره ، مانيتورش مانيتوره :دي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...