رفتن به مطلب

هشدار، اعلام جعلی بودن سر شماره 200005527476 و سایت اعلام شده جهت تغییر رمز کارت های بانکی؟!!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت همه دوستان

امروز صبح از سر شماره 200005527476 یه پیام برام اومد با این مضمون :

شهروند گرامی

رمز دوم تمامی بانک ها تا 24 ساعت آینده غیر فعال می گردد

جهت ثبت نام رمز یکبار مصرف به صورت رایگان اقدام نمایید

bankmarkazi.co

بعد یک ساعت پیش از همین سر شماره پیامکی با این مضمون اومد :

پیامک ارسالی از سر شماره 200005527476 تحت عنوان رمز یکبار مصرف ،جعلی و با هدف به دست آوردن و سرقت اطلاعات کارت بانکی شما بوده است لذا در صورت مراجعه به این سایت اشاره شده در متن پیامک حتما بدون فوت وقت نسبت به تغییر رمز اینترنتی حساب خوداقدام نمائید،

پلیس فتا تهران

حالا برداشت های  من از این قضیه :

1 - این یه کلک کوچیکه برای اینکه ملت سریع برن و رمز پویاشون رو فعال کنند!

2 - نه بابا واقعیه و حتما همه دقت کنند و مواظب باشن که فریب نخورن و اطلاعاتشون به سرقت نره!

ولی خودمونیم نه ملت به چند تا کلمه خیلی علاقه دارند بعضی ها بی وجدانن و از این عشق و علاقه سوء استفاده می کنند ، مثلا کلماتی مثل ثبت نام ، رایگان ، صف و از این دست کلمات که ملت علاقه وافری بهشون دارند و با شنیدنشون سریعا جذب میشن و براحتی فریب میخورند.

به هر حال شما دوستان هم مواظب باشید و اگه به موردی برخوردید تو همین تاپیک اطلاع رسانی کنید.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پریروز برای من پیام اومد که اگه رمز پویا فعال نکنی رمز اولت غیرفعال میشه که دیروز رفته بودم خرید کارت غیرفعال شده بود مجبورا رفتم خودپرداز هم دوباره رمز دادم و هم پویا فعال کردم

برای بنده هم قبلا پیام اومده بود که با این لینک رمز پویا فعال کن منم گفتم بیا ...

از سایت اصلی بانک نرم افزارشو گرفتم و فعال کردم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

از هر انگشت یه ایرانی هزار تا هنر دزدی و کلاهبرداری میباره

جالبه این رمز دوم پویا رو راه اندازی کردن که دیگه اطلاعات کارتا به سرقت نره

اما اقایون دزد همیشه در صحنه سریع دست به کار شدن اومدن واسه فعالسازی این هم  میخوان ملتو بتیغن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

پریروز برای من پیام اومد که اگه رمز پویا فعال نکنی رمز اولت غیرفعال میشه که دیروز رفته بودم خرید کارت غیرفعال شده بود مجبورا رفتم خودپرداز هم دوباره رمز دادم و هم پویا فعال کردم

برای بنده هم قبلا پیام اومده بود که با این لینک رمز پویا فعال کن منم گفتم بیا ...

از سایت اصلی بانک نرم افزارشو گرفتم و فعال کردم

رمز اول هم می خوان پویا کنن شما رمز اولت هم مجبور شدی پویا کنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

رمز اول هم می خوان پویا کنن شما رمز اولت هم مجبور شدی پویا کنی؟

نه برای اینکه مجبور بشم پویا فعال کنم رمز اول غیرفعال کردن و مجبورم کردن برم پای خودپرداز دوباره به کارت رمز اول تعیین کنم  و پویا فعال کنم در صورتی که هنوز یک هفته فرصت داشتم اصلا یکی نمیخواد پویا فعال کنه به اونا چه

حتی مال دوستم هم دیروز غیرفعال شد رفته بودم بازار 125 تومن خرید کردم کارت کشیدم خطا داد ، زنگ زدم به دوستم بیاد حساب کنه نیم ساعت منتظر شدم اومد دیدیم کارت اونم غیرفعال شده حالا اون نقد داشت نقدی حساب کردیم رفتیم پای خودپرداز تو اون ترافیک و آلودگی

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کسی میدونه روال قانونی ثبت آدرس چطوریه؟

چطور میشه یک آدرسی رو ثبت کرد بعد پلیس فتا میاد پیام میده که این سایت کلاهبرداره.یعنی اینقدر ثبت آدرس اینترنتی هر دم بیله؟

یه نمونه عکس دیگه هم میذارم

EMDP57IW4AEz8-z.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...