رفتن به مطلب

مهاجرت به ترکیه

sepehr21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لطفا نظر خودتونو بگید.....

برای یه جوان 20 ساله با مدرت لیسانس رشته الکترونیک ایا مهاجرت کردن به ترکیه کار درستیه و کل داراییم 50 ملیونه!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با پنجاه تومن به یک کوچه بالاتر هم نمیشه مهاجرت کرد.

وگرنه الان همه رفته بودیم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

دوست عزیز با پنجاه تومن به یک کوچه بالاتر هم نمیشه مهاجرت کرد.

وگرنه الان همه رفته بودیم.

چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه کل خرجی که باید بکنیم رو بگید؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا هر وقت حرف از رفتن میشه یکسری افراد میان و فقط میگن نمیشه

دوستانی که میخوان راهنمایی کنند این رو مد نظر قرار بدن یک مهاجرت وجود داره که خرج بسیار بالایی داره و چندین روش دیگر که دردسر های خودشو داره
درسته 50 میلیون برای مهاجرت کافی نیست ولی میتونید برای کار در کشور دیگر و استارت رفتن و بقول معروف بند کردن خودتون در ترکیه نسبتا کافی هست البته باید خیلی زرنگ و دارای رابطه و ... باشید
اونی که زرنگ باشه و دنبال فرش قرمز نباشه با یه بلیط یکطرفه میره و هر جا دلش بخواد از نو شروع میکنه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه کل خرجی که باید بکنیم رو بگید؟؟؟

شرایط ها با هم متفاوته.

مثلا شما باید ببینی چه شرایطی برای مهاجرت دارید؟

کاری - تحصیلی - سرمایه گذاری - پناهندگی  - ازدواج با ساکنین اون کشور ( تو کشورهای مختلف قوانین مختلف داره)؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

دوستانی که میخوان راهنمایی کنند این رو مد نظر قرار بدن یک مهاجرت وجود داره که خرج بسیار بالایی داره و چندین روش دیگر که دردسر های خودشو داره
درسته 50 میلیون برای مهاجرت کافی نیست ولی میتونید برای کار در کشور دیگر و استارت رفتن و بقول معروف بند کردن خودتون در ترکیه نسبتا کافی هست البته باید خیلی زرنگ و داراری رابطه و ... باشید

mrc az nazaret.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

شرایط ها با هم متفاوته.

مثلا شما باید ببینی چه شرایطی برای مهاجرت دارید؟

کاری - تحصیلی - سرمایه گذاری - پناهندگی  - ازدواج با ساکنین اون کشور ( تو کشورهای مختلف قوانین مختلف داره)؟

100درصد کاری....

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

درسته 50 میلیون برای مهاجرت کافی نیست ولی میتونید برای کار در کشور دیگر و استارت رفتن و بقول معروف بند کردن خودتون در ترکیه نسبتا کافی هست البته باید خیلی زرنگ و داراری رابطه و ... باشید

شما 50 میلیون رو بیخیال

راهنمایی کنید بنده با 500 میلیون کجا میتونم برم؟

( البته به غیر از زندگی سگی تو کمپ های پناهدگان یا آوارگی تو خیابون ها.)

هیچ رابطه قوی هم ندارم.

لینک به دیدگاه

این جایی که کار میکنم ، قبلا جای من یه پسره کار میکرده که برای کار میره ترکیه و هنوز هم اونجاست ، یکی از همکار ها سالی یک بار میره ترکیه ، میگه از زندگیش راضی هست و میگه خیلی بهتره ، یک بار هم تو Ts داشتم بازی میکردیم میگفت همین که تنهای خونه اجاره کردم ، خرج خودم رو میدم تفریح میکنم آخرش هم یه مقدار پس انداز میکنم راضی هست ، تازه کارش هم شغل ساده ای هست 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ATER گفته است :

این جایی که کار میکنم ، قبلا جای من یه پسره کار میکرده که برای کار میره ترکیه و هنوز هم اونجاست ، یکی از همکار ها سالی یک بار میره ترکیه ، میگه از زندگیش راضی هست و میگه خیلی بهتره ، یک بار هم تو Ts داشتم بازی میکردیم میگفت همین که تنهای خونه اجاره کردم ، خرج خودم رو میدم تفریح میکنم آخرش هم یه مقدار پس انداز میکنم راضی هست ، تازه کارش هم شغل ساده ای هست 

میشه بگید اونجا چی کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

100درصد کاری....

قبل از هر اقدامی باید شغلتون تو اون کشور مشخص باشه و صاحب شغل این رو تایید کنه.

یه جورایی قبل رفتن باید تو اون کشور استخدام شده باشید.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

درسته 50 میلیون برای مهاجرت کافی نیست ولی میتونید برای کار در کشور دیگر و استارت رفتن و بقول معروف بند کردن خودتون در ترکیه نسبتا کافی هست البته باید خیلی زرنگ و دارای رابطه و ... باشید
اونی که زرنگ باشه و دنبال فرش قرمز نباشه با یه بلیط یکطرفه میره و هر جا دلش بخواد از نو شروع میکنه

شما بگو چجوری میشه رفت؟یا باید بری آویزون بشی دین و اسم و همه چی رو عوض کنی بگی برگردم فلان و بیسار میشه

یا اینکه برای درس خوندن که پول می خواد !!!شما در دانشگاه های رایگان هم بری بازم پول برای زندگی می خوای یا نه؟

برای یادگیری تخصص و گذروندن دوره و کار بخوای بری که بازم پول می خواد!! ایران نیست که یه مغازه الکی بازکنی بگی من تخصص تمعیرات کولر گازی،یخچال دارم ،به مدرکش نیازه جدا از همه اینها یادگیری زبان،هزینه یادگیری زبان تو ایران چطوریه؟یه مافیا بزرگ واسه خودش داره کلاس های زبان شر و وری بیش نیست باید خصوصی بگیری

-----------------

یه دکتر تو فامیل داریم منشیش با شوهرش یکسال می خوان برن آخرش رفتن سوئد من نمیدونم چیکار کردن فقط میدونم بهشون قول کار داده بودن همش دروغ بود الانتو  ایران هیچ کوفتی نداره دارن طلاق میگیرن...خلاصه 0تا100قضیه رو فکر کنید

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

قبل از هر اقدامی باید شغلتون تو اون کشور مشخص باشه و صاحب شغل این رو تایید کنه.

یه جورایی قبل رفتن باید تو اون کشور استخدام شده باشید.

میشه گفت این کار تقریبا غیر ممکنه!!!!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sepehr21 گفته است :

میشه گفت این کار تقریبا غیر ممکنه!!!!

غیر ممکن که نیست.

اگر مهارتی داشته باشید میتونید تو سایت های استخدامی کشور مورد نظر دنبال شغل باشید.

در این حالت باید زبان اون کشور رو خیلی خوب بلد باشید تا بتونید مکاتبه خوبی با صاحبان مشاغل داشته باشید.

لینک به دیدگاه

شما 20سالته چجوری لیسانس گرفتی مگه 18سالگی نمیرن دانشگاه؟4سال طول میکشه،جدا از اون سربازی که نرفتی نمیتونی از کشور خارج شی بهت پاسپورت نمیدن مگر اینکه واسه تحصیل بری

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما 20سالته چجوری لیسانس گرفتی مگه 18سالگی نمیرن دانشگاه؟4سال طول میکشه،جدا از اون سربازی که نرفتی نمیتونی از کشور خارج شی بهت پاسپورت نمیدن مگر اینکه واسه تحصیل بری

شاید جهشی رفته

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

داداش سربازی معاف شدم.

الانم ترم اخرم 3هته دیگه درسم تمامه.

دیپلمم فنی بوده.

لینک به دیدگاه

واقعا خوش به حالشون از خدام بوود یه همچین شغلی داشته باشم....

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

واقعا خوش به حالشون از خدام بوود یه همچین شغلی داشته باشم....

در 7 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

دوتا پلی میدن

لینک به دیدگاه

سلام 

عزیز یه شناسنامه افغانی ردیف کن خیلی از کشورها میتونی بری. فقط ایرانی نباش . الان فامیل خودمون با شناسنامه افغانی آلمان تشریف دارن . 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

دوتا پلی میدن

giphy_2.gif.475ef8348bd53684f8f963439a040bbb.gif

آخه تیم اسپیک هم شد مدرک.............

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، babak_11 گفته است :

سلام 

عزیز یه شناسنامه افغانی ردیف کن خیلی از کشورها میتونی بری. فقط ایرانی نباش . الان فامیل خودمون با شناسنامه افغانی آلمان تشریف دارن . 

😐😐😐😐😐.

اینجاست که میگن هیچوقت احتمال 1درصد رو دست کم نگیرید فقط 1درصد احتمال داشت بیوفتیم ایران که افتادیم!!!

لینک به دیدگاه

سلام داداش ، به نظر من یا نرو یا برو یجا درست حسابی ، ترکیه بدرد نمیخوره. البته با این پول متاسفانه میشه ۲ ماه زندگی کرد فقط چون ارزش پول ما هم که خیلی عالیه. 

لینک به دیدگاه

درست میگید ولی متاسفانه با این پول فقط میشه ترکیه رفت تازه تا رفتی باید کار پیدا کنی که کم نیاری!!!!

پرسیدم میگن اگر پاسپرت ترکیه بگیری به 120 تا کشور راحت میتونی مهاجرت کنی!!!

الان مسعله اینه که فقط از ایران خارج بشی...!!!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

درست میگید ولی متاسفانه با این پول فقط میشه ترکیه رفت تازه تا رفتی باید کار پیدا کنی که کم نیاری!!!!

پرسیدم میگن اگر پاسپرت ترکیه بگیری به 120 تا کشور راحت میتونی مهاجرت کنی!!!

الان مسعله اینه که فقط از ایران خارج بشی...!!!

اره خب داداش پاسپورت گرفتن که اسونه واسه کشورا همسایه. بعد با ویزا هم میتونی بری ، مثلا میری دوبی درخواست ویزا میکنی بعدش میری.  ولی مشکل اینه حتی امریکا هم برسی بعدش به این راحتیا نیست ، بلاخره سرمایه میخاد. من خودم انگلیس زندگی کردم مثلا به کسایی که پاسپورت ندارن کار نمیدن ! پس نمیشه رفت و از صفر شروع کرد. به عنوان سرمایه گذاری فقط کار اسون میشه.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...