رفتن به مطلب

مهاجرت به ترکیه

sepehr21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 32 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

میشه بگید اونجا چی کار میکنه؟

تو یه شرکتی بعضی از کار های دفتر بین اون شرکت و شرکت ایرانی رو انجام میده بیشتر پادویی ، ولی حقوقی که میگیره گفتش یه 20% بیشتر از پایه هست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

اره خب داداش پاسپورت گرفتن که اسونه واسه کشورا همسایه. بعد با ویزا هم میتونی بری ، مثلا میری دوبی درخواست ویزا میکنی بعدش میری.  ولی مشکل اینه حتی امریکا هم برسی بعدش به این راحتیا نیست ، بلاخره سرمایه میخاد. من خودم انگلیس زندگی کردم مثلا به کسایی که پاسپورت ندارن کار نمیدن ! پس نمیشه رفت و از صفر شروع کرد. به عنوان سرمایه گذاری فقط کار اسون میشه.

بله 100درصد درست میگید ولی روز به روز پولمون داره بی ارزش تر میشه حداقل به جای این که اینجا سگ دو بزنم برم اونور شاید یه کاری ای شدم!!!

لینک به دیدگاه

خدا نسل این کسایی که چال گنجیشک دارن بالا سرشون رو منقرض کنه!!!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

حداقل به جای این که اینجا سگ دو بزنم برم اونور شاید یه کاری ای شدم!!!

حرفتون کاملا درسته. شاید یه کاره ای شدی. شایدم همین چیزایی که داری و هیچی حسابشون میکنی باختی. متاستفانه طبق مواردی که من دیدم احتمال مورد دوم خیلی بیشتره. فقط بدون هر رفتنی راه برگشت نداره. تو ایران هم الان حتی با ارزش کم پولمون خیلیا دارن از راه فری لنسری و با استفاده از مهارتشون پول در میارن. اونم به دلار و یورو. هیچوقت همه ی مشکل از شرایطی که توش زندگی میکنی نیست. قطعا خودتم تو وضع فعلیت دخیلی.

ضمنا همه جای دنیا برای اینکه به جایی برسی باید سگ دو بزنی و هیچ جای دنیا بهت تضمین نمیدن که حتی اگه سگ دو بزنی به جایی برسی !!!

لینک به دیدگاه

کاملا درست میگید هر جا که بگی من رفتم به یارو گفتم بزار مفتی برات کار کنم در میاد میگه کارمو میدزدی برو بیرون شرکت.....

شما جای من باشی چی کار میکنی؟؟؟؟

کارای دیگه هم هست مثلا برم تاکسی کار کنم ولی اصلا منتقی نیست این همه کلاس بری درس بخونی که اخرش بری تاکسی کار کنی!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فامیلی چیزی ترکیه دارید؟

یکی از بچه های چند خیابان پایینتر ما خانوادگی مهاجرت کردن

البته قبلش حدود 2 ماهی اونجا موند چون خواهرش اونجا درس میخوند بعد که دامادشون نمیدونم اهل ترکیه هستش یا ایرانی اونجا کار میکنه به واسطه اون کل خانواده مهاجرت کردن این طرفی هم که میگم هیچی بلد نبود به جر کال اف 2 و کانتر بازی کردن ، رفت 2 سالی توی موتوژن و اینجور جاها کار کرد یکمی صنعت یاد گرفت البته نمیدونم اونجا چی کار میکنه

ولی که شما به فکر مهاجرتی حداقل برو دو هفته الی یک ماه بمون یکمی بگرد ببین چجوریه

زبانشم یاد بگیر

از یکی دیگه هم شنیدم که اونجا درس میخونه اولش خانوادش براش پول میفرستادن بعدش توی مغازه نانوایی کار میکنه دیگه خرجشم خودش درمیاره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

حرفتون کاملا درسته. شاید یه کاره ای شدی. شایدم همین چیزایی که داری و هیچی حسابشون میکنی باختی. متاستفانه طبق مواردی که من دیدم احتمال مورد دوم خیلی بیشتره. فقط بدون هر رفتنی راه برگشت نداره. تو ایران هم الان حتی با ارزش کم پولمون خیلیا دارن از راه فری لنسری و با استفاده از مهارتشون پول در میارن. اونم به دلار و یورو. هیچوقت همه ی مشکل از شرایطی که توش زندگی میکنی نیست. قطعا خودتم تو وضع فعلیت دخیلی.

ضمنا همه جای دنیا برای اینکه به جایی برسی باید سگ دو بزنی و هیچ جای دنیا بهت تضمین نمیدن که حتی اگه سگ دو بزنی به جایی برسی !!!

در هم اکنون، sepehr21 گفته است :

کاملا درست میگید هر جا که بگی من رفتم به یارو گفتم بزار مفتی برات کار کنم در میاد میگه کارمو میدزدی برو بیرون شرکت.....

شما جای من باشی چی کار میکنی؟؟؟؟

کارای دیگه هم هست مثلا برم تاکسی کار کنم ولی اصلا منتقی نیست این همه کلاس بری درس بخونی که اخرش بری تاکسی کار کنی!!!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فامیلی چیزی ترکیه دارید؟

یکی از بچه های چند خیابان پایینتر ما خانوادگی مهاجرت کردن

البته قبلش حدود 2 ماهی اونجا موند چون خواهرش اونجا درس میخوند بعد که دامادشون نمیدونم اهل ترکیه هستش یا ایرانی اونجا کار میکنه به واسطه اون کل خانواده مهاجرت کردن این طرفی هم که میگم هیچی بلد نبود به جر کال اف 2 و کانتر بازی کردن ، رفت 2 سالی توی موتوژن و اینجور جاها کار کرد یکمی صنعت یاد گرفت البته نمیدونم اونجا چی کار میکنه

ولی که شما به فکر مهاجرتی حداقل برو دو هفته الی یک ماه بمون یکمی بگرد ببین چجوریه

زبانشم یاد بگیر

از یکی دیگه هم شنیدم که اونجا درس میخونه اولش خانوادش براش پول میفرستادن بعدش توی مغازه نانوایی کار میکنه دیگه خرجشم خودش درمیاره

فامیل داریم امریکا زندگی میکنه ولی چون تحریم شدیم نمیتونه ویزا بفرسته!!

لینک به دیدگاه

عزیز چندین راه برای مهاجرت و زندگی در کشورهای دیگر وجود داره.

اولی و بهترین اونها از طریق سرمایه گذاری هستش که مورد کاملا مطمئن و نسبتا بی دردسری هستش. با خرید دو واحد آپارتمان و اجاره دادن یکی راحت میتونید اقامت اکثر کشورها رو به دست بیارید به هیچ مهارت خاصی هم نیاز نداره حتی نمیخواد زبان اون کشور رو بلد باشید. در کشور عقب مونده و جهان سومی ترکیه تخمین میزنم به حداقل 3 میلیارد سرمایه نیاز داشته باشید؛ دیگه کشورهای پیشرفته‌تر رو به قوه تخیلات خودتون میسپارم.

راه دوم از طریق کار کردن هستش. اگر تخصصی نادر در زمینه‌های مختلف داشته باشید با فرستادن رزومه خودتون به صاحبان مشاغل در خارج کشور میتونید به استخدام اونا در بیاین و تا وقتی که براشون کار میکنید اقامت اون کشور رو داشته باشید. بعد از چندین سال هم که میزانش در کشورهای مختلف فرق میکنه میتونید اقامت دائم اونجارو کسب کنید.

راه سوم از طریق فامیل یا ازدواج هستش. ازدواج رو که همه آشنا هستن باهاش پس زیاد بهش نمی‌پردازم. فقط اینکه الان دیگه این کار خیلی سخت شده چون قوانین زیادی داره تا از سواستفاده ازش جلوگیری کنند. برای مثال بعد از ازدواج باید حداقل تا چندین سال با هم زندگی کنید و اگر طلاق بگیرید شمارو دیپورت میکنند. حتی یکی از دوستان میگفت یه مامور میفرستن که چک کنه ببینه با همین یا نه حالا راست یا دروغشو نمیدونم. فامیل هم اگر فامیل درجه یک در کشور خارجی دارین میتونن اقدام کنن تا براتون اقامت بگیرند. نسبتا وقت‌گیر هستش و شاید چند سالی طول بکشه اما گزینه خوبیِ اگر راه‌های دیگه در دسترستون نیست. فامیل‌های درجه دو و بیشتر رو فکر نکنم اجازه این کارو بدند.

راه چهارم هم پناهندگی هستش که اصلا سمتش نری بهتره چون مثل حیوون با آدم رفتار میکنن.

ویرایش شده توسط Ehsan_PCI
لینک به دیدگاه

یه نگاهی به شرایط مهاجرت  و دریافت  ویزای کار عمان بنداز.

https://www.rop.gov.om/old/english/dg_pr_visas_employment.asp

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، irajshop گفته است :

یه نگاهی به شرایط مهاجرت  و دریافت  ویزای کار عمان بنداز.

https://www.rop.gov.om/old/english/dg_pr_visas_employment.asp

حتی در بدترین شرایط زندگی کشور های عربی رو در لیست سیاه قرار بدین بهتره،از چاه بیوفتیم تو چاله

لینک به دیدگاه

پنجاه تومن خیلی کمه عزیز... شهر های حاشیه با ماهی 3 تا 4 میل میتونی 40 متری اجاره کنی.. اما 3 ماه رو یکجا میگیرن + یک پول پیش هم نگه میدارن.

مهاجرت (شرایط داره) و پناهندگی هم نمیتونی کار کنی اونجا .. اگر بگیرنت میندازنت بیرون.

باید ویزا کاری بگیری... شرکتی هم توی ترکیه اگر بخوان شمارومیتونی ویزا کاری راحت بگیری..

در کل اگر اینجا مشکلی نداری فعلا نرو و پولاتو جمع کن چون با 50ت نمیشه اونجا زندگی کرد همچنین باید درآمد لیر داشته باشی. با درآمد ریال بری اونجا زندگی کنی ب زبان ساده سختی میکشی..

ویرایش شده توسط ali20_20
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، sepehr21 گفته است :

سلام دوستان لطفا نظر خودتونو بگید.....

برای یه جوان 20 ساله با مدرت لیسانس رشته الکترونیک ایا مهاجرت کردن به ترکیه کار درستیه و کل داراییم 50 ملیونه!!!!!

20 ساله و لیسانس ؟ 🤔 u serious ؟
شما باید در حین تحصیل ( اخرین ترم تحصیل) اپلای میزدی به یه دانشگاه و میرفتی 

لینک به دیدگاه

ادم اگه تو ایران با این وضعیتش که همه چی ازاده نه کسی میگه این پول از کجا اومد و کجا خرج شد هزار یک قانون زیر پا گذاشته چیزی نشه مطمئن باشید اونور هم هیچی نمیشید و وضعیتتون با اینور فرقی نخواهد کرد

یا باید سرمایه گذار باشید

یا تخصص داشته باشید و یا مثلا ورزشکار موفق و یل نخبه ای چیزی

در غیر این صورت فقط زجر میکشید

لینک به دیدگاه

مرسی 

در 12 ساعت قبل، ali20_20 گفته است :

پنجاه تومن خیلی کمه عزیز... شهر های حاشیه با ماهی 3 تا 4 میل میتونی 40 متری اجاره کنی.. اما 3 ماه رو یکجا میگیرن + یک پول پیش هم نگه میدارن.

مهاجرت (شرایط داره) و پناهندگی هم نمیتونی کار کنی اونجا .. اگر بگیرنت میندازنت بیرون.

باید ویزا کاری بگیری... شرکتی هم توی ترکیه اگر بخوان شمارومیتونی ویزا کاری راحت بگیری..

در کل اگر اینجا مشکلی نداری فعلا نرو و پولاتو جمع کن چون با 50ت نمیشه اونجا زندگی کرد همچنین باید درآمد لیر داشته باشی. با درآمد ریال بری اونجا زندگی کنی ب زبان ساده سختی میکشی..

مرسی از نظرتون.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hosin گفته است :

ادم اگه تو ایران با این وضعیتش که همه چی ازاده نه کسی میگه این پول از کجا اومد و کجا خرج شد هزار یک قانون زیر پا گذاشته چیزی نشه مطمئن باشید اونور هم هیچی نمیشید و وضعیتتون با اینور فرقی نخواهد کرد

درست میگید..

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

درست میگید..

دوست عزیز منم تجربه ای ندارم اما این نظر منه

شما اگه اینجا نتونید گلیم خودتونو از اب بکشید بیرون،اونجا هم صد در صد نمیتونید

برعکسش ولی ۵۰ ۵۰ هست،یعنی اینجا بتونید راحت پول در بیارید اما میرید اونجا یه مشت نژاد پرستن سنگ میندازن جلو پات حتی خیلی بیشتر از اینجا

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hosin گفته است :

دقیقا همینه،میدونی تو این مملکت من هیچوقت بابا بچه مایه دارا همراه نمیشم بچه مایه دارا اگه فاز ضد دولتی به خودشون میگیرن بخاطر آزادی های بیشتره و فکر میکنن باید وضعشون بهتر باشه، قضیه اینکه ایران اگه قرار بود مثل کشور های جهان اولی متمدن بشه باید اول سر بکشن به حساب تمام پولدار های مملکت،اینطوری نیست همسایه شما مثلا کارمند باشه کمتر از یک سال207اتوماتیک بخره چون بقیه کنجکاو میشن و اداره مالیات و پلیس چک میکنه اما ایران کشوریه که میشه با مفت خوری و ضایع کردن حق بقیه پولدار و محبوب  شد ،نمونه اش اینایی که تو ایران کازپلی انجام میدن یه پاشون تو کانادا و ترکیه است و تز سیاسی میدن تو یوتیوب و توئیچ

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دقیقا همینه،میدونی تو این مملکت من هیچوقت بابا بچه مایه دارا همراه نمیشم بچه مایه دارا اگه فاز ضد دولتی به خودشون میگیرن بخاطر آزادی های بیشتره و فکر میکنن باید وضعشون بهتر باشه، قضیه اینکه ایران اگه قرار بود مثل کشور های جهان اولی متمدن بشه باید اول سر بکشن به حساب تمام پولدار های مملکت،اینطوری نیست همسایه شما مثلا کارمند باشه کمتر از یک سال207اتوماتیک بخره چون بقیه کنجکاو میشن و اداره مالیات و پلیس چک میکنه اما ایران کشوریه که میشه با مفت خوری و ضایع کردن حق بقیه پولدار و محبوب  شد ،نمونه اش اینایی که تو ایران کازپلی انجام میدن یه پاشون تو کانادا و ترکیه است و تز سیاسی میدن تو یوتیوب و توئیچ

درست میفرمایید..

میشه بگی کازپلی ینی چی دیقا چی کار میکنه؟؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، sepehr21 گفته است :

درست میفرمایید..

مدلینگ گیم یه همچین چیزی

https://en.wikipedia.org/wiki/Cosplay

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

شناسنامه افغانی ردیف کن خیلی از کشورها میتونی بری

چگونه؟ 😲

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیز:

از اینجا میتونی بری کلاه بردار هم نیستن خیلی ها رفتن ۵۰ تمن هم نمیخواد اگه اهل کار باشی.(۵۰ ت رو هم سرمایه و پشتوانه کن یا برای اجاره خونه و...) درسته با کار غیر تخصصی شروع کن درآمدت که اوکی شد کم کم زبانت رو قوی کن همونجا بهت تابعیت میدن خرجی هم نداره اینقدر.

https://t.me/foreign_job

https://t.me/eshchelar1

کاریابی بین المللی اشچیلر  ارومیه خ عطایی.....

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، farhadii گفته است :

چگونه؟ 1f632.png

سلام . راستش چجوری میشه این کارو کرد و نمیدونم . این فامیلمون کارشم موزیک بود و کیبورد میزد الان آلمان تشریف دارن . کل داراییشم خداوکیلی یه کیبورد بود تا سن 40 سالگی  

لینک به دیدگاه

16 hours ago, sepehr21 said:

درست میفرمایید..

سلام داداش

بعد یک سال به سایت سر زدم ببینم چه خبره

اگه خواستی پیام خوصوصی به من بده

شاید بتونم راهنمایی کنم

لینک به دیدگاه

انشالله کارهات ردیف بشه بری و به چیزی که میخوای برسی

فقط فقط خواهشم ازتون اینه که تمامی جوانب رو بسنجید بعد تصمیم بگیرید 

یه تماس با اون فامیل که آمریکا هست بگیرید 

و ببینید پاس ترکیه بگیرید و برید اونجا 

میتونه از اونجا واستون دعوتنامه بفرسته و کاری واستون بکنه؟ 

زندگی داخل جای ناآشنا خیلی خیلی سخته

مخصوصا اگه جایی باشه که فرهنگ و زبونشون هم کامل بلد نباشی

ولی جایی که آشنا داشته باشی حداقل واسه نیاز های اولیه به مشکل نمیخوری و کمی راهنمایی و کمکت میکنه اونجا 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...