رفتن به مطلب

به نظرتون این موس ارزش خرید رو داره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت بچه های گل لیون

لیون این موس MSI رو حدود 50 درصد تخفیف زده میخواستم ببینم موس خوبیه یا نه؟

ریویو های یوتیوب رو که دیدم بدک نیس

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mouse/msi/msi-gaming-mouse-interceptor-ds-b11.html?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

image.thumb.png.42712e9b8b235b9157acd2a4260067ce.png

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مزخرف به تمام معنا

این موس چطوره برادر ؟

logitech m560

لینک به دیدگاه

سلام

من یک نکته ای رو که تجربم هست عرض میکنم البته کاملا مرتبط با موضوع نیست ولی چون خودم شدیدا درگیرش بودم بیان میکنم.

بنده چون همیشه ماوس هایی که خریدم ساخت چین بود و حتی بهترین برندها و گران ترین ها خراب شد، خیلی دنبال ماوس اوریجینال بودم، مدتی پیش با بخش پشتیبانی وب سایت Razer صحبت کردم که گفتند اگر از وب سیت خود ما تهیه کنید، اجناس ساخت آمریکا و با کیفیت بسیار بالاتری هستند. البته چون من امریکا نبودم بالای 83 دلار خرید کردم هزینه ی ارسال هم ندادم و الان بسیار بسیار راضی هستم از ماوس و کیبوردی که خریدم.

دوستان داخل ایران هم از طریق واسطه اگر به دنبال ماوس خیلی خوب و پر بازده هستند این کار رو میتونن انجام بدند.

در کل تنها ماوس هایی که بنده خیلی باهاشون راحت بودم و عالی کار کرده Razer بوده و بعدش یکی دو مدل A4tech

موفق باشید.

ویرایش شده توسط djcsaeed
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

سلام

من یک نکته ای رو که تجربم هست عرض میکنم البته کاملا مرتبط با موضوع نیست ولی چون خودم شدیدا درگیرش بودم بیان میکنم.

بنده چون همیشه ماوس هایی که خریدم ساخت چین بود و حتی بهترین برندها و گران ترین ها خراب شد، خیلی دنبال ماوس اوریجینال بودم، مدتی پیش با بخش پشتیبانی وب سایت Razer صحبت کردم که گفتند اگر از وب سیت خود ما تهیه کنید، اجناس ساخت آمریکا و با کیفیت بسیار بالاتری هستند. البته چون من امریکا نبودم بالای 83 دلار خرید کردم هزینه ی ارسال هم ندادم و الان بسیار بسیار راضی هستم از ماوس و کیبوردی که خریدم.

دوستان داخل ایران هم از طریق واسطه اگر به دنبال ماوس خیلی خوب و پر بازده هستند این کار رو میتونن انجام بدند.

در کل تنها ماوس هایی که بنده خیلی باهاشون راحت بودم و عالی کار کرده Razer بوده و بعدش یکی دو مدل A4tech

موفق باشید.

A4tech نسبت به قیمت عالی هستن. منم ماوس کیبرد a4tech دارم راضی هستم. 

کیبرد مدل b3370 و ماوس مدل J95 هم کیفیت خوبی دارن هم خوش دست هستن واقعا. 

چند سال پیش هم باندل   b2100  داشتم اونم خوب بود 2 سال استفاده کردم بعدش به دوستم فروختم. 

لینک به دیدگاه

بعضی دوستان یه جوری از موس بد میگم انگار با 100 هزار تومن الان چه گزینه های بی نظیری داریم

وقتی رقبای 100 هزار تومنی این موس برند های ضعیفی مثل تسکو و ایکس پی پروداکت و... هستن یعنی این موس به نسبت قیمتش ارزش خرید بسیار بسیار بالایی داره

البته کاملا واضحه ابدا قابل رقابت با موس های درجه یک لاجیتک نیست ولی به نسبت قیمت خودش قطعا توصیه میشه 

لینک به دیدگاه

اگه می خوای سه چهار بار 100تومن هزینه کنی برو بخر،این موس ها در اولین قدم غلطکش خراب میشه داشتم که میگم

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اگه می خوای سه چهار بار 100تومن هزینه کنی برو بخر،این موس ها در اولین قدم غلطکش خراب میشه داشتم که میگم

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

بعضی دوستان یه جوری از موس بد میگم انگار با 100 هزار تومن الان چه گزینه های بی نظیری داریم

وقتی رقبای 100 هزار تومنی این موس برند های ضعیفی مثل تسکو و ایکس پی پروداکت و... هستن یعنی این موس به نسبت قیمتش ارزش خرید بسیار بسیار بالایی داره

البته کاملا واضحه ابدا قابل رقابت با موس های درجه یک لاجیتک نیست ولی به نسبت قیمت خودش قطعا توصیه میشه 

در ۱ ساعت قبل، zen گفته است :

A4tech نسبت به قیمت عالی هستن. منم ماوس کیبرد a4tech دارم راضی هستم. 

کیبرد مدل b3370 و ماوس مدل J95 هم کیفیت خوبی دارن هم خوش دست هستن واقعا. 

چند سال پیش هم باندل   b2100  داشتم اونم خوب بود 2 سال استفاده کردم بعدش به دوستم فروختم. 

در 2 ساعت قبل، djcsaeed گفته است :

سلام

موفق باشید.

در 2 ساعت قبل، farhadii گفته است :

این موس چطوره برادر ؟

logitech m560

در 4 ساعت قبل، amir950 گفته است :

سلام تو مشخصاتش رو لیون اشتباه زده فک کنم Screenshot_20191219-123412_Chrome.thumb.jpg.9ed4e6c198e2f591b33805d077a091c1.jpg

پس با این شرایط نخرم بهتره

خودم مایکروسافت scuplt mobile دارم ولی خیلی پرش داره

باگ و ویروس و اینا هم نیس

ولی اصلا بدرد گیم نمیخوره aim کردن هم باهاش تو رینبو عذابه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...