رفتن به مطلب

اختلال در نت (دوستانی که وصلن اطلاع رسانی کنید)

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید 

از یک ساعت پیش نت اختلال پیدا کرده،شبیه اینترانته ولی گوگل بازه،مثل اینکه زیر ساخت گفته ۶۵۰ گیگابیت ظرفیت که از اروپا میاد قطع شده 

دوستانی که وصلن اطلاع رسانی کنید

(ناله هارو اینجا نگید مثل چند وقت پیش بشه)

لینک به دیدگاه

ایرانسل قطعه،همراه اول هم با سرعت لاکپشتی میاد بالا

زندگیه داریم؟

لینک به دیدگاه

فقط عنترنت داخلی دارم اینترنت بین‌الملل هم 1 دقیقه وصل میشه 5 دقیقه قطع میشه همش قر میاد.

صبح که بیدار شدم نت روشن کردم دیدم خبری نیست یه 5 دقیقه‌ای خبری نبود یه لحظه رفتم آپارات دیدم بالا اومد. گفتم باز چخبر شده نت رو بستن 😆

لینک به دیدگاه

مخابرات دارم دیدم خرما شکن وصل نمیشد گفتم شاید نت قطعه مودمو خاموش روشن کردم الان نت بالا میاد هم اینترنت هم عنترنت 😂

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

من فقط دلم میسوزه برا بدبختای کوت عبدالله همشهریامون،تو شهر به این بزرگی تا کمر رفتن تو آب نمیتونن برن مغازه نونوایی،نتشونم قطه نمیتونن به فامیلاشون بگن با قایقی چیزی براشون چی بیارن،طرف ما خدارو شکر ابا خوابیدن،همون روزم خیابونمون اصلن آب نگرفت

لینک به دیدگاه

اینجا تهران ،، اینترنت : کند ، داغون ، گیج

ایشالا باعث و بانی این وضع نسلشون منقرض بشه 😤😡🤬

لینک به دیدگاه

خودمم باورم نمیشه اما مثل اینکه این اختلال مختص ایران نیست و بعضی از کشورهای همسایه هم مشکل دارن.

photo_2019-12-19_13-27-49.thumb.jpg.3d44e35687cc031d53d90d520203b660.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود

شاتل دارم و  نت اینترانت و هم اینترنت من وصل هست

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

من فقط دلم میسوزه برا بدبختای کوت عبدالله همشهریامون،تو شهر به این بزرگی تا کمر رفتن تو آب نمیتونن برن مغازه نونوایی،نتشونم قطه نمیتونن به فامیلاشون بگن با قایقی چیزی براشون چی بیارن،طرف ما خدارو شکر ابا خوابیدن،همون روزم خیابونمون اصلن آب نگرفت

آقا من اهوازم 3 روزه میخوام برم سر کار تا زانو میرم تو آب لجن یخ تا سوار ماشینم بشم . فندق شکن هم که وصل نمیشه کم مونده خودکشی کنم .نمیدونم به کی فحش بدم از بس زیادن مخاطبین فحش خوردن

لینک به دیدگاه

3 minutes ago, Aimbot said:

خودمم باورم نمیشه اما مثل اینکه این اختلال مختص ایران نیست و بعضی از کشورهای همسایه هم مشکل دارن.

photo_2019-12-19_13-27-49.thumb.jpg.3d44e35687cc031d53d90d520203b660.jpg

این حرکت رو به کشورهای همسایه هم صادرات کردند🤗

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیده بان وصله

مبین نت قطع بود که به نظر میاد تازه وصل شده

تا ساعاتی دیگر اینترنت به طور کامل وصل می‌شود

نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت:
در حال حاضر تنها ۳۰ درصد از آی‌پی‌های داخلی دچار  مشکل قطعی اینترنت شده‌‌اند که اکثر آن‌ها مربوط به اینترنت همراه است و اینترنت‌های خانگی کمتر درگیر هستند.
در تلاش هستیم تا ساعاتی دیگر  جهت رفع مشکل قطعی شبکه داخلی بخشی از کاربران را به مسیرهای جایگزین همچون کشورهای عمان، قطر و بخشی از ترکیه و جمهوری آذربایجان هدایت کنیم.

لینک به دیدگاه

خراسان رضوی شاتل قطعه ایرانسل وصل ftth  هم وصل ولی پینگ بالا 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

آقا من اهوازم 3 روزه میخوام برم سر کار تا زانو میرم تو آب لجن یخ تا سوار ماشینم بشم . فندق شکن هم که وصل نمیشه کم مونده خودکشی کنم .نمیدونم به کی فحش بدم از بس زیادن مخاطبین فحش خوردن

با عرض معذرت این پدر سگه کوتوله که استاندار هست هم فقط بلده تو همه جشن واره ها جلو دور بین بیاد بگه کار من بود،دقیقا همه کاره هیچ کاره هست،الان چرا تو کوت عبدالله نمیره؟میترسه غرق بشه ؟دیشب برادرم رفته بود نادری دیدش عین موشی ایستاده بود یه گوشه پیش اونجا که مترو ریزش کرده ،ینی کارشون فقط همینه،تا حدی که همین صدا و سیما خوزستانم هم حرصشون در میاد از اینا!

کوت عبدااله رو ساختن کجا؟دومتر زیر سطح جاده اصلی!خو بایدم بره زیر آب،گندی بزنه به همشون

حالا خوبه این اختلال هم سوپرایزآقای  جوان نبوده

لینک به دیدگاه

من تو شهر اردبیل هستم. سه جا اینترنت دارم. دو تا های وب یکی هم ایرانسل. 
های وب یکیش وصله/.اما یکیش که تو منطقه ی دیگری از همین شهر هست از ساعت حدود دوازده قطع شد. ایرانسل هم همچنان وصل هست.
اولش فکر کردیم سایت های خارجی نمیره و سایت های ایرانی میره. ترسیدیم. اما همین که دیدیم سایت های داخلی هم نمیره دیگه ترسمون ریخت و نفس راحتی کشیدیم...

لینک به دیدگاه

photo_2019-12-19_14-24-46.thumb.jpg.8edc90621146b3dd4c76a51fe5e91a7f.jpg

بدون اینترنت چجور رای دادن  😑

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

photo_2019-12-19_14-24-46.thumb.jpg.8edc90621146b3dd4c76a51fe5e91a7f.jpg

بدون اینترنت چجور رای دادن  1f611.png

تلگرامه؟

اونا احتمالا با پر.کسی اومدن شایدم دستشون خورده خخخ

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...