رفتن به مطلب

راهنمایی درباره خرید اینترنت

Cyu0k
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیزم سلام بنده می خواستم اول یک مودم 4.5g بگیرم و نت سیمکارت استفاده کنم  کارمم دانلود و بازی هستش ولی راه دوم خرید اینترنت ثابت tdlte هستش شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟

کدوم پینگ تایم بهتری میده؟نت تایپ کدوم یکی باز هستش؟ از شرکت ماهان نت ام قراره بگیرم کسی داره ازش لطف کنه چندتا تستس از پینگ و سرعتش بزاره

یکی از دوستانم میگه که مودم 4.5g بگیر  اون بهتره پینگ پایینی ام داره نمیدونم گیج شدم  دوستانی که می تونن راهنمایی کنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

من از نت همراه اول استفاده میکنم پینگم تو اکثر بازی‌ها بین 100 تا 120 متغیر هستش. مودم بنده b612 هواویِ و روی 4G گذاشتمش. به نظرم اگر قصد خرید مودم 4G دارید یکی از بهترین گزینه‌هاتون همین مورد هستش. از بهترین مزیت‌هاش اینکه هم نت FD میتونید استفاده کنید هم TD. مثلا برای دانلود شبانه از همراه اول استفاده کنید که 450 گیگ میده ۲۰ تومن و برای کارای دیگه از یه سیم دیگه استفاده کنید.

البته شلوغی شبکه و آنتن دهی منطقه هم خیلی مهمه. من شبا به مراتب سرعت دانلود و پینگ بهتری دارم.

لینک به دیدگاه

سلام

شرمنده از استارتر تاپیک که اینجا سوال میپرسم 

اسیاتک برای شب یلدا جشنواره داده ( اینترنت 8 مگ 800 گیگ 6 ماهه و 1200 گیگ هم دانلود شبانه) قیمتش هست 242 هزارتومن 

برای من تماس گرفتن گفتن این اینترنت بگیر خوبه از این حرفها به نظرتون 6 ماه میشه به اسیاتک اطمینان کرد اخه همینجورش هم هر ماه سر مشکلات قطعی وصلی همش دارم باهاشون جر بحث میکنم  

بیشتر پینگ خوب  اولیتم هست  که اسیاتک 120  پینگش شرکت دیگه ای هم هست پینگ بهتری بده ؟البته این پینگی که گفتم حدودی  هست

یه مدت تا 90 هم اومده بود یک چندماهی هم 180 تا 200  شده بود پینگ

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان کسایی که tdlte دارن تجربیاتشون رو می گن یه دو دوتا چهارتا گنیم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ehsan_PCI گفته است :

من از نت همراه اول استفاده میکنم پینگم تو اکثر بازی‌ها بین 100 تا 120 متغیر هستش. مودم بنده b612 هواویِ و روی 4G گذاشتمش. به نظرم اگر قصد خرید مودم 4G دارید یکی از بهترین گزینه‌هاتون همین مورد هستش. از بهترین مزیت‌هاش اینکه هم نت FD میتونید استفاده کنید هم TD. مثلا برای دانلود شبانه از همراه اول استفاده کنید که 450 گیگ میده ۲۰ تومن و برای کارای دیگه از یه سیم دیگه استفاده کنید.

البته شلوغی شبکه و آنتن دهی منطقه هم خیلی مهمه. من شبا به مراتب سرعت دانلود و پینگ بهتری دارم.

والا من همراه اول دارم رو حالت 3g + پینگ رو 4.2.2.4  

79-80 هستش فقط مشکلم اینه که بالا پایین میشه  و دوستان گفتن مشکل از گوشیته مودم بگیری اوکی میشه میترسم مودم بگیرم بازم همین وضع باشه یهو میبینه اط 79 میره رو 3000 ایا شماام این مشکل رو داری؟منم فکر می کنم از گوشیم باشه چون حتی با گوشی ام نت قطع میشه و باید دیتار رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه

لینک به دیدگاه

سلام قارداش

منم میخواستم یه مودم 4.5G بخرم که متاسفانه خیلی از مودم ها دیدم ناموجود شدن.

نمیدونم کدوم مودم ها بیشترین سرعت رو میدن. اکثر مودم ها CAT4 هستن که سرعتشون خوب نیست. هیچی نباشه باید CAT6 باشه که گفتم پیدا نکردم و ناموجودن.

دوستان راهنمایی کنن تا هردومون به نتیجه برسیم که کدوم مدل رو بخریم.

مورد استفاده: بازی های آنلاین و دانلود شبانه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Cyu0k گفته است :

79-80 هستش فقط مشکلم اینه که بالا پایین میشه  و دوستان گفتن مشکل از گوشیته مودم بگیری اوکی میشه میترسم مودم بگیرم بازم همین وضع باشه یهو میبینه اط 79 میره رو 3000 ایا شماام این مشکل رو داری؟منم فکر می کنم از گوشیم باشه چون حتی با گوشی ام نت قطع میشه و باید دیتار رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه

بالا پایین شدن پینگ رو من هم با گوشی داشتم ولی با مودم  برطرف شد. تا حد زیادی هم به خود گوشی مربوطه. من گوشیم قدیمی بود ولی روی سامسونگ برادرم این مشکل نبود.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام

شرمنده از استارتر تاپیک که اینجا سوال میپرسم 

اسیاتک برای شب یلدا جشنواره داده ( اینترنت 8 مگ 800 گیگ 6 ماهه و 1200 گیگ هم دانلود شبانه) قیمتش هست 242 هزارتومن 

برای من تماس گرفتن گفتن این اینترنت بگیر خوبه از این حرفها به نظرتون 6 ماه میشه به اسیاتک اطمینان کرد اخه همینجورش هم هر ماه سر مشکلات قطعی وصلی همش دارم باهاشون جر بحث میکنم  

بیشتر پینگ خوب  اولیتم هست  که اسیاتک 120  پینگش شرکت دیگه ای هم هست پینگ بهتری بده ؟البته این پینگی که گفتم حدودی  هست

یه مدت تا 90 هم اومده بود یک چندماهی هم 180 تا 200  شده بود پینگ

پارس آنلاین پینگ کمتری میده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Cyu0k گفته است :

اگر گوشی به روزی داشته باشید حتی از مودم هم نتیجه بهتری میگیرید بستگی به مودم داخلی گوشیتون داره

برای مثال گوشی های پرچمدار سه سال  اخیر بسیار بسیار سریع تر و بهتر از تمام مودم های بازار هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...