رفتن به مطلب

مشکل کانکت شدن بازی pubg

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من این بازی رو از استیم خریداری کردم و لانچ هم میشه ولی وقتی میخوام بازی جدیدی رو شروع کنم این ارور رو میده connection timed out 6.5.6 تو نت خیلی سرچ کردم اکثرا میگفتن که به خاطر تحریم های خود شرکت سازنده بازی برای کاربرای ایرانیه ولی من خیلی از دوستان رو هم میشناسم که تو همین ایران دارن بازی میکنن خودمم تغییر دی ان اس و استفاده از قند شکن رو هم امتحان کردم ولی بازم نتونستم بازی رو اجرا بکنم 
دوستانی که سابقه همچین مشکل و یا راه حلشو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

سلام دوستان من این بازی رو از استیم خریداری کردم و لانچ هم میشه ولی وقتی میخوام بازی جدیدی رو شروع کنم این ارور رو میده connection timed out 6.5.6 تو نت خیلی سرچ کردم اکثرا میگفتن که به خاطر تحریم های خود شرکت سازنده بازی برای کاربرای ایرانیه ولی من خیلی از دوستان رو هم میشناسم که تو همین ایران دارن بازی میکنن خودمم تغییر دی ان اس و استفاده از قند شکن رو هم امتحان کردم ولی بازم نتونستم بازی رو اجرا بکنم 

اون اوایل که هنوز نسخه آزمایشی بود راحت کانکت میشد بعدش اپدیتهایی اومد که کلی باگ و .... به بازی اضافه کرد یکیشم همین تایم اوت 

این مشکل هم بعد اپدیت اخر شروع شده دیشب 3 نفر بودیم راحت وصل شدیم اما تا اسکواد کامل شد دیگه کانکت نشد

100% بخاطر اینترنت ..ی هست که داریم!

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اون اوایل که هنوز نسخه آزمایشی بود راحت کانکت میشد بعدش اپدیتهایی اومد که کلی باگ و .... به بازی اضافه کرد یکیشم همین تایم اوت 

این مشکل هم بعد اپدیت اخر شروع شده دیشب 3 نفر بودیم راحت وصل شدیم اما تا اسکواد کامل شد دیگه کانکت نشد

الان یعنی هیچ جوره نمیشه اوکیش کرد ؟ 

با چه امیدی سی دی کی این بازیو خریدم 

گفتم الان کلی حال میده ولی با این اینترنت داغون اصن نمیشه کاریش کرد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

اصلا اینایی که گفتی با خط آخرت در تضاد PUBGهیچ مشکلی نداره مشکل از ADSLهای ایران هست که بعد بسته شدن تلگ.رام اختلالات اینچینی براش پیش اومد بازی های دیگه مثل

Insurgency Sandstrom

Hunt  Showdown

Secret neighbor

همین مشکل رو دارن،همین بازی ها با فورجی همراه اول هیچ مشکلی نداره شما با نت فورجی برو هفت شت ساعت PUBGاونم اسکاد بزن،روش وصل شدنش با ADSLهم اینطوری که یا فندوق شکن بخری یا اینکه ده بار تلاش کنی تا بره داخل چون هر بار time-outمیده

----------

دوست گرام خودم برای همین مشکل 2تا تاپیک زدم هیچکس راه حلی نداشت نهایتا چندتا DNSبه من دادن که خودشونم تست نکرده بودن هیچ فایده ای هم نداشت یا فندوق شکن بخر یا اینترنت همراه اول استفاده کن،من چندباری با TD LTEایرانسل هم چک کردم کمتر از ADSLتایم اوت میداد ولی پینگ توش 135تا145هست

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من موبایلش رو روی سیستم بازی میکنم

با تغییر dns  راحت وارد بازی شد

از این dns  استفاده میکنم

8.8.8.8

8.8.4.4

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aydin گفته است :

رفیق طبق تجربه بهت میگم نت همراه بگیر،DNSهم هر چی خودت می خوای بزن،1.1.1.1یا 8.8.8.8

126548.jpg.0cb806171a70eb0cd93eb0e22f8eb9e1.jpg

20190401221203_1.jpg.904cd8663959f8d03955af0fd0737263.thumb.jpg.4d3d7b953f0605e1298a6c7ca985cddc.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اصلا اینایی که گفت با خط آخرت در تضاد PUBGهیچ مشکلی نداره مشکل از ADSLهای ایران هست که بعد بسته شدن تلگ.رام اختلالات اینچینی براش پیش اومد بازی های دیگه مثل

Insurgency Sandstrom

Hunt  Showdown

Secret neighbor

همین مشکل رو دارن،همین بازی ها با فورجی همراه اول هیچ مشکلی نداره شما با نت فورجی برو هفت شت ساعت PUBGاونم اسکاد بزن،روش وصل شدنش با ADSLهم اینطوری که یا فندوق شکن بخری یا اینکه ده بار تلاش کنی تا بره داخل چون هر بار time-outمیده

----------

دوست گرام خودم برای همین مشکل 2تا تاپیک زدم هیچکس راه حلی نداشت نهایتا چندتا DNSبه من دادن که خودشونم تست نکرده بودن هیچ فایده ای هم نداشت یا فندوق شکن بخر یا اینترنت همراه اول استفاده کن،من چندباری با TD LTEایرانسل هم چک کردم کمتر از ADSLتایم اوت میداد ولی پینگ توش 135تا145هست

اتفاقا داداش هم فندوق شکن دارم و هم اینکه با نت فورجی همراه اول  وصل میشم ولی بازم این مشکلو دارم متاسفانه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، WINNER گفته است :

من موبایلش رو روی سیستم بازی میکنم

با تغییر dns  راحت وارد بازی شد

از این dns  استفاده میکنم

8.8.8.8

8.8.4.4

موبایلش رو گوشی منم مشکلی ندارم ولی اون نسخه ای که با استیم ران میشه تو کانکت شدنش مشکل هست .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

اتفاقا داداش هم فندوق شکن دارم و هم اینکه با نت فورجی همراه اول  وصل میشم ولی بازم این مشکلو دارم متاسفانه 

حاجی یه چیزی میگی با عقل جور در نمیاد !!!!! با فندوق شکن چرا باید مشکل داشته باشه؟اصلا همچین چیزی امکان نداره، vyprیا nord vpnبخر

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

حاجی یه چیزی میگی با عقل جور در نمیاد !!!!! با فندوق شکن چرا باید مشکل داشته باشه؟اصلا همچین چیزی امکان نداره، vyprیا nord vpnبخر

اخوی از پرشین میکرز قند شکن دارم با سیسکو هم وصل میشم ولی باز همین مشکلو دارم کلا 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...